|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tema za istresanje pozitivne energije
30.4.2009 14:12:46   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   živio moj Generalni sto godina user posted image user posted image user posted image .... idemo ranije kuci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....nije bez veze sutra 1.maj

samo za našeg Generala KLIK - Internacionala user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Tema za istresanje pozitivne energije
30.4.2009 14:17:36   
bebać
Joj šta ću stobom,ove ćuke što su nabrali...su mi superuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Tema za istresanje pozitivne energije
30.6.2009 20:47:00   
Anoniman
Konachno lepa vest u ovoj tmurnoj nedelji..... porodila mi se drugarica i dobila sina user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image A ima curicu od 2 godine... Idealno....dechak i devojchica.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio guppy RR -- 30.6.2009 21:44:35 >

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Tema za istresanje pozitivne energije
30.6.2009 21:44:45   
guppy RR
čestitamo!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Tema za istresanje pozitivne energije
30.6.2009 21:51:50   
nina83
user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Tema za istresanje pozitivne energije
30.6.2009 22:00:10   
simke
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Tema za istresanje pozitivne energije
1.7.2009 22:27:18   
Lu
Dragi moj user posted image
baš si me oraspoložio sada   user posted image volim te ljubaviuser posted image


user posted image  

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Tema za istresanje pozitivne energije
1.7.2009 22:28:56   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Konachno lepa vest u ovoj tmurnoj nedelji..... porodila mi se drugarica i dobila sina user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image A ima curicu od 2 godine... Idealno....dechak i devojchica.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


cestitamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Tema za istresanje pozitivne energije
3.7.2009 9:06:26   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image JA .... moja druga Odluka za upravu društva prošla bez i jedne jedine izmjene pored 8 direktora na čelu sa generalnim

a zašto je bravo ja, zato što sam odradila posao koji nije uopšte vezan za mene , odnosno za pravo, ali ranije dvije Odluke su radile druge direkcije , i popadale su ko kruške .... u mojoj ni slovo nije izmijenjeno


e sad sam najeuser posted image ....saće mi uvaljivati i što treba i što ne treba user posted image eto mi kad se pravim pametna ...pih

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Tema za istresanje pozitivne energije
3.7.2009 9:10:08   
Brand new mama
Zadrzi se na pozitivi- TI SI GENIJE!!! Cestitam na uspjehuuser posted image
P.S. A kad te kasnije budu gnjavili u vezi svega, samo se sjeti da nikad nisi ni zelela da ti zivot bude jednostavanuser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Tema za istresanje pozitivne energije
3.7.2009 9:10:46   
Lu
Bravo Vučkouser posted image
Ja sam i danas sretna,lijepa i volim svijuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Tema za istresanje pozitivne energije
3.7.2009 10:36:28   
Tara
Vucko cestitam !!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
BRAVO ZA TEBE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Tema za istresanje pozitivne energije
3.7.2009 12:27:21   
Ana RR
Bravo Vučkice user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Tema za istresanje pozitivne energije
3.7.2009 22:07:49   
prase
Kako ono beše - niko još čašu meda ne popi dok je čašom žuči ne zali... Tako i ja, večeras i pod stresom i odmorna i raspoložena... Istresla sam negativnu energiju, a sad da se pohvalim: mm me danas baš obradovao, došao sa posla, ručao i rekao: "Ti odmaraj, ja perem sudove, kuvam kafu, skupiću veš". Ohoho mislim ja, ko zna šta će biti iza onog "ALI". Popili kafu, ja da uzmem peglu u šake, kaže on - ne, ne i ne, ti lezi i odmaraj a Uroš i ja odosmo u šetnju. Zaspala sam kao top i pre nego što su izašli (i pored kafe). Nisam ni čula kada su se vratili, kako su se kupali, jeli... Doduše, probudio me brat telefonom da me pita znam li gde je mama (više o tome u temi za istresanje negativne energije) i time narušio veče odmora i uživancije. Ne znam ima li plana za dalje, ali na terasi stoje stočić i stolice, koji su bili unutra, a mm otišao u prodavnicu da nešto kupi, nije hteo da kaže šta... user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Tema za istresanje pozitivne energije
3.7.2009 22:18:20   
Lu
uuuu prase da nisi zaboravila neku godišnjicuuser posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Tema za istresanje pozitivne energije
3.7.2009 22:19:06   
NadaR
IZVORNA PORUKA: lu

uuuu prase da nisi zaboravila neku godišnjicuuser posted image

  user posted image
Sta god da je... uzivajuser posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Tema za istresanje pozitivne energije
3.7.2009 22:20:44   
simke
Pazi shta radishuser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Tema za istresanje pozitivne energije
3.7.2009 22:41:15   
gracija
Dobila sam nagradu iz HIPPa,novcani bon od 200KM.Jupiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Tema za istresanje pozitivne energije
3.7.2009 22:42:33   
Lu
Super gracijauser posted image

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Tema za istresanje pozitivne energije
3.7.2009 22:43:00   
simke
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image E neko neshto da dobijeuser posted image

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Tema za istresanje pozitivne energije
3.7.2009 22:43:55   
Ana RR
Jeeeeeeej user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Tema za istresanje pozitivne energije
3.7.2009 22:45:52   
Verus
jupi! i tebi je rodjendan vidim!user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Tema za istresanje pozitivne energije
4.7.2009 9:40:17   
prase
IZVORNA PORUKA: lu

uuuu prase da nisi zaboravila neku godišnjicuuser posted image



Ne... mm je hteo samo da mi ulepša dan... posle mi bilo žao što sam besomučno pokušavala da pronađem neki motiv, baš sam se posramila kada me pitao da li mora da ima motiv da bi nešto tako uradio, ili ima pravo da to radi i bez posebnog povoda user posted image Kada smo bili "malo" mlađi, stalno mi je priređivao neka iznenađenja, a vremenom se stvorila nekakva dnevna rutina sa retkim i malim odstupanjima... sinoć, reče, hoće da bude opet onaj stari, koji me obarao sa nogu. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za mm!



_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Tema za istresanje pozitivne energije
4.7.2009 9:42:45   
guppy RR
Wauuu prase, to je stvarno lepo user posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Tema za istresanje pozitivne energije
9.7.2009 14:27:21   
Brand new mama
Bas sam danas nesto fino raspolozena(zato sam se valjda toliko i rastorokala na RR), a sad da obavjestim siri auditorijum da sam malopre saznala da se rodila jedna user posted image curica!!! Moja prijateljica iz srednje je postala mama!!!!

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here