|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Planina Rtanj-piramida?!
7.8.2009 12:41:52   
Anoniman
Centar za istraživanje i ekologiju iz Beograda zatražio je od Vlade Srbije da mu se omogući formiranje istraživačkog centra na planini Rtanj, jer geografska i magnetna mjerenja ukazuju da se ispod nje krije piramida.

user posted image

Ukoliko država dozvoli, leteće kugle, nevidljivost aviona na radaru dok nadlijeću Rtanj, jedinstvene biljke, brojna jonizujuća i elektromagnetna zračenja, a naročito pravilan piramidalni oblik planine konačno bi mogli biti naučno objašnjeni.

Predsjednik opštine Boljevac Nebojša Marjanović rekao je da su stručnjaci ovog centra u razgovoru sa njim iznijeli naučnu osnovu da se ispod Rtnja krije piramida i da je ova mistična planina po svom obliku i dejstvu jedinstvena u svijetu, javili su srbijanski mediji.

"Kažu da Rtanj ima specifične elektromagnetne talase koji imaju geopatološki uticaj na ljudski organizam. Podnijeli su zahtev nadležnom Ministarstvu da planinu 'zagrebu', odnosno da na nekoliko mjesta obave iskopavanje. Očekuju da će pronaći građevine i podzemne hodnike", objašnjava Marjanović.

Ekipa Centra za istraživanje otkrila je da Rtanj leži na tri velike podzemne rijeke, koje su na dubini većoj od 100 metara, a prema dosadašnjim ispitivanjima, velika je vjerovatnoća da ljudska civilizacija potiče iz Srbije, baš sa ovog mjesta.

Marjanović navodi da se na samom vrhu Rtnja, na 1.565 metara nadmorske visine, nalazi neobična rupa, koja je najverovatnije jedan od izlaza iz piramide.

On je rekao da je lično vidio ogromnu svjetleću loptu okruženu diskovima kako leti potpuno neujednačeno, a koja je mijenjala brzinu, pravac i smjer na jedinstven, neopisiv način.

Marjanović je istakao da je još Artur Klark, autor romana "Odiseja u svemiru 2010" napisao da Rtanj nije planina, već da se ispod krije piramida, najstarija tvorevina civilizacije.





< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 7.8.2009 12:42:43 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Planina Rtanj-piramida?!
7.8.2009 12:43:16   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.
"Kažu da Rtanj ima specifične elektromagnetne talase koji imaju geopatološki uticaj na ljudski organizam.


user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Planina Rtanj-piramida?!
7.8.2009 12:45:39   
Anoniman
ih pa mi u Visokom imamo ..hm mislim 4 potencijalne planine - piramide user posted image user posted image user posted image user posted image ... satraše se kopajući


mene više zanima ovo kao da se kad avioni lete iznad te planine ne vide na radaru?!

Baš me zanima ako recimo u Egiptu avioni lete iznad piramida da li ih radar gubi ili šta???


< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 7.8.2009 12:47:45 >

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Planina Rtanj-piramida?!
7.8.2009 12:48:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.


velika je vjerovatnoća da ljudska civilizacija potiče iz Srbije, baš sa ovog mjesta.



user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Planina Rtanj-piramida?!
7.8.2009 12:49:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.


Baš me zanima ako recimo u Egiptu avioni lete iznad piramida da li ih radar gubi ili šta???



Pitaću pilota! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Planina Rtanj-piramida?!
7.8.2009 12:49:48   
Anoniman
e de vala baš me zanima user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Planina Rtanj-piramida?!
7.8.2009 12:51:11   
Rivana
Nije mi jasno sto bi se gubili avioni na radaru iznad piramida.......user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Planina Rtanj-piramida?!
7.8.2009 23:12:35   
Lu
Spremite se, eto turista...kao i u Visokomuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Planina Rtanj-piramida?!
7.8.2009 23:15:32   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Rivana

Nije mi jasno sto bi se gubili avioni na radaru iznad piramida.......user posted image


verovatno je fora sa energijom. Znas koliko ima onih cudnih, a dokazanih experimenata sa piramidama....

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here