|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dete kod nutricioniste
28.10.2011 10:34:44   
Maya21
Eto mene i ovde...
Matej ima ne veliki, ali dovoljan visak kg za konsultacije sa nutricionistom...
Dobili smo plan, koji je u sustini samo malo strozija verzija onoga sto sam ja pocela da primenjujem malo po malo pre oko 3 meseca...
Tesko mi je da mu branim ono sto voli, ipak je on mali, ali bar cu biti mirnija kasnije, kad se sve dovede u red, a znam da hoce user posted image
Ispada da pisem sama sebi. Mislila sam da bi bilo korisno da imamo i ovu temu, mozda nekome bude trebala...



< Poruku je uredio Maya21 -- 28.10.2011 10:35:12 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dete kod nutricioniste
28.10.2011 10:38:44   
minavb
user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dete kod nutricioniste
28.10.2011 10:39:46   
Maya21
minauser posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dete kod nutricioniste
28.10.2011 10:41:42   
minavb
Ako ti treba ideja za recepte, piši. 

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dete kod nutricioniste
28.10.2011 11:21:48   
Jeca*
Mayo, ima i ova tema KLIK
a...ako nije tajna, koliko je visok i koliko težak? i da li si ti to odlučila ili te je pedijatar uputio?

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dete kod nutricioniste
28.10.2011 11:41:51   
Maya21
uputio me pedijatar, on onako na oko ne izgleda kao neko ko ima visak, mozda malecni, ima stomacic... ali je nju vise zabrinulo sto smo mi krenuli sa nekom nazovi dijetom uz njenu konsultaciju a on je i dalje dobijao kg... bas smo se merili u utorak na konsultacijama visok je 130cm a ima 33kg... jeste to visak ali na njemu kazem se ni ne vidi toliko.
Mina ga je videla skoro pa moze ona iskreno da vam kaze, a i Nedja, mada mozda nas dve nismo dovoljno objektivne jer je on nas user posted image

< Poruku je uredio Maya21 -- 28.10.2011 11:42:20 >

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dete kod nutricioniste
28.10.2011 11:45:49   
Anoniman
Koliko mogu da budem objektivna, Maki ima takav višak da mu nije potrebno ništa rigorozno, i ne toliko zbog sadašnje kilaže koliko zbog sklonosti ka dobijanju kg i kasnijim potencijalnim problemima ako stvari izmaknu kontroliuser posted image

< Poruku je uredio Nedja RR -- 28.10.2011 11:46:26 >

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dete kod nutricioniste
28.10.2011 11:47:51   
minavb
Maki, meni je izgledao kao većina dece u tom uzrastu. Jeste debeljuca, ali mi ne izgleda zabrinjavajuće, ima mnogo deblje dece, od njega. E sad, to što dobija na težini i pored tvoje korekcije ishrane, može da zabrinjava, ali treba uzeti u obzir i to da on možda krišom ćopa čipsa i čokoladica. Moja drugarica je našla ćerkine kese čipsa iza veš mašine. Mala se zaključa u kupatilo i jede.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dete kod nutricioniste
28.10.2011 11:50:01   
Maya21
ma ne copa on nista sa strane, bas ga kontolisemo... jedino kad je kod mojih(tamo je svaki dan) ali moji mi govore da se pridrzavaju dogovora... ko ce ga znati... valjda me ne lazu user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dete kod nutricioniste
28.10.2011 11:51:52   
Anoniman
Majo, sve i da te tvoji lažu, Maki je takvo dete da ne bi mogao to da ti sakrije. Pa ja sam ga preko telefona pitala da li smem da mu napravim kolače, a on je duša rekao da to moram da se dogovorim sa njegovom mamom zato što je on na dijeti. Eto, koliko je on odgovoran i savestanuser posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dete kod nutricioniste
28.10.2011 11:51:53   
minavb
Nadam se, to je ipak za njegovo dobro. Trenira li nešto?

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dete kod nutricioniste
28.10.2011 11:53:44   
Maya21
plivanje 3 puta nedeljno vec dve godine user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dete kod nutricioniste
28.10.2011 11:56:37   
minavb
Predlog, dajte ga  na vaterpolo. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dete kod nutricioniste
28.10.2011 11:59:04   
Maya21
cuti, on zivi za dan kad ce da krene na vaterpolo ali mi je jos mali, a i grupice su tek kad krenu u skolu user posted image znaci sledece godine user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Dete kod nutricioniste
28.10.2011 12:00:26   
minavb
Čekaj, koliko on beše ima? 

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Dete kod nutricioniste
28.10.2011 12:01:09   
Maya21
6, nestali mi tikeri, a mrzi me da ih pravim opet user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dete kod nutricioniste
28.10.2011 12:05:42   
minavb
Pa on je baš visok. Baš ću da pitam muža kad bi mogao da krene, mm je igrao vaterpolo i bio trener.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Dete kod nutricioniste
28.10.2011 12:08:55   
Maya21

IZVORNA PORUKA: minavb

Pa on je baš visok. Baš ću da pitam muža kad bi mogao da krene, mm je igrao vaterpolo i bio trener.

znam to darling... a da visok je, na dedu, i on je igrao vaterpolo user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Dete kod nutricioniste
28.10.2011 12:12:07   
minavb
Suuuuper! user posted image Problem rešen, biće fit sportista kao Miloš Korolija.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Dete kod nutricioniste
28.10.2011 12:20:16   
Jeca*
Pre neki dan meni Luka "kuka" da mu dam nešto slatko. A ja pokušavam da mu to redukujem jer u poslednje vreme za moj ukus jede previše slatkiša. Nije to puno, ali ja bih želela da jede manje. Ok...faza, ali ja mu doziram max. I sad, kaze on meni, mama jel mogu da dobijem neki mali slatkis (to mu je neka nova fora, negde je to pokupio jer nije pre trazio, a ni dobijao puno). Ja kazem onako saljivo: ne moze, bices bucko
a on ce: ali mama ja sam lepi bucko
user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Dete kod nutricioniste
31.3.2012 9:31:49   
Maya21
Evo mene da javnem da smo se resili viska user posted image Maki je sad pravi zgodnisa, dr se iznenadila kad ga je videla posle 3 meseca. Najbolje je sto nista drasticno nismo menjali nacin ishrane ( i ja kad drzim dijetu samo modifikujem jelovnik, ne izgladnjujem se ) izbacili grickalice i slatkise user posted image

Evo kako sad izgleda

user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Dete kod nutricioniste
31.3.2012 11:38:45   
indy_25
Bravo Maki user posted image user posted image user posted image bas si zgodan

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Dete kod nutricioniste
11.8.2012 19:14:27   
Adriana83
Mame ,treba mi jedan savet.Dr nas je uputila kod nutricioniste jer smatra da moje zabice treba vise da dobijaju na tezini.Treba da zakazem pregled u decijoj bolnici pa me zanima kakva su vasa iskustva sa lekarima tamo?Imate li neku preporuku kod koga da ih vodim?

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Dete kod nutricioniste
13.8.2012 11:14:40   
Adriana83
Niko? Hmmmm...

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Dete kod nutricioniste
13.8.2012 11:23:45   
Modessty
koliko vidim imaju 8 meseci?! I kod nutricioniste?! ja sam stvarno zbunjena. Zar nisu previše male za tako nešto? Pa ima vremena za njih! Kako tebi izgledaju?
Nama je dr u početku stalno govorila kako on malo dodaje na težini. A ja videla da dete raste i da se lepo razvija i da je zdrav - nikad nije bio bolestan. I kad smo otišli na kontrolu sa punih godinu i mesec dana, dr je uradila grafik rasta od rodjenja i rekla kako je on super i kako ima manju težinu od proseka za taj uzrast ali veću visinu od proseka. Mislim da po nekda mlao preuveličavaju.
Nije loše da odeš za svaki slučaj. Bolje da odeš i vidiš šta će da ti kažu nego da se sekiraš oko toga.

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here