|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
13.10.2015 11:03:32   
Anoniman
Alex srecno danas, meni baba poslala vruc kolacic, pa sam upravo doruckovala sa kajmakom, a Una sa kremomuser posted image

(odgovor članu popkica bebic)
  Direktna veza do poruke: 776
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
13.10.2015 11:37:36   
Lisa Simpson
Hvala zemske, javljam izveštaj. UM nije ovo je odeljenje visokorizičnih trudnoća al svakako se nadam da sutra najkasnije izađem, Bože zdravlja.user posted image

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
13.10.2015 12:51:17   
janabons
Lisa, Alex, srecno na kontrolama, javljajte se.
Ja se od jutros deuzim sa gospodjom peglom, mora se.
Kupila sam juce cucle, laze i one tetra pelene sa dezenima, mnogo mi se svidjaju, uzela sam hello kitty i pcelicu maju.


_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
13.10.2015 13:08:02   
Anoniman
Alex, Lisa cekamo izvestajeuser posted image
Jana i ja upravo perem rucno ova malena odelca?user posted image A sveki cu sada da uvalim da pegla pelene, i ostalouser posted image slikaj te pelenice da ih vidim, gde si ih uzela?

ja cekam kurira nikako da mi donese lezealju, pa da kasnije idemo na vasar, moja U je vec otisla sa mojim tatom....

(odgovor članu janabons)
  Direktna veza do poruke: 779
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
13.10.2015 14:41:24   
Anoniman
mene ubi kiselina, vas nema, kurira jos nema!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 780
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
13.10.2015 15:16:58   
alex88
evo nas,sve je u redu,nije me pregledao,samo uz,a pregled i uz pocetkom Novembrauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
13.10.2015 16:08:11   
sonyasha
Super Alex!user posted image i bolje da te nečačka! Šta kaže za to što te boluckalo?
Ja više ne mogu da pričam, ali bukvalno user posted image valjda pored pluća i grla odoše i glasne žice! Idem sutra do doce, nema mi druge! Inače tako se mrcvarim i tako me uhvatilo da plačem da se sve izvinjavam Budi i cmizdrimuser posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
13.10.2015 16:16:38   
vocicana
Sony nemoj da mi budes tuznica, proci ce, ovi su virusi stvarno grozni, samo cuti, cuvaj glasne zice a sutra doktoru.
Alex bravoooo!user posted image rekla sam ti user posted image , bas sam srecna.
Ja idem tek za dve tri nedelje na uz, svaki put mu se radujem, znam da mi je dan uvek lep kada sve vidim I cujem.
Lisa? Jel tamo sve ok?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
13.10.2015 18:12:25   
vocicana
Jel stigla lezaljkica? Gde ste devojke, nigde nikogauser posted image , bas mi nedostaje caskanje sa vama.
Stalno gledam ima li sta novo, nema ni jedne user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
13.10.2015 18:19:45   
alex88
Rekao je da primim progesteron danas,pa da od sledeceg puta pocnem na 7 dana,trebalo bi to boluckanje da prestane user posted image ,e sad konkretno zasto nije mi rekaouser posted image .Sony bas te namuci taj glupi virus.Voci i ja se radujem svaki put kad vidim moje malo zlato,cini mi se da se ubuckilo u odnosu na prosli put,ili mi se ciniuser posted image .Nema nam Um,uziva sigurno na vasaruuser posted image
I danas sam se razvalila od spavanja ,sad ustala

< Poruku je uredio alex88 -- 13.10.2015 18:21:17 >

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
13.10.2015 18:35:30   
vocicana
I neka si ziva I zdrava, odmori se, prosle nedelje si se iscimala I sekirala pa posle svega bolovi, bas sam srecna da je sve u redu I da se bebac zabuckao. Spavala si stiglo te je sve, a Progesterone msm da se daje preventivno, imala si bolove, pa za svaki slucaj da se osigura Dr. Samo skini gacice, za bocku, malo boli ali izdrzaces za srecicu!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
13.10.2015 18:39:23   
alex88
Naviklo moje dupe na progesteron user posted image ,primam ga od pocetka,nece mi ni ukidati do kraja,sto se mora nije tesko.Jesi danas boljeg raspolozenja?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
13.10.2015 19:31:42   
vocicana
Onako, ja sam neracionalno neraspolozena, da me pita covek da li imam valjani razloga za to, rekla bi da nemam. Juce sam ujedala od ustajanja iz kreveta, bas sam se nervirala, bas!
Danas evo bacila se u kuhinju, opet strudla sa makom, bas mi se prijela, tako da ce biti I vruceg testa I gorusice I spavanja sa flasom kisele vode!user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
13.10.2015 19:38:32   
madre
dobro veceuser posted image
ja recimo nikada nisam pravila strudlu, ali zato slana testa bih mesila non stop. da, toplo testo je ubica, stvara nevidjenu gorusicu... mada, meni ne pomaze nista osim sode bikarbone...
alex, ta terapija je u principu bespotrebna, to i sama znas, ali eto sigurno ces biti mirnije glaveuser posted image
UM, sta bi sa lezaljkicom?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
13.10.2015 19:41:32   
vocicana
Jao Madre, a ja ovakvu zelju imam, da napravim rr druzenje kao testijadu. user posted image , da se slatko ispricamo, ovako pupave, bas bi lepo bilo.
Za neki dan spremicu kiflice, jedva cekam da ih naredjam pa kada narastu, kao lucici su! user posted image


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
13.10.2015 19:46:06   
madre
e to mi kazi, kifliceeeeuser posted image
bice druzenja sigurnouser posted image
evo, moji momci citaju knjigu, a ja odmaram i planiram da se okupam i nikako da krenem!

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
13.10.2015 20:17:21   
vocicana
A mene I moju kosicu treba da vidis, kao da imam cumu a ne ovu jadnu bednu kosicu, kao sifilisticar, a tako je trenutno masna a tako me trenutno(a to traje od kako sam trudna) mrzi da nju bas sredim, a to moram svaka tri dana....jaoooo!!!! Posle!
Kifkice, slane, sa sirom, pa mekane, zute, kao sundjer.
user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
13.10.2015 20:35:57   
alex88
Nisam ni ja nikad pravila strudlu,mada pozdravila sam se sa spremanjem do sled.god user posted image .Znam Madre al ajde necu prekidati pa videcemo,nadam se bice u redu ovog puta.Nema nam Um?

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
13.10.2015 20:42:09   
vocicana
E pa sada su mi suze isle od teme cime darovati kumove na krstenju? Umrla od smeha, makedonka neka kaze I pozlatene serpe se daruvaju, pa onda neko kaze sve razumem ali sta ce im pozlacene serpe, sledeca kaze, pa imajuuser posted image , plakala sam. Predlozite mi jos neku temu da se smejem ovako, majko moja, nas narod je stvarno blesav, blesav!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
13.10.2015 20:47:55   
borica
Drage moje nije me bilo dva dana..
Jekiki, u ovakvoj situaciji ne postoje reci koje bi te utesile, pisem a suze mi idu niz lice. Draga , mnogo mi je zao..


_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
13.10.2015 20:50:39   
janabons
Alex, bas mi je drago sto je sve ok na kontroli, sad mozes da se opustis.
Voci, gde nadje tu temu, al si me nasmejala, hahaha
Um, poslacu ti slike na fejs. Ja sam ih uzela u Aksi, al ima da se naruce i preko netauser posted image
Mi sutra na uz, drzite nam fige.
Borice, sve nas je to izbacilo iz koloseka, najbitnije je da se nasa Jekiki polako oporaviuser posted image

< Poruku je uredio janabons -- 13.10.2015 20:53:37 >


_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
13.10.2015 20:53:42   
vocicana
Sada sam videla u ovom plavom oblacicu sa desne strane, vristala sam od smeha, mm me gledala I kaze ti si stvarno prsla zena, sta ti je smesno toliko, ali kada je cuo smejao se I on. Jao Boze, ali sta ce zena, pitala je pa je ispricala kakvi su obicaji dole, ali ona sirota je imala njih 7-oro za darovanje, morala bi kredit da podigne.
Veruj mi da su mi suze isle, ne osecam se kada sam se ovoliko ismejalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
13.10.2015 21:01:25   
alex88
Srecno Jano user posted image

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
13.10.2015 21:06:09   
Anoniman
Evooooo me user posted image stigla lezaljka tek u 17huser posted image
pa mi bili gosti iz inostranstva, svekina sestra, zet, njihova deca, pa smo isli na vasar sada usli u kucu, noge mi otpadaju, sutra opet, i krajuser posted image

Jana srecno sutra cekamo izvestaj...user posted image

(odgovor članu alex88)
  Direktna veza do poruke: 799
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
13.10.2015 21:18:06   
popkica bebic
Evo i nas! Stigli sa vasara. Sto kaze Um, noge mi otpadaju. Kupila sam kalup za tortu. user posted image

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here