|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ljubavnice 20 veka, život ljubavnice
10.7.2009 11:09:49   
oliveradj
Pošto je Lu dala predlog ja sam odlučila da otvorim i ovu temu jer nam je lepo krenulo sa Tuđe slađe, pa Vas molim za komentare. Ko su po vama poznate ljubavnice koje su obeležile istoriju od Holivudskih diva do... Ajde da komentarišemo o tome. Prvo da čujem Vaše komentare pa ću posle ja user posted image .

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.
Direktna veza do poruke: 1
   [Obrisana poruka]
10.7.2009 11:14:51   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Ljubavnice 20 veka, život ljubavnice
10.7.2009 11:28:41   
Anoniman
Diana Spencer, Lady Di- britanska princeza - imala ljubavnika Dodi Al Fayed-a ako se to pika i poginula sa njim....



(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Ljubavnice 20 veka, život ljubavnice
10.7.2009 11:52:47   
Brand new mama
Spomenula si Dianu, a nisi Kamilu??? Cccc,Vucko...Ili se ona ne racuna jer se udala za Carlija(a bas su se nasliuser posted image )

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Ljubavnice 20 veka, život ljubavnice
10.7.2009 13:31:52   
Lu
Ali Dijana nije bila ljubavnica Dodiju,oni su se sreli kad je ona već bila razvedena iliuser posted image
Ali Čarls,pokvarenjak ružni, i njegova Kamila krasna su bili ljubavnici,zar neuser posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Ljubavnice 20 veka, život ljubavnice
10.7.2009 13:32:47   
Lu
A Nataša Bekvalec...šećerka,šta ćeš voli žena slatkouser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Ljubavnice 20 veka, život ljubavnice
10.7.2009 13:35:27   
Lu
Severina i njen hercegovac(filmić sa jahte).
Kako ga je žena opelješila nakon toga,ne mislim da su se rastali nego je žena otišla šopingirati malo kroz Evropuuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Ljubavnice 20 veka, život ljubavnice
10.7.2009 14:02:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Brand new mama

Spomenula si Dianu, a nisi Kamilu??? Cccc,Vucko...Ili se ona ne racuna jer se udala za Carlija(a bas su se nasliuser posted image )



ma samo joj ime kaže Kamila ... njih definitivno ne računam ...jer ne zna se ko mi je odvratniji

IZVORNA PORUKA: lu

Ali Dijana nije bila ljubavnica Dodiju,oni su se sreli kad je ona već bila razvedena ili
Ali Čarls,pokvarenjak ružni, i njegova Kamila krasna su bili ljubavnici,zar ne


mislim Lu da nije bila razvedena ...pojma nemam ...a kao sto već rekoh ova dva idiota ne računam ni u ljude


(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Ljubavnice 20 veka, život ljubavnice
10.7.2009 14:03:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

Severina i njen hercegovac(filmić sa jahte).
Kako ga je žena opelješila nakon toga,ne mislim da su se rastali nego je žena otišla šopingirati malo kroz Evropuuser posted image


Seve internacionale user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Ljubavnice 20 veka, život ljubavnice
10.7.2009 14:12:18   
oliveradj
Na mene je veliki utisak ostavila Eva Braun Hitlerova ljubavnica. Gledala sam dosta puta emisije na Histori o njima gde su prikazivane slike njih dvoje. Ona je toliko mu bila predana i imala je jasno zacrtan cilj da se uda za njega pa makar je to koštalo života. Na slikama se vidi čak i neka vrsta odbojnosti prema njoj neka nezainteresovanost, dok je ona totalno različita vedrog duha, temperamentna, bila toliko zaljubljena u njega i tolerisala sve što nije mogao da joj pruži. A on ludak i fanatik.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Ljubavnice 20 veka, život ljubavnice
10.7.2009 14:16:54   
Anoniman
ona je sa njim bila ako se ne varam od svoje 19 godine...vjenčali se dan prije nego što su počinili samoubistvo...tako da ne mislim da mu je ona bila ljubavnica nego samo nevjenčana supruga (mislim na Evu Braun - koju su proglasili najnesretnijom ženom u Njemačkoj )


< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 10.7.2009 14:17:58 >

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Ljubavnice 20 veka, život ljubavnice
11.7.2009 15:35:42   
Lu
 Sophia Loren je bila Titova ljubavnica,imao je on još njih,kažu da je bio pravi zavodnikuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Ljubavnice 20 veka, život ljubavnice
11.7.2009 15:39:46   
Lu
 
Carla Bruni (ljubavnica koja je postala prva dama,izborila se za svojeuser posted image )
Monika Levinsky,uh poznata po radu ispod stola,vrednica pravauser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Ljubavnice 20 veka, život ljubavnice
11.7.2009 15:49:59   
Brand new mama
Pa zar Sarkozijeva zena nije vec otprasila sa svojim ljubavnikom za NY? A i Sarkozi i njegova bivsa su bili ljubavnici(oboje su bili u prvom braku kad su se "smuvali") Sta vise- Sarkozi je svoju bivsu zenu(nemam pojma kako se zove-zaboravila sam) upoznao tako sto je vjencao nju i njenog prvog muza.E, ti Francuzi...

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Ljubavnice 20 veka, život ljubavnice
11.7.2009 18:04:21   
Lu
Pa je i Sarkozijeva žena,oni su kao bili sretni par dok on nije postao predsjednikom a onda svako sebi.
I to ti je brak!!!
A baš ga voli i ova Carla,moš mislit sponzoruša prava,ona je cijeli život bila ljubavnica, do sada uvijek je bila sa zauzetim muškarcimauser posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Ljubavnice 20 veka, život ljubavnice
11.7.2009 21:04:15   
Brand new mama
Ma Sarkozijeva ex je bila zbrisala kod svog ljubavnika, a kad se ovaj kandidovao za predsednika onda se "vrnula" da glume sretan par. Pa je kasnije ponovo zdimila...
Abramoviceva ljubavnica- Darja Zukova
Mel Gibsonova- Oksana Grigorjeva
(navodim zbog extra-bogatih razvoda)

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Ljubavnice 20 veka, život ljubavnice
13.7.2009 9:24:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

Sophia Loren je bila Titova ljubavnica,imao je on još njih,kažu da je bio pravi zavodnikuser posted image



jedan je TITO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here