|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da se malo upoznamo!
16.12.2008 9:22:27   
Jeca*
Nekada mi se čini da više ćaskam sa vama ovde nego sa prijateljima iz mog svakodnevnog života!
Što donekle i jeste istina obzirom da sam stalno u stanu sa bebom i da mi je ovo jedan sjajan ventil i lepa komunikacija sa ljudima koji su uvek nekako tu!
Pa mi pade na pamet da bi mogli malo bolje da se upoznamo, bar u nekim najopstijim podacima, pa evo par pitanja (ima vec tema odakle ste, ali ja cu i to navesti u svojim odgovorima pa nek bude sve na jednom mestu)

Koje ste godiste?
Sta ste po zanimanju ili kojim se poslom bavite?

JA SAM 1979.
diplomirani inzenjer arhitekture, radim u jednoj firmi kao samostalni projektant
zivim u Beogradu
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da se malo upoznamo!
16.12.2008 9:27:37   
Anoniman
Ja sam 1981.

Završila sam ekonomski fakultet (dipl ecc), sada sam na dodatnoj godini da bih postala master

Radim u banci

Živim u Novom Sadu

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da se malo upoznamo!
16.12.2008 11:48:02   
guppy RR
Rođena 1981

Završila sam ekonomski fakultet u Ljubljani, sad sam na postiplomskom studiju, pred kraj doktorata.

Radim u državnoj upravi

Živim u Ljubljani

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da se malo upoznamo!
16.12.2008 16:18:50   
Lu
Bih
1975.godište,danas mi 33godine,stara kokauser posted image
Trenutno sretno udana SSS domaćica,dobro plaćena,ali čim mali krene u vrtić bacam se u potragu za drugim poslom,biće mi dosadno samoj.



_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 4
   [Obrisana poruka]
16.12.2008 18:27:35   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da se malo upoznamo!
16.12.2008 21:44:10   
andrijana
Ja sam iz Kovina,to znate. Rodjena sam 1987. godine. Zavrsila sam ekonomsku skolu ali nisam zaposlena.

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da se malo upoznamo!
18.12.2008 13:09:54   
stella
Ja sam iz SA,SSS-Tekstilni tehnicar-konfekcionar+krojac.Nikad nisam radila u struci.Radim u butiku koza i krzno kao prodavac.Trenutno bi svoj poslovni angazman nazvala produzeni neplaceni porodiljski dopustuser posted image
Rodjena 1980

< Poruku je uredio stella -- 18.12.2008 13:10:48 >


_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da se malo upoznamo!
21.12.2008 21:39:37   
Koka Loka
Da se predstavim i ja user posted image

Ne tako davne '75. rođena kao mešavina vojvođanke i bosanca u Sarajevu. 20 godina živim u Beogradu, udata za polu makedonca-srbijanca rođenog beograđanina već više od 9 godina, imamo jednog nežnog bubamarca user posted image  i jednu opasnu bubamaricu user posted image


(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da se malo upoznamo!
21.12.2008 21:40:56   
guppy RR
user posted image user posted image  

(odgovor članu Koka Loka)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da se malo upoznamo!
2.1.2009 20:22:19   
MERYEN
1979.
Ja sam pravnik,radim u privatnoj firmi u struci s'tim sto radimo i knjigovotstvo ja i koleginica.
Zivim u Kragujevcu
Udata,sin Jovan

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da se malo upoznamo!
2.1.2009 20:27:48   
prase
Ja sam rođena 1978. i od tada do danas živim u Beogradu.

Po zanimanju sam diplomirani inženjer elektrotehnike, napisala i predala magistarski, ali nikako da odradimo tu odbranu - tako stoji od 2005.

Radim u struci, bavim se projektovanjem i verifikacijom (više verifikacijom) integralnih kola - IP/SoC

Srećno sam udata za jednog Vojvođanina koji se oseća kao Ličanin iako je 3. generacija u Vojvodini user posted image

Imamo jednog sina koji se zove Uroš, a daće Bog zdravlja i sreće, pa će biti još dece user posted image

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da se malo upoznamo!
3.1.2009 21:35:23   
Willma
Pa evo i ja da se predstavim... user posted image
Zovem se Vesna i imam 31 godinu(to sam vec rekla user posted image ).
Ekonomista sam u oblasti menadzmenta, zavrsila visu skolu za menadzment u Beogradu, gde i zivim. Zaposlena sam vec 12,5 godina u istoj firmi, kao referent prodaje, i imam funkciju predsednika sindikata... Trenutno ne radim, na porodiljskom bolovanju.
Udala sam se prosle godine nezvanicno, a ove godine zvanicno, u februaru, zivela sam celu trudnocu u Cacku, odakle mi je muz, a onda sam se pred porodjaj vratila u Bg, naravno povela sam muza.
U julu mesecu rodila sam sina Marka, sada je vec 6 meseci star user posted image


(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da se malo upoznamo!
24.1.2009 23:18:42   
Jeca*
Da podsetim malo i na ovakve teme. Pa ko želi da piše....user posted image

(odgovor članu Willma)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da se malo upoznamo!
1.2.2009 2:15:12   
Jacaca
Zovem se Jasmina, zavrsila sam visu skolu za menadzere u N.Sadu, zivim u Pancevu, privatnik sam, estetik studio i kafe ''PERLA'' u braku sam sa novim muzem 12 godina, pokusavamo dobiti bebu, ali nam se neda, iz prvog braka imam cerku od 20 godinauser posted image  bila sam vredna, inace imam 38 godina.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da se malo upoznamo!
1.2.2009 12:49:58   
lucia
imam 33 g, jos uvek bez dece, u drugom sam braku takodje i super mi je. inace radim kao organizator na tv-u.iz beogradauser posted image

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da se malo upoznamo!
1.2.2009 13:52:23   
kumara
Evo i mene... user posted image Imam 28 godina, zavrsila sam menadzment davne 2003. user posted image i 4 godine radila u marketingu u kozmetici. Sad radim sa muzem u njihovoj porodicnoj privatnoj firmi. Rodjena sam u Beogradu, a sad zivim u Sremskoj Mitrovici.

(odgovor članu lucia)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da se malo upoznamo!
2.2.2009 9:03:53   
Modessty
Evo i mene!

Zovem se Vesna, 1977. god., iz Niša

Radim na jednom fakultetu, administracija
Pre dva meseca obnovila treću godinu na Pravnom fakultetu
U braku sam od 2005. ali sa stažom od skoro 15 god duge veze
Posle mog dragog najveća ljubav mi je aikido i klinci sa kojima radim
Imala spontani 2005. god
cekam user posted image ili user posted image ili oba odjednomuser posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da se malo upoznamo!
3.2.2009 15:45:50   
Anoniman
ćaos svima
ja sam lenka iz sarajeva, BiH, inače član i rr.ba, ali sam odlucila i da se prikljucim rr nasih komsijauser posted image
inace majka 2 djece, djevojcica od skoro 4 godine, i djecak od 9 mjeseci
udata od 2001. godine
dipl. pravnik, radim u privredi... eto toliko od mene
i nadam se lijepom druzenju

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Da se malo upoznamo!
3.2.2009 15:46:35   
kumara
dobrodosla imenjakinjo!!!!! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Da se malo upoznamo!
3.2.2009 15:47:51   
Anoniman
ooooooo baby... ja sam samo lenka na rr.ba... user posted image
hvala puno draga

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Da se malo upoznamo!
3.2.2009 15:48:06   
sneza24
Dobrodosla lenka sarajevo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Da se malo upoznamo!
3.2.2009 15:48:42   
Anoniman
ne rekoh godine... zaboravih :) haman 30 za koji mjesec uh

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Da se malo upoznamo!
3.2.2009 15:49:41   
Anoniman
hvala snezo24!!! bolje vas nasla
kontam nesto trebalo bi otvoriti rr. balkan user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Da se malo upoznamo!
3.2.2009 15:55:00   
Anoniman
dobrodošla lenka SA! user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Da se malo upoznamo!
6.2.2009 16:44:43   
NadaR
ja sam se juce prikljucila pa vidim tema za predstavljnje...
Ja sam Nada, 24 god. , u braku od 2005., apsolvent na filozofskom, odsjek knjizevnost!
Imam jednog decaka od 4 mjeseca.... user posted image
eto toliko......

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here