|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jel volite da budete trudne?
19.8.2012 19:17:28   
oxy7
Bez obzira na strahove, nedoumice i prateće tegobe, uživala sam u svojim trudnickim danima. I to maksimalno!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Jel volite da budete trudne?
19.8.2012 23:01:10   
miva
Ja sam se jako radovala trudnoci! Ali ja samo kazem da ja ne volim da budem trudna. Meni je bilo jaaakooo lose. Ja sam celu trudnocu bila polu svesna, vise sam bila osamucena Besendinom nego svesna. Boleo me je stomak i jako sam tesko podnosila terapiju, uzasno sam se tresla od Partusistena i srce mi je lupalo i taman se to smiri ono opet pocne da boli stomak, pa ponovo dodje vreme za Partusisten i u krug. A gledam moju kumu koja je sada u drugom stanju i milina je videti, usla u 5 mesec skakuce kao leptiric, ugojila se 3 kg, a muka joj je do sada bilo cak dva puta. E tako bih i ja volela da sam u drugom stanju. 

(odgovor članu oxy7)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Jel volite da budete trudne?
19.8.2012 23:46:58   
jovicaa
odrzavanje trudnoce nije laka stvar, ja se toga najvise plasim.... i ako zanemaris terapiju i lezenje, tu je taj konstantan strah od kontrakcija i prevremenog porodjaja, koji je najgori

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu miva)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Jel volite da budete trudne?
20.8.2012 8:18:40   
Shishica
Prvu trudnocu nisam ni mogla da propratim uzivanjem, na pocetku jos umro mi je svekar, a 6. dana pre porodjaja umrla mi je baba (mamina mama).. Sve je proletelo tako u nekom uzasu, svadji sa onima koji nisu pri sebi i slicno..

Sada kada mislim o drugoj strah me za sve, a izmedju ostalog i to mi je u glavi da se nekome nesto ne desi user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Jel volite da budete trudne?
21.8.2012 16:04:49   
bojanica7
ja opet volim sto sam trudna user posted image isto kao prosli put. nisam toliko uzbudjena kao prvi put, ali srecna jesam. doduse, nemam nikakvih muka, samo mi raste stomak, tako da zaista uzivam da nosim bebu u stomakuuser posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Jel volite da budete trudne?
24.8.2012 16:02:54   
ivannna
iako sam u pocetku imala uzasne mucnine i povracanja ,sada u 20.nedelji slobodno mogu da kazem da uzivam! stomacic je sad postao bas vidljiv i sva sam ponosna,nosim uske majice i sva se sepurim,zelim i volim da i drugi vide stomacic!

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Jel volite da budete trudne?
24.8.2012 16:11:51   
Janncica
Volim sto cu imati bebu ponovo i volim sto je sve u redu sa njim...ali ne volim da budem trudna...Verujem da taj hormonski deo ne voli ni mm...
Inace jedva cekam da rodim svog decaka.user posted image

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Jel volite da budete trudne?
24.8.2012 17:04:38   
nink
Volim da sam trudna ,dok mogu normalno da spavam,da jedem i sve ostaloa to je negde do 30 nedelje trudnoce a posle je mucenje..Jedva cekam da se porodim,sada vec brojimo sitno...

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Jel volite da budete trudne?
24.8.2012 17:28:32   
dijana1*
Obozavam user posted image i jedva cekam user posted image

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Jel volite da budete trudne?
24.8.2012 23:59:04   
PoisonEve
Dijana, srecan rodjendanac, sad ti vidim tikeruser posted image
Ja ne volim da budem trudna ali jako volim svoje deteuser posted image Ne znam kako cemo se ikada odluciti na drugo, ima dosta toga da se sredi, ali meni je zaista trudnoca iako je bila zeljno ocekivana, bila horor!

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Jel volite da budete trudne?
25.8.2012 13:01:10   
Iwana87
Shishi ne misli o tome.Ja nesto nisam tako euforicna kao u prvoj user posted image Valjda jos nisam stigla da se osvestim.A i kako Mihajlo raste sve ne mogu da zamislim jos jedno dete da volim,ali to je za drugu temu

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Jel volite da budete trudne?
25.8.2012 13:12:35   
Mama.Veki
Uzivala sam u svojoj trudnoci, bas mi je bilo lepo kad sam bila trudna user posted image
A sad razmisljam ako budem ponovo trudna da li ce mi biti lepo, sad imam dete i ne mogu bas da uzivam onako trudnicki. user posted image

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Jel volite da budete trudne?
25.8.2012 15:15:07   
vukosava
Ja bi verovatno uzivala da mogu da budem kuci svo to vreme. Ali posto nemam taj luksuz, dzaba. Ne. Posao i trudnoca uzas

(odgovor članu Mama.Veki)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Jel volite da budete trudne?
25.8.2012 20:34:36   
Zemunka85
Sada volim :-). Sada tj od kako sam u "sigurnoj zoni".
Cetvrti i peti mesec su bili HOROR! BUKVALNO sam brojala svaki sat koji prodje.
Devojcicu jeeeeedva cekam :-) i sada kada se trudnoca blizi kraju, jedva cekam sledecu.
Ali da je bilo G R O Z N I Hdana, bilo je...

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Jel volite da budete trudne?
25.8.2012 20:46:07   
isidora88
ja volim,nadam se samo da u sledecoj trudnoci necu imati problema i mucnina i da necu biti opsednuta strahovima,u prvoj trudnoci sam trcala kod dr svake nedelje ako ne osetim bebu pola danauser posted image mislim da sam bila 100 puta na ultrazvuku,sreca pa mi nije naplacivala svaki put inace bih bankrotiralauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Jel volite da budete trudne?
26.8.2012 15:21:48   
jovicaa
ja sam sad bas pocela da uzivam! danas sam bas pomislila da mi se nekako blizi kraj a da bih ja produzila malouser posted image sve se nekako smirilo i samo raste tiba. kada uporedim sa prvom trudnocom, odlicno, posto sam u prvoj bila na mirovanju i pila one grozne lekove. nista mi ne smeta ni gorusica, mozda samo malo ova vrucina. ali ja uzivam dok god su propratne muke one obicne oticanje, gorusica, i to... samo da ne lezimuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.9.2012 21:11:03   
meyo
joj ja obozavam, to mi je najljepsi period zivota, prosto vec sad znam da ce mi nedostajati guranje sutiranje bolovi u ledjima, al ja nekako u svemu tome uzivam bas bas kad bih mogla ja bih bila non stop trudna, jer bukvalno nikakvih tegoba nisam imala

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Jel volite da budete trudne?
9.10.2012 12:35:28   
jole82
Ovo mi je prva trudnoca..sada sam 25 nedelja...ne znam kako izgleda ostatak trudnoce user posted image
Al sto se ove trudnoce tice i ovoga do sada...meni je lepo
Nema pocetnih tegoba i mucnina, a porodjaj i strahovi su jos daleko... nista me ne boli, stomak je tu (ima ga doduse, al nije pretezak), nema preteranog umora-mogu da setkam bez problema, raspolozena sam bas bas, stalno se smejem, za sad lupkanje moje devojcice me uvek razveseli...videcemo kakvi ce biti kasniji udarciuser posted image ..Svuda idem preko reda i svi mi ustupaju mesto...hehe..jos jedna car trudnoce...
Sve u svemu super se osecam..mogla bih stalno da budem u 5-6 mesecu user posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Jel volite da budete trudne?
9.10.2012 12:36:54   
Anoniman
Ih, k'o luda sam user posted image

(odgovor članu jole82)
  Direktna veza do poruke: 294
   RE: Jel volite da budete trudne?
9.10.2012 12:38:47   
Anoniman
Bilo mi je super u obe trudnoće, ali ja to neću da radim više nikada, ni da mi plate. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 295
   RE: Jel volite da budete trudne?
9.10.2012 12:42:05   
Modessty
sa Danilom je bilo super. Ova poslednja je bila katastrofa.
Volela bi da imam još jedno dete, ali znam da ću u prva tri meseca umirati od straha da nešto ne krene loše

A sa Danilom sam uživala u svakom danu trudnoće!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Jel volite da budete trudne?
9.10.2012 12:42:35   
magnetic
user posted image Tasho

< Poruku je uredio magnetic -- 9.10.2012 12:43:41 >


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Jel volite da budete trudne?
9.10.2012 12:45:52   
Torbica
Sve tri trudnoce su mi bile lepe, ne mogu da se zalim ni na sta, osim na hemoroide posle prva dva porodjaja. Kad sam ih i operativno resila i posle treceg porodjaja, nije ih bilo niti ce ih ikad vise biti. Hihi. Ali od mene dosta, ni u ludilu, rodih troje za cetiri godine, da su zivi i zdravi. Taman!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Jel volite da budete trudne?
9.10.2012 12:48:27   
magnetic
Mene prvo popustilo za radjanje treceg,sada me opet nesto hvata.
Inace su mi obe trudnoce bile prelepo iskustvouser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Jel volite da budete trudne?
9.10.2012 12:49:06   
Anoniman
Zato te i hvata želja za trećim user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here