|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sta ste radile u trenutku kada je pocelo NATO...
12.6.2013 21:35:37   
Shishica
Ja se secam kao da je juce bilo.. sedim za pisacim stolom, ispred mene prozor, vece, radim pripremu za prijemni iz matematike za srednju skolu.. tata otvara vrada i kaze kako je pocelo sto smo i pretpostavljali da ce biti.. i slusam avione..i slusam sirene.. nestvarno..
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
12.6.2013 21:40:04   
Figaro88
Ja sam bila dete,cetvrti razred.Bas sam bila preplasena.Ziveli smo blizu elektrane koja je dva puta gadjana.Moj otac radi tu,i oba puta je bio tamo kada su gadjali.Secam se da sam bila budna,napolju,gledala kako gadjaju a znam da je moj otac tamo,osecaj jeziv,prestrasan....A ja i brat samiuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
12.6.2013 21:42:41   
mamamikka
prve sirene sam čula dok smo išli u posetu baki i odmah smo pretpostavili da je loše, ali ni blizu nismo mogli predvideti razmere te strahote. Grozno...

_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
12.6.2013 21:44:16   
Shishica
Pa sta je bilo sa tatom?

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
12.6.2013 21:49:36   
Figaro88
Nistauser posted image Sakrili su se iza nekog betonskog zida,manje posekotine od stakla koje je ispucalo,i to je to...Jedino taj stres,dugo mu je trebalo da se oporavi....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
12.6.2013 21:55:18   
Shishica
Jao dobro.. vec sam zamisljala decicu kako placu i ostalo .. pupupuupu user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
12.6.2013 21:58:43   
Figaro88
Bilo je i toga,ali necu da pisemuser posted image Bilo i proslo.....

< Poruku je uredio Figaro88 -- 12.6.2013 21:59:23 >


_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
12.6.2013 22:00:34   
Dani.kv
Bilo je vece kad je sve krenulo.Mi omladinci po ulici znatizeljni a roditelji prestravljeni krenuli da nas traze. Bilo je svega i svacega u tih par meseci

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
12.6.2013 22:02:59   
minnica
Ja sam bila srednjoškolka i živela sa 3 cimerke. Gledala se 'Esmeralda' ili koja već beše Latino serija kad smo čuli prvu sirenu. Nedugo za njom su na TVu prekinuli program da objave da je počelo. user posted image

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
12.6.2013 22:20:40   
Ana RR
Pila kafu sa drugaricom, kod mene. Veče pre toga smo bile u gradu i to je bila jeziva scena - centar Beograda puuuust! Nigde nikoga, samo nas dve šetamo i nije nam jasno šta se događa user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
12.6.2013 22:23:03   
Sanja90
Gledali smo Esmeralduuser posted image ja sam tad zavrsavala drugi razred osnovneuser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
12.6.2013 22:24:51   
nata11
Bila sam kuci sa porordicom, bila klinka.
Secam se glavnog puta ispred moje ulice koji je vodio prema selima u planini, bio je prepun automobilima, doslo je do zakrcenja jer su svi jurnuli iz stanova.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
12.6.2013 22:39:57   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Sanja90

Gledali smo Esmeralduuser posted image ja sam tad zavrsavala drugi razred osnovneuser posted image



i mi smo gledali esmeraldu. user posted image samo sto sam ja bila treci srednje. to je bilo par dana pred moj 18. rodjendan, koji sam nazalost provela u podrumu. user posted image

(odgovor članu Sanja90)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
12.6.2013 22:43:17   
degu
I ja sam gledala Esmeraldu, bila sam 8. razred i tad je usledeo dugo raspust. Jeste bilo strašno al živeli smo svaki dan kao da je poslednji user posted image i družili se jako puno

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
12.6.2013 22:45:03   
Jole84
I ja sam gledala Esmeraldu,kad bi znala kako je popularna bila,progledala bi user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
12.6.2013 22:47:31   
Sanja90
cela Srbija gledala Esmeralduuser posted image . Mi smo tad ziveli na selu,selo kod Panceva, pa nam bilo ok. Sva rodbina iz grada dolazila kod nas da se ne bi vukli po podrumima.

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
12.6.2013 22:53:22   
sonyasha
Bila sam kod bivšeg verenika na gajbi(živela sam tamo) i igrali Lore sa njegovim ortakom! samo smo ustali i zaledili se, karte nismo pustili :-))

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
12.6.2013 22:54:47   
17 joka
zavrsavala 3 razred, ma sa drustvom uzivali napolju,igrali se..

moji su radili sa vojskom tako da smo ih retko vidjali bukvalno se snalazili kako smo znali i umeli i bilo nas strah bas za njih ne za nas, mislim da sam tad za tih par meseci odrasla kuca je bila na meni ma sve... eto i rat moze da napravi nesto dobrouser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
12.6.2013 23:58:03   
sneza24
Bila sam osmi razred i igrala sam zmurke sa ostalom decom iz komsiluka user posted image a bilo ih je i starijih od mene.
I naravno cekali smo Esmeraldu da pocne.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
13.6.2013 0:02:59   
bajkica
Bila sam prva godina srednje i secam se da sam sedela kuci sa mojima i drugarisom i njenom mamom
kad je uletela komsinica i rekla:cujete li sirene? onda smo se svi rastrcali i krili u podrumu...strasno

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
13.6.2013 0:05:23   
Didy
Ja sam čitala "Na Drini ćuprija". I to veče i narednih dana i večeri, čak i uz sveće, baš me je držalo. Čitam deo kako ruše most i to veče gađali most kod nas.user posted image
A nije nam bilo baš svejedno, jer mi je brat bio u vojsci u Kraljevu. Mama gleda TV i sluša kako je preko 20 granata palo na njegovu kasarnu. Nismo bili živi dok se nije javio sutradan ujutro da je dobro i da su ih izmestili u šume iznad Kraljeva... Mislim da je mama tada ostarila bar 5 godina...
Inače, moj sadašnji muž i ja smo se nekoliko meseci pre bombardovanja počeli zabavljati i tad smo se baš zbližili jer smo po cele dane bili zajedno bez obaveza.

< Poruku je uredio Didy -- 13.6.2013 0:07:48 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
13.6.2013 0:20:53   
isidora88
ja sam zavrsavala domaci, mama je pekla picu, sve opusteno, jos se mi uskoli zezali kako nema sanse da nas gadjaju, mi smo bre sila, kakva amerika, ja jos debil nosila torbu sa znakom target user posted image , sve u svemu, ulece moj tata u stan i gleda zasto nismo otisli u skloniste, cela zgrada je vec otisla, a mama sva u fazonu pa cekaj da deci dam picu da jede, samo jos jedna ostala da se ispece, gde cu gladne da ih vodim user posted image , sad kad se setim umirem od smeha, ona je totalno opusten lik, a moj tata panicar teski, moja mama je isla na most da gleda kako gadjaju, srecom te nije poginula, morala je ona sve izbliza da vidiuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
13.6.2013 0:30:38   
Azra_
Mama pravi pitu, opuštena atmosfera... Sestra i ja se zezamo. Samo je nešto tresnulo! Mama je napravila neku facu, a sestra i ja joj se smejale ˝hahha, ma neće nas, samo prete˝. A onda je nebo zasvetlelo kao da je dan, počelo sve da se trese, pucaju stakla na prozorima, ljudi vrište. Kasarna je blizu naše kuće, jedna od prvih koje su gađali. Sirene su se čule prvi put par sati nakon tog prvog naleta.

Žao mi je porodica koje su izgubile najbliže, sve nedužne dece i svih stradalih ljudi. user posted image Inače za vreme bombardovanja sam počela vezu sa svojim sadašnjim suprugom.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
13.6.2013 9:43:53   
Shishica
Jako mi je zao sto ima toliko mnogo i tuznih, stresnih prica, a moj grad bio je postedjen..zbog cega su svi mislili da smo mi neki spijuni i ko zna sta jos..mislim, gluposti! Beogradjani su cak kamenovali neki nas autobus koliko se secam.
Eto sta uradi rat i povredjene glave..
Jedno vreme bili smo na selu sestra moja rodjena i od tetke i ja.. bilo je smejurije sa babom i dedom kako su imali neke izmisljotine da nas lazu sta je kad se cuju avioni user posted image

A inace moj tata je radio u BIA-i pa nije ni meni bilo sve jedno .. ali eto bili smo nedirnuti sva sreca..

Moja sestra, kada je pocelo bombardovanje bila je u Novom Sadu, na ulici i nedaleko od nje je pala prva bomba.. tako nesto.. ona je osetila sve malo vise na pocetku sve jer je bila tamo..studirala.

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Sta ste radile u trenutku kada je pocelo ...
13.6.2013 9:49:47   
nela79
Bila sam u Banja Luci na fakultetu. Ko sad se sjecam, vracam se sa predavanja , prolazim pored stadiona a tamo u kaficu ogroooomna plazma televizor i na nekom kanalu tipa BBC ide naslov preko citavog ekrana da je pocelo bombardovanje Srbije.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here