|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
9.12.2015 22:06:33   
MAMAMAJ
Gde ste, žene?
Ella, čaj Josif Pančić za trudnice ili od Apoteke Beograd čaj za trudnice, i jedan i drugi su odlični, a Pančićev je skuplji nekih 150din,možda,ne znam tačno.
Anim, boli me levi kuk, otkida.
Danas i nema toliko kontrakcija, ali sam baš dosta odmarala.
Sutra mesim pogačice sa čvarcima, Madre, našla na Coolinarici neki recept, pa javljam valja li.
Alex, gde si mi ti?
Lisa, ima nas još. Jeste uveli net?
Emicee, ja preletela preko postova, izvini. user posted image Pa, i ako je za mamu, smuljaj nju po tom mom savetu user posted image možda upali.
Sony, ne bih se bunila da sačekam Sv. Nikolu, pa onda... Ali, ne pitam se ja user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
9.12.2015 22:08:55   
sonyasha
Ella, imaš temu nalazi mokraće i krvi u trudnoći! Kod mene je bilo svega, ali uglavnom nisu alarmantni ti leukociti koliko ja znam! Svakako pojačaj tečnost, da bude preko dva litra i to rešava većinu stvari, bar je meni!
Tužna, stvarno nemam iskustva sa tim ali znam da sam čitala kod one teme krvarenje u ranoj trudnoći o tim cistama i koliko sam shvatila to u većini slučajeva samo nestane!
Inače, pravila sam bundevaru, kojoj nažalost ne osećam ni miris ni ukus (virus ih ubio),ali nema veze muški će da se slade!
Sutra ctg, zadnji pred prijem, pa idem do pulmologa i da budem spremna za nedelju!user posted image Nadam se da će pristati da me operišu ovako slinavu, a valjda će i oni jaki ab da me izleče tamo! Ustvari ne mogu da razmišljam više o scenarijima, biće kako biti mora! Budica se dobro smirio, promrducka se malo pa kunja, naravno da se odmah zabrinem - luda žena!
Di, kako ti je sin?
Mislim da ću uskoro u horizontalu, buđenje u sedam mi negine! Laka vam noć!

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
9.12.2015 22:29:36   
marinchica
Da se javnem i pred spavanje....
LJudi ja sma e ulogovala na Aksu i izveketala prema nekoj listi onako bez krevetca, dubka, i tako tih vecih stvari, samo neka oprema za bebu onako po spisku koji imaju na sajtu, najosnovnija-25 000 rsd. Kukuuuuuuuser posted image
I zevaj i zevaj i zevaj, oci mi crvene, ledja mi se ukocila, ne mogu da nadjem jel primaju kreditne kartice. rekoh ajde ici cu do njih da vidim uzivo. I sad sam se iznervirala idem u krevetuser posted image
U kuci je predivna tisina. Milina!

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
9.12.2015 22:55:25   
Animsaj9
Mamamaj moja ...ubise nas kukovi , nece jos dugo , mene nekad i prepone.Dala si mi ideju za pogačice, mmmmm mogla bi i ja .
Sonya srecno sutra na ctg-u , i da ce dr da daju saglasnost za op.
Marincice , Aksa je dosta skupa, gledaj da nadjes negde jeftinije , imas i temu o tome ...npr .arilje je dosta povoljno za zeke i bodice , ja sam u Aksi uzela samo kolica , i kadicu sa nosačem.

< Poruku je uredio Animsaj9 -- 9.12.2015 22:59:35 >

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
9.12.2015 23:08:41   
alex88
Mamamaj tu sam ja,mene desni kuk boli user posted image .Sony srecno sutra,Marince ja jos zalim sto nisam kupila proslog meseca krevetac,bila je na poklon posteljina,i verovatno nece opet biti user posted image ,mi planiramo posle n.g da kupimo krevetac.
Ella dobrodosla i ne brini zbog leukocita.Di nema te veceras?

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
9.12.2015 23:08:55   
marinchica
E hvala Animsaj!! user posted image
Eeee, ti alex rece da ces uzeti, secam se kad si rekla za taj popust! Steta...

< Poruku je uredio marinchica -- 9.12.2015 23:10:57 >

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
9.12.2015 23:14:08   
alex88
Cinilo mi se da je rano,sve ajde sacekacu jos malo al oni nisu hteli da cekaju mene user posted image

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
9.12.2015 23:49:17   
dijana1*
Popunjava se tema, dobro dosle nove trudniceuser posted image
Alex tu sam, jos uvekuser posted image
Kosta je dobro. Od sinoc nije imao temp. Ali za svaki slucaj ni sutra nece ici u vrtic. Da ne rizikujem.
Da i ja malo kukam hihihihi ne mogu da izdrzim na nogama ni 10-15 min. Odmah me zaboli stomak. Sada me malo bolucka dok lezim. Mozda je zatisje pred buru. Videcemouser posted image
Sonya srecno sutra. Nego u ponedeljak nam je termin. Bas sada citam i kontam koja razlika ti tacno znas da ce biti u pon. a mene ubi ova neizvesnost. Sve mislim evo ga a nikako. E to je prednost CR.
Alex cim vidis da je nesto na akciji kupuj. Za bebu stvarno treba mnogo stvari i svaki dinar znaci.
Lisa do 36 n beba bas dobija na kilazi a posle to ide mnogo manje. Tvoja bebica je taman za tu nedelju.


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
10.12.2015 0:24:09   
alex88
Lepo spavajte user posted image ,laku noc user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
10.12.2015 0:39:16   
Jole84
Cao zenske, kako ste user posted image
Danima pisem kilometarski post, i istekne mi ono cudo, a onda me M podigne da se igramo, i ja uopste ni ne znam sta sam kojoj napisala i da li sam uopste user posted image
Mene nocima ubi gorusica, uopste ne spavam..

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
10.12.2015 8:35:26   
popkica bebic
Jutro! Spava mi se, a u skoli sam i vec ne mogu, tek je prvi cas u toku.

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
10.12.2015 8:38:03   
isidora88
Dobrodosle nove trudniceuser posted image
Lisa bebica ima ok kilazu i da dobije duplo to je taman, ja bih bila srecna da moje dete ima oko 3200-3800, samo da ne bude preko 4kg kao Mateja, nije bilo bas lako roditi toliku bebuuser posted image
Soni bice sve super na pregledu, bez brige.

Ja ocajno spavala, sinoc dosao mm, jutros ga vec zvali da ide da radi, ludim vise, jos su mu smanjili dnevnice bas bas, pare kasne vec mesecima a trebaju mi da pokupujwm stai fali za bebanu i srarijem sinu je sve omalilo. Uf nije mi dobro.
Ja se juce ukocila, stalno me boli onaj dodnji deo kicme i ja juce, pametnica legla na pod kao aj da se malo ispravim, jedva sam ustala posle, sad hodam kao kvazimodouser posted image , boli kao neko nozeve da mi zabija u ledja

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
10.12.2015 9:41:50   
Mala Elena
Mi zaglavili u bolnicu juce, zbog E..pisem posle...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
10.12.2015 9:52:55   
Lisa Simpson
Žemske evo mene jutros. Napokon smo juče uveli net.

Sony srećno na ctg-u. Di ja stalno mislim možda jesi a ono nisiuser posted image .
Hvala vam na podršci, baš mi znači, ne bih volela da natovim bebu pred porođaj.

Alex ne verujem, i ja se isto kajem što nisam tad kupila krevetac i posteljinu, ali i meni je bilo nešto rano, lomila se do poslednjeg dana a to je bio 16.ti i taj dan mm nije mogao. I to ti je to. Sad mi je baš žao, jedino ću se oraspoložiti ako ga eventualno dobijem a nije nemoguće.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
10.12.2015 9:54:29   
borica
Da se javim i ja, odvela L u vrtic, bila u kupovinu.Bas je jutros bilo hladno, ja zamalo da se uspavam i da ga ne odvedemuser posted image .Danas na meniju musaka i supica.
Kuckamo se kasnije...

_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
10.12.2015 9:55:54   
Animsaj9
Dobroooo jutroooo stomačići user posted image
Kako ste od jutros ima li mučnine i bolova u kukovima?
Čekamo da se Sonya javi.
Ja od jutros nesto kasljem, neki suv kasalj.
Popkice izdrzi, tako sam i ja jedvaaaa na poslu stajala koliko mi se spavalo, a jos kad sam radila nocnu uzas,stojeći bi zaspala.

< Poruku je uredio Animsaj9 -- 10.12.2015 9:58:07 >

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
10.12.2015 10:00:20   
popkica bebic
ME. nadamo se da nije nesto strasno i da cete brzo ozdraviti!
Ja c u danas ili kupus ili sarmu za rucak. Lisa, kako si? Jesu li i tebi promenili termin kao kod mene?


_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
10.12.2015 10:21:43   
dijana1*
Dobro jutrouser posted image
ME samo da nije nista strasno i da sto pre izadjete. Javi nam seuser posted image
Lisa i ja postajem nestrpljuva. Nego mnogo sam aktivna oko dece i kuce pa me boli stomak i onda mislim e sada ce a ono nikako. Nocas sam se stalno budila sa ubedjenjem da je krenulo a ja se uspavala hahaha kao da se bebe tako lako radjajuuser posted image
Popkice solja kafe i cackalice na oci user posted image
Evo Kosti kuvam caj od sipka a meni kompot od sljiva i jabuka.

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 10.12.2015 10:23:12 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
10.12.2015 10:39:57   
isidora88
Me nadam se da je sve ok.

Castim, ko sta pije, od danas sam zvanicno 8.mesecuser posted image user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
10.12.2015 10:44:14   
jocajaca
Ćaos ženice!
Prvo da se zahvalim za savjet New mom za dojenje, meni je veoma bitno da ona što duže doji jer ima atiopiski dermatitis pa su mi svi savjetovali što duže dojenje, pa ćemo vidjeti da li će ona htjeti poslije te 15 nedelja ali sve se nadam da hoće jer je veliki sisoljubac.
Jutros sam radila double I na uz je sve ok s tim što mi je beba već visoko oko pupka tako da mi I u ovoj trudnoći ne ginu čari visokog nošenja. Da vas pitam ovaj labaratorijski nalaz koji ide u sastavu doubla mogu da uradim sutra? Danas nisam stigla jer sam žurila na posao.
POzdrav za sve!!!
ME nadam se da je E dobro I da ćete brzo izaći!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
10.12.2015 11:17:54   
Bibilib
Cao zene...pozz od meneuser posted image user posted image

Jocajaca trebala si danas jer to praktikuju da bude istog dana jer meni je prosao samo jedan dan pa je doktor rekao da je beba velika ali posto je bio u pitanju 1 dan pustio me da uradim.

ME nadam se da ce sve biti OK i da nije nista strasno....user posted image

Bravo Isidora88 jos malo ostalo,samo da ste dobro....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu jocajaca)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
10.12.2015 11:25:55   
MakiJ
Jutro i dobar danuser posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
10.12.2015 11:50:43   
alex88
Dobro jutro user posted image .Lisa jer nagradna igra na fb user posted image ,i meni bi bilo super da dobijem krevetac a moze i kolevkauser posted image al se ne nadam.Me nadam se da nije nista ozbiljno.Popkice jos sutra pa vikend user posted image
Isi user posted image za 8.Ostale user posted image

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
10.12.2015 11:58:55   
mladamama76
dobro jutro i dobar dan, da se i ja prijavim konačno, ovih dana napišem kilometarski post pa me rr izbaci, ne uspijem poslati a ne kopiram, glupson, šta ćete...
elem, bili na prvom pregledu, sve ok, srčeko kucka, pa sam happy, nemam još simptoma osim umora i pospanosti, ali to je i normalno kad me bebana uhvati pod svoje-hrani, nosaj, presvlači,... a nemam nikog da pomogne, mm radi skoro od jutra do mraka, a svi moji su daleko...nekako ćemo izdržati...samo da me mučnine ne klepe...nadam ste da ste sve ok...neko spomenu kombinovani test sa pitanjem da li može u dva dana, kod nas je i pravilo da se radi u 2 dana-prvi dan mjerenje nuhalnog a sljedeći dan u banja luku na vađenje krvi za dabl. oni to zovu kombinovani, i skoro sve trudnice šalju na to.ja sam se sad dogovorila sa dr da preskočim to jer svakako mi slijedi ac zbog godina, pa da se ne cimam bezveze do banja luke 100 km. prošli put je sve bilo ok,ali sam morala na ac zbog godina...
dalje nisam ništa pohvatala šta ste pisale, ne da mi moja vrećica buva da sjednem pošteno...eto, toliko od mene za ovaj put...budite pozdravljene

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
10.12.2015 12:07:18   
sonyasha
Dobro jutrouser posted image !
Završila ctg, sve je super!user posted image doca me prepoznao prvi put, i u pravi čas, kao "vidimo se u nedelju"user posted image
Bila i do pulmologa, pluća su mi dobro samo da ipak ispijem do tada pentreksil zbog nosa, tako da ću to i da uradim! Sve u svemu zadovoljna sam, sada čekamo nedeljuuser posted image
ME, što ste završili u bolnici, javi kada bideš mogla!
Joco, super za dabl uz!!
Isi, bravo za ulazak u osmi!!!
Animsaj, nadam se da će kašalj brzo da prođe!
Idem malko da dreKnem!user posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here