|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   GAK "Višegradska"_Odeljenje za huma...
17.3.2010 16:49:17   
liliana
Postavila sam ovu temu, jer bih želela da vidim vaše utiske o Odeljenju za humanu reprodukciju u GAK "Višegradska". Ja sam tamo provela 6 meseci svoje trudnoče i imam samo reči hvale  za sve: počev od Profesora Radunovića, svih doktora i sestara tog odeljenja, do pomoćnog osoblja.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."
Direktna veza do poruke: 1
   RE: GAK "Višegradska"_Odeljenje za ...
22.3.2010 16:10:12   
volimte
user posted image Moje iskustvo sa Visegradskom je katastrofalno............17.10.2008 rodila sam decaka carskim rezom teskog 5300gr i 59cm.........
Lezala sam mesec dana u VRTU zbog povisenog krvnog pritiska,dole je haos,svako prica razlicitu pricu,jedana kaze da moram da se porodim carskim rezom jel je beba karlicno krenuta,drugi kaze da mogu prirodno.......znaci da poludis.
I pored toga sto je beba veca za dve nedelje i sto je karlicno okrenuta mene salju na prirodam porodjaj.
16.10.2008 08:00  ja ulazim u porodiliste,bolove namam,ukljucuju mi indukciju.....
bolovi krecu oko 12 :00  ali ja se ne otvaram......
bolobi su sve jaci.......
ali to nikoga ne zanima bas puno........
ceo dan je proso,pao je marak....bolovi su sve jaci i jaci ali ja se i dalje ne otvaram
ja umirem od bolova......
agonija traje do sutra ujutru,znaci celih 24h kada me uvode u salu za hitan carski rez...
i hvala bogu radja se ziv i zdrav decak tezak 5300gr i 59cm.....
znaci trpeti bolove 20h pa to je strasno,
ne znam kako su mislili da rodim toliko dete i jos karlicno okrenuto.....
o VISEGRADSKOJ SVE NAJGORE

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: GAK "Višegradska"_Odeljenje za ...
22.3.2010 16:12:39   
liliana
Nisam postavila temu o Višegradskoj generalno, več o Odeljenju za Humanu reprodukciju. Znaš, to je na 3. spratu, odeljenje Profesora Radunoviča.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu volimte)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: GAK "Višegradska"_Odeljenje za ...
22.3.2010 18:48:15   
volimte
znam,ali ja sam imala ruzno iskustvo tako da generalno imam tako misljenje o celoj bolnici,sto ne znaci da su doktori losi ali na meni su se kola slomila tako da mogu da ih pohvalim

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: GAK "Višegradska"_Odeljenje za ...
23.6.2010 15:29:35   
liliana
Evo, našla sam.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu volimte)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: GAK "Višegradska"_Odeljenje za ...
23.6.2010 15:35:50   
Vekilica
Hvala user posted image ,

Dakle, moze li neko opisati kako izgledaju sobe, kupatila, postoje li apartmani i generalno bilo kakvu informaciju o ovom odjeljenju s obzirom da je prije nekog vremena preseljeno sa treceg sprata? pozz

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: GAK "Višegradska"_Odeljenje za ...
20.7.2010 20:49:07   
kumara
Evo da vam odgovorim iz prve ruke, posto sam sada tamo. Celo odelenje je preseljeno u prizemlje i za sada je prilicno u haosu, posto i renoviraju i primaju zene. Nas trenutno ima oko 22 i kazu da im je sve puno i da su cak aktivirali sobe koju su hteli da renoviraju.

Globalni utisak mi je super. Zaista je mnogo bolje nego sto sam ocekivala. Prilicno je cisto i sredjeno, jer su ranije tu bile bebe. Ima deo sa sobama u kojima su bili inkubatori. Te sobe su super, male su pa staje samo 2 kreveta, svaka ima svoju klimu i mali TV (sa nekoliko programa). U sustini, ne lice bas na sobe jer je sve u plocicama i odvojene su staklom (do pola zid, pa od pola do plafona staklo), ali opet, zaista su ciste, pa ne smeta sto ne lice na sobe. user posted image

Ostale sobe sam videla samo u prolazu, i ako se ne varam ima 2 apartmana. Za jedan sam 100% sigurna. Ima svoj izlaz na terasu i kupatilo. Pored toga ima jos nekoliko manjih soba i jedna veca.

Kupatilo je vrlo pristojno. Jako cisto. Ima 2 kabine za WC i 2 tus-kabine.

Ja sam danas stigla, pa nemam bas mnogo informacija, ali valjda ce i ovo pomoci. Inace, osoblje je super! Svi su veseli i prilicno prijatni.

_____________________________

Kakva kumara, takav krastavčić!

(odgovor članu Vekilica)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: GAK "Višegradska"_Odeljenje za ...
20.7.2010 22:04:22   
mina.11.mina
kumara, ako nije previse indiskretno zbog kojih problema si na tom odeljenju. Pitam jer moguce da i mene posalju, radila sam vto i imam 41 god i za 2 nedeljeu lazim u deveti mada nemam neke tegobe! Hvala punouser posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: GAK "Višegradska"_Odeljenje za ...
20.7.2010 22:29:05   
Anoniman
Evo ti odgovora: Porađa se kumara KLIK

user posted image

(odgovor članu mina.11.mina)
  Direktna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here