|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Macina trava
25.11.2013 22:41:52   
Njegova mezimica

IZVORNA PORUKA: filipmia

"
I meni je ovog mececa, m jako cudna. Evo juce ujutru sam dobila a ja jos uvek imam sve pms simptome koji me obicno napuste onog trenutka kada dobijem. Jos mi izlaze bubuljice, grudi me bole, donji sstomak....ali znam da nisam trudna jer je ova bas prava m a ne neka oskudna krvarenja. Tako da izgleda da mi vrkuta cisti i sredjuje sve sto ima da se sredi, a obicno i jesu prva dva ciklusa cudna od kada ona pocne da se pije.
"

ne,nego po ovom tvom postu predpostavljam da i meni onda macina trava djeluje na ciklus...
sutra idem u ambulantu kod nove ginek. a obisla sam ih od 15-te god nema broja,zbog neredovne M i samo me kontracepscijama krkali,nadam se da ce ova konacno i pomoc user posted image i da ce mi dat sve potrebne nalaze da izvadim,javim se sutra kako je proslo.



Ja sam jedno vreme posle porodjaja imala jako neredovne m ali bas jako neredovne, pola godine imam, pa nemam, pa 17 dana mi traja. Od porodjaja hormonalni disbalans, i dali mi da pijem primolut dva puta dnevno po jednu tabletu deset dana (inace je bezopasan i nema potrebe za lekarski nadzor) popila jednu kutiju, za mesec dana jos jednu i nikada vise me nije m mucila sto se tice kasnjenja ili da porani...

(odgovor članu filipmia)
Direktna veza do poruke: 1301
   RE: Macina trava
26.11.2013 12:39:34   
filipmia
bila sam kod ginek dala mi da vadim progestr. estrogen,prolaktin i testoster. i po njenom misljenju, ona misli da nemam problema sa hormonima nego da imam endometriozu...sutra idem vadit ove hormone pa kad budu gotovi kod nje na pregled

a evo gledam neke svoje nalaze nekad u 2008g sam pila i ja primolut nor al sam ja ja od njega prokrvarila, kolko se sjecam,posto sam pila more tih kontracepcija, popila prvu tabletu ujutru a predvece prokrvarila !!!!

ako bude endometrioza,negdje sam citala po forumima da je vrkuta dobra za to ???

(odgovor članu Njegova mezimica)
Direktna veza do poruke: 1302
   RE: Macina trava
26.11.2013 19:56:34   
Njegova mezimica

IZVORNA PORUKA: filipmia

bila sam kod ginek dala mi da vadim progestr. estrogen,prolaktin i testoster. i po njenom misljenju, ona misli da nemam problema sa hormonima nego da imam endometriozu...sutra idem vadit ove hormone pa kad budu gotovi kod nje na pregled

a evo gledam neke svoje nalaze nekad u 2008g sam pila i ja primolut nor al sam ja ja od njega prokrvarila, kolko se sjecam,posto sam pila more tih kontracepcija, popila prvu tabletu ujutru a predvece prokrvarila !!!!

ako bude endometrioza,negdje sam citala po forumima da je vrkuta dobra za to ???
[/quote

Vrkuta je odlicna za endrometriozu, i dobroje da ubacis malo ruso trave i hajducke trave, to skida tu cokoladnu cistu, ali nemoze ona na to da sumnja dok ti ne uradi ultrazvuk, imas li neke simptome, evo bas prosle nedelje moja snaja je operisala ali kasno je otkrila bila je 7cm velika, uzasne bolove je imala pogotovo kada dobije, pa obilni ciklusu, zatezalo je dok hoda, bas se mucila...imas li ti neki simptom

(odgovor članu filipmia)
Direktna veza do poruke: 1303
   RE: Macina trava
26.11.2013 21:42:40   
filipmia
ja nikad nemam obilne M nit bolne mene godisnje 2-3 puta mozda da boli al bas da boli kad dobijem znam cak dobit da i ne osjetim,i koliko sam ginek obisla od svoje 15-te god i u toku ove god bila sam 2 - 3 kod gin pa valjda bi netko vidio,primjetio,neznam ja joj bas nesto i nevjerujem,sacekat cu nalaze,necu da se dodatno zivciram i brinem,i ako bude pit cu vrkutu i molit se Bogu da sve bude ok :)

(odgovor članu Njegova mezimica)
Direktna veza do poruke: 1304
   RE: Macina trava
26.11.2013 21:54:01   
jole82
Devojke, više vas neću opominjati, ovo nije chat tema, već tema o Macinoj travi!
Sada vam evo ovako teme, a ubuduće sve drugo što vas interesuje, koristite pretraživač u gornjem desnom uglu!

Pretrage i hormonska terapija
Endometrioza
Virak (Vrkuta)
Čekamo dve crtice-CHAT tema

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu filipmia)
Direktna veza do poruke: 1305
   RE: Macina trava
26.11.2013 22:02:31   
madre
devojke, ovulacija je prosla, znam da nisam zatrudnela u ovom ciklusu, pa se pitam da li je u redu da pijem macinu travu do menstruacije? da li ima koristi?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 1306
   RE: Macina trava
27.11.2013 18:08:15   
nata11
Madre ja sam je pila uvek samo do O, mada sam citala na netu da piju zene tokom celog ciklusa. Sad neznam user posted image ..

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1307
   RE: Macina trava
27.11.2013 22:19:07   
Njegova mezimica

IZVORNA PORUKA: madre

devojke, ovulacija je prosla, znam da nisam zatrudnela u ovom ciklusu, pa se pitam da li je u redu da pijem macinu travu do menstruacije? da li ima koristi?

Naravno da ima koristi ali moj savet ti je da ubacis macinu travu dva puta dnevno i jednom dnevno bar virak i hajducku travu pola pola mesavinu. A kako znas da nisi zatrudnela ovaj mesac ako je ovulacija prosla, mozda bas jesi...ne bi ja rizikovala, osim ako nisi radila na bebi

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1308
   RE: Macina trava
29.11.2013 9:43:40   
Njegova mezimica
Pozdrav svim jurilicama user posted image . Iako sam ovde kod vas dosta aktivna juce sam sela i sve strane na temu ocajnice sam procitala. Toliko se spominjalo kada se pije, kada se ne pije, kada je opasna kada je bezopasna, da li je to marubi herba, ili marubi vulgaris ili Nepeta cATARIA.I toliko sam se zbunila da sam jutros odmah pozvala apoteku Josip Pancic u beogradu i sa jako ljubaznom farmaceutkinjom pricala. Evo ovo su n jene reci koje sam posle kao "neverni TOma" potvrdila kod jos dva travara.
Ocajnica koju mi pijemo i koja je nama prekopotrebna da vismo videle user posted image je MARUBI VULAGARIS (to je njeno pravo ime i prezime) , ali se prodaje kao MARUBI HERBA (sto odredjuje ovo herba koji se deo biljke koristi odnosno nadimak biljke)
Ona se pije do pocetka ciklusa jer prvi mesec beba pliva i dok se otkrije da je zena trudna veoma je mali period da bi se nastetilo plodu. Onog trenutka kada zena otkrije da je trudna tada prestaje.Apsolutno je caj prejak i najbolji u resavanju zenskog steriliteta tako da veoma brzo pokazuje rezultate. Treba da se pije dva puta dnevno po 2,5dcl, i jako je pozeljno da se kombinuje sa virkom i crvenim zdravcem. Jedino ne sme da se kombinule sa hormonskim lekovima.
Prema recima farmaceuta apsolutno je besmisleno piti caj samo do ovulacije jer tek tada caj pocinje da deluje na organizam a mi ga onda bas prekidamo. To je velika dezinformacja koja jekrenula po internetu da se caj prekida bas onda kada pocinje da deluje.AKo trudnoca nastupi u ovulaciji do ciklusa ima od 14 dana pa i manje, sto je veoma mali period da se na bilo kakav nacin nasteti plodu, ali dok se ona pije mora se jako voditi racuna o ciklusu, da li dolazi na vreme ili ne. Tacnije ne bi smelo da se ne obraca paznja na ciklus koji kosni jer je mozda doslo do trudnoce. Ovo sto sam vam napisala su reci zene iz apoteke koja radi. Sama mi je rekla da je imala policisticne jajnike i da joj je pomogla ocajnica prvog meseca da zatrudni. Ja sam vam samo prenela a vi ako sumnjate ili vam nije nesto jasno slobodno pozovite apoteku i raspitajte se objasnice vam veoma detaljno. Inace ta ocajnica koja nama treba je ocajno gorka i koriste je ocajne zene. Uz nju jako je dobro da se uzima polen i med, pogotovo muzevi jer im med ubrzava i usmerava seme pravom putu. Ovo je telefon apoteke pa ako vas nesto zanima izvolite 011_2182112

< Poruku je uredio Njegova mezimica -- 29.11.2013 9:44:40 >

(odgovor članu Njegova mezimica)
Direktna veza do poruke: 1309
   RE: Macina trava
29.11.2013 13:11:49   
madre

IZVORNA PORUKA: Njegova mezimica


A kako znas da nisi zatrudnela ovaj mesac ako je ovulacija prosla, mozda bas jesi...ne bi ja rizikovala, osim ako nisi radila na bebi

znam, koristili smo zastitu, pila sam antibiotike, pa nisam htela da rizikujem... mada mi je sada krivouser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Njegova mezimica)
Direktna veza do poruke: 1310
   RE: Macina trava
29.11.2013 14:11:25   
Njegova mezimica
Evo moja snaja je juce saznala da je trudna. I to tacno zna dan kada je zatrudnle. Pet dana pre nego sto je dobila, sto bi po nekim statistika bilo nemoguce, ali to je bukvalno jedan jedini put da je imala odnos .Tako da pravila ne postoje.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1311
   RE: Macina trava
29.11.2013 17:11:12   
filipmia
jel mozda netko imao povisen estradiol i koji je caj pio i jel netko zna koji je caj dobar za to,jel moze pomoc macina trava ?

(odgovor članu Njegova mezimica)
Direktna veza do poruke: 1312
   RE: Macina trava
29.11.2013 18:40:41   
Maja1309
Njegova mezimica evo pročitala sam tvoj veeeeliki post. Ja sam pila macinu travu ovu koju si navela, samo sam je kupila u dm, tri cikulsa prije nego sam ostala trudna. tada sam kao i ti pročitala sve forume i forume i došla do saznanja kao i ti. ja sam je pila do ovulacije. al više se ne sjećam kako sam je pripremala.
reci mi molim te jesi saznala kako se priprema, možda se prelije jedna čajna žličica ili.. kako se kombinira s virkom?

(odgovor članu filipmia)
Direktna veza do poruke: 1313
   RE: Macina trava
29.11.2013 20:32:55   
Njegova mezimica

IZVORNA PORUKA: Maja1309

Njegova mezimica evo pročitala sam tvoj veeeeliki post. Ja sam pila macinu travu ovu koju si navela, samo sam je kupila u dm, tri cikulsa prije nego sam ostala trudna. tada sam kao i ti pročitala sve forume i forume i došla do saznanja kao i ti. ja sam je pila do ovulacije. al više se ne sjećam kako sam je pripremala.
reci mi molim te jesi saznala kako se priprema, možda se prelije jedna čajna žličica ili.. kako se kombinira s virkom?



Majo znam kako se priprema....ovo ti najbolje za trudnocu i svo moguce ciscenje koje postiji.Ocajnica je toliko jak caj (pozitivno jak ne stetan) da bukvalno sve pred sobom sto ne valja cisti iz materica , grlica i jajnika..ja sam uvek imala umerene cikluse, prvi dan jedva, drugi malo vise, treci u padu a cetvrti skoro nista, i da nisam gadljiv buklvano bi mogla ceo ciklus da izdrzim sa cetiri uloska..prosli mesec sam pila samo virak i u ovom ciklusu nisam imala nesto preteranu m ali je dosta ispadalo u grumenima ( da prostis i da te ne gadim kao dzigerica) sto znaci da mi je bukvalno virak sastrugao sve sto je zaostalo a sto je jako jako jako dobro za NE stvaranje endometrioze iliti cokoladne ciste.
Ja ovako pijem po savetu apotekarki iz apoteke Josip Pancic u Beogradu, koje su mi rekle da ocajnica moze sa svime da se mesa osim sa hormonalnim tabletama, ali sa bukvalno svim cajevima i ceo celcati ciklus bez bojazni za plod, jer naravno ako se otkrije prvi mesec trudnoca tada se prestaje sa uzimanjem a za period od ovulacije do ciklusa ako dodje do trudnoce ne moze nista da bude sa plodom jer plod nije ni pricvrscen vec "pliva"po materici.
Ujutru popijem solju ocajnice ( prokuvam 2,5dl vode i to prelijem preko jedne kafene kasicice caja. Poklopim i za deset minuta procedim i u roku od 7 minuta popijem polako gutljaj po gutljaj ) trudim se da dok je gutam da mi ne dodiruje jezik i jer je ocajno ocajna. Onda za dva tri sada po slobodnoj proceni popijem na isti nacin pripremljen virak i hajducku travu. (u 2,5dl jednu kasiku virka i jednu kasiku hajducke trave prelijem< isto odstoji isto procedim i na isti nacin popijem,) I opet za dva tri sada popijem na isti nacin pripremljen crveni zdravac. I opet jos jednu turu svega toga okrenem u toku dana da sve tri terapije budu po dve solje dnevno.
Apotekarka mi je rekla veliku zabludu kod zena...odnosno dve zablude...
1. piju do ovulacije a tek tada caj pocinje da radi sto znaci nikako ga ne prekidati tada je najbolji rezultat..i tako nekima sa vecim problemom ne da rezultate a nekima da rezultate ali duplo duze se muce pijuci ga
2. JAKO JAKO JAKO je bitno ne dozvoliti da se caj ohladi. Mnogo je teze popiti topao caj , ali kako vreme odmice caj gubi svoja lekovita svojsta, ne postaje stetan vec kada je hladan jednako je kao da se pije voda iz cesme bukvalno.
A ti si ostvarila trudnocu pomocu caja, koliko si ga pila i zasto ga opet sada zelis piti

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 1314
   RE: Macina trava
29.11.2013 21:43:44   
madre
i ja pocinjem od sutra ponovo da pijem ocajnicu!

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Njegova mezimica)
Direktna veza do poruke: 1315
   RE: Macina trava
29.11.2013 23:27:02   
Njegova mezimica

IZVORNA PORUKA: madre

i ja pocinjem od sutra ponovo da pijem ocajnicu!


Neka ti je sa srecom ...ziveli user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1316
   RE: Macina trava
30.11.2013 8:34:24   
nata11
Evo da se javim i ja krecem sa 2 turom. Nesto se nenadam previse ali nemoze da skodi. Mene i dalje buni sto svi kukaju zbog ukusa a meni caj super. user posted image

(odgovor članu Njegova mezimica)
Direktna veza do poruke: 1317
   RE: Macina trava
30.11.2013 10:55:11   
Njegova mezimica
Pa svako ko ima culo ukusa mora da kuka na ukus user posted image user posted image
Zaista je ocajno ocajna

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1318
   RE: Macina trava
30.11.2013 11:16:53   
madre

IZVORNA PORUKA: nata11

Evo da se javim i ja krecem sa 2 turom. Nesto se nenadam previse ali nemoze da skodi. Mene i dalje buni sto svi kukaju zbog ukusa a meni caj super. user posted image

salis se, je l da?user posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1319
   RE: Macina trava
30.11.2013 11:43:25   
Maja1309
NM ja sam 3 ciklusa pokušavala s bebom, nije išlo, i onda sam počela piti čaj, sjećam se da sam ga jutri kuhala litar, i nosila na posoa i cjeli dan pila, znači pila sam hladan, i pila sam ga od kraja menstruacije, znači od 6dc do negdje 15dc, znači smao deset dana u ciklusu. ja sam negdje čitala da se ne pije u vrijeme menstrucije jer produžuje krvarenje? Jesi to pitala apotekarke, smije li se piti u vrijeme menstrualnog krvarenja?

pila sam ga tri cikusa, i onda sam namjeravala 4 cikus napraviti pauzu mjesec dana pa opet, i u tom 4 cikusu sam ostala trudna, nisam toliko mislila da mi je trudnoća došla od macine trave. u 12 tj sam imala spontani, sad sam 7 ciklus nakon spontanog i ako sada dobijem vješticu krećem sa svim čajevima koje si navela, samo ne znam još kako i piti dali do ovulacije ili stalno.
Jer čitala sam da bi bilo najbolje piti ih cijeli ciklus tri mjesea ali tada ne radiit na bebi nego nakon toga kenuti s bebom. jer ako beba i pluta čaj je pokupi i izbaci vani.

inače radi jednostavnosti pripreme u DM imate kupiti prazne vrećice za čaj, što znači da pripremite nekoliko vrećica i samo zalijevate s vodom, što je zgodno npr kad ga pravite na poslu.
inače ja mislim da sam ga ja kuhala 15 minuta i nda cjedila. al ovaj način je lakši za pripremati kad niste kući, nadam se da je i ispravniji.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1320
   RE: Macina trava
30.11.2013 11:46:48   
iva80
NM bravo za postove!!! user posted image
Pitanje samo- u toku veštice, da li se pije Macina trava ili ne?? Znam da Virak može i treba da se pije, ali šta je sa Macinom travom?
Hvala!

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu Njegova mezimica)
Direktna veza do poruke: 1321
   RE: Macina trava
30.11.2013 13:31:46   
Njegova mezimica

IZVORNA PORUKA: iva80

NM bravo za postove!!! user posted image
Pitanje samo- u toku veštice, da li se pije Macina trava ili ne?? Znam da Virak može i treba da se pije, ali šta je sa Macinom travom?
Hvala!

Ne pije se u toku user posted image . Krenes da je pijes zadnji dan m jer tada je skoro i prosla m i onda je pijes do prvog dana m, kada prokrvaris prestajes, ali jako je bitno da pratis m i da ako ti i jedan dan kasni prestajes sa Macom

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 1322
   RE: Macina trava
30.11.2013 13:41:51   
nata11

IZVORNA PORUKA: madre


IZVORNA PORUKA: nata11

Evo da se javim i ja krecem sa 2 turom. Nesto se nenadam previse ali nemoze da skodi. Mene i dalje buni sto svi kukaju zbog ukusa a meni caj super. user posted image

salis se, je l da?user posted image



Ne. Ja ceo zivot pijem cajeve, obozavam ih i ovo jeste gorko ali nista nije strasno, naprimer sladic mi je gori od ocajnice. Cak sam se i ubacila da nije dobar caj pa sam kupila original JP i to je to. Meni je caj sasvim podnosljiv.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1323
   RE: Macina trava
30.11.2013 21:25:52   
filipmia
ja isto od sutra krecem sa macinom travom,vrkutom i uljem nocurka,svima puuuuuno srece :*

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1324
   RE: Macina trava
3.12.2013 10:13:05   
Njegova mezimica

TRI TOP BILJKE DA DODJEMO DO user posted image user posted image user posted image

MACINA TRAVA ILI OCAJNICA

Iako ima svoje zagovornike, ali i oštre protivnike, prirodna medicina bez svake sumnje ima svoje prednosti. Uz to što je dostupna i najčešće jeftina, vekovi primene u narodu dokazuju njenu efikasnost. Većina biljaka može da se pripremi u obliku čaja, što je mnogim ljudima privlačnije od uzimanja tableta.
Očajnica ili macina trava – (Marrubium vulgare)

NAJBOLJE ZA: pomoć pri začeću
Macina trava od davnina se koristi za lečenje neplodnosti žena. U narodu je zovu i očajnica, što slikovito opisuje njene davne korisnice, žene koje su očajavale zbog nemogućnosti da postanu majke. Osnova njenog delovanja jeste normalizacija lučenja polnih hormona i uravnotežavanje hormonalnog ciklusa, što je, kako svi danas znamo, preduslov uredne trudnoće. Pomaže kod menstrualnih tegoba i niza ženskih bolesti.

KAKO JE KORISTITI: macina trava uzima se u obliku čaja. Dve kašičice treba preliti s dva i po decilitra vrele vode i procediti posle tri do pet minuta. Savetuje se uzimanje od tri do pet šoljica na dan. Zbog oporog ukusa, nekima je lakše da čaj piju kad je hladan. Može i da se zasladi, ali malom količinom meda, mada je bolji/zdraviji cist, bez icega. Ovu biljku je dobro kombinovati s virkom jer zajedno deluju vrlo pozitivno.
SAVET: čaj treba da se pije najmanje tri meseca u kontinuitetu. U vreme menstruacije napraviti pauzu.


UPOZORENJE: čim se utvrdi trudnoća, prekinuti uzimanje čaja.

NAJBOLJE IZ PRIRODE - VIRAK

VRKUTA – VIRAK ILI GOSPIN PLAST – tri naziva za jednu istu biljku, jedinstvenu po svojoj lekovitosti, a čudotvornu za mnoge koji su je probali. Dugačak je spisak boljki koje vrkuta leči. Isceljuje različite upale, čireve, bolne menstruacije, ublažava simptome klimaksa, jača, popravlja krvnu sliku… Ipak, vrkuta se pokazala kao sjajan lek protiv neplodnosti. Čaj od ove biljke jača zidove materice, omogućava lakše usađivanje ploda, a uz to štiti i od pobačaja.

- ZDRAVAC CRVENI je u narodnoj medicini poznat po svojoj lekovitosti. Sam ili u kombinaciji sa macinom travom, sjajan je lek protiv neplodnosti. Ipak, zbog velikog sadržaja tanina, prevelika količina zdravca može da izazove želudačne tegobe, pa treba biti oprezan prilikom konzumiranja čajeva od ove biljke.Ako ste bračni par koji nemože da ostvari svoju želju za dobitkom deteta, Rudolf Brojs najpoznatiji Njemački travar/iscelitelj preporučuje da čovek i žena svakodnevno u toku dana piju čaj od ohlađenog Zdravca, gutljaj po gutljaj. Ima i drugih nacina kako se caj koristi i ne mozete pogresiti, bitno je da ga koristite. Po svedočenju mnogobrojnih parova iz celoga sveta, kojima je uspelo pijući ovaj čaj da dobiju dete, na začeće se ne čeka dugo. Uspeh najčešće se desi za 4 do 8 sedmica korištenja čaja. Sve su žene rodile zdravu decu. :D

PRIPREMA CAJA:
Jedan prstohvat crvenog zdravca se prelije sa 125 grama (čajna šolja) vruće vode i ostavi da odstoji 10 minuta. Ako ovaj čajni napitak ne pomogne u nekom odredjenom roku, onda najvevovatnije treba biti uporan malo duze. Zašto baš Crveni Zdravac – Zdravac sadrži u sebi nešto radijuma a ljudi koji imaju te tegobe znaju šta to znači.

Važna napomena – Zdravac ljubičaste boje je bezvrijedan, stoga je sa njim uzaludan pokušaj. CRVENI ZDRAVAC JE OK i njega treba nabaviti i piti.

Sve tri travke upotrebljavajte posebno, jedan caj u jutro, drugi u podne i treci uvece, mozete ga piti bez straha.

user posted image

(odgovor članu filipmia)
Direktna veza do poruke: 1325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here