|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.1.2013 14:52:38   
jovicaa
treba ti potvrda iz firme o zaradama, i sa biroa, ili faksa, ne znam kako se vodis. za sve clanove porodice i to odneses u vrtic, oni ce ti sve reci tamo, najbolje da odete da pitate.. dobicete i neki upitnik. a u koji vrtic ces je upisati?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.1.2013 15:08:48   
Shishica
Imam zelju da ide u Suncicu, tj. sada se drugacije zove..ne mogu da se setim, na Ruzi. Tamo sve znam i kako je i znam vaspitacice i sve, a moji zive na 5. minuta i sve mi je jedno, mm moze da je i odvede i dovede kad ide i vraca se sa posla..ako ga ne bude mrzelo.
Ali ovde u Maloj Americi mi je pred nosom, a ne znam kakvi su i to me nervira.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.1.2013 15:12:58   
jovicaa
ma najbolje ti je da ide u taj koji je blizi... mislim da mozda i morauser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Upis u jaslice-vrtić
9.1.2013 15:39:52   
Shishica
Moguce da mora, nisam sigurna..ali nemam neki doojam o njima posto je mali komsija stalno slinav od njih dolazio, musav i upisken...takav utisak sam stekla..

< Poruku je uredio Shishica -- 9.1.2013 15:40:15 >

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Upis u jaslice-vrtić
5.2.2013 16:35:37   
aster
Mame, mene zanima da li je neko uspeo da upiše dete u redovnom upisnom roku, a da radi samo jedan roditelj. Naime, kod nas trenutno radi samo suprug, a ja posao ni ne tražim jer sam u drugom stanju user posted image . Voleli bismo da nam sin od septembra krene u vrtić, ali ja iskreno mislim da će to biti teško iz napred navedenog razloga. Iz Beograda smo.

_____________________________

Reči su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Upis u jaslice-vrtić
6.2.2013 9:38:29   
nela79

IZVORNA PORUKA: aster

Mame, mene zanima da li je neko uspeo da upiše dete u redovnom upisnom roku, a da radi samo jedan roditelj. Naime, kod nas trenutno radi samo suprug, a ja posao ni ne tražim jer sam u drugom stanju user posted image . Voleli bismo da nam sin od septembra krene u vrtić, ali ja iskreno mislim da će to biti teško iz napred navedenog razloga. Iz Beograda smo.


Evo ja jesam :) Muz radi a ja ne. Vise puta smo pokusavali da dobijemo mjesto u Sremcici, ali to je bila nemoguca misija. U vecini vrtica je tako. Zbog guzvi, prvo imaju prednost djeca cija oba roditelja rade, djeca samohranih roditelja itd. E sad, posto smo mi iz Sremcice , mi djecu upisali u Meljak. Nije mi daleko da vozim a bilo slobodnih mjesta. To cak pripada drugoj opstini. Kad smo bili na roditeljskom receno je da samo mozda jos u Sopotu mogu da se djeca upisu ako neko od roditelja ne radi.
Ja vjerujem da je to i na Novom Bgd moguce jer tamo ima vrtica u svakom bloku.

Znaci, moguce jest ali ne znam u kom djelu Bg ti zivis.

(odgovor članu aster)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Upis u jaslice-vrtić
8.2.2013 14:29:29   
aster
Mi smo na Zvezdari i ja baš sumnjam da ćemo uspeti da se upišemo. Ali, videćemo.

_____________________________

Reči su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Upis u jaslice-vrtić
10.2.2013 14:34:41   
Veveric
Drage mame, jedno pitanjce. Primljeni smo u jaslice, a ja sam jos uvek na bolovanju zbog produzene nege, pa me zanima da li neko ima sa tim iskustva? Cula sam da, kao, ne moze u jaslice ako sam ja na bolovanju, medjutim izgubili bismo mesto da ga nisam upisala. S druge strane, znam da par njih, iako su na bolovanju, najnormalnije vode decu u jaslice. Nadam se da sam uspela da objasnim, jer meni je cela ova prica totalno konfuzna. U napred hvala. Pozdrav svima user posted image

(odgovor članu aster)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Upis u jaslice-vrtić
10.2.2013 14:40:12   
Olga75
mislim da ako placas svaki mesec ne gubis mesto

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Veveric)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Upis u jaslice-vrtić
10.2.2013 14:52:58   
bojanica7
u novom sadu ne smes da placas i dete da ne ide. tj. moze, al ako provale, leti dete iz vrtica. pr eje moglo tako da se cuva mesto a sad ne moze...

a ti, veverice, kad ti je dete primljeno, opusteno ga vodis u vrtic, niko tebe vise ne proverava. sve i da sad ni ti ni muz ne radite, det eje primljeno u vrtic i vi ga mzoete voditi bez frke user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Upis u jaslice-vrtić
10.2.2013 21:14:23   
Veveric
Hvala puno devojke, sada mi je malo lakse. Veliki pozdrav od nasuser posted image

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Upis u jaslice-vrtić
19.2.2013 0:09:25   
brljavica
trebalo bi da upisemo cerkicu u jaslice/vrtic ove godine, ali nismo sigurni za koji od ta dva da konkurisemo jer ona krajem septembra puni 3 godine?!
bitno nam je da znamo to jer kod nas u kraju nemaju svi vrtici jasle, i obrnuto.
takodje smo mislili da tokom leta ide na privikavanje, dok sam ja jos na porodiljskom sa drugom bebom, ali naidjoh ovde na neke komentare da leto bas i nije dobro za adaptaciju. je l' ima neko sa opstine Vozdovac iskustva sa tim?
hvala unapred!

(odgovor članu Veveric)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Upis u jaslice-vrtić
19.2.2013 7:55:53   
Shishica
Mi se razmisljamo da li da je upisemo. Vec sam vam trazila savet i dobila ga, ali opet se premisljamo jer bi verovatno placali punu cenu i to je blizu 7000, a jos plus sto traze svasta svaki mesec..
Stvarno mnoooogo para, mnogo.

Ali jos cemo videti.. i htela bih u taj dalji vrtic da je upisem pa da se raspitamo moze li.. ali mislim da cemo ipak preskociti ovu godinu..


(odgovor članu brljavica)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Upis u jaslice-vrtić
19.2.2013 13:43:23   
jovicaa
kako 7 hiljadauser posted image
koliko vam je prosek primanja? pa to jedino ako imate vise od 50 000 primanja mesecno i vise... nema sanse plus ce vas biti cetvoro


< Poruku je uredio jovicaa -- 19.2.2013 13:45:15 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Upis u jaslice-vrtić
19.2.2013 13:49:38   
Tiziana
U Bgd je za jedno dete oko 9000din.Poskupelo je od NG. MEni idu dvoje pa imamo onaj neki popust od 20% i placamo 7100 po detetu.
Mislim da dete ne moze na adaptaciju tokom leta,tj verovatno zavisi od vrtica do vrtica. Mi smo na Vracaru i kod nas nije moglo.Ja sam htela da dam sina preko leta da se navikne pre nego sto ja krenem da radim,ali nije moglo.Sa cerkom nisam ni pokusavala.
brljavice, sa 3 godine deca idu u obdaniste,nisu vise u jaslama! jasle su do 3god.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Upis u jaslice-vrtić
19.2.2013 13:53:20   
Shishica
Jovice jeste vise od 50000 jer sam i ja prijavljena da radim (placamo sada samodoprinose da bih imala platu sledecih godinu dana kao porodilja, od drzave).. tako da bi nas to najskuplje izaslo..

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.2.2013 18:39:25   
Ivence

IZVORNA PORUKA: Veveric

Drage mame, jedno pitanjce. Primljeni smo u jaslice, a ja sam jos uvek na bolovanju zbog produzene nege, pa me zanima da li neko ima sa tim iskustva? Cula sam da, kao, ne moze u jaslice ako sam ja na bolovanju, medjutim izgubili bismo mesto da ga nisam upisala. S druge strane, znam da par njih, iako su na bolovanju, najnormalnije vode decu u jaslice. Nadam se da sam uspela da objasnim, jer meni je cela ova prica totalno konfuzna. U napred hvala. Pozdrav svima user posted image


Meni dete ide, ja sam na bolovanju, i bez problema je pošla... Još bolje da ide dok si ti još na bolovanju, da se navikne :)

_____________________________

Proći ćeš kroz neke krize... proći ćeš kroz analize.... al' verovati moraš da si rođeni superstar :)

(odgovor članu Veveric)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Upis u jaslice-vrtić
20.2.2013 21:56:07   
Veveric
Hvala puno na odgovoru user posted image Inace se mucenik razboleo, posle dva odlaska od po sat vremena, tako da je sad kod kuce, pa cemo ponovo morati da idemo na privikavanje kad nam dr. odobri. Pozdrav user posted image

(odgovor članu Ivence)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Upis u jaslice-vrtić
11.3.2013 13:17:48   
elenica4ever
U unutrasnjosti Srbije, za neke vrtice je potrebno da oba roditelja rade, ne znam kako je u Beogradu i vecim gradovima.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Upis u jaslice-vrtić
25.3.2013 15:26:53   
aprilija
Mi evo zivimo na NOVOM BEOGRADU. ja bih da ona krene ujaslice u toku sledecg meseca. jer ja 1 maja pocinjem da radim. onasada ima 11 meseci. u vrticu nam rekose da ne moze da krene dok ne napuni godinu dana. MENIJE ZAISTA HITNO JER SMO OBJE ZAPOLSENINEMA KO DAJE CUVA. STA DA RADIM???

(odgovor članu elenica4ever)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Upis u jaslice-vrtić
25.3.2013 16:06:23   
vikiii
Raspitaj se u drugim vrticima,sigurno ima neki koji prima decu mladju od godinu dana. To njima zavisi od uslova u vrticu,pa tako neki primaju mladju decu,a neki ne.

(odgovor članu aprilija)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Upis u jaslice-vrtić
25.3.2013 16:31:47   
aprilija
ja bila u centralnoj upisnoj komisiji za novi beograd i tamo mi tako rekose. mislim, jel postoji nesto recimo upis dece po hitnom postupku ili nesto slicno???? hvala na odgovorima.. zaista mi je jako vazno...

(odgovor članu vikiii)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Upis u jaslice-vrtić
25.3.2013 16:43:22   
vikiii
Ne znam kakva je procedura oko upisa van konkursnog roka,ali znam da postoje vrtici koji primaju decu od sest meseci.

(odgovor članu aprilija)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Upis u jaslice-vrtić
26.3.2013 21:13:14   
Anhelito
Aprilija predaj dokumenta sada a bebac nek krene cim napuni godinu dana, koliko razumem napuniec godinu dana pre nego sto ti pocnes da radis?

(odgovor članu vikiii)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Upis u jaslice-vrtić
27.3.2013 11:04:43   
aprilija
anhelito da ona puni 27 aprila godinu dana, a ja pocinjem 1 maja raditi, mislim posle svih ovih praznika .. tj 7 maja.. a kako da izvedem da krene cim napuni godinu dana. da idem ovih dana da ih prirtiskam da krene tada???

(odgovor članu Anhelito)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Veliki petak, najtužnija godišnjica i vera...
Godinu dana kasnije bol je i dalje tu. Veo tuge i dalje viori oko škole, na hodnicima, u učionicama ali i nad celom Srbi...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here