|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koliko često perete veš?
2.11.2009 19:58:43   
SUPER MAMA
Drage mame recitemi kolko često prate, kolko često vam mašina radi?
Ja perem svaki dan jer imam dve bebe jedna je Monika a druga moj muž.user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 26.7.2011 9:55:41 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kolko često prate veš?
2.11.2009 20:01:22   
Delijagirl
3-4 puta nedeljno a imam 5 "beba" muz i zivuljke a u istini ja sam ta koja se usvinji samo da pogledam hranu i nemogu da spavam ako je posteljnina duze od nedelju dana na krevetu i tako to... 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 2
   [Obrisana poruka]
2.11.2009 20:02:08   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu SUPER MAMA)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kolko često prate veš?
2.11.2009 20:20:14   
Anoniman
Jako često, imala bih dovoljno veša da je palim svaki dan, ali mi mrsko da prostirem, pa onda nedeljom perem CEO DAN! 

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kolko često prate veš?
2.11.2009 20:32:29   
2002m
Svaki dan, po nekad i po dve masine.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kolko često prate veš?
2.11.2009 20:35:55   
Trcosava
za sada jednom, eventualno 2x nedeljno, ali to samo iz razloga što ja ne radim user posted image user posted image user posted image user posted image mada i kad sam radila, jednom do 2x nedeljno, s tim da je to bilo kao kod Taše - jedan ceo dan

mislim da će uskoro da se promeni user posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kolko često prate veš?
2.11.2009 21:17:52   
*Alexx*
3-4 puta nedeljno - masina za pranje, pa masina za susenje. Kako je krenula zima, racun za struju poraaastaaaooooo!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kolko često prate veš?
2.11.2009 21:21:14   
Lu
Svakih 5-6 dana,moje i Rokovo,osim posteljine.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kolko često prate veš?
2.11.2009 21:21:59   
Lu
IZVORNA PORUKA: 2002m

Svaki dan, po nekad i po dve masine.

Pa šta draga pereš tolikouser posted image

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kolko često prate veš?
2.11.2009 21:23:26   
Anoniman
U proseku jedna masina dnevno, nekad perem svaki drugi dan po dve masine, nekad jednu dnevno...uglavnom perem sareni, beli perem 1-2 puta nedeljno, zavisi od menjanja posteljine, a Nesin ves i dalje uglavnom perem posebno, svaki drugi-treci dan, ili ponesto ubacim sa nasim majicama i dzemperima. Sve u svemu, svaki dan.

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kolko često prate veš?
2.11.2009 21:26:15   
gagana83
U proseku jednu masinu dnevno

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kolko često prate veš?
2.11.2009 21:32:51   
Anoniman


leti mnogo češće nego zimi. leti svaku stvar obučem jednom pa na pranje tako da ima veša za jedan bubanj svaki dan....zimi dva puta nedeljno.

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kolko često prate veš?
2.11.2009 22:18:31   
2002m
IZVORNA PORUKA: lu

IZVORNA PORUKA: 2002m

Svaki dan, po nekad i po dve masine.

Pa šta draga pereš tolikouser posted image
user posted image user posted image pa vesuser posted image .Danas sam oprala dve masine belog vesa.Sutra imam sareni i tako u krug.Moj muz kaze da ja perem i cistouser posted image .Mozda mi se desi da jedan dan u nedelji ne ukljucim masinu.Juce nisam, pa sam zato danas imala za dve masine.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Koliko često perete veš?
3.11.2009 16:49:31   
Ana RR
Nema pravila.. svaki dan ako ima veša..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Koliko često perete veš?
8.11.2009 0:00:39   
sneza24
Svaki dan po jednu masinu nekad i dve.Ima nas petoro odraslih a bebin ves perem svaki dan,rucno.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Koliko često perete veš?
8.11.2009 0:07:35   
anuksunamun
dubokoumna tema :)

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Koliko često perete veš?
8.11.2009 9:28:12   
Anoniman
Jedno pitanje za one koje peru ves jednom nedeljno, kako uspete sve da osusite, tj.imate li mesta da prostrete toliki ves? Ili imate masine za susenje vesa?
Meni nije problem prati ves, vec gde ga susiti. U kuci necu zbog dece, a napolju nemam strehu nikakvu, pa postoji opasnost da mi pokisne vesuser posted image

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Koliko često perete veš?
8.11.2009 9:44:21   
SUPER MAMA
Evo ja od rana jutra pa do sada sam oprala 4 masine


Meni nije problem prati ves, vec gde ga susiti. U kuci necu zbog dece, a napolju nemam strehu nikakvu, pa postoji opasnost da mi pokisne vesuser posted image

A sto se tice susenja to jeste problem, omam veliku terasu ali dzabe jer nije pokrivena tako da nema funkciju nikakvu i ves bi mi pokiso.Ali zato imam zasebnu prostoriu koja e ko soba ali je ostava ima prozor i tamu postavim susaru i sav ves otvorim prozor za da se nestvara vlage a tamo ima i radijator tako da kada budu polu suve stavim ih na radijator deo a nesto i na susacu za peskire u kupatilo.
Tako ja se snalazim tokom jeseni i zime.
U pravo si Zille nije problem pranje nego susenje vesa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Koliko često perete veš?
8.11.2009 10:07:42   
sanji
Dok sam radila 3x nedeljno, sad 2x, ali još malo stižu bebci pa će verovatno biti svaki dan!

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kolko često prate veš?
8.11.2009 14:49:07   
Lu
IZVORNA PORUKA: kaliopi



leti mnogo češće nego zimi. leti svaku stvar obučem jednom pa na pranje tako da ima veša za jedan bubanj svaki dan....zimi dva puta nedeljno.


Pa čime napuniš bubanj...ti i tm po jednu presvlaku,mene stvarno zanimauser posted image
Recimo ja i Roko isto svako veče skidamo normalno sve sa sebe prije kupanja,ponekad on isprlja i još ponešto, kako će mi  to napuniti mašinu...nema šanse a da palim samo to nema šanse.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kolko često prate veš?
8.11.2009 14:56:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

IZVORNA PORUKA: kaliopi



leti mnogo češće nego zimi. leti svaku stvar obučem jednom pa na pranje tako da ima veša za jedan bubanj svaki dan....zimi dva puta nedeljno.


Pa čime napuniš bubanj...ti i tm po jednu presvlaku,mene stvarno zanimauser posted image
Recimo ja i Roko isto svako veče skidamo normalno sve sa sebe prije kupanja,ponekad on isprlja i još ponešto, kako će mi  to napuniti mašinu...nema šanse a da palim samo to nema šanse.


ne razumem pitanje draga?  ima nas četvoro u kući.. ne razumem šta te zanima user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kolko često prate veš?
8.11.2009 14:58:12   
Lu
A ništa onda ako vas ima četverouser posted image
Zanemari pitanjeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kolko često prate veš?
8.11.2009 14:58:27   
nina83
Svaki dan, neki put i po 2 masine.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kolko često prate veš?
14.11.2009 22:18:55   
Didy
E, sad mi je lakše.user posted image  Mislila sam da samo ja perem svaki dan veš, već su me svi zezali, pa sam se zapitala... Nekako mi se brzo nakupi - jedno veče naš šareni, pa sledeće veče beli, pa Stefanov, pa onda posteljina ili neki prekrivač i već sve kreće ispočetka...

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kolko često prate veš?
14.11.2009 22:21:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Didy

E, sad mi je lakše.user posted image  Mislila sam da samo ja perem svaki dan veš, već su me svi zezali, pa sam se zapitala... Nekako mi se brzo nakupi - jedno veče naš šareni, pa sledeće veče beli, pa Stefanov, pa onda posteljina ili neki prekrivač i već sve kreće ispočetka...


.. i ja imam utisak da se vrtim stalno u krug.....user posted image user posted image

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here