|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mleko povučeno iz prodaje
22.2.2013 6:54:26   
Modessty
Ministarstvo poljoprivrede objavilo je spisak serija mleka koja su povučena iz prodaje zbog sumnje da se u njima nalazi povećana koncentracija aflatoksina. Prema propisima u Srbiji, dozvoljena granica je 0,05 miligrama aflatoksina po litri mleka.

Iz prodaje su povučene samo pojedine serije određenog proizvođača, a ne svi proizvodi tog tipa mleka, objašnjavaju u nadležnom ministarstvu.

To znači da po radnjama još može da se kupi, primera radi, "Meggle pasterizovano mleko" koje je na spisku, ali ne i ona serija tog mleka koja je označena brojem 008571 i čiji rok trajanja ističe 02.03.2013. godine. Podaci o seriji i roku trajanja su istaknuti na ambalaži. Evo spiska ministarstva, koje su serije mleka povučene iz prodaje.

OVE SERIJE MLEKA SE POVLAČE SA RAFOVA:

MEGGLE KRAGUJEVAC
MEGGLE UHT MILK 16.06.2013, MEGGLE KRAGUJEVAC
MEGGLE PASTERIZOVANO MLEKO 2,8% MM, 02.03.2013., 008571, MEGGLE
KRAGUJEVAC
MEGGLE DUGOTRAJNO MLEKO 2,8% MM, 16.06.2013, 190652 VS, 06706, MEGGLE
KRAGUJEVAC
MEGGLE UHT MILK 16.06.2013, MEGGLE KRAGUJEVAC
MEGGLE UHT MILK 16.06.2013., MEGGLE KRAGUJEVAC
SVEŽE MLEKO 2,8% MM02.07.2013, 021379, MEGGLE KRAGUJEVAC
SVEŽE MLEKO MEGGLE 2,8% MM, 07.03.2013 008009, MEGGLE KRAGUJEVAC
MEGGLE SVEŽE MLEKO 2,8% MM, 08.03.2013, 001752, 11:14:09 VS, MEGGLE
KRAGUJEVAC
MEGGLE DUGOTRAJNO MLEKO 1,6% MM, 14.07.2013, 01 3082 RS10289, MEGGLE
KRAGUJEVAC
MEGGLE SVEŽE MLEKO 2,8% MM, 02.03.2013, 15:01:570S, 011775, MEGGLE
KRAGUJEVAC

NIŠKA MLEKARA
ARO STERILIZOVANO MLEKO, 20.04.2013, NIŠKA MLEKARA
DUGOTRAJNO MLEKO MERKATOR, 01.05.2013, NIŠKA MLEKARA
DUGOTRAJNO MLEKO MERAKTOR, 12.05.2013., 06813, NIŠKA MLEKARA
TRAJNO MLEKO 1,6% MM, 17.04.2013, 11699, NIŠKA MLEKARA
ZDRAVO TRAJNO MLEKO 2,8% MM, 21.05.2013, NIŠKA MLEKARA
DUGOTRAJNO MLEKO 1,6% MM, 12.03.2013, NIŠKA MLEKARA
BAŠ BAŠ DUGOTRAJNO MLEKO, 18.04.2013, 15:10 02748, MLEKARA NIŠ
ARO STERILIZOVANO MLEKO, 20.04.2013, NIŠKA MLEKARA

MLEKARA ŠABAC
DUGOTRAJNO MLEKO 2,8% MM, 15.05.2013/, 20:18, 24657, MLEKARA ŠABAC
ŠABAČKO DUGOTRAJNO MLEKO 2,8% MM, 28.04.2013 M, 2009 13572, MLEKARA
ŠABAC
ŠABAČKO DUGOTRAJNO MLEKO 2,8% MM, 07.03.2013., MLEKARA ŠABAC
DUGOTRAJNO MLEKO, 03.04.2013, MLEKARA ŠABAC
DUGOTRAJNO MLEKO, 25.03.2013, MLEKARA ŠABAC
TRAJNO MLEKO 2,8% MM, 27.05.2013, 11676, MLEKARA ŠABAC
MLEKO DUGOTRAJNO 2,8% MM, RS 154, MLEKARA ŠABAC
DUGOTRAJNO MLEKO 3,2% MM, 25.04.2013/M 05:32 5797, MLEKARA ŠABAC

IMLEK BEOGRAD
MOJA KRAVICA 2,8% MM, 14.07.2013.4EN 10, IMLEK

MLEKARA SOMBOLED SOMBOR
DUKAT TRAJNO MLEKO, 12.04.2013, 21:00:18, SOMBOLED

MLEKARA SUBOTICA
ELLA TRAJNO MLEKO 0,5% MM, 06.05.2013, 17:02:45, MLEKARA SUBOTICA
MILK TEJ MLEKO 2,8% MM, 20.07.2013, 8606004221702, MLEKARA SUBOTICA
ZDRAVO TRAJNO MLEKO 2,8% MM, 29.06.2013, 19:26:04, MLEKARA SUBOTICA
ZDRAVO TRAJNO MLEKO 2,8% MM, 24.06.2013, MLEKARA SUBOTICA
ELLA MLEKO 0,5% MM, 06.05.2013, MLEKARA SUBOTICA
ZDRAVO TRAJNO MLEKO 2,8% MM, 26.06.2013., MLEKARA SUBOTICA
ZDRAVO, STERILIZOVANO MLEKO, 03.06.L2013, MLEKARA SUBOTICA
ELLA MLEKO STERILIZOVANO, 06.05.2013, MLEKARA SUBOTICA
ZDRAVO TRAJNO MLEKO, 03.07.2013, MLEKARA SUBOTICA
ZDRAVO TRAJNO MLEKO, 09.07.2013, MLEKARA SUBOTICA
ZDRAVO TRAJNO MLEKO, 08.06.2013, MLEKARA SUBOTICA
MLEKO MILK TEJ 2,8% MM, 20.07.2013, MLEKARA SUBOTICA
DUGOTRAJNO MLEKO ZDRAVO 2,8% MM, 24.06.2013, MLEKARA SUBOTICA
ZDRAVO TRAJNO MLEKO 2,8% MM, 26.06.2013, 16:11:20, MLEKARA SUBOTICA
VITAMILK MULTIVITAMINSKO MLEKO, 28.04.2013, 12:00:04, MLEKARA
SUBOTICA
ELLA TRAJNO MLEKO 0,5% MM, 06.05.2013, 17:02:45
ZDRAVO TRAJNO MLEKO 2,8% MM, 21.05.2013, 21:47:01, MLEKARA SUBOTICA
MLEKO STERILIZOVANO, 20.07.2013, 18:10:58, MLEKARA SUBOTICA

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Mleko povučeno iz prodaje
22.2.2013 7:57:45   
Anck Su Nmaun
Mi smo dan pred objavu svega ovoga ( za vikend) kupimi paket Dukatovog mlega svezeg 2,8) nije ovde na spisku za povlacenje, ali nije ni da sam se obradovala user posted image al sta cemo popilo se!

Posto nismo sigurni vise ni sta valja i ne valja od sad samo domace nabavljam kod jedne zene.... jeste da je daleko pa cu zamrzavati i donositi..ali sigurnije je nego ovako. Nisam misljenja gotovo je potrovali smo se ali necu vise da ga pijemo

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Mleko povučeno iz prodaje
22.2.2013 9:55:32   
isidora88
moze li neko da napise koja mleka su ispravna, koji proizvodjac?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Mleko povučeno iz prodaje
22.2.2013 10:10:12   
malik
Mozda ovo pomogne

Nemojte stavljati linkove za druge porodične portale,kako kod njih nije dozvoljeno stavljanje linkova za naš,tako ni kod nas nije dozvoljeno stavljanje linkova za druge.

< Poruku je uredio lesica RR -- 22.2.2013 10:14:08 >


_____________________________

"Mama pava. ............... Kako to?"

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Mleko povučeno iz prodaje
22.2.2013 10:59:37   
Modessty

IZVORNA PORUKA: isidora88

moze li neko da napise koja mleka su ispravna, koji proizvodjac?


Podrazumeva se da mleka koja nisu na spisku mogu da se koriste. Nisu sva mleka proizvodjača sa spiska loša, već samo serije koje su gore navedene. E sad, da li verovati u to ili ne to je druga priča. Primetih da niko od nadležnih nije pomenuo male proizvodjače kojih ima puno. Recimo u mom komšiluku: Barbeš mlekara, Lazar Blace.....

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Mleko povučeno iz prodaje
22.2.2013 12:01:31   
isidora88
ne mogu da nosim ceo spisak u ranju pa dasvako mleko zagledam koja je serijauser posted image
a pitam koja smeju da se kupuju jer ja osim ovih koja ne valjaju maltene ni ne znam da postoje jos neka
znaci molila bih da mi neko kaze tacno koja mleka kog proizvodjaca smeju da se koriste tj. da su ispravnauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Mleko povučeno iz prodaje
22.2.2013 12:08:25   
lesica
Isidora,meni nije jasno šta tebi nije jasno. Uzmi spisak,odaberi jednog prizvodjača i kupi ono što nije na spisku.
Mada,to ne znači da ćeš zaobići aflatoksine.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Mleko povučeno iz prodaje
22.2.2013 12:12:41   
Sandricak
Ovo sto nam rade je cist bezobrazluk... Jedni pricaju jedno, drugi drugo...
Ja sam za pocetak dok se ne usaglase Marku uvela sojino mleko. Nema nikakve razlike i hoce da ga pije. S njim mu kuvam i griz i pravim cokolino i sve ostalo... A patronazna mi kaze da mogu da mu dajem i pirincano mleko dok se ne smiri sve ovo oko kravljeg mleka.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Mleko povučeno iz prodaje
22.2.2013 12:14:16   
malik
Evo, nije me mrzelo da ozdvojim ona mleka sa manje od 0.05 (cega vec):
MEGGLE MLEKO 1l - Delimično obrano dugotrajno mleko 1,6% m.m. 4.4.2013
DUKAT TRAJNO MLEKO 1l - Sterilizovano delimično obrano mleko sa 1,5% mm, obogaćeno vitaminom D 1.4.2013
DUKAT TRAJNO MLEKO 1l - Sterilizovano mleko sa 2,8% mm, obogaćeno vitaminom D 9.6.2013
IMLEK BELLO ORGANSKO MLEKO 100% ORGANIC 750ml - Pasterizovano mleko, 2,8% mm 23.2.2013
DUGOTRAJNO MLEKO LIGHT 1l - Sterilizovano, homogenizovano mleko sa 0,6% mm 25.4.2013 (Sabacka mlekara)
DUGOTRAJNO MLEKO 1l - Sterilizovano, ogenizovano mleko sa 2,8% mm 22.4.2013
DUGOTRAJNO MLEKO 1l - Sterilizovano, homogenizovano mleko sa min. 2,8% mm 6.5.2013
ZDRAVO! SVEŽE MLEKO 1l - Pasterizovano i homogenizovano mleko sa 2,8% mm 21.2.2013
K PLUS DUGOTRAJNO MLEKO 1l - Sterilizovano, homogenizovano mleko sa min. 2,8% mm 24.4.2013

Mod, ako nesto nije na spisku, to ne znaci da je ispravno, nego da mozda nije ni testirano.

_____________________________

"Mama pava. ............... Kako to?"

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Mleko povučeno iz prodaje
22.2.2013 12:35:59   
Verolina
A koja smeju da se piju?user posted image
Moja skromna pretpostavka je da nam sledi jedan veliki uvoz mleka.user posted image Ovo ce potpuno upropastiti poljoprivredni bilans i seljakauser posted image Da imamo sisteme za navodnjavanje, za koje inace poljoprivrednici placaju porez (jer smo jedina drzava koja placa porez za nesto sto ne postoji) do svega ovoga ne bi doslo. A sad ce ti jadni ljudi opet biti najosteceniji.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu malik)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Mleko povučeno iz prodaje
22.2.2013 12:40:22   
Jole84

IZVORNA PORUKA: Verolina
A sad ce ti jadni ljudi opet biti najosteceniji.


I ja sam jadna dušice,pravila sam puding sa Kravicom,i to baš ovom od 2,8% user posted image


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Mleko povučeno iz prodaje
22.2.2013 13:03:33   
hanka
A sta je sa mlecnim proizvodima user posted image

Moje misljenje je da neko ima veliku korist od ovog cirkusa

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Mleko povučeno iz prodaje
22.2.2013 13:12:34   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Jole84


IZVORNA PORUKA: Verolina
A sad ce ti jadni ljudi opet biti najosteceniji.


I ja sam jadna dušice,pravila sam puding sa Kravicom,i to baš ovom od 2,8% user posted image


ha ha ha...nece grom u koprive, ne briniuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Mleko povučeno iz prodaje
22.2.2013 13:24:51   
Janncica
Ajd sad svi lepo kod mene na solju toplog,svezeg,ne zatrovanog mleka. user posted image
Sveki kaze da odavno nemaju kukuruza(malo ostalo posle suse),tako da smo sigurni.user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Mleko povučeno iz prodaje
22.2.2013 13:39:49   
adulence
uhhhhh jancice....bacaj jednu solju tako bi prijala....
ja trenutno imam kravicu 2.8 pa sta da radim...

< Poruku je uredio adulence -- 22.2.2013 13:41:42 >

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Mleko povučeno iz prodaje
22.2.2013 14:22:19   
Shishica
E ne verujem ni rec nikome vise. Sve same mutljavine zbog necega sto cemo kasnije skontati i povezati.. muka mi je od budalastina i bezobrazluka!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Mleko povučeno iz prodaje
22.2.2013 16:03:17   
dijana1*
I po meni su to ciste gluposti i marketinski trik za nesto sto cemo tek videti user posted image
Ako je krava zatrovana onda je zatrovana a to znaci da je i ono mleko od 1.5 % i ono od 2.8 % itd. Sta je sa sirnim namazima, sa kajmakom, jajima, mesom, brasnom, kukurozom. Ako u celom lancu "proizvodnje " postoji nesto sto nije dobro ne moze samo jedna stvar da bude losa ili su sve ili nije ni jedna. Jer sve sto sam nabrojala je povezano, jedno bez drugog ne ide.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Mleko povučeno iz prodaje
22.2.2013 16:05:06   
Verolina
Ministar poljoprivrede je upravo izasao na TV i rekao da su sva mleka i mlecni proizvodi potpuno bezbedni. Govori o politickim lobijima, dezintegraciji poljoprivrede i kaze da nijedno mleko niti mlecni proizvodi nemaju visi nivo alfatoksina. Takodje, sve ovo ce ostaviti ozbiljne posledice po proizvodnju mleka i mlecnih proizvoda. javnost se uzbunila i kaze da ce celnici u ministarstvu morati da snose odgovornost.
Dakle, pijte mlekce bezbedno. ja sam znala da je patka, kao sto se desilo i sa Jafa keksom u Hrvatskoj pre nekoliko godina.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Mleko povučeno iz prodaje
22.2.2013 16:06:56   
Verolina
Bitno je da su za jedan sat vec stranke uspele da se posvadjaju ko ce snositi odgovornost.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Mleko povučeno iz prodaje
22.2.2013 20:52:07   
daca77
Verka, slazem se da sve ovo ima i drugu stranu, ali isto tako znam vec 5 god.unazad da mleko, ml.proizvodi, meso, jaja i sl.proizvodi sadrze punoooooooo hormona i hemikalija. Ovo kazem, jer sam koristila, a i sada neke proizvode koje moji roditelji sami proizvedu i ne mogu se uopste porediti sa kupljenim. Mislim pre svega na mleko, meso, jaja...
Cak su mi te 2008.god. kada sam operisala ciste, dr savetovali da potpuno izbacim ove proizvode i da koristim samo domace.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Mleko povučeno iz prodaje
23.2.2013 8:24:24   
Modessty
Interesantno je u celoj priči da prvi spisak loših mleka (da tako kažem) uopšte nije isti kao ovaj gore. Recimo najzaraženija na tom spisku pored Dukata bila su Imlekova mleka a najgore medju njima bilo je ono njihovo BEllo. Gledali smo suprug i ja baš prvog dana kada je krenula cela priča. Sinoć pričamo sa prijateljima i oni primetili isto - na ovom spisku gore od Imlekovih navodno je loša samo Kravica 2,8 user posted image
lepo rekoh - podseća na sve dosadašnje afere: razni praseći i drug gripovi , nestašice pojedinih lekova, loša hrana za bebe, loše meso..... Ma ko će svega da se seti!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Mleko povučeno iz prodaje
23.2.2013 8:27:17   
Modessty

IZVORNA PORUKA: malik

Mod, ako nesto nije na spisku, to ne znaci da je ispravno, nego da mozda nije ni testirano.


Nisam ni rekla da je ispravno. Samo da su navodno ta mleka bezbedna za korišćenje, što je izjava Ministarstva. Ne bi se kunula ni u mleka koja si navela.
ALi nešto moraš detetu da daš. Mi imamo sreće da komšinicina mama ima krave pa nam donosi mleko. Do sada mi kao bilo bezveze da maltretiram ženu da seca torbe, ali sada ćemo morati.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu malik)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Mleko povučeno iz prodaje
23.2.2013 9:16:24   
Verolina

IZVORNA PORUKA: daca77

Verka, slazem se da sve ovo ima i drugu stranu, ali isto tako znam vec 5 god.unazad da mleko, ml.proizvodi, meso, jaja i sl.proizvodi sadrze punoooooooo hormona i hemikalija. Ovo kazem, jer sam koristila, a i sada neke proizvode koje moji roditelji sami proizvedu i ne mogu se uopste porediti sa kupljenim. Mislim pre svega na mleko, meso, jaja...
Cak su mi te 2008.god. kada sam operisala ciste, dr savetovali da potpuno izbacim ove proizvode i da koristim samo domace.

Daco moja, pa koliko sam ja puta na ovom forumu zamalo bila spaljena zbog propagiranja domaceg. Nikad necu zaboraviti jednu visokoumnu izjavu-ne kupujte kod baka na pijaci jer se u njihovu bastu po*rao ker. Jok treba da kupujete od mega preduzetnika na cijim hektarima ni nema pasa jer bi pocrkali od tolike hemije. Na temi kravlje mleko sam isto citala gomilu nebuloza o tome kako seljaci lece svoje krave sami. Ja ne kazem da to nije istina, ali to su izolovani slucajevi. Seljaci nisu glupi ljudi i nece rizikovati da im krava ugine. Ja sam udata u grad, ali sam citav zivot provela na selu i ne mogu da verujem kako se neko ko je odrastao u blokovima odvazi da lupeta o necemu o cemu pojma nema. I uvek sam za domece mleko. Medjutim, ne mozemo dovesti krave na Terazije, zar ne?
Znam ja sve sta ti pricas i toooooooooootalno si u pravu, ali isto tako znam da onaj ko nema da kupi domace nema ni izbora. Meni nisu jasni oni koji imaju izboruser posted image
Izbor u gradu nije prisutan kod mleka, ali jeste kod mlecnih proizvoda, jeste kod piletine. Ja sam sve svoje prijatelje odvratila od kupovine piletine po robnim centrima. Zasto? Pa zato sto od te piletine devojcicama od dve-tri godine hoce da prorade mlecne zlezde, a onima od 7-8 pocnu da rastu grudi. Kolika li je to doza hormonske nepravilnosti pitam se ja?

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Mleko povučeno iz prodaje
23.2.2013 9:43:32   
Olga75
hajde da se vratimo konkretno mleku za koje se sumnja da ima aflatoksin user posted image
jutros citam da je u vecini vrtica u Vojvodini mleko povuceno dok ne stignu rezultati analiza iz Holandije


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Mleko povučeno iz prodaje
23.2.2013 10:04:13   
branki*
iskreno,uopste ne pratim ovu aferu sa mlekom.sad sam iscitala sta ste pisale.boza pije adaptirano,ja mleko ne volim,niti ga pijem,mada se ponasam potpuno isto,kupujem ono koje sam kupovala i pre i koristim ga za kuvanje,puding,kolace,itd...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here