|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   potreban citostatik CCNU LOMUSTINE
27.4.2012 15:08:45   
Iwana87
ko moze da se raspita,hitno nam je potreban citostatik CCNU LOMUSTINE.u sr ga izgleda nema,ja razim u mk,ali ni ovde ga nema.ako neko moze bili bi zahvalni na pomoci

< Poruku je uredio Ana RR -- 27.4.2012 16:14:49 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: potreban citostatik CCNU LOMUSTINE
27.4.2012 15:25:17   
indy_25
Vidjecu ja imali ga ovdje za kupiti samo da otpratim muza i djecu. Ukucacu u pretrazivac jeli ima u Nl ako pronadjem mogu ti poslati postom mislim ako bude u slobodnoj prodaji.

< Poruku je uredio Ana RR -- 27.4.2012 16:19:37 >

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: potreban citostatik CCNU LOMUSTINE
27.4.2012 16:08:08   
indy_25
Iwana ovdje ga ima evo sad sam gledala na netu ali ne mogu da ga dobijem bez recepta user posted image . A pronasla sam i ovaj site mozes ga naruciti preko njih, moras da se registrujes odnosno pacijenta. Imas gore u vrhu u desnom cosku da podesis na srpski jezik.

< Poruku je uredio Ana RR -- 27.4.2012 16:19:57 >

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: potreban citostatik CCNU LOMUSTINE
27.4.2012 16:10:21   
Iwana87
ok hvala puno videcu sa mogu da napravim
nemam link za sajt

< Poruku je uredio Ana RR -- 27.4.2012 16:20:11 >

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: potreban citostatik CCNU LOMUSTINE
27.4.2012 16:16:52   
Lilla
Sada sam i ja gledala, ima ga i ovdje ali nazalost isto je kao sto je Indy napisala, izdaje se samo na receptuser posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 27.4.2012 16:20:27 >


_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: potreban citostatik CCNU LOMUSTINE
27.4.2012 16:19:44   
Anoniman
Ako imatze prijatelja tamošnjeg lekara trebalo bi da može da uzme bez recepta na svoju lekarsku legitimaciju.

(odgovor članu Lilla)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: potreban citostatik CCNU LOMUSTINE
27.4.2012 16:25:13   
indy_25
Klik Evo link izvini mislila sam da sam ga stavila u prethodnom postu. Jao ovdje ga ima u svakoj apoteci ali nema sanse bez recepta pise iskljucivo na recept bas mi je zao da ti ne mogu pomoci user posted image

< Poruku je uredio indy_25 -- 27.4.2012 16:26:22 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: potreban citostatik CCNU LOMUSTINE
27.4.2012 16:40:56   
Iwana87
hvala indi videcu da li mogu da se snadjem ovde

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: potreban citostatik CCNU LOMUSTINE
27.4.2012 16:50:04   
indy_25

IZVORNA PORUKA: Iwana87

hvala indi videcu da li mogu da se snadjem ovde


Nema na cemu iwana nadam se da ce ti pomoci i da nadjete lijek sto prije. Ja sam sada.citala informacije i pise da je pacijentov ljekar posrednik izmedju ove apoteke i pacijenta. Ljekovi stizu na ruke ljekara. Ova apoteka bad i jeste za to ako ne mozes pronaci lijek u svojoj zemlji. Probaj se registrovati pa ces vidjeti kako dalje. A oni imaju taj citostatik.

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: potreban citostatik CCNU LOMUSTINE
27.4.2012 16:53:20   
Iwana87
ok,nisam dealjno citala bitno je da ima

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here