|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
3.6.2015 9:13:01   
branki*
Nova tema!

Ja sam u petak primila sve zaostale islate porodiljskog,za 4 meseca.nadam se da ce sad ici redovno.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
3.6.2015 9:45:28   
Valerie
ja cu sledece nedelje nadam se saznati da li ce biti nesto od moje prijave....

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
3.6.2015 14:14:39   
bubulence
Stiglo mi je resenje za porodiljsko na 45000 bruto. Ne znam koliko da ocekujem neto... Nadam se oko 30000

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
3.6.2015 14:20:28   
QueenJ
Ja jos nista... user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
13.6.2015 19:28:49   
Valerie
jao meni danas javili da su me prijavili, prosto ne verujem! castim kad nesto bude leglo jednog dana, pre cu se ja poroditi, ali nema veze user posted image

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
16.6.2015 13:42:11   
Valerie
jupi, dobila zdravstvenu, to valjda znaci da je sve ok sa prijavom.

e sad, ako treba da otvorim bolovanje 1. jula, jel mogu kod dr da odem 29. juna? ne sme bolovanje da glasi pre 1.jula. nadrndana sestra nije htela nista pametno da mi kaze... tacno vidim da ce da me set_aju...

fazon, pa ne znam, dodjite da se dogovorite sa dr. da idem 5km da cekam red i da mi kaze - dodji prekosutra grrrr

< Poruku je uredio Valerie -- 16.6.2015 13:53:24 >

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
16.6.2015 16:34:34   
bubulence
mislim da mozes, ja sam uvek isla po papire 2-3 dana pre komisije...
resenje o porodiljskom sam odnela kod knjigovodje jos u cetvrtak i jos mi nista nije javila. a da odem sada tamo zatekla bih je kako igra igricu na kompu

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
16.6.2015 16:47:54   
Maraj
Valerie naravno da moze to je samo dobra volja dr. Zamisli kad npr 31.pada u nedelju. Ti onda moras otici kod dr u petak 29. Ne mora bas taj dan to hocu da ti objasnim.
Meni je moja dr dala doznake za jun sad locetkom meseca iako se doznake daju krajem meseca...... opet kazem njena dobra volja da se ne cimam 100 puta

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
16.6.2015 19:46:27   
Valerie
hvala drage, nadam se da me nece vratiti. posebno sto ce biti guzvanjac. al kod te dr nisam bila 3 godine, idem samo za papirologiju, pa da ne saljem mm prvi put. al ce posle ili on ili moja mama, ja poludim od administracije i sklona sam da se posvadjam i guram pred salt_erom user posted image vise volim kad nije dan za trudnice... tad je guzva a ovako bude i pusto, zakazu malo i onda se set_kaju

< Poruku je uredio Valerie -- 16.6.2015 19:47:55 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
19.6.2015 21:00:00   
Valerie
imam jos jedno, dva, tri pitanja user posted image

dakle, dva meseca ja dajem poslodavcu za platu plus poreze i doprinose i vraca mi se deo koji se odnosi na platu.
sta je sa trecim mesecom?
ja dam samo za platu? oni vrate na moj racun pa se preda dokaz i ceka refundacija? i onda dobijem 65%, tj. npr. 13000, a 35% ko zna kad? i tako svaki mesec?
jel tek tog treceg meseca treba firma da otvori namenski racun? "problem" je sto je ta firma novija i ja sam jedini zaposleni ili jedan od par.
kakva visa matematika

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
19.6.2015 22:45:10   
bubulence
treci mesec nista ne moras da uplacujes, nego odneses papire od komisije a knjigovodja ih predaje u socijalno i cekas uplatu od njih. mislim da se tada otvara namenski racun.
ako si na minimalcu onda nema 65+35% nego dobijas sve od jednom, ako je veci iznos onda dobijas 65% od drzave na racun poslodavca a onih 35% tebi uplacuju ali mnogo kasne...

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
20.6.2015 9:56:18   
Valerie
user posted image bubulence hvala ti, ti si pravi ekspert.
odlicne vesti za mene, jeste minimalac, vec sam pocela da razbijam glavu oko procedure user posted image volim da znam sta me ceka!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
22.6.2015 10:58:44   
suzi kju
Ja sam na bolovanju od 6.4,i za taj prvi mesec zaključno sa 6.5 dobila od firme.
Ne znam koliko kasne sa uplatama i gde bih mogla da se informišem, ima li neko neki kontakt telefon.

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
22.6.2015 21:20:09   
jess021
Suzi, mislim da 65% koje uplacuju na racun poslodavca ne kasni, ali da se ceka onih 35% sto ide direktno na racun trudnice.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
22.6.2015 21:22:14   
suzi kju
Ja svraćala početkom juna kod mojih n aposlu, kaze mi ona iz finansija da još nisu za april uplatili, tako da očigledno da kasni.
Nego ne znam gde da zovem da se raspitam.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
22.6.2015 21:24:15   
jess021
Uf, onda ne znam.


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
22.6.2015 21:34:11   
adulence
meni su danas upravo javili da ce mi trudnicko uplacivati kad i ostalim zaposlenima pa ce oni cekati da im refundiraju,to znaci da ja vise ne moram da dajem pare za moje doprinose jer im i to refundiraju???

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
22.6.2015 21:36:41   
suzi kju
Ja ne znam kako to ide kad ti sama donekle uplaćuješ. Ja sam u drzavnoj firmi, ali mi svakako nista nije jasno.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
22.6.2015 21:38:31   
Anoniman
Ado a je li ti placas doprinose i kada si na trudnickomuser posted image

(odgovor članu suzi kju)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
22.6.2015 21:45:08   
jess021
Ado, za koliko meseci si platila? Ako si platila za prvi, ne bi trebalo vise da placas.
Sve se refundira i neto plata i doprinosi.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
22.6.2015 21:46:33   
Anoniman
Jess ja znam da za prvi mesec trudnickog placa poslodavac tj ja u mom slucaju, a ostalo se sve refundira za druge mesece trudnickog?

(odgovor članu jess021)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
22.6.2015 21:48:02   
jess021
Jeste, ali ako te neko prijavi samo zbog toga, onda mu moras dati pare za taj prvi mesec bolovanja, to sam mislila.
Da, naredne mesece se sve refundira.

< Poruku je uredio jess021 -- 22.6.2015 21:49:21 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
22.6.2015 21:48:15   
Lisa Simpson
Ado to je baš povoljno za tebe, baš extra. Suzi ja i ti u istom sosu ja sam počela 26.5 još imam ovaj deo od poslodavca tek od slesećek meseca se nadam da ću na fond.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
22.6.2015 21:53:37   
adulence
pa ja sam otvorila bolovanje prvog aprila i morala sam da dam doprinose sada u maju,jer ja sada u junu primam prakticno majsku platu tako da za nju ne dajem doprinose...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
22.6.2015 21:54:35   
jess021
Tako je, u maju si platila doprinose za april i to je to.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here