|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Antikviteti
5.11.2010 16:34:51   
anajid
Dakle,molim moderatore ako ima tema da obrisu ili premeste ovu u odgovarajucu!

Moji roditelji poseduju sudje koje je staro preko sto god.izliveno po narudzbi kralja,od stakla,pozlaceno!Ima jedna velika cinija i 5 malih.Na dnu svake posude ima lik jednog od kraljeva.Sudje je unikat,imamo potvrdu o poreklu i posedovanju!

Imate li ideju,gde bi se to i kome moglo prodati?Da dodam da smo nosili i na procenu ali niko nije znao reci optimalno neku cenu!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Antikviteti
5.11.2010 18:42:55   
NadaR
  Da li je bas frka da se to proda?
To je bas divno porodicno  nasledje ,malo koja porodica posjeduje tako nesto!user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Antikviteti
5.11.2010 18:44:30   
anajid
Ma nije frka,nego ne bi bilo lose zaraditi koju paricu!E moja Nado,od gledanja nema salametauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Antikviteti
5.11.2010 18:53:00   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: anajid

Dakle,molim moderatore ako ima tema da obrisu ili premeste ovu u odgovarajucu!

Moji roditelji poseduju sudje koje je staro preko sto god.izliveno po narudzbi kralja,od stakla,pozlaceno!Ima jedna velika cinija i 5 malih.Na dnu svake posude ima lik jednog od kraljeva.Sudje je unikat,imamo potvrdu o poreklu i posedovanju!

Imate li ideju,gde bi se to i kome moglo prodati?Da dodam da smo nosili i na procenu ali niko nije znao reci optimalno neku cenu!
ima u hotelu Vojvodina u Novom Sadu ...svake druge trece subote sajam...na kome se vrsi otkup....a u Beogradu...znam da je jaka antikvarnica u Brankovoj ulici...negde na sredini...malo pre zelenog venca kada se predje most

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Antikviteti
5.11.2010 18:57:36   
dunja RR
znam da ima i neki sajam antikviteta, samo ne znam kada...u hotelu Slavija je bio ranije....

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Antikviteti
19.2.2011 15:45:24   
Olga75
kod nas ne postoji trziste antikviteta , kaze matori , on je arheolog i kolekcionar pa verujem da njegova procena ima smisla.
Jednom sam dala na procenu srebrnu vazu - amforu i niko mi nije dao pravu cenu , da ne pricam o pokusaju restauracije prilike svete porodice, diorama , datira negde sa kraja 19 -og pocetka 20 -og veka . Stavicu fotke pa ako ima neko slicne mozemo da razmenimo informacije


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Antikviteti
26.6.2011 23:05:42   
GRGA
Drage moje zene id ame ta vredost koju cete dobiti ovde ne kosta ni 50-ti deo koliko vredi--znaci moj savet cuvati--naci pravog majstora i pravu radnju sa antikvitetima u inostranstvu i tamo prodati!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Antikviteti
1.10.2011 18:28:04   
Olga75
ja se danas vrzmala po podrumu i naidjem na dolaf , kod nas to nije onaj sto se ugradjuje u zid nego je vise kao komoda i komsija mi rece da njegov drug otvara neki klub i bas to mu treba , jos je i boje prava e sad ovaj nema vrata , mislim ima ali ko zna gde su , dok ja raskrcim ono sto je matori godinama talozio nacicu ih
nisam u dilemi da li da ga prodam nego koliko da trazim user posted image
da ga nosim na procenu bzvz mi je
ima li ko ideju koliko da naplatim user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Antikviteti
1.10.2011 18:53:19   
minavb
IZVORNA PORUKA: Olga RR

kod nas ne postoji trziste antikviteta , kaze matori , on je arheolog i kolekcionar pa verujem da njegova procena ima smisla.


Moj bray od strica je kolekcionar. Imaju neko drustvo, organizuju susrete, seminare, sajmove... znam da se jedno vreme bas dosta time bavio. On je u tom periodu cak uspevao i da zaradi prodajom antikviteta. Posle se zaposlio i sad skuplja stvari za svoj gros. Inace je sve pocelo tako sto je nas deda u basti nasao rimske novcice.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Antikviteti
1.10.2011 18:58:31   
Olga75
pa ne znam , ja sam htela da konzerviram dioramu i naivna sam je odnela u antikvarnicu  u Dunavskoj da je procene , onaj momak sto radi tamo me je gledao kao da sam donela mrtvog zeca i rekao da oni komisiono prodaju stare stvari user posted image
jos nesrecnica nije reparirana user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Antikviteti
1.10.2011 19:03:38   
minavb
Si izgooglala mozda neko drustvo kom mozes da se obratis za savet?Imas li sliku, bas me zanima kako izgleda?


< Poruku je uredio minavb -- 1.10.2011 19:04:07 >


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Antikviteti
1.10.2011 19:45:47   
Olga75
user posted image

samo sto je na mojoj Isus beba , ovoj je cena 1400 km , sad sam guglala

< Poruku je uredio Olga RR -- 1.10.2011 19:46:18 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Antikviteti
1.10.2011 20:48:57   
minavb
Koliko je to u eurima?user posted image   Sta na tvojoj treba da se sredi?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Antikviteti
1.10.2011 20:55:05   
Olga75
grubo racunam 700 evrI user posted image
na mojoj je na nekim delovima otpao gips sa rama( mozda sa jedno dva cm ) i taj saten unutra treba da se ocisti i zig na poledjini da se nekako zastiti jer to mastilo je pocelo da bledi

< Poruku je uredio Olga RR -- 1.10.2011 20:56:13 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Antikviteti
1.10.2011 21:59:57   
minavb
Vredi to srediti i prodati, samo ko bi to mogao da sredi? Ko zna sta se sve vuce kod vas u podrumu.user posted image
Mi imamo foti aparat iz cetre's i neke koji je moj deda bobio u trampi sa nekim svabom. Treba da se sredi malo, ali pojma nemam kod koga da ga nosim. Imamo kameru, super osmicu iz sezdeset i neke koja je u odlicnom stanju, dva projektora i violinu kojoj treba dosta sredjivanja. Mi sve ovo ne bi prodavali. Resili smo da cuvamo.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Antikviteti
1.10.2011 22:05:56   
Olga75
ma ja prodajem dolaf user posted image a priliku necu , to sam nasledila , htela sam da je procenim da mi ne naplate njenu cenu kad je srede ali to ce verovatno cekati na muzej ako budu hteli da je prime

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Antikviteti
12.11.2011 22:30:01   
GRGA
Jao zene bas je lepa ta slika....mi imamo sliku koja je stara oko 200 godian rucno radjena bogorodica sa Isusom moja parabaka ju je donela iz Ceske18...neke godine i cena joj je neprocenjiva,,vlasnitvo je moje sestre i polude bih kada bi je prodala!!user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here