|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pojas za trudnice
21.2.2009 1:59:22   
leila
Elem, bila danas na pregledu i rece mi doca da posto sam malo mrsavija trudnica da moze da se desi da mi se javi bol u kicmi (i jeste krenuo lagano) i da kupim steznike da nosim. I ajte koleginice mala pomoc, da li ste koristile, koji su se pokazali kao bolji sa ili bez gacica, od kog proizvodjaca....ma cega god se set_ite...hvala unapred... user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 10.11.2013 17:11:19 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Steznici u trudnoci
21.2.2009 13:33:51   
eugenija
Leila, nisam imala iskustva s tim, ali sam čula za Chiccove steznike za trudnice... evo ti ovde link, pa pogledaj malo...
Što se tiče bolova u leđima, baš su propratna pojava u trudnoći, preporučuje se ležanje na levom boku  (o tome imamo temu na forumu, pa pogledaj OVDE) i jastučić između kolena..
Nadam se da sam ti ukazala na neke smernice, mada se nadam da će ostale forumašice imati više saznanja i iskustva da ga ovde podele s nama..


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu leila)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Steznici u trudnoci
22.2.2009 1:39:52   
leila
Ma pregledala sam sve sajtove vezane za pojaseve ali mi treba i necije iskustvo. Cisto da znam da li pomazu i koliko. Vec neko vreme sam clan foruma i procitala sam sve teme vezane za trudnocu, ono sto spominjes tipa jastuk izmedju kolena je kad si kuci i kad odmaras, a pojasevi su samo kad se kreces i to duze, kad sam kuci je najlakse namestim se u polozaj koji odgovara i uzivam, al kad izadjem iz kuce....to ce biti problem. Bolovi jos nisu poceli, umaram se malo brze ali nije opasno jos uvek.
Hvala u svakom slucaju na pomoci, nadam se da ce se javiti neko sa iskustvom...

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Steznici u trudnoci
22.7.2009 13:59:19   
gagana83
I meni je beba nisko pa nosim pojas marke Farlin,kosta oko 1000 din u apoteci. Chiccovi su duplo skuplji a maltene su isti.

(odgovor članu leila)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Steznici u trudnoci
13.10.2009 0:20:20   
mejra81
Evo, nadam se da smo na pravoj temi!
Leptir, koliko ja znam pojas nose trudnice koje "nose" bebe nisko!
Ja ga nosim od 4-5og meseca i to na preporuku sestre, koja mi je i dala pojas!
Meni pomaze jer mi pritiska besiku i imam,tj. imala sam bolove u donjem delu stomaka!
On ti malo podigne stomak pa ne osecas toliki teret!
Ako nosis normalno ili visoko nema potrebe za pojasom! To ti uglavnom i sam dr kaze!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Steznici u trudnoci
13.10.2009 0:59:46   
leptir
Hvala Mejra. Nisam znala ništa o tome nego sam pretpostavljala da ima sigurno razlog zašto se nosi pojas.

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Steznici u trudnoci
12.11.2009 14:32:13   
Anoniman
I ja moram ovo da kupim danas...

Javljam cenu aktuelnu i sta sam kupila

(odgovor članu leptir)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Steznici u trudnoci
12.11.2009 14:35:03   
buhla
a jel taj pojas nose trudnice koje nose nisko ili uopste, mozda pomogne oko bolova u kicmi, jer mene donji deo, karlica i kukovi ubijaju.

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Steznici u trudnoci
12.11.2009 17:16:03   
ana77
Ja imam steznik marke farlin, sada kosta oko 1400din. Ja ga nosim kad izadjem jer mi je skracen grlic materice, a ne pijem ginipral posto nemam kontrakcije, pa sam pocela da ga nosim da smanjim pritisak na grlic. Ima dva podesiva kaijsa pozadi, jedan za oko struka, a drugi za kukove, dosta je dobar. 

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Steznici u trudnoci
16.11.2009 19:23:44   
buhla
OTI, jesi li kupila?

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Steznici u trudnoci
16.11.2009 19:25:53   
Anoniman
kupio mi muz malopre neki Relax Maternity, kosta oko 1352 dinara...nego, to su i gace i steznik...je l to to ili se mm zeznuo?

Ne znam da li mi je to dovoljno ili da kupujem jos nesto?

Ovo je bas kao gacice sa steznikom ...
user posted image user posted image user posted image user posted image
mada, slatki moj muz, hteo da me iznenadi...

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Steznici u trudnoci
16.11.2009 19:27:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: buhla

a jel taj pojas nose trudnice koje nose nisko ili uopste, mozda pomogne oko bolova u kicmi, jer mene donji deo, karlica i kukovi ubijaju.


joj, i mene bole ledja, donji deo, iznad zadnjice, hocu da umrem...Zato pitam da li je to taj steznik...Dr mi nije rekao koji, samo mi je rekao da je beba nisko...



(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Steznici u trudnoci
16.11.2009 19:40:34   
Anoniman
Devojke je l zna neko?
kupio mi muz malopre neki Relax Maternity, kosta oko 1352 dinara...nego, to su i gace i steznik...je l to to ili se mm zeznuo?

Ne znam da li mi je to dovoljno ili da kupujem jos nesto?

Ovo je bas kao gacice sa steznikom ...

mada, slatki moj muz, hteo da me iznenadi...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Steznici u trudnoci
16.11.2009 19:48:05   
Trcosava
oti kad naletim na drugaricu na skype - ćem je pitam, ona je to uzela onako, ne zato što nisko nosi - nego da joj olakša - čim je spazim - ćem je pitam i kako izgleda i koja je marka - si?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Steznici u trudnoci
16.11.2009 19:56:47   
Anoniman
Hvala Trco...pa gde si ti? mi juce umalo da otvorimo kladionicu da li se poradjas...

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Steznici u trudnoci
16.11.2009 20:01:42   
Trcosava

de tamo na onu temu da ne bude pec pec

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Steznici u trudnoci
17.11.2009 10:53:50   
mejra81

IZVORNA PORUKA: OTI

Devojke je l zna neko?
kupio mi muz malopre neki Relax Maternity, kosta oko 1352 dinara...nego, to su i gace i steznik...je l to to ili se mm zeznuo?

Ne znam da li mi je to dovoljno ili da kupujem jos nesto?

Ovo je bas kao gacice sa steznikom ...

mada, slatki moj muz, hteo da me iznenadi...



To je to, Oti! Treba da ima i gacice! Bitno je da je taj lastis(steznik) Jako cvrst i siri kako bi ti dobro zatego stomak!
Treba da osetis da te je steglo( prijatno steglo). Ne nesto da te zulja ili pritiska nezgodno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Steznici u trudnoci
17.11.2009 10:57:02   
Anoniman
Hvala mejra. Jeste, stavila sam ga sada...Prijatno mi je. I materijal mi je OK i bas mi prija...ne steze me, nego onako...kao bodi. Uz telo, lepo.
Onda je to to..Hvala...
Eto i moj muz zna nesto (kupio ga bez mene, da me iznenadi)...user posted image user posted image

(odgovor članu mejra81)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Steznici u trudnoci
17.11.2009 10:58:17   
mejra81

IZVORNA PORUKA: OTI

Hvala mejra. Jeste, stavila sam ga sada...Prijatno mi je. I materijal mi je OK i bas mi prija...ne steze me, nego onako...kao bodi. Uz telo, lepo.
Onda je to to..Hvala...
Eto i moj muz zna nesto (kupio ga bez mene, da me iznenadi)...user posted image user posted image



user posted image za muza!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Steznici u trudnoci
17.11.2009 10:59:37   
buhla
jel taj steznik univerzalan ili ima po brojevima? ja bi kupila sebi zbog kicme, dr mi nije rekla da je beba nisko, ali vidim da mu je glavica na ivici (uscu) a tu mi je i kraj posteljice, pa za svaki slucaj.

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Steznici u trudnoci
17.11.2009 11:00:26   
Trcosava
eto -mejra je bila brža user posted image

one moje još nema na skype, a taman da ti kažem da nisam zaboravila na tebe i steznik nego je nema da se pojavi online user posted image

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Steznici u trudnoci
17.11.2009 11:01:17   
Anoniman
pa jeste...za muza user posted image user posted image user posted image user posted image

Hvala mejra za ovaj info, vec sam mislila da moram jos neki da kupujem...

(odgovor članu mejra81)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Steznici u trudnoci
17.11.2009 11:03:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trcosava

eto -mejra je bila brža user posted image

one moje još nema na skype, a taman da ti kažem da nisam zaboravila na tebe i steznik nego je nema da se pojavi online user posted image



Trco  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Steznici u trudnoci
17.11.2009 11:04:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: buhla

jel taj steznik univerzalan ili ima po brojevima? ja bi kupila sebi zbog kicme, dr mi nije rekla da je beba nisko, ali vidim da mu je glavica na ivici (uscu) a tu mi je i kraj posteljice, pa za svaki slucaj.


ovaj moj ima S, M,L,XL velicine...Moj je L i taman mi je ali ja sam pozamasna...173 visoka ...
Ima velicina i bitno je da pogodis velicinu....mogu da ti prepisem velicine. Imam na kutiji ono: za koju visinu tezinu koja velicina....

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Steznici u trudnoci
17.11.2009 11:04:50   
mejra81

IZVORNA PORUKA: buhla

jel taj steznik univerzalan ili ima po brojevima? ja bi kupila sebi zbog kicme, dr mi nije rekla da je beba nisko, ali vidim da mu je glavica na ivici (uscu) a tu mi je i kraj posteljice, pa za svaki slucaj.


Ja znam da ga nose trudnice koje nose "nisko". E sad najbolje da pitas dr da li da nosis!
Mozda uzmes neki slabiji jer ovi za "podizanje" stvarno ti "dizu" stomak! Obicno trudnice pocinju da nose
pojaseve od 7 meseca! Bolje ti pitaj!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here