|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   otisak trudnickog stomaka
24.1.2011 20:14:06   
minna
Da li ste videle ovo?

user posted image


user posted image


user posted image

Radi se sa medicinskim materijalom, nista ne boli, nema nikakvog rizika ni za mamu ni za bebu.

Meni se mnogo svidja, ali kad sam saznala za to vec sam se porodila.

Ako je neka buduca mama zainteresovana moze da mi posalje pp da joj kazem gde moze da uradi otisak svog stomacica... (nadam se da se ovo ne racuna u reklamu, ako jeste izvinjavam se moderatorima, pa zakljucajte temu)
Direktna veza do poruke: 1
   RE: otisak trudnickog stomaka
24.1.2011 20:18:27   
Anoniman
Kako je interesantno ! Meni se baš sviđa , ali ja više nemam trbu user posted image

(odgovor članu minna)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: otisak trudnickog stomaka
24.1.2011 20:18:27   
minna
Evo jos nekih slicica

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: otisak trudnickog stomaka
24.1.2011 20:20:04   
JMPM
Prelepo je mina user posted image !Cini mi se da je neko negde vec spominjao otisak trbe user posted image

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: otisak trudnickog stomaka
24.1.2011 20:20:23   
minna

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Kako je interesantno ! Meni se baš sviđa , ali ja više nemam trbu user posted image


I meni se mnogo dopalo, a dizajn je po zelji, lepo kao uspomena, zakasnile smo hehe...bice valjda drugi putuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: otisak trudnickog stomaka
24.1.2011 23:24:06   
Suncicabg
Bas simpaticno user posted image

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: otisak trudnickog stomaka
6.2.2011 18:44:11   
gabrijelaaa
prelepo...prva slika me je odusevila...user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: otisak trudnickog stomaka
14.4.2011 13:03:20   
AndreaK
eh...i ja sad ovo videla...i jedino sto mogu da uradim je otisak ostatka od trudnickog stomaka user posted image

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: otisak trudnickog stomaka
17.4.2011 22:44:53   
minna
IZVORNA PORUKA: AndreaK

eh...i ja sad ovo videla...i jedino sto mogu da uradim je otisak ostatka od trudnickog stomaka user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: otisak trudnickog stomaka
15.12.2011 23:25:28   
crazymama
hocu ja info gde se radi i koliko kosta :)

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: otisak trudnickog stomaka
17.12.2011 12:32:05   
minna
crazymama, poslala sam ti pp sa info.

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: otisak trudnickog stomaka
17.12.2011 12:36:09   
tijatija
i meni se dopada, mm bi jedino okacio ovu poslednju sliku na zid... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: otisak trudnickog stomaka
17.12.2011 12:38:06   
minna
heheuser posted image
ubacicu jos koji stomacic, mislim slicicu ovih dana

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: otisak trudnickog stomaka
17.12.2011 13:28:15   
crazymama
hvala na informacijama :)

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: otisak trudnickog stomaka
19.12.2011 23:52:05   
lepadebela
hocu i jauser posted image  ,gde se radi i koliko kosta i da li mozda ima i u drugim gradovima osim u bgd?

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: otisak trudnickog stomaka
20.12.2011 19:51:44   
minna
lepadebela, dobrodosla na RRuser posted image
Poslala sam ti pp

< Poruku je uredio minna -- 20.12.2011 19:53:48 >

(odgovor članu lepadebela)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: otisak trudnickog stomaka
21.12.2011 15:11:25   
lepadebela
hvala na informacijama....user posted image

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: otisak trudnickog stomaka
21.12.2011 16:53:20   
minna
Nema na cemuuser posted image

Evo jos nekih slicica

user posted image

user posted image

I ova, vrlo je slicna kao jedna odozgo

user posted image

(odgovor članu lepadebela)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: otisak trudnickog stomaka
23.12.2011 20:38:07   
Mojra
mina molim te za info gde se radi otisak i cena.
hvalauser posted image

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: otisak trudnickog stomaka
21.4.2012 13:18:54   
Bebilina
Minna jel moze i meni info, molim te user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Mojra)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: otisak trudnickog stomaka
23.4.2012 12:42:19   
minna
Naravno, sad cu ti poslati ppuser posted image

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: otisak trudnickog stomaka
23.4.2012 14:20:30   
jelena038
ja bih ovo mogla da uradim, i sebi i nekom drugom, nije nikakva mudrost, to svako moze da uradi, ne mora se putovati ili placati. na gipsu se jako dobro slika, sam proces pravljenja otiska i oslikavanja je super, kreativan, zabavan i sve to, ali ja ovo stvarno nikad ne bih stavila na zid. i inace, uopste ne znam sta bih radila s tim po kuci, samo bi mi smetao dok se konacno ne polomi. plus, gips se jako brzo prlja.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: otisak trudnickog stomaka
23.4.2012 14:46:28   
Bebilina
Jelena ja to drugacije vidim... Da, naravno da svi mi mozemo kupiti gips i vajati i slikati, i mozda jos lepse nasem oku remek delo stvariti. Ali to new biti orinalni rad ovog ovde umetnika i bezveze je da poredimo i kazemo koliko je njegov/njen rad jednostavan. Mnogo toga sto umetnici rade jeste jednostavno, ali se tako na ideju i unetnost ne moze gledati...
Ne znam, ne zelim da me pogresno shvatite, ali sam recimo osetljiva kad neko kaze: pa i ja to mogu. Pa kad mozes sto ne uradis (ne ti Jellena, generalno...) Sama sam iz kreativne profesije i cula sam takve komentare od ljudi koji nisu proveli 5+god edukujuci se i misle da mogu sve i sve bolje od onih za to kvalifikovanih. Isto i moja prijateljica- ona je umetnica, skulptorka i komentari sa kojima mora da se susrece na tu temu su interesantni... Ne znam da li ljudi kad tako sta kazu cuju koliko prepotentno zvuce a pritom vredjaju umetnika...
Opet kazem- nista licno, ne odnosi se ovo na Jellenin post iskljucivo user posted image

Sto se kacenja na zid tice videla sam na TV-u par koji ga je stavio unutar ormara, iza vrata iza kojih im je i TV, tehnicki uredjaji isl. Zavisi od interesovanja- neko mozda voli i stavio bi na pocasno mesto da proslavi lepotu radjanja. Licno bih verovatno izlakirala (ako je moguce) i okacila u bebinu sobu dok ne poraste. Posle lepo zasticeno baloncicima i penom medju uspomene iz bebi dana. user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: otisak trudnickog stomaka
23.4.2012 15:00:42   
minna
Neko moze da napravi sam, neko ne, mene bi npr mrzelo da radim to sama, ovako bi mi bilo lakse, nisam neki talenat za crtanje i slikanje pa bi mi uvek bilo lepse da to neko drugi uradi. A nekome bi bas mozda bio poseban dozivljaj i uspomena da sam sve odradi.

Uspomena ko uspomena, kao i radosnica ili neke bebine sitnice, samo veceuser posted image Ja npr cuvam prve cipelice. Ovo jeste glomaznije i naravno ne bih ga drzala u dnevnoj sobi na zidu pored slika...ali nasla bih neko prikladno mesto.

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: otisak trudnickog stomaka
23.4.2012 15:04:52   
jelena038
nisam ja shvatila da je ovo delo nekog umetnika, mislila sam da su slike s neta, a i, bez ikakve ljutnje, ja rec umetnost ne bih bas tako olako koristila, posebno ne kad je u pitanju ovo. rekla sam sta mislim o temi, meni je ovo kic, nema nikakvu upotrebnu, niti umetnicku vrednost, jedino moze da ima emotivnu vrednost kome vlastiti stomak u tom trenutku toliko znaci. meni nije znacio nista posebno, vreca u kojoj raste dete, koje sam jedva cekala da se resim, a kad se dete rodilo, napravila sam mu otisak u posudi sa malterom i to planiram da zabetoniram u tatino stepeniste, na prvi stepenik, posto mu je najstariji unuk, da ima neku simboliku, tako cu i sa drugom decom od sestara, kad se porode. to je moje misljenje, ne znam zbog cega bih se suzdrzavala da ga iznesem. i meni je znacilo kad sam pravila otisak detetovog stopala da procitam u kom je materijalu najbolje to uraditi, da li je potrebno bacati pare ili mozes sam, i sl. ne vidim razlog da ne napisem i ja svoje iskustvo sa gipsom, jer su mi obe noge bile par puta u istom i vrlo sam cesto slikala po njemu. nema tu, po meni, niceg posebnog.. i prilicno kicasto izgleda. isto sam reagovala kad sam videla da neke zene cuvaju osuseni pupak svojih beba, za uspomenu. meni je to bljak. al razumem da neko to voli..

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Trombofilija - stanje značajno za planiran...
Povećana sklonost ka zgrušavanju (koagulaciji) krvi, koja može biti urođena ili stečena, naziva se trombofilija. Ona je ...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here