|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.8.2012 12:52:21   
nina26
Joj Joko nemoj tako da pricas, rasplaka meuser posted image

Nije te stavio Bog u drugi plan, samo te iskusava, i sprema ti nesto najlepseuser posted image

Mene su utesile reci, jednog medicinskog brata kad me je vodio na intervenciju, BOG JE VELIKI DACE SVIMA, i to mi je dalo snagu do sledeceg pokusajauser posted image user posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.8.2012 13:06:24   
17 joka
Bog je veliki jeste Nina znam svaki dan sam se molila trudila neznam sta nsam

ici cu na drugi put ali sigurno nece biti ovako ,ovoliko nade vise nikad necu imati.
user posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.8.2012 13:09:35   
nina26
Nada uvek poslednja umire, i opet ces verovati u uspeh, samo je sad sveze, pa ti izgleda sve drugacije.

Ajde molim te objasni mi ukratko koji ti problem imas sa hormonima, znam za tm da ima azo, ali za tebe ne znam...

Pitam mozda nadjemo neko resenje?

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.8.2012 13:10:11   
Jole84
Imaćeš Joko,jer ta jaka želja neće da te pusti dok ne ostvariš cilj.Ko što reče Nina-daće Bog svima,a put ka novcu će da se otvori na neki način,samo nek je zdravlja,snage i nade user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.8.2012 13:14:38   
17 joka
Nina sa svim hormonima po malo,samo ovi hormoni stresa najvise,imam insulinsku rezistenciju,Pcos ma haos

bice kumo nekad ,samo neznam kad i kakouser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.8.2012 13:18:08   
nina26

IZVORNA PORUKA: 17 joka

Nina sa svim hormonima po malo,samo ovi hormoni stresa najvise,imam insulinsku rezistenciju,Pcos ma haos

bice kumo nekad ,samo neznam kad i kakouser posted image user posted image


Nista to nije neizlecivo, uz odgovarajucu terapiju to mozes brzo da sredis, sto dovodi do moje pretpostavke da ti mozes da proizvedes jajne celije, i da sledeci put ides samo na donatora sperme.

Ajde pricacemo o tome, kad prodje malo vremena, ali moras naci dobrog endokrinologa koji ce ti dati adekvatnu terapiju.

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.8.2012 13:21:32   
Maslacak15
A ti si isla joko na kompletnu donaciju? Pa zasto? To sto si pobrojala nije nikakav razlog da ne odgovoris na stimulaciju. Jesi ikad postovala rezultate tvojih hormona, volela bih da ih vidim, ako to zelis naravno....

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.8.2012 13:22:43   
17 joka
Nina ,rekli su meni da bi ja mogla proizvesti svoje jajne celije ,ja nisam zbog razloga koje sam navela

imamo tri eskimcica probacemo to prvo pa ako neuspe i sa svojima cu naravno,moje stanje je stvarno mnogo bolje
ali kao sto i sama kazes o tome cemo posle izvesnog vremena

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.8.2012 13:26:13   
Jole84
Joko verovatno pitam glupost ali jel 2000e košta da probaš ponovo sa eskimčićima? Šta kažu u Pragu?
Naći ćemo neko rešenje,nemoj da brineš user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.8.2012 13:29:35   
17 joka
ma jok kumo,mislim da FET kosta oko 600e
put oko 250 i prenociste toliko i da imamo tamo i za lekove i tako mislila sam sve ukupno videcemo na jesen neki kredit ako uspemo da refinansiramo.

Maslacak,nisam postavljala hormone,kad postavim svako moze to da vidi i komentarise naravno

pozdravljam vas do nekog izvesnog vremenauser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.8.2012 13:32:02   
nina26
Mislis na tvoj problem sa vidom?

Ajde da te ne davim vise posto sam te izbombardovala sa pitanjima i predlozima, ne zameri mi, stvarno bih volela da mogu da ti pomognem, ali ne zelim da budem napadna.

Javi nam se kad mozes, pa cemo naci neko resenjeuser posted image user posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.8.2012 13:32:51   
Jole84
Sredi se,odtuguj a mi smo tu,čekamo te da nastavimo sa borbom.
Sve najbolje kumo i brzo nam se vrati s osmehom i novom nadom user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.8.2012 13:47:41   
Maslacak15
OK Joko izvini na bombardovanju sa zilion pitanja. Danas definitivno nije dan za puno price....Znaj da smo uz tebe user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.8.2012 14:11:21   
degu
Žao mi je Joko user posted image
Nekako uvek mislim da je nama koje se ovako mučimo, VTO krajnji cilj i kad stignemo do nje, mislim da je to TO, da je došao kraj mukama. Nažalost to nije uvek tako. Valjda nam Bog postavlja iskušenja koja možemo da izdržimo, a jednom mora doći kraj iskušenjima.
Drži se, budi jaka i nikad ne odustaj user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Europe IVF International ,PRAG
13.8.2012 16:10:32   
17 joka
Nina,Maslačak,Degu,kumo, tu sam necu da bezim pitajte,recite mi sve ja sam tu ovako je kako je moralo biti za godinu dana cemo skupiti parice i i nasi eskimcici ce morati da uspeju.

sve ste divne ,mojiuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Europe IVF International ,PRAG
14.8.2012 8:17:37   
17 joka
glupa vestica ce doci jos danas predpostavljam
koliko mi je samo bilo tesko da se probudim i ustanem,kao novi dan je da se nadam a neznam čemu,samo znam da imam najdivnije bice pored sebe,koje pati a nece da pokaze,verovatno sto zna koliko nam je tesko .

obecali smo da cemo se boriti,skupljati i opet se nadati,bice potrebno dugo vremena,ali necemo odustati...user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Europe IVF International ,PRAG
14.8.2012 8:25:54   
Jole84
Kumo user posted image ne sumnjam da ti je bilo mnogo teško ali kao što kažeš imaš divnog čoveka pored sebe i borba će da se nastavi..Do pobede user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Europe IVF International ,PRAG
14.8.2012 8:29:45   
daca77
Joko, najbitnije je da imas divnu osobu pored sebe i uspece te zajedno da se izborite i ostvarite svoj san.
Veliki user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Europe IVF International ,PRAG
14.8.2012 8:40:21   
Cuftas
Joko, nista ti nisam pisala do sad, a citala sam sve. Nije strasno, mlada si, imas svoje eskimcice, ovo para sto ste do sad dali je mnogo vise nego sto vam sad treba, nije nedostizno, a i najvaznije je sto imas podrsku. Hrabro samo, eskimi cekaju user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Europe IVF International ,PRAG
15.8.2012 12:17:16   
17 joka
cuftice draga,hvala cekaju eskimcici, i mi najteze ce biti oporaviti se ,krenuti dalje ma ni sama neznam kako
raspadam se u komade,gledajuci nas kakvi smo sad nelicimo na one ljude,i znam da do sledeceg pokusaja nece biti iskrenog osmeha na nasim licima,gusim se u suzamane samo ja oboje,ma uzasno je mislila sam da ce biti lakse kako vreme prolazi alki ne jos vise sam svesna

user posted image je juce stigla i tako...

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Cuftas)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Europe IVF International ,PRAG
15.8.2012 13:24:31   
Jole84
Joko svaka reč je suvišna,vreme će da ublaži sve i doneće vam novu nadu i snagu..user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Europe IVF International ,PRAG
15.8.2012 14:55:41   
imperial
Joko drzi se,ovo su ti verovatno najtezi trenuci u zivotu,i posle ovoga mora izaci sunce,cula sam negde da posle najmracnijeg doba noci izlazi sunce,tako da JOKO TVOJE SUNCE SAMO STO NIJEuser posted image I ja cesto kada razmisljam o toj VTO uhvatim sebe kako se plasim,ne ni postupka ni para i svega ostalog,vec se plasim poraza,sta ako ne uspe a toliko se stvarno trudimo,sve skupa...pozdrav za sve.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Europe IVF International ,PRAG
15.8.2012 16:16:52   
17 joka
imperijal,hvala jest tako znam samo neznam koliko traje ta mracna noćuser posted image

kumo,ma joj samo neznam kako cu,treba mi snage,posalji mi koju vrecuuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu imperial)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Europe IVF International ,PRAG
30.8.2012 18:51:33   
17 joka
Izgubila sam mnoge borbe...Nije mi zao... i porazi su deo života...Svaku pobedu znala sam da proslavim,svaki poraz suzama da ispratim...Tako to obično ide...
Kada sve stavim na papir nisam ja ništa srećnija i ništa pametnija nego što sam juče bila...Samo sam otupela...na udarce,na uvrede..
Sve lakše podnosim,sve brže prebrodim...Život me mučio,životme naučio...A ja i dalje kroz život idem sa osmehom....
Da nerviram neprijatelje i usrećim prijatelje!

user posted image user posted image Biću opet ona stara i boriću se do uspeha!

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Europe IVF International ,PRAG
30.8.2012 19:38:40   
Veca77
Joko, user posted image
Odtuguj, draga, pa onda u nove pobede. Kad ste skupili pare za ovu, na žalost, neuspešnu VTO, skupićete pare i da vaše eskimčiće donesete nazad kući!!! user posted image user posted image user posted image
Samo napred i hrabro! Život je pred vama!!!

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here