|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tetka-druga majka!
15.3.2013 12:29:02   
jovana13
Biti tetka je nezamenljiv dar. Da li vi imate tetku, i da li ste vi tetke? Pisite ovde o toj carobnoj ulozi..
Ja imam, i uvek je tu za mene apsolutno kao moja majka u pola dana i pola noci... Ima 1 rodjenu sestricinu, moju malenu princezu od 15 mes zove se Teodora, i 2 rodjena sestrica od druge sestre imaju 10god i 21mes.. Volim ih kao sto volim Janju i Ogija...

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Tetka-druga majka!
15.3.2013 12:36:22   
NadaR
Imam tri tetke , cetvrta je preminula prije nekoliko godina.
Nemam sa njima neki blizak odnos , volim ih i postujem i tu je kraj.
Nadam se da cu biti tetka.




_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Tetka-druga majka!
15.3.2013 12:41:36   
Olga75
moja tetka je lik user posted image
kad sam se udavala ( a bila sam onako samo malo pa prezrela ) dosla je kod mene u sobu , noc pre vencanja , ko u filmovima i kaze mi : znas , Olgice , sad kad se udas , moraces da izvrsavas bracne obaveze
kad se onda nisam prevrnula , pa tacno nisam znala sta da joj kazem
onako : dobro je tetka , ti si najhrabrija , hvala na savetu user posted image
a sad , kad sam ja tetka , vec racunam ko ce taj razgovor najbolje izvesti , znaaam , u pravu ste , ja
al opet neka trema me user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Tetka-druga majka!
15.3.2013 12:41:59   
liliana
Ja nemam tetke (rođene), pa gotovo ni ne znam kako je to. Doduše, imam tetku(tatinu sestru od tetke) kojoj je mama umrla kada je imala godinu dana, pa su je moji baba i deca uzeli i odgajili, a kasnije ju je moj otac odškolovao (dosta je mlađa od njega-15 godina). Bila sam jako bliska sa njom dok se nije udala i dok je moj otac bio živ.

Ja nisam još tetka, ali se nadam da ću uskoro postati. I biću jednako dobra tetka kao što je moj brat divan ujak mojoj Tini

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Tetka-druga majka!
15.3.2013 12:47:41   
Torbica
Ja sam jedinica, zato sam i oduvek zelela bar troje dece..
Moja tetka se nazalost upokojila 1996... Bila je predivna, i kao covek, i stvarno kao druga mama, uvek je uskakala u nevolji, otisla je za tri meseca, sa svoje 52 godine. user posted image Imam sestru od tetke, ali nismo jako bliske, 7 godina starija, razlikujemo se kao nebo i zemlja. U dobrim smo odnosima, ali imam dve-tri bas bliske drugarice sa kojima sam mnogo prisnija... I imam sestrica, 4-i razred osnovne, momak!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Tetka-druga majka!
15.3.2013 12:48:59   
Torbica
Eto, na 100km smo, ona je u Subotici.. Bebac je 8 ipo meseci a jos nije bila da ga vidi, i takoooo... Cujemo se povremeno, zovu ako im nesto treba..

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Tetka-druga majka!
13.6.2013 22:41:14   
Maraj
tetka-druga majkauser posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Tetka-druga majka!
13.6.2013 22:44:12   
pandina
Ja sam jedinica, mama ima brata, tata takodje jedinac, tako da i nemam tetku user posted image
Zato moj sin ima dve tetke, ali do sada nisam primetila posebno veliku ljubav, nazalost.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Tetka-druga majka!
26.6.2013 22:45:58   
Zirafica Tackica
Ja sam najbolja tetka na svijetu. user posted image

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Tetka-druga majka!
26.6.2013 23:01:31   
degu
Na žalost nemam više tetku, a bila mi je druga majka, jako me lepe uspomene vežu na nju user posted image zato sam danas ponosna tetka jednom malom dečaku, trudiću se da budem bar upola dobra kao moja tetka user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Zirafica Tackica)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Tetka-druga majka!
26.6.2013 23:35:58   
Jole84
Ja se nadam da sam dobra tetka,trudim se,mada je "moje dete" već u pubertetu,rastu mu brkovi. Malo je reći da ga obožavam user posted image
i što bi Duško Radović reko “Mame,rađajte deci sestre,jer sestre postaju tetke,a tetke su najlepši,nezamenjivi dar svakom detinjstvu.”

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Tetka-druga majka!
26.6.2013 23:51:30   
World

IZVORNA PORUKA: degu

,trudiću se da budem bar upola dobra kao moja tetka user posted image



bices ti dobra tetka, samo je pitanje kakav ce on bratic biti... user posted image

E i ja sam tetka! user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Tetka-druga majka!
27.6.2013 9:15:10   
Ognjenka
Eeee, tema za mene!
Vidite moj potpis i ticker.
Moj sestric je moje zlato i najveca ljubav.
Ovo sam vec pisala, ali ja uopste ne znam kako cu svoju decu da volim vise nego njega. Mislim da cu se raspuknuti od ljubavi...Zivi bili pa videli.

Ja imam tri tetke, sve tri su razlicite i sve tri su zene-zmajevi na svoj nacin.

Inace moj sestric zna da kaze "Tetka ti je isto sto i mama, samo te nije rodila".

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Tetka-druga majka!
27.6.2013 10:53:29   
Bebilina
Ja hvala Bogu imam veliku familiju i porodicu, mama mi je jedna od cetvoro, ja jedna od troje, tetki i brace i sestara od tetaka i ujaka koliko hoces, svuda po belom svetu smo sad. user posted image
A moja deca imaju divne tetke, strica, ujake. Svi ih vole i razmaze kad su zajedno, pa i kad nisu.
Ja sam tetka dvema predivnim princezama, strina dvoma andjela. Obozavam ih! user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Tetka-druga majka!
27.6.2013 13:57:48   
ivaMark
Tetka sam devojcici od devet godina i decaku od cetiri, deca moje rodjene sestre!
Mala je moja mezimica, pametnica... mnooooogooooo je volim... Odrasla je sa mnom, dosta sam je cuvala sa zadovoljstvom user posted image
Ma obozavam je.. prosle godine sam se udala i otisla 400km od njih, ona je preplakala ceo taj dan, ja sam plakala posle... cujemo se preko skajpa, u pocetku je plakala kad god se cujemo, pa je prihvatila to da sam daleko i sada imam svoju bebicu.. sestricina je obozava user posted image A mali je pravi opasnik secerko... on je vise vezan za babu (nasu mamu) ali i on ima posebno mesto u mom srcu...
Eto, sad se rasplakah... nedostaju mi jako....

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Tetka-druga majka!
17.8.2013 17:18:02   
Didy
Imam tetku koja mi je stvarno kao mama. Čak sam se u jednom periodu u pubertetu tripovala da bih više volela da mi je ona mama.user posted image Mislim, toliko mi je tada značila. Mogu slobodno da kažem da mi jeste druga mama jer sam mnogo vremena u detinjstvu provela s njom i njenim ćerkama, mojim sestrama. I dalje smo toliko bliske da mogu reći da ih volim (skoro) podjednako kao rođenog brata. Obe sestre imaju po jedno dete s kojima sam beskrajno uživala dok su bili mali i odrastali. Čuvala ih, vodila u šetnje, provodila prilično vremena s njima.
I za tetku i za sestre bih dala desnu ruku, ne postoji ništa što bi me moglo posvađati s njima, što bi moglo pokvariti te odnose. I srećna sam zbog toga, osećam se posebno bogato što ih imam.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Tetka-druga majka!
23.9.2013 19:24:48   
lesica
Tetke user posted image KLIK


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Tetka-druga majka!
4.11.2016 18:10:03   
suzi kju
Tetka sam cetvoro dece,tri decaka i devojčica. Kao da su moja deca,toliko iz volim,osecaj je neverovatan. Lepo glasi tema, druga majka. Ja imam 5 tetki ,obozavam ih!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Tetka-druga majka!
4.11.2016 18:30:32   
Mariya
Ja imam 2 tetke, 1 očeva i 1 majčina sestra,meni nijedna nije kao majka,nikada se nisu ni interesovale za nas,niti sam oset_ila neku posebnu ljubav sa njihove strane.
Mm je jedinac. Ali moja deca imaju tetku koju obožavaju i to obožavanje je obostrano! Moja sestra im stalno nešto donosi,kupuje,voda ih svuda,čuva ih kad treba,one trče i čekaju je na vratima kad čuju da dolaziuser posted image
Ona nažalost još uvek nema decu ali nadam se da će ih imati i da ću moći da joj vratim barem pola od onoga što je ona dala mojoj deci.

< Poruku je uredio Mariya -- 4.11.2016 18:32:59 >

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Tetka-druga majka!
4.11.2016 20:17:43   
vocicana
Maryia ova zadnja recenica me je podsetila na ono sto mi je sestra nedavno rekla, ali potpuno isto, kao da sada procitala njene reci. Na zalost neces moci da uzvratis to na taj nacin, jer si ti prva postala mama, voleces do neba, o da, ali osetices sama sta ti govorim kada sestra bude dobila bebicu. Voleces do besvesti!
Osecaj biti tetka je moja najveca titula posle mamece titule. Kada se D rodio, posle svih konstatacija i pogleda na njega, sledece sto sam pomislila je, Boze jos vise volim Jovaninu decu sada! Potpuno dijametralne ljubavi ali JAKE, najjace. Osecaj sestricine u rukama, kupanje, presvlacenje, njeni osmesi, rucice koje pruza da je ja uzmem, da joj citam, da se sa njom igram. Ma neopisivo. Stalno kupovina za njih dve, stalno sta njima treba, koliko su srecne za najmanju sitnicu.
Tetka, hoces da se igramo? Tetka da me uspava mama, ne ti. Ceskaj mi ledja tetka. Moje lepotice, moje okice, moje zlatne duse. Moj sin koji voli sestrice, voli kada su tu i deli osmehe, nesvestan jos uvek da ce stalno provoditi vreme zajedno, da ce se druziti i odrastati zajedno. Toliko sam srecna zbog nase dece!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Tetka-druga majka!
4.11.2016 23:24:08   
Mariya
Jao,Voci,zato sam to i mislila,pošto sam prva postala mama,ne mogu pre svega fizički da učestvujem toliko u njihovom odgajanju, da joj pomognem u svemu kao što je ona meni. a plašim se da moja osećanja prema njenoj deci neće biti toliko jaka jer imam svoju decu koju volim više od svega,pa kako da volim još nekoga toliko. Ali videćemo,vratiću se na ovu temu kad postanem tetka user posted image
I kod nas je isto, kad je tetka tu onda ona hrani,kupa,češlja,briše guze, oblači,maže,sprema, onda mama i tata ne postojeuser posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 4.11.2016 23:26:06 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Tetka-druga majka!
5.11.2016 7:59:01   
vocicana
Maryia user posted image u srcu ima jos toliko mesta, za jos tu takvu ljubav, ludacki se voli dete koje ti rodi sestraili dobije brat. Videces kako je lepo uzivati, a veruj mi, ja sam mislila da cu mozda manje voleti, ma kakvi, to se voli ludacki, manijakalno, sestra i ja smo mnogo bliske, toliko su mi njena deca vazna, duse moje tri. Kao lutkice a svi su plavi, plavih ociju, kao da ih je jedna rodila.
Ma videces, tetka je zakon, sa timn detetom, kao drugarica ces biti, tetka je najuniverzalnija, najfleksibilnija, totalno drugacija a ista supstitucija za majku!
Jedva cekam da osetis to.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Tetka-druga majka!
5.11.2016 15:19:21   
eca89
Nažalost, nisam još tetka, ali se nadam da ću postati. Strašno sam vezana za brata, pa jedva čekam!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Tetka-druga majka!
5.11.2016 15:54:06   
Divnica
Ja sam tetka i imam tetke i to je zaista tako tetka druga majika.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Tetka-druga majka!
2.3.2017 15:16:57   
emicaa
Dal je moja Dora jedina koja ne voli svoju tetku user posted image ne mogu vam opisati kako se ruzno ponasa prema njoj,kontrira,nece je poljubi niti sjedne kod nje u krilo.Ma nista,jedino sto hoce ostati sa njom kad idem na posao.A zaova stvarno zna super sa djecom,pjeva ima,igra se sa njima i bas voli Doru a ova nista user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Divnica)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here