|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 5/14 [chat]
1.5.2014 7:10:33   
Trcosava
Drage mame,

Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu vas molimo da ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.


U vezi toga preporučujemo da pročitate

OPŠTE USLOVE KORIŠĆENJA FORUMA

user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
1.5.2014 7:54:21   
Torbica
Dobro juuutro!user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
1.5.2014 8:32:57   
doktorkakristal
dobro jutro user posted image
Meni stizu svekijevci iz Svice bice mesec dana ovde,ala ce nas biti puna kuca user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
1.5.2014 9:23:34   
jole82
Ajd i ja da se zapljunem user posted image
Dobro jutro mame...
T nema temp od jutros...sanjah za poziv dr da ce biti 19. maja...pa videćemo jesam li ubolauser posted image
Lep dan i praznik vam želim


_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
1.5.2014 9:25:23   
emicaa
Dobro jutrooo,mi se pakujemo večeras oko 8 krećemo.Ovaj mala žaba vrišti od kad se probudila,baš je razigrana od jutros,okrene se na stomak pa vrišti što je uspjela pa se vrati na ledja i vrišti još više user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
1.5.2014 9:48:39   
mama micki
Dobro jutro mame. Meni Sara od sinoć povraća i ima proliv, verovatno je zakačila stomačni od Teodore, ali nema temperaturu, dadoh joj malopre linex. Ja ću sad do radnje, kod nas sve radi, pa popodne na posao, hm... praznik rada šta ćeš.
Jole drago mi je da je slatkiš bolje.
Srećan vam praznik i uživajte dok možete, ja dežurna i u nedelju...strašnouser posted image
Želim vam lep dan!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
1.5.2014 9:51:08   
Torbica

IZVORNA PORUKA: jole82 RR

Ajd i ja da se zapljunem user posted image
Dobro jutro mame...
T nema temp od jutros...sanjah za poziv dr da ce biti 19. maja...pa videćemo jesam li ubolauser posted image
Lep dan i praznik vam želim


user posted image
Tako sam ja sanjala psihologicu posle poslednjeg vidjenja, sad prosle nedelje, imali smo Mama klub, i posto se piskaramo mejlom, kazem joj.. Posto joj uvek prenesemo utiske i sta smo skontale posle istog. A divna je i mnogo je volim i mnogo mi je pomogla u roditeljstvu. Kaze ona posle odgovora - PS - nadam se da me nisi vise sanjala user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
1.5.2014 10:30:51   
jole82
user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
1.5.2014 13:38:22   
little_one
Pozdrav mame!

Mi smo svi jos uvijek bolesni, cure malo prizdravljaju polako a danas rostilj iz tave....dan je ljepsi nego sto se ocekivalo, pa smo se malo gusterali i na suncu....nadam se da ce do veceras ostati ovako. Nadam se da se lijepo provodite danas.

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
1.5.2014 17:58:56   
doktorkakristal
zdravo drustvance ,meni stigli svekijevci pa nisam stigla da pisem,dobih gomilu poklona,sta cu kad me svekrva voli user posted image ujedno i zna moju slabost prema krpicama,hvala joj u svakom slucaju user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
1.5.2014 21:18:07   
anci kv
e doco,blago tebi,još ti daleko pa još i donosi poklone!!!!user posted image
mi se lepo naskitasmo

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
1.5.2014 21:30:46   
adulence
Dobro vece mi se danas nauzivasmo kod mog tate,kuca,dvoriate...milina...tata pravio rucak,cuvao Ivu,a ja se naodmarala,a sutra nam dolazi moja mama...jole mnogo mi je drago ato je T bolje...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
1.5.2014 21:46:32   
jole82
adulenceuser posted image evo ceo dan nije imala temperaturu..čak joj je bila i niza malo...oko 36-36,2... merila sam joj nekoliko puta jer mi bila baš hladna...to nam se i prošli put desilo posle viroze..

Eto još jednog dokaza da je bio virus u pitanjuuser posted image od bakterija ne padne temp naglo i tako nisko...

Evo došli nam upravo kumovi na tzv. večernji uranak roditelja sa bebamauser posted image
pa odoh malo da se družimo user posted image

< Poruku je uredio jole82 RR -- 1.5.2014 21:47:07 >


_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
2.5.2014 3:19:59   
Klarita
Mamite, da se zapljunem kao co'ek odje...jos svracam u temi trudnica, a red je da se preselim kod vas user posted image
Cituckam, pa sam u toku.
Kod nas kisurina danima, bljak i fuj. Naspavala sam se danas, pa evo pozavrsavah sve po kuci, vidim ukljucen mi lap top, pa da dzvirnem. prepodne cemo imati goste. Dolaze meni dragi ljudi, kumovi i pobratimi da vide malog i da se izvidimo i mi stari, pa sam sredjivala i redjala sto i tanjire, pravila spisak za jutarnju kupovinu i takooooooo.

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
2.5.2014 8:26:52   
doktorkakristal
Dobro jutro user posted image
ANCI sve ima svoje i prednosti i mane,ok su oni,nego nas bas bude puna kuca kad su tu ,a ima dana kad to uopste nije lako
EMICE nam je verovatno u putu ili je stigla user posted image
ja danas moram sa sveki i Dorom do grada da kupim neke poklone kumovima za Dorino krstenje

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
2.5.2014 12:44:46   
Misha i Ljisha
dobar dan mame. Nadam se da se provodite. Moji su svi napolju a ja sam unutra jer moja D spava (a nikad nisam kupila baby monitoring). Jedva cekam da bude dovoljno velika da ustane iz kreveta i lepo izadje napolje. Cak se razmisljam da uskoro skinem ogradicu sa kreveca posto je to ionako krevet za decu do 7 godina jer zna da sidje sa kreveta, mada se bojim njenog nemirnog spavanja da bi u toku spavanja pala sa njega.

Juce smo uzivali u dvoristu, rostiljali a danas mm pravi kotlic. Familijarno uzivamo, D je bas zanimljivo, cak juce nije htela da spava u vreme kada inace ima dremku pa se srucila posle rucka.


Ja odoh da vidim neke recepte za kompot od tresanja (uskoro ce mi trebati pa na vreme da se obezbedim potrebnim sastojcima s tim sto planiram sve sa fruktozom da pravim ove godine)

Pozdrav

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
2.5.2014 14:16:25   
anci kv
emica je verovatno već stigla
Doco,nema te danas kod Milančetauser posted image
Sve sam dane pobutala,sve mislim da je nedeljauser posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
2.5.2014 16:49:17   
serpica
Dobar dan mamike,nadam se da ste lepo provele praznik i da su vam decica dobro sto je najbitnije,zelim vam lep viken bez kise,sto vise sna i odmora koliko je moguce.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
2.5.2014 16:52:59   
anci kv
šerpi user posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
2.5.2014 17:03:24   
serpica
Anci user posted image bas mi je trebao jedan hug....

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
2.5.2014 17:42:04   
doktorkakristal
ANCI u nedelju ujutru idem na frizuru posto krstimo Doru
danas isla do grada sa sveki i Dorom da kupim neke pokloncice za kumove,posle isla do mojih ,pa se vratismo malopre ,sveki uspavala Doru pa ja malo odmaram,prosto mi neobicno da sto imam vise vremena za odmor,veceras idem na moju antistres grupu user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
3.5.2014 8:15:59   
Torbica
Dobo jutoooo! Tako kaze moj Djole, neverovatno je sladaak, mada dzonja jos! Samo beban mi je ustao u 7 i 20 , ostali spavaju, a ja kujem planove za danas. I moja mama se najavila da ce naici.
Doco, srecno Krstenje andjelu malom!
A ovaj mali porazbija sve po kuci. Jutros je rasturio korpu za ves. Cega god se dohvati tresne o pod, da vidi sta ce biti, blago meni.... Nijedno dete nismo toliko skidali sa trpezarijskog stola kao njega, baraba mala. A toliko se ukakao jutros da sam ga vec kupala, hehe, veselo od ranog jutra!
Lep dan mame!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
3.5.2014 8:22:00   
doktorkakristal
jutro user posted image
danas sumorno napolju,izgleda da ce kisa
TORBI hvala duso,mnogo se radujem krstenju
Lep dan svima

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
3.5.2014 10:47:35   
Anoniman
Dobar dan mame! Hajte na user posted image .
Ja sam u poslu i pripremama za utorak jer nam je slava i krstenje Filipovo bas se radujem!
Ljubac za sve

(odgovor članu doktorkakristal)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
3.5.2014 21:02:52   
doktorkakristal
sta je ovo nigde nikog,mi sutra krstimo Doru user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here