|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bolovi u kukovima i ledjima
9.8.2014 11:44:56   
micamica
Ne znam da li ima ova tema,ne znam ni gde da napisem user posted image Imam bolove u kukovima i ledjima,10 nedelja je trudnoce,prva je trudnoca,da li se to siri ili sta je,ima li neko da mi pojasni malo user posted image user posted image user posted image Nocu ne mogu da spavam,ne odgovara mi nijedan polozaj!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Bolovi u kukovima i ledjima
9.8.2014 11:57:13   
bubulence
kazu da jeste normalno. mene isto bole ledja ali ne bas toliko. ali nr ne mogu dugo da sedim ili lezim. stalno se prevrcem...
pretpostavljam da je zbog sirenja ...

(odgovor članu micamica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Bolovi u kukovima i ledjima
9.8.2014 12:01:47   
micamica
nemam stalno,npr sinoc kad sam legla sam osetila ali malo nije jak bol...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Bolovi u kukovima i ledjima
9.8.2014 22:37:00   
SunFlower
I ja se patim sa tim bolovima vec dve nedelje. Znate kad roknu injekciju u g**icu, e pa sad zamislite da vam tako stoji ta igla, eto takav bol grozan. Samo levi guz, kuk, karlica sta li je. Sigurno neki ligament tu osetljiv. Naravno javi se bol kad se umorim. Ja mislim, a u doktorica mi je rekla da je sve to normalno.

_____________________________

"I don't insult, I diagnose."

(odgovor članu micamica)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Bolovi u kukovima i ledjima
10.8.2014 10:23:26   
micamica
posto stavljam progesteron vaginalno,dan posle toga,dole je sve zatvoreno kao neka pregrada,ne mogu vise ni staviti vaginoletu,ne znam kako da vam objasnim to,izvinite na izrazu user posted image

(odgovor članu SunFlower)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Bolovi u kukovima i ledjima
11.8.2014 11:42:59   
Dada81
Jeste normalno,siri se i karlica,sve se prilagodjava,malo i tezina,sve se oseti.. A,mene vec dugo,posle ovog drugog porodjaja,bole ledja,onako nisko,tesko mi je i da se savijem ,neko vece jedva Marka iz krevetca podigoh,bas boliuser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu micamica)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Bolovi u kukovima i ledjima
22.7.2020 9:34:02   
jabudic
Što mene ubiše leđa jutros.user posted image
Doduše, opičila sam jedan krug šetnje kroz šumu, tu ima malo i zahtjevnijih dionica sa alpinističkim elementima. user posted image
Iako mi je to jutarnja rutina, možda sam se preforsirala.

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Bolovi u kukovima i ledjima
22.7.2020 9:50:33   
flamingos
Jabudic,verovatno zbog duge šetnje.Sad odmaraj.Mene kukovi bole od kičme i od nebrojanih inekcija koje sam primala.Ali,dobro,to je prošlost,ali stiže me polako sve...❤


(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Bolovi u kukovima i ledjima
22.7.2020 12:44:51   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: jabudic

Što mene ubiše leđa jutros.user posted image
Doduše, opičila sam jedan krug šetnje kroz šumu, tu ima malo i zahtjevnijih dionica sa alpinističkim elementima. user posted image
Iako mi je to jutarnja rutina, možda sam se preforsirala.

I mene su u trudnoci bolela bas ledja. Nisam mogla da se namestim nikako. I dalje me bole. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Bolovi u kukovima i ledjima
24.7.2020 9:26:03   
Mirko Svirko
A mene ledja bole pre ciklusa i to bole kao da sam pokocena cela.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Bolovi u kukovima i ledjima
17.12.2020 11:40:35   
BMaja
Joj i meni se sve raštimovalo bilo, kukovi su me strašno boleli, a bole me i dalje (godinu dana posle), samo malo slabije nego u trudnoći

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here