|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
20.4.2010 22:08:27   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Post na RR koji mi je promenio razmišljanje
20.4.2010 22:10:59   
Dora
user posted image
Koji je to post? Samo mi nemoj reći da sam branila tvog muža user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 27
   [Obrisana poruka]
20.4.2010 22:13:16   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Post na RR koji mi je promenio razmišljanje
20.4.2010 22:21:32   
Dora
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Meni su postovi sa crtica jako promijenili misljenje! Borba kroz koju zene prolaze da bi u narucju drzale maloguser posted image andjelka.. Zaista nisam mogla vjerovati koliko je to tesko!
Shvatila sam, koliko sam srecna sto sam tako lako zatrudnila!user posted image



Ovo mogu i ja da potpišem. Isto tako, mnogo su mi značila tuđa iskustva u mnogim temama o bebama, dojenju, hranjenju... uvek su dobro došla tuđa iskustva i mišljenja i ne bežim od toga da mi se desi da promenim mišljenje. To ne radim olako već ako postoje dobri argumenti i činjenice...pa logika, razmišljanje...
Sa drugaricama često raspredam o nekim svojim problemima i dozvolim im da mi kažu iskreno šta misle. Čak i kad se ne slažem, uvek mogu da naučim nešto iz toga, bar toliko da se viđenja ljudi razlikuju, ne shvataju svi stvari na isti način i ne postoji jedna apsolutna istina o nečemu.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Post na RR koji mi je promenio razmišljanje
20.4.2010 22:24:43   
Dora
AAAAAA, Gagi!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
Divno zborim ponekad, a par dana posle tog posta sam svom mužu razbila daljinskim glavu!user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Post na RR koji mi je promenio razmišljanje
31.7.2010 22:44:15   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Dora

AAAAAA, Gagi!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
Divno zborim ponekad, a par dana posle tog posta sam svom mužu razbila daljinskim glavu!user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Post na RR koji mi je promenio razmišljanje
31.7.2010 22:52:27   
enigmaa

IZVORNA PORUKA: Dora

AAAAAA, Gagi!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
Divno zborim ponekad, a par dana posle tog posta sam svom mužu razbila daljinskim glavu!user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Post na RR koji mi je promenio razmišljanje
10.12.2010 10:48:48   
caca81
Promenu na bolje u načinu razmišljanja sam osetila kada sam čitala postove "trudilica" i "čekalica". NIsam ni slutila kakve su to pripreme i stresovi da bi žena ostala trudna...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Post na RR koji mi je promenio razmišljanje
10.12.2010 13:55:53   
Capa
Ja ne mogu da kažem da mi je post koji ću spomenuti promenio razmišljanje, ali me je skroz oduševio i mislim da je to nešto najslađe što sam pročitala u skorije vreme.
Radi se o Buba Mirinom postu ( nadam se da mi neće zameriti ako sam promašila nadimak ), tj. poruci koju je uputila svojoj bebi i to nešto pre porođaja ...
Diiiiiiiiivno user posted image user posted image

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Post na RR koji mi je promenio razmišljanje
27.8.2011 23:55:35   
Brana
Ima mnogo postova koji su mi promenili misljenje o odredjenim osobama,mnogi postovi su me jako pogodili,potresli,bacili u razmisljanje,iz nekih postova sam mogla dosta toga da naucim,onda mnogi postovi su umeli da me nasmeju,ulepsaju dan..Moje globalne stavove i razmisljanje mi nisu promenili,ali u nekim oblastima i temama o kojima nisam mnogo razmisljala i znala,neki postovi mi jesu promenili misljenje ili vec postojece predrasude..Sve u svemu druzimo se,upoznajemo,tu smo da pojasnimo jedni drugima neke stvari koje se pitaju,ne znaju,pa Boze moj ko zna,mozda ce bas neki post meni biti toliko vazan i upasti u oko da cu razmisliti i stvoriti neko novo misljenje o odredjenoj tematici.

< Poruku je uredio Brana -- 27.8.2011 23:58:07 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Capa)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Post na RR koji mi je promenio razmišljanje
1.10.2011 17:42:39   
dunja RR
Kod nekih postova naletim na nešto što primenim kod sebe u življenju, ne toliko da mi promeni razmišljanje koliko mi život učiniji jednostavnijim, svrsishodnijim, postupke praktičnijim. Sada mi padaju napamet postovi Viking RR, Malog Miša, Verus RR, guppy RR, LillyT, Alexx ali ima sigurno još toga ...

< Poruku je uredio dunja RR -- 1.10.2011 17:45:20 >

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Post na RR koji mi je promenio razmišljanje
10.9.2014 17:59:33   
dunja RR
U skorije vreme - postovi Maslačkonje, Torbice, Šerpice, Dijane RR, Lesice, Trce, Oldžike, New Mom, Sanjice -- naletim da dosta korisnih stvari u njihovim postovima koje primenjujem u životu ..

< Poruku je uredio dunja RR -- 10.9.2014 18:00:45 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Post na RR koji mi je promenio razmišljanje
10.9.2014 18:32:06   
anita
Znace mi svi postovi iz kojih mogu da izvucem neku pozitivnu stvar. Dosta toga primenim kod sebe.
Ima ovde puno iskusnih zena koje su prosle mnogo vise nego ja.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 38
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here