|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:45:31   
minavb
IZVORNA PORUKA: Snelle
I ne, ne glođem se ni sa kime, možda moji postovi tako "zvuče" ali mi to nije namera user posted image
Ja nisam shvatila da se glođemo. Lepo smo se ispričale.user posted image

verka, razmazala ti se maskara. Šta li sve tu stavljaju da nas truju?


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:51:38   
Anoniman
Znam Snele da ti nije namera da se glodjemo, nisam se ni ja bas izrazila prikladno. Samo mislim da smo dovoljno obrazlozili svoje stavove i ne bih volela da zvucimo kao iz onih emisija gde voditelj cuti, a dve se hvataju za revere za svaku rec. Mislim da se odlicno razumemo, i da razumemo jedni druge ovede, cak i kada se ne slazemo. Za mene je to jako bitno.

I ja jedva cekam da Verka zatrudni, samo cemo je peckati, a ona ce ko Homer Simpson user posted image



(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 577
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:53:06   
Verus
sa hrckom i tockom u glaviuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:54:15   
minavb
IZVORNA PORUKA: Verus RR

sa hrckom i tockom u glaviuser posted image
Ladno sam krenula da tražim ovu sliku.user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:55:29   
Verus
user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:55:42   
Anoniman
Mina, ti si skovala odlicnu zaveru ako ja ne gresim i jos si na poslu user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 581
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 14:59:46   
minavb
Ma ja sam strani plaćenik.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 15:02:36   
Snelle
IZVORNA PORUKA: MaliMis

Mina, ti si skovala odlicnu zaveru ako ja ne gresim i jos si na poslu user posted image


Eh, koliko još zav(e)arivača ovde ima user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 15:04:52   
Olga75
i niko ni reci o Rusima , napravice bre vestackog coveka za par godina a vi to kolektivno ignorisete , ccc user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 15:08:51   
Verus
Hocuuser posted image
IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: viking RR

Mina, evo ga online izdanje Treće oko user posted image  Vi što živite u Americi, čuvajte se user posted image


Veruska, seli se na vremeuser posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 15:09:27   
Verus
rusi tiho deluju, ko tih a gadni prdezuser posted image
IZVORNA PORUKA: Olga RR

i niko ni reci o Rusima , napravice bre vestackog coveka za par godina a vi to kolektivno ignorisete , ccc user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 17:20:15   
vukosava

IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: viking RR
Nego, ajmo da pričamo o smaku sveta 2012, pribiližilo se user posted image

Videh neku ženu pre neki dan kako nosi "Treće ok". Na naslovnoj strani naslov, ne sećam se tačno, ali nešto tipa "Ko je i zašto izmislio priču o 2012.?"



Zato sto je prosla 2000 pa im treba novi razlog za paniku.

Trece oko: znam neke dileje koje su radili kao dospisnici za Trece oko. Totalne dileje. I sami su se smejali kakve su gluposti pisali.

Snele: aspartam je cesto optuzivan kao izazivac kancera.

Mina: ako si sad gluplja nego pre trudnoce, kakva si pre bila user posted image

Verolino: De je Radzastan, dobro zvuci ime - radza - od rakijice majko ti ces mene majko u potok polako

Japanci su vec napravili vestacke ljude baj tha vej.

Verka: Eh sta je cist vazduh user posted image

Misu: Sve si nas prozrela user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 17:34:59   
minavb
Vuko al si nas naredjala, idi u persun.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 17:38:45   
vukosava
E uze mi rec iz usta, bas sam htela da kazem, idite u persun, treba da se spremim za predavanje ja citam ovo i kidam se od smeha ko dileja... user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
5.10.2011 17:45:38   
Anoniman
Radzastan je deo Indije...Jedan od ruralnijih delovauser posted image

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 590
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
6.10.2011 17:26:59   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Radzastan je deo Indije...Jedan od ruralnijih delovauser posted image


Nije lose, evo bas gledam, najveca drzava u Indiji klikni

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
18.3.2012 22:22:07   
dunja RR
Hm ...

ZNACI APOKALIPSE KLIK

< Poruku je uredio dunja RR -- 18.3.2012 22:23:19 >

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
18.3.2012 23:02:12   
indy_25
Jao Dunja dok sam ovo citala bas me obuzeo neki ruzan osjecaj. Iako odbijam da vjerujem u ovakve price nekako mi uvijek bude lose kad citam o smaku svijeta. u muslimanskim knjigama ne navodi se datum jer niko ga ne zna osim Allaha samo pise da ce se desiti jednog petka. I reko hajde bas da vidim koji dan pada na 21 decembar kad su maje predvidile apokalipsu kad pise mi petak. Uh uh bas sam se nesto uspanicila a ne zelim da vjerujem u ovakve stvari.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
19.3.2012 5:03:30   
vukosava
Ovde gde sam ja svako malo najavljuju smak sveta. Malopre se vozimo kuci i ja pored puta vidim ogroman znak "Jesus is coming back, are you ready?". To im je glavna parola za paranoisanje i dizanje frke. Imaju cak emisije o tome. Ima porodica koje su prodale i kuce, opremile se totalno za sudnji dan. Da vidite tu opremu, show. Jedna je bila porodica, imaju i neki dril kako se uvezbavaju. I decu su cini mi se ispisali iz skola... Imaju cak i pokret koji se zove "Survivalism''. klikni Pogledaj neku od opreme:

user posted image

Ja licno mislim ako ikad bude bio smak sveta, koga briga? Pa nestacemo svakako pre ili kasnije. Samo treba ziveti svaki dan punim plucima... user posted image I sto rekoh jednoj Jehovinoj svedokinji 1996 na pitanje: "Pa jel ne zelis da budes spasena?" (Novi Sad, ulica Lukijana Musickom - ja tresem tepih a neki dekica i bakica me ubedjuju da im se prikljucim u proucavanju Kule Strazare da bi me spasli od sudnjeg dana) - "Ako valjam nek me spasu, ako ne valjam, nek me nema!".

< Poruku je uredio vukosava -- 19.3.2012 5:04:24 >

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
19.3.2012 7:53:44   
minavb
Žurka počinje user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
19.3.2012 9:29:03   
Anoniman
i to na otvorenom user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 596
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
19.3.2012 12:11:12   
branki*
oo,zivoteeuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
2.6.2012 22:06:47   
vukosava
Masoni na sastanku u Beogradu dogovorili plan upropašćavanja srpskog naroda sledećih 500 godina

Masoni došli u srce Srbije ne bi li dobili što bolju inspiraciju

BEOGRAD, 27. maj 2012, (Njuz) – Na konferenciji Ujedinjenih velikih loža masona organizovanoj u petak u Beogradu, vodeći pripadnici masonskih loža Evrope dogovorili su plan zagorčavanja života Srbiji i srpskom narodu tokom sledećih 500 godina, ekskluzivno saznaje Njuz.
- Kao najmoćnija organizacija na svetu koja već hiljadama godina unazad kontroliše sva bitna istorijska dešavanja, već vekovima smo bili posvećeni tome da, uz razne druge aktivnosti, i srpskom narodu napakostimo što je više moguće – izjavio je za Njuz Veliki Majstor N.P. – Sve je to počelo još od uspešnog potplaćivanja Vuka Brankovića, preko dogovora sa Milošem Obrenovićem da se Karađorđe pogubi, pa do organizovanja ubistva Kralja Aleksandra.
N.P. je dodao da je konferencija u Beogradu bila idealna prilika da se utanače detalji oko daljeg upropašćavanja srpskog naroda u narednim vekovima.
- Smatrali smo da ćemo, ako dođemo u srce Srbije, možda dobiti još veću inspiraciju šta bismo sve mogli da organizujemo, što se i desilo – otkriva N.P. – Želeli smo da smislimo nešto podjednako maštovito legendarnom dogovoru u saradnji sa templarima, iluminatima i bilderberškom grupom, kada smo 27. marta 1941. organizovali puč, a nakon rata doveli dvojnika Josipa Broza Tita na čelo Jugoslavije, jer smo pravog Broza ubili nešto ranije.
Veliki Majstor navodi da su u petak dobili „jednu sjajnu i originalnu ideju“, koja će možda biti bolja i od dogovora sa Vatikanom 1991. o raspadu SFRJ.
- Ne bih iznosio detalje jer neće biti podjednako zabavno, ali mogu samo da otkrijem da će biti spektakularno kao i naše organizovanje bombardovanja Jugoslavije 1999, kao i masonska realizacija 5. oktobra naredne godine – rekao je N.P. i dodao da će, na samom početku zagorčavanja života srpskom narodu u narednom periodu, „iz čistog fazona“, masoni učiniti sve što je u njihovoj moći da „malo poguraju osrednju švedsku pevačicu na Eurosongu“.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
2.6.2012 22:23:22   
minavb
Trudila sam se i trudila, i nikako nisam uspela da shvatim, zasto neke mocne organizacije i zemlje zele nas tako majusne i nevazne da uniste.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
2.6.2012 22:29:15   
Anoniman
Kako Sorabi nebitni, evo stručne literature KLIK

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here