|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zašto su lepi frajeri in, a mačo tipovi out
17.3.2010 12:47:39   
eugenija
Zašto žene danas više vole lijepe muškarce nego mačo frajere? Ako je suditi prema najnovijem istraživanju, na ukus žena utječe bolja zdravstvena skrb Što je bolja zdravstvena skrb, to su žene naklonjenije lijepim muškarcima, pokazuje najnovije istraživanje. Posljednjih je godina vidljivo da žene više padaju na lijepe muškarce poput glumca Roberta Pattinsona nego na mačo frajere poput Seana Conneryja u mlađim danima.

Znanstvenici pojašnjavaju da na ukus žena izravno utječe zdravstvena skrb. Naime, kad je zdravlje klimavo i narušeno, žene su naklonjenije grubljem izgledu muškaraca jer podsvjesno očekuju da će s njima imati zdravu i čvrstu djecu.

Međutim, kada nema bolesti, a očekivanja dugog i kvalitetnog života su u porastu, žene se okreću prema muškarcima koji su lijepi i imaju pomalo feminizirana lica. Dakle, u takvim okolnostima žene privlače muškarci slični njima.

Što je zdravlje bolje, mačo muškarci manje su privlačni ženskom spolu. Znanstvenici kažu da upravo to objašnjava današnju popularnost lijepih i pomalo feminiziranih muškaraca.
Izvor


< Poruku je uredio eugenija -- 17.3.2010 12:51:31 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Žene se danas seksaju tri puta više od sv...
17.3.2010 12:54:43   
Veca77
Za broj partnera se apsolutno slažem! Ispada da su žene današnjice 3-4 puta promiskuitetnije od žena koje su mladost doživljavale 60-ih i 70-ih godina prošlog veka. Međutim, što se učestalosti seksualnih odnosa tiče (koliko puta nedeljno supružnici imaju seks), mislim da je situacija obrnuta! Zbog velikog stresa na poslu i drugih uzročnika, parovi imaju dosta ređe seksualne odnose! Ja to, recimo vidim po mojim roditeljima i po roditeljima mm, koji su nam rekli da su u toku pravljenja dece imali odnos ama baš svaki dan. Nekada čak i po više puta dnevno!!! user posted image
I prosto im nije jasno kada se mi na to šokiramo i kada kažemo da jedva i svaki drugi dan uspevamo!!!

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Žene se danas seksaju tri puta više od sv...
17.3.2010 12:56:22   
eugenija
Veco, prabaciću post u onu drugu temicu.

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Žene se danas seksaju tri puta više od sv...
17.3.2010 12:57:45   
micketta
nesto nije u redu sa ringerajom.
ja ovu temu u aktivnim temama vidim pod naslovom ''zene se seksaju 3 puta vise...'' user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Žene se danas seksaju tri puta više od sv...
17.3.2010 13:01:00   
eugenija
Miketta, ja sam zeznula, jer imam neki eror na forumu, dva puta sam istu temu slučajno otvorila, pa sam posle preuredila.

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Žene se danas seksaju tri puta više od sv...
17.3.2010 13:06:12   
Ellenica
U aktivnim debatama tema je
Zašto su lepi frajeri...

A unutar teme se vodi kao
Žene se seksaju 3 puta više....

A mislim da je povezanost lep muškarac- mačo muškarac sa zdravljem malo nategnuta.
Pre par godina je važilo da žene u vreme ovulacije privlače mačo tipovi, dok za vreme neplodnih dana vole beby face.
E šta će važiti za par godina!?


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Žene se danas seksaju tri puta više od sv...
17.3.2010 13:08:02   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Ellenica

U aktivnim debatama tema je
Zašto su lepi frajeri...

A unutar teme se vodi kao
Žene se seksaju 3 puta više....

A mislim da je povezanost lep muškarac- mačo muškarac sa zdravljem malo nategnuta.
Pre par godina je važilo da žene u vreme ovulacije privlače mačo tipovi, dok za vreme neplodnih dana vole beby face.
E šta će važiti za par godina!?



Poslala sam Taši poruku da vidi može li srediti. Ja sam nešto zeznula.


Nisam znala za ovo što sam boldirala u tvom postuuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Zašto su lepi frajeri in, a mačo tipovi out
17.3.2010 13:21:26   
Ellenica
Evo odgovaram na prvi post i sada će nastaviti sa pravim naslovom.
Kontam da kada se odgovori na poruku koja je već sa pogrešnim naslovom, tako nastavljamo sa greškom.

Pre par godina sam gledala dokumentarac o privlačnosti feremonima i sl.
Vršili su anketu kod neznam ni koliko žena, od njih je pola bilo u plodnim danima.
Prikazali su im slike jednog muškarca, obrađene tako da na jednoj slici izglada kao
mačo sa grubim crtama lica, dok je na drugoj imao ublažene skoro detinje crte.
test su ponovili kada žene nisu više bile u plodnim danima.
I na osnovu tog teste su utvrdili da žene u plodnim danima preferiraju mačo muškace jer se sve svodi na razmnožavanje.


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Zašto su lepi frajeri in, a mačo tipovi out
17.3.2010 15:17:57   
viking
Ja moram da priznam da meni lep nije suprotno od mačo. Suprotno od lep je ružan. Meni mačo više ima veze sa stavom i ponašanjem, nego sa crtama lica.
Eto, rekoh šta sam imala. U zdravlju ostajte...user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Zašto su lepi frajeri in, a mačo tipovi out
5.11.2018 14:10:16   
Dora89
Meni su mačo tipovi 🔝 za neozbiljnu varijantu, a za ozbiljnu vezu mi je ipak neko ko je suptilno lep. To je osoba koja he otvarala temu mislila kao suprotan od mačo. Ali razlog takvig izbora nije izgled, nego ponašanje i stav.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Zašto su lepi frajeri in, a mačo tipovi out
5.11.2018 14:34:57   
Olga75
Možda, aliii samo možda, što lepi frajeri mogu biti drugarice a mačo frajeri uglavnom imaju malu pišu user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here