|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana deteta od 1-2 god
21.3.2013 12:32:41   
Ana RR
doručak: palenta sa jogurtom
užina: plazma i jabuka (bili kod drugarice pa je tamo grickao)
ručak: junetina sa pirinčem i povrćem
užina: verovatno nestle puding
večera: još ne znam..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mamicak)
Direktna veza do poruke: 2226
   RE: Ishrana deteta od 1-2 god
21.3.2013 13:58:04   
Anoniman
Azra pupupupu pocela je fino da jede, ali je preaktivna pa joj se bas i ne vidi, a pored svega sto jede, sisa po 5-6 x za 24h...

Danasnji meni :


dorucak: popara i popila flasicu caja
uzina : banana sa mlekom i plazmom
popila 190ml mleka pred spavanje
rucak: kuvam joj sareni pasulj, obozava gauser posted image
uzina : krusak
vecera : pita i jogurt
i pred spavanje 250 ml mleka , po nekad i 300 sa cokolinomuser posted image

Ja uni isto ne forsiram sokice, ali popije jednu ili dve flasice u nedelji i to ovaj

< Poruku je uredio Unina mama -- 21.3.2013 13:59:23 >

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 2227
   RE: Ishrana deteta od 1-2 god
21.3.2013 23:50:39   
Azra_
Odlični su oni sokići ˝Zdravo˝. Jesu malo skuplji, ali su super. Sestić ih pije, pa mu redovno kupujem cveklu, ali Boško neće ni da pomiriše. Svakakve sam mu nudila. I iz flašice sa cuclom, i iz flašice sa piskom...neće... Dobro. Nije strašno.

Samo, ja uvek mislim da je on gladan.:-) Valjda će naučiti uskoro sam da traži kad ogladni.

I nervira me više sa ovim njegovim žvakanjem. Ima jedinice i dvojke, ali nam baš loše ide. Još ako je nešto suvo, kao piletina, enma šanse da proguta ako nema pavlake, jogurta... Ne znam da li da ga forsiram..ili da ga pustim. Svaka mama ima različito iskustvo. Bitno mi je da pojede to što mu spremim, a sad, valjda će prožvakati do polaska u školu.user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2228
   RE: Ishrana deteta od 1-2 god
22.3.2013 7:19:14   
Anck Su Nmaun
I mi ako pijemo pijemo zdravo, al mm ide za Selencu pa tamo su kao jeftiniji, i kupi ceo paket,ali ni onda se ne nalivaju, ako popiju jedan nedeljno... eto jedina ako bas negde idemo pa da popiju, inace bas ne forsiram!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 2229
   RE: Ishrana deteta od 1-2 god
23.3.2013 15:37:23   
bea83
180ml mleka (trenutno Humana, nestašica Novalaca)
doručak - Nestle 8 žitarica sa medom + kruška
užina - banana+med
180ml mleka
ručak - blitva kuvana u mleku sa belim lukom,krompir,oslić
užina - biće verovatno puding
večera - verovatno palenta
210ml mleka pred spavanje

Sva mleka osim večernjeg smo odavno bili izbacili (oko 10tog meseca) ali sad od kad ostaje po ceo dan u vrtiću jako je gladan, očigledno tamo ne jede dobro pa smo vratili mleko preko dana

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2230
   RE: Ishrana deteta od 1-2 god
23.3.2013 18:40:02   
Ana RR
Bea, baš htedoh da kažem kako Mare pije malo mleka u odnosu na Viktora user posted image

doručak: jaje i šolja jogurta, malo hleba
užina: banana i jedna plazmica
ručak: oslić sa krompirom i povrćem
užina: trenutno pije sok od ceđene pomorandže i limuna, pečem mramorni kolač pa ću mu dati malo biskvita, ako bude hteo
večera: videćemo još...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 2231
   RE: Ishrana deteta od 1-2 god
23.3.2013 22:42:34   
Sesilija 83
evo i nas , vec danima smo kod mojih pa vas pratim preko tel. i mrsko mi je da pisem... prekosutra se vracamo kuci, ovde svast ruckamo a to izgleda ovako
dorucak: parce pite od domacih kora sa soljom jogurta
uzina: banana
rucak: piletina sa spanacem i sirom, hleb naravno
uzina: v. jogurt od visnje
vecera: dva parceta hleba namazana pavlakom( samo sredina)
pred spavanje mleko oko200ml, ujutu cim otvori oci pipije oko150ml caja i posle oko 300 ml vode

(odgovor članu mamicak)
Direktna veza do poruke: 2232
   RE: Ishrana deteta od 1-2 god
23.3.2013 23:56:17   
Azra_
Bea, super on ručka. Ja ne bih mogla da uglavim toliko obroka i užina u 24h nikako. On posle ručka , nakon, sat-dva hoće nešto od voća, ili tek da gricne neki smokić, plazmu, a da pojede puding, voć.jogurt ceo..neće. On se nakrka dobre porcije za obrok i posle nije zainteresovan.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 2233
   RE: Ishrana deteta od 1-2 god
24.3.2013 22:33:07   
Sesilija 83
evo nas meni za danas
dorucak: projara i kiselo mleko
uzina: 3 sljive iz kompota
rucak: junetina, bundeva,sir, hleb
uzina: pola banane, slane kreker-ribice par komada
vecera: 7corn sa pavlakom
pred spavanje: oko 200ml mleka..
neznam da li vasi klinci u ovom uzrastu jedu neku salatu? moja nece nista sto je ni malo kiselo....

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 2234
   RE: Ishrana deteta od 1-2 god
24.3.2013 22:39:57   
Ana RR
Sesilija, tvoje dete jede hleb uz ručak? Mislim, onako kao što jedu odrasli ljudi? Moje dete hleb jede posebno, to mu dođe kao slatkiš user posted image kad bi mu uz ručak donela i hleb, ručak ne bi ni pogledao.

Neće ni on salatu, nudim mu, ponekad hoće da gricka kiseli krastavac ali sveže povrće neće.

Danas smo ceo dan bili van kuće pa nam je meni manje više bzvz.

doručak: popara sa pavlakom
užina: jedna veća jabuka, banana
ručak: iz teglice, jeli u autu user posted image
užina: keks i malo hipp sokića
večera: pita sa sirom i jogurt
mleko pred spavanje, oko 180ml

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 2235
   RE: Ishrana deteta od 1-2 god
24.3.2013 22:52:01   
ica82
Izgleda da moje dete najmanje jede, zakljucujem citajuci vase jelovnike, ali na njemu se to stvarno ne vidi, nije bucko, ali je vrlo jak i zivahan, tako da pretpostavljam da mu je dovoljno, evo npr danas:

pola 6: 250ml mleka
dorucak: makarone sa sirom (jeeedva parce 3x3cm)
uzina: davala mu jabuku nije hteo, dala bananu uzeo 2 grica (u igraonici pojeo onu minijaturnu crnu cokoladicu sto stave na tacnu uz kafu)
rucak: govedina sa povrcem (nikad ne jede ni salatu ni hleb, eventualno moze sira)
vecera: rucak je bio kasno tako da za veceru nismo imali vremena
pred spavanje: 200ml mleka

Ja stvarno nemam pojma gde bih drugu uzinu uglavila i ovo na silu pojede,dorucak oko 9, uzina oko 12, rucak 4, 5, veceru najcesce preskoci ili dok se igra gurnem mu par zalogaja usta. Zato mleko pije uvece, jednom nocu i ujutru user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2236
   RE: Ishrana deteta od 1-2 god
24.3.2013 23:13:09   
Ana RR
Ico, možda da mu izbaciš jutarnje mleko pa da ranije doručkuje?
Mare je baš odavno to izbacio, samo uveče pije. Skoro je bio prehlađen pa se budio ranom zorom i tada sam mu davala mleko ali inače ga ujutru ne pije. Noću ne traži ništa.

A satnica nam je otprilike ovakva:
doručak između pola 9, 9
užina oko 12, ali vrlo često već u 10 traži voće pa onda opet u 12
ručak 15
užina 18h
večera 19:30, 20h
mleko oko 21h

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ica82)
Direktna veza do poruke: 2237
   RE: Ishrana deteta od 1-2 god
25.3.2013 7:46:06   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Sesilija, tvoje dete jede hleb uz ručak? Mislim, onako kao što jedu odrasli ljudi? Moje dete hleb jede posebno, to mu dođe kao slatkiš user posted image kad bi mu uz ručak donela i hleb, ručak ne bi ni pogledao.

Neće ni on salatu, nudim mu, ponekad hoće da gricka kiseli krastavac ali sveže povrće neće.




Moja H oce hleb uz rucak, ili kad joj nesto sto manje voli sakrivam u hleb da pojede , ali T nikako...
Ona nikad nije pojela onaj pravi nazovi sendvic, vec prvo sinkicu il salamicu il sta vec pa mozda posle malko hleba i mlako jogurt... uvek tako odvojeno.

A od salata uz rucak takodje nikad, vec posle kao uzinu pojedu i kiseli krastavcic, rotkvice, krastavac... T je par puta posle jela paradajz.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2238
   RE: Ishrana deteta od 1-2 god
25.3.2013 8:54:27   
bea83
Viktor jede hleb isto kao slatkiš user posted image  kad je dobro klopao  zasladi se sa hlebomuser posted image  Eventualno mu udrobim malo sredine  kad jede  pasulj,grašak i slično i kad jede za doručak/večeru sendvič onda je hleb uključen  naravno

Juče
150ml mleka
doručak  - čokolino
užina -banana sa malo meda i iscedjenom pomorandzom(to je jedini način da proguta citrus, neće ni sok sam)
150ml mleka
ručak - junetina i bareno povrće (mešavina za belu čorbu plus šargarepa)
užina - dve,tri plazme
večera - kolač sa jabukama
210mleka

Aaa da,juče smo ga počastili i jednom kinder čokoladicom tu negde prepodne, to mu je special dayuser posted image  jednom nedeljno

Što se satnice vikendom tiče otprilike ovako doručak oko 8,pola 9, užina oko pola 12, ručak oko 15, užina oko 17, večera oko 19, mleko oko 20 i 30

< Poruku je uredio bea83 -- 25.3.2013 8:59:44 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 2239
   RE: Ishrana deteta od 1-2 god
25.3.2013 22:33:54   
ica82
Ico, možda da mu izbaciš jutarnje mleko pa da ranije doručkuje?

Ancy ja se sve nadam nastavice da spava, uspelo je par puta user posted image , to kad se probudi u 5 pola 6, inace kad se probudi izmedju pola 7 i 7 ne dobija mleko, vec ide dorucak oko pola 8-8, al bas u 6 da mu dajem ne mogu user posted image . Nocu smo uspeli da mu ne damo mleko samo kad je povracao i to je bio pakao, pogotovo smo sad cuclu bacili, nema sanse da bi ga uspavali.

Danas je jeo:
dorucak: zeljanica i pavlaka
uzina: jabuka
rucak: tikvica, sargarepa, luk i piletina
uzina: pola banane
vecera: pola parceta prepecenog hleba (u tostu) umakala u jogurt
pred spavanje: 250ml mleka

nije spavao popodne pa smo stigli sve da uglavimo user posted image i bas sam srecna kad tako sve stignem, al je zato u pola 8 zaspao brzinom svetlosti (ne pamtim kad je tako)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2240
   RE: Ishrana deteta od 1-2 god
25.3.2013 22:59:09   
Sesilija 83
Hi hi hi, jede hleb kao matora,kad idemo van kuce i nosimo kasicu obavezno ponesem zamotuljak hleba i kockicu sira,nece da pojede meso i povrce bez hleba nikako..a ne pravi pitanje koji je hleb,crni,beli,dijet,razeni... sve moze evo ko mojih smo bili par dana i tamo je bila sestra sa bebom od 11 meseci on nece hleb ni kao poslasticu a ovo moje cudo nikako bez hleba....
Danasnji meni
Ujutru cim otvori oci popije oko150ml caja..
do 9h dorucak,popara sa sirom
oko11 pola rendane jabuke
14;30 rucak,sredima iz parceta hleba boranija sa curetinom i kasika pavlake
oko17h pola 7days tortice (sa tatom podelila),pa psle podelili bananu,
u 19;30vecera cokolino
pred spavanje u 21;30 oko200ml mleka...

(odgovor članu ica82)
Direktna veza do poruke: 2241
   RE: Ishrana deteta od 1-2 god
25.3.2013 23:14:30   
Ana RR
Moje dete se najede kao prasence i onda, ako mi posle toga ručamo, dođe do stola i viče am, am i pokazuje na hleb user posted image uz ručak mu doduše nikad nisam ni nudila, ali npr. ako jede jaje on jede samo jaje i to je to, ja ga zavaram pa mu nekako dam i malo hlebića.

Evo i današnjeg menija:

doručak: dva parčeta pite sa sirom i jogurt
užina: jabuka i kruška
ručak: gusta juneća čorba sa krompirom, šargarepom i celerom
užina: kruška i jedna plazma
večera: makarone sa sirom i pavlakom
210ml mleka pre spavanja

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 2242
   RE: Ishrana deteta od 1-2 god
25.3.2013 23:30:13   
milicicak
Dobro vece :) moje dete sada spada u ovu uzrasnu grupu, pa malo virkam :) ona za sada ima jedan zub, ne pije mleko i mlecne proizvode zbog alergije i smeta joj jos svasta nesto... a ja razmisljam o belancetu sad bi ga nekad trebalo uvesti... kada ste ga vi dale?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2243
   RE: Ishrana deteta od 1-2 god
25.3.2013 23:43:50   
Yula
Moj Lazar uopste nije bio probirljiva beba, jeo je sve sto mu spremim sa apetitom, tako da sam mu sve skoro negde do 16. punih meseci sa zadovoljstvom spremala razne zdrave buckurise od povrca i mesa. Kako je poceo sa nama da jede nasu hranu tako je momentalno presekao sa bebecom - bezukusnom, neslanom, nezacinjenom.

Ne kazem, on i sada jako lepo i raznovrsno jede, ali mi je zao sto smo mu ikada dali cokoladu i kekseve da proba, jer je do tada tamanio voce a sada nece ni da ga pogleda, ali nadam se da je to samo prolazna faza i da ce pozeleti opet voce, jer mu slatkise retko dajem iako trazi a nekada i place za jos, ja sam kategoricna u tome da za uzinu moze pojesti samo jedan kinder pingui ili jedan biskvitic i sada vise i ne kuka.

Srecan sa ipak sto obozava corbe i supe! Zato mi u njih potrpamo i povrce koje inace ranije nismo, p atako u telecu corbu stavimo i komorac i tikvice, kafriol i brokoli, svasta nesto i on to sa slascu smaze maltene koliko i ja. Obozava domaca jela i musake.

Evo nekog naseg uobicajenog dnevnog menija:

Budnjenje je izmedju 7 i 8h i ubrzo dobija dorucak. Do pre mesec dana to su obicno bile neke cerealije ili griz sa mlkeom, ali to vise ne zeli pa sada pojede kriskicu integralnog hleba sa puterom i dzemom uz jedan kozji jogurt, ili hleb sa krem sirom i sunkom, isto mu uvalimo jogurtic.

Uzinica u 10.30h, najcesce to bude kupovni kompotic ili neki slatkis.

Rucak od 12-12.30h, posto rano ustaje to mu je krajnje vreme za klopu i posle ide da spava. Supa, corba ili potaz su gotovo obavezni, onda glavno jelo je npr. juce bila sarma koju obozava. Nekada posle rucka pojede tanusnu kriskicu hleba, a nekada uspem da to eskiviram jer voli da jede hlebcic, ali ipak ne jede preterano kako je ranije znao.

Posle spavanja opet bude uzinica, ili kompotic ili nesto drugo, zavisi sta se zadesi kuci.

Vecera do 18.30h. Jede se ili ono od rucka, ako puno voli to sto je bilo, ako ne onda to bude nesto brzinski ( obicno sveki sprema veceru jer ja ne veceravam, a i bakcem se sa klincem celo popodne pa taman stignemo kuci pred veceru ). Uglavnom se uvek trudim da pojede jos malo corbice user posted image

Pred spavanje 210ml kravljeg mleka sa 2 kafene kasikice cerealija.

Samo da dodam da sve mlecno obozava, pogotovu feta sir koji je slan dosta pa gledamo da ga malo krijemo user posted image A i inace gledam da mu ne dajem mlecno uz svaki obrok a on bi najradije stalno jeo mlecno...

_____________________________

Ljubav, sreca i najveca radost:

Lazar 06.06.2011.

Stevan 20.08.2013.


(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 2244
   RE: Ishrana deteta od 1-2 god
25.3.2013 23:54:46   
Yula
P.S. Moram da dodam da sam srecna sto je moj Lazar rano progovorio i vec nekoliko meseci tacno zna da kaze sta zeli da jede a sta ne, to mi mnogo olaksava. Nekada u nekoj frci uopste ne primetim da mu je vreme za obrok i on sam trazi da jede. user posted image

Sokice ne pije, ili vrlo, vrlo retko razblazene sa vodom uglavnom. Nekada uhvatim po 10-ak dana pa mu svaki dam cedjenu pomoranzdu, to obozava. Inace pije samo vodu.

< Poruku je uredio Yula -- 25.3.2013 23:58:46 >


_____________________________

Ljubav, sreca i najveca radost:

Lazar 06.06.2011.

Stevan 20.08.2013.


(odgovor članu Yula)
Direktna veza do poruke: 2245
   RE: Ishrana deteta od 1-2 god
25.3.2013 23:58:25   
babyblue
Milicicak jel to vama bas danas rodjendan? Mi smo belance krenuli malo pre prvog rodjendana, mozda sa 11m i 10ak dana.

_____________________________

"Znamo šta jesmo ali ne znamo šta možemo biti"

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2246
   RE: Ishrana deteta od 1-2 god
26.3.2013 1:20:28   
Mariya

IZVORNA PORUKA: milicicak

a ja razmisljam o belancetu sad bi ga nekad trebalo uvesti... kada ste ga vi dale?


2 nedelje pre nego sto je napunila godinu dana, prvo sam joj dala malo testenine, pa projice (u kojima je bilo celog jajeta), pa posto nije bilo reakcije dala sam joj prvo 1/4, pa 1/2, pa zatim celo belance.
Nama izgleda da i dalje smeta soja, jos uvek dobija osip od plazme.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2247
   RE: Ishrana deteta od 1-2 god
26.3.2013 10:40:58   
milicicak

IZVORNA PORUKA: babyblue

Milicicak jel to vama bas danas rodjendan?

Bio je prosle nedelje, treba da promenim tiker user posted image
hvala drage moje na savetima. Znaci, to belance sad nekad pa postepeno...

(odgovor članu babyblue)
Direktna veza do poruke: 2248
   RE: Ishrana deteta od 1-2 god
26.3.2013 11:15:37   
cockic
evo lenin dnevni meni user posted image

nekih dve nedelje se budi u cik zor, pa joj dajem ad 150ml mleka oko pola sedam
8h-9h jedno jaje na oko i hlebic
10h jogurt 150ml
13-14h ruckic danas musaka od krompira
oko 15-16h sok 150ml iscedjene pomorandze,malo kasnije banana sa rendanom jabukom
vecera je oko 18h kako kad,sinoc plazma i mleko (6 plazmi sa mlekom)danas mozda ili kacamak ili makarone samo to rotiramo to voli da jede.ubacim sir,kajmak,pavlaka mora svakako user posted image nekad i bez sira.
i oko 20h mleko,ali jako malo valjda posto vecera ko matora,nema gde da joj stane sinoc nekih 90ml,preksinoc 120ml bas varira kolicina mleka.
a da ona rano legne,tako da mleko joj dam pred spavanje pa koliko popije.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2249
   RE: Ishrana deteta od 1-2 god
26.3.2013 11:32:03   
cockic
zaboravi da dodam,nekad pojede i one campina voce jogurte,oni u plavim casicama su bas ukusni user posted image a ruckaju i u zelenim casicama.i da malko cokolade porucka.jer vec naucila,pa dodje tu gde je drzimo i pokazuje rukom i kenka user posted image i ja je pitam cokolada,a ona kaze a da user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 2250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here