|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnice (1 - 42 nedelje) 04/14 [chat ]
1.4.2014 5:09:34   
dijana1*
Drage naše trudnice, napravili smo male izmene user posted image

Odlučili smo da spojimo trudničke teme i da otvorimo jednu u kojoj će se okupljati sve naše trudnice user posted image Uživajte i družite se user posted image

Vašu trudnoću možete pratiti na Ringeraji na sledeće načine:

U kalendaru trudnoće KLIK OVDE
Putem mail-a (pročitajte više) KLIK OVDE

Pročitajte i zanimljive članke o trudnoći:

- Rast ploda po nedeljama 3. tromesečje KLIK OVDE
- Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći KLIK OVDE
- Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći KLIK OVDE

Za trudnice pred porođajem, jedna zanimljiva tema sa foruma, gde će naći aktivne linkove na textove:

- Spisak porodilišta u Srbiji KLIK OVDE

Nakon porođaja, vidimo se u temi: Spisak RR mama

Ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.

U vezi toga preporučujemo da pročitate

OPŠTE USLOVE KORIŠĆENJA FORUMA

Ako ta pravila budu krsena,chat teme cemo zatvarati .user posted image

Pročitajte i Ringerajin vodič za korišćenje foruma KLIK

user posted image


SPISAK TRUDNICA KOJE SU U TREĆEM TROMESEČJU:



03.05.2014. Cece 1
04.05.2014. Jole84
08.05.2014. Jeltje
22.05.2014. New Mom
28.05.2014. Mamica 91

17.06.2014. Lepterija
22.06.2014. moja ciklama
26.06.2014. dunja RR
05.07.2014. degu
16.07.2014. Mille


Javite se moderatorima ili administratoru pp-om kad ima nekih promena oko termina, da redovno ažuriramo spisak.
user posted image

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 30.4.2014 20:43:23 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 04/14 [chat ]
1.4.2014 7:40:33   
New Mom
Dobro aprilsko jutro! Ko je budan? Ja opet vilenim od zore.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 04/14 [chat ]
1.4.2014 8:03:53   
Klarita
Ou, NM. Helou, helou i u apRRilu user posted image Zasto opet vilenis? Moze ''edna kafa user posted image ? odoh da iscitam sta sam propustila u maRRtu user posted image

Stvarno je nema NMuser posted image

Dacoooooooooooo, user posted image user posted image user posted image

Jole, otisla sam da jurim po temama slike user posted image

< Poruku je uredio Klarita -- 1.4.2014 8:18:25 >

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 04/14 [chat ]
1.4.2014 8:24:32   
little_one
Jutro! Stigao nam april...nemojte da se ljutite danas, mada nas debele rijetko ko se usudi zezati...sinoc sam svog dragog pitala hoce li mi vjerovati ako krene porod danas, da ne pomisli da ga zezam user posted image Odlicna prilika da zeznem nekog user posted image od ukucana...ali necu... Inace, moj malac me izgleda i zeza za prvi april. Nocas se nije smirivao, i imam glup osjecaj da je promijenio polozaj mada je to prilicno nemoguce u ovom stadijumu...jako nisko se ritao, al nemam pojma cime, jedino rukicama, mozda...al dobro dan je dug, mozda i krene danas user posted image

Kako su mi ostale debelice? Klarita primakao se 4ti, eto tebi bebice brzo u rukama! user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 04/14 [chat ]
1.4.2014 8:55:09   
Klarita
LO user posted image U prethodnom postu sam pogresila, kad sam napisala " Nema nam NMuser posted image " zapravo sam mislila na tebe, draga, jer te ne videh par dana u martu

Joj, jeste se priblizilo i koliko jedva cekam, toliko me i panika hvata. Nesto sam sva bljak. I sisala sam se u petak, juce se farbala, kasnije idem na depilaciju, pa ako krece pre 4. bas vala neka krene user posted image vazno da se ja sredim, inace bi im istupila sve brijace na odeljenju user posted image
Je l'' ti frka za Andreu? Meni za K strasna. Bojim se kako cu....uf lele, da ne mracim.
Jole, ako se ne snadjem na tel, tebi saljem poruke, a ti kuckas user posted image

Znaci nijednu poruku ne mogu da otkucam bez sredjivanja user posted image

< Poruku je uredio Klarita -- 1.4.2014 8:56:11 >

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 04/14 [chat ]
1.4.2014 10:03:58   
Jole84
Juhuuu novi mesec user posted image dobro jutro ženske user posted image
Klarita još samo 3 dana user posted image naravski,pusti poruku meni pa ću sa zadovoljstvom da otvorim divnu temu o Nikolaju user posted image
Kako se osećaš što je sitno,jel stigo dušek?
LO nemoj molim te tako da zezneš muža,posle neće da ti veruje ako krene stvarno user posted image Nadam se da neće niko da me zezne,mm ima običaj da napravi neke smicalice,nijednu godinu nije omašio a ja uvek nasela,plavuša user posted image jednom sam u pidžamama stajala ispred zgrade user posted image
Juče sam bila na kontrolu,ovo je izgleda bio zadnji uz pošto mi je dr reko da je sledeći na dan termina,baš me to začudilo mislila sam da češće gledaju u devetom mesecu.
Ono što je bitno je da je sve ok,i proteini u mokraći,pipao mi otoke na nogama,ništa zabrinjavajuće,beba je super,odstupanje je 7 dana ali i to je reko da je u redu.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 04/14 [chat ]
1.4.2014 10:40:45   
little_one
Klarita, jeste me malo frka kako ce biti sve to sa Andreom, porodiliste ce biti i prvi put da se odvajamo nas dvije, non stop smo zajedno, dan / noc i bas ne znam prvo to kako cu pregurati...cudan osjecaj u svakom slucaju...a kasnije cemo u hodu nekako da rjesavamo situacije, nadam se samo da cu se dobro oporavljati od poroda pa cu moci da funkcionisem kako treba....ma bice sve ok...

Stisni ti noge do 4tog, nije ni to za pola vijeka a dotad samo sredjivanje i nemoj da te sredjuju u bolnici, nemaju oni skole za tog posla user posted image

Jole, ma ne smijem da ga zeznem inace cu sama morati da se vozim u porodiliste ako to napravim, sigurnije je ovako, a dogodine cemo da mu pravimo duplu zvrcku neku user posted image Mene niko ne dira danas, i bolje im je, prijetim svima da ce im izaci cmicak budu li me zezali user posted image

Jole kod nas imaju zvanicno 3-4 ultrazvuka, tj kod mog dr, i zadnji je bio sad kad sam usla u deveti...a sad u devetom imam jednom sedmicno kontrole i ctg, a ultrazvuk eventualno ako opet zaglavim u bolnici nakon termina, pa ce tamo da me gledaju...nadam se da necu morati da lezim, i da ce ovaj frajer da krene ranije...ima jos 13 dana fore...sutra kontrola pa cemo da vidimo kakvo je stanje...

< Poruku je uredio little_one -- 1.4.2014 10:42:24 >

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 04/14 [chat ]
1.4.2014 11:14:48   
Milica82
Vama je bas sitno. Neka neka da sto pre ugledate svoje bebice user posted image
Ja imam jos podosta da guram a muku mucim sa ovim mucninama i povracanjem! user posted image Sve u rok sluzbe.
I ja razmisljam kako cu sa sinom kada budem morala da idem u bolnicu. Nekako mi to bas tesko pada. Jos ako mi se desi da mi pukne vodenjak u toku noci, kao sa njim, ja ne znam sta cu da radim. user posted image Otom potom, dotle jos ima vremena.
Da se malo opustim, upravo sam namazala nokte na poslu user posted image

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 04/14 [chat ]
1.4.2014 11:22:13   
Ana13
Dobro jutro,stomacici
Da se upisem za April.Nisam provalila da je danas dan za zajebanciju user posted image ,dok nisam procitala vase postove. Blago vama,uskoro se drzite sa bebicama.Ja imam jos da gulim. Valjda ce brzo da prodje user posted image

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 04/14 [chat ]
1.4.2014 11:29:29   
daca77
Dobar dan , Ana user posted image
Ja na nogama od 5h...kako je danas? Nema mucnina?

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 04/14 [chat ]
1.4.2014 11:35:34   
Anoniman
Znaci ja prva u maju...Blago meni,eto cisto da se podsjetim,a tu su sunce i jole...Mada sve tri cemo isti dan user posted image user posted image
Daco duso,kako ti je u ovim temama,da li su ljubazni prema tebi user posted image user posted image


(odgovor članu daca77)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 04/14 [chat ]
1.4.2014 11:38:12   
Meisje
Ajde Lo evo ja dosla da te poguram,dosta si ovde vilenela hocemo da vidimo batuuser posted image user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 04/14 [chat ]
1.4.2014 11:39:12   
Ana13
Ti si vredna,Daco.Ja prespavam najlepsi deo dana-jutro user posted image
Mucnine imam,ali nista strasno.
Moram do grada u shoping za neku svadbu,a ne mogu da se razbudim.Sad cu da srknem malo kafice,mozda pomogne.
Daco,gde ides kod ginekologa? Ko ce da ti vodi trudnocu? Ja sam pobegla iz DZ i prebacila se u EI.

< Poruku je uredio Ana13 -- 1.4.2014 11:40:25 >

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 04/14 [chat ]
1.4.2014 11:54:39   
daca77
Ana, ne znam kog dr da izaberem...user posted image
Cece, nesto sam pogubljenauser posted image

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 04/14 [chat ]
1.4.2014 12:11:18   
pocahontas
vid mene opet nema na spisku, a javila sam termin, ako neko sa ingerencijama vidi ovo neka me turi na spisak, termin je 10.maj!

LO, Klarita mislim na vas i bas se radujem i jeeedva cekam da tako sitno brojim...a vidim svi koji imamo stariju decu brinemo istu brigu, ja samo molim boga da sve dobro prodje i da se i ovog puta u betaniji zadrzim samo dva dana..

Daco pa ja nisam u toku! sad tek vidim novosti!user posted image jaaaako se radujem zbog tebe!!!

sve vasuser posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 04/14 [chat ]
1.4.2014 12:30:47   
little_one
Mei evo me user posted image sto brze mogu al ovo moje dijete je tvrdoglavo, pa ce on da odluci kad ce napolje....

Poc, ista meta, isto odstojanje...iste muke....kod nas je minimum 3 dana bolnica, i to mi je nekako previse...al sto kazes samo da dobro sve prodje i da se mazimo sa bekanima...user posted image

Daco, lijepo je vidjeti da pises ovdje...user posted image sad sve ide polako i sa uzivancijom!

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 04/14 [chat ]
1.4.2014 12:36:57   
Peace*
Dacooooooooooooo!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Gde da čitam?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 04/14 [chat ]
1.4.2014 12:41:57   
little_one
tema vto :) tash :) Daca nam je sad debelica user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 04/14 [chat ]
1.4.2014 13:15:41   
moja ciklama
Danuser posted image !
Apriluser posted image
Moja Danica se baš mnogo "rita", jel to ok?

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 04/14 [chat ]
1.4.2014 15:01:14   
degu
juhu april nam je stigao konačno, baš mi se mart bio odužiouser posted image
Ciklama samo nek se Danica vrpolji, ništa ne smeta. Ova moja mala je inače aktivna jako, a zadnjih par dana se baš umirila, pa se opet zabrinem iako znam da dete mora da spava user posted image
LO, Klarita, Uštipak približilo se user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 04/14 [chat ]
1.4.2014 15:27:49   
mati

IZVORNA PORUKA: daca77

Ana, ne znam kog dr da izaberem...user posted image
Cece, nesto sam pogubljenauser posted image

Daco CESTITAM draga, laku i prelepu trudnocu ti zelim. Na proslim druzenju je Mod pricala Ani za EI... A ja sam jedno vreme isla kod Nenada u zeleznicku amb. dok nisam promenila osiguranje...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 04/14 [chat ]
1.4.2014 18:25:28   
Meisje

IZVORNA PORUKA: little_one

Mei evo me user posted image sto brze mogu al ovo moje dijete je tvrdoglavo, pa ce on da odluci kad ce napolje....


Nema kod njega sale,nece ni danasuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 04/14 [chat ]
1.4.2014 19:27:22   
little_one
Ni u sali nece da krene ni danas user posted image

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 04/14 [chat ]
2.4.2014 7:59:39   
daca77
Dobro jutro!!!
Sta je ovo? Ovde sam sama...user posted image

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 04/14 [chat ]
2.4.2014 8:19:16   
Klarita
Dacika, nisi sama, evo mene sa sve user posted image
Ja ujutru idem u bolnicu, pa od sutra ne znam ko ce da ti pravi drustvo 'vako rano user posted image
Jolence, ne sumnjam ja u tebe za temu user posted image odlicno ako ne treba da brines za otoke, ali nisam razumela sta je s proteinima user posted image

LO, ko o cemu, ja o tome, kod nas minimum 6 dana bolnica posle carskog reza user posted image

Devojke, bas sam se naplasila katetera i klistira, pogotovu sto par zena me vec uzpozorilo na to, a i moje iskustvo od prvog porodjaja je traumaticno. U Le je navodno stigla losa serija katetera, pa su vrlo ceste infekcije i nelagodan osecaj sve vreme nosenja, curenje necu ni da komentarisem user posted image Danas cu morati da se raspitam po apotekama koji da uzmem i ponesem. A, potrazicu i temu ovde. Juce sam svracala kod tatinog druga koji je nefrolog i on mi rekao covek da kupim, ali da se posavetujem sa babicom koji i koje velicine jer oni na nefro koriste razlicite user posted image

Ciklama, ponekad nastane takvo mrdanje po stomaku da sam se i ja pitala je l' normalno, a mm (covek bez blama) bez pardona opise sve dr-u i pita user posted image Normalno je, ne brini. Jedino ne mogu bas da sutiraju jer nemaju mesta, pri kraju 8. i u 9.mesecu.

Drugarke moje ostale, sve vas user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here