|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
14.12.2013 22:13:13   
Skijasica
Navijamo za Bebanu! user posted image

Mene je glava ovih dana mnogo bolela i eto dobih ranije. Vidim da je i Palcica ovaj ciklus dobila ranije, mozda ces i ti! user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
15.12.2013 11:10:09   
plačljiva
Bebana,navijamo user posted image user posted image user posted image Mislimo na tebe i držimo pesnice da sve lepo prođe user posted image

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
15.12.2013 11:23:32   
PalcicaBg
Skijasice meni su jos na konsultacijama rekli da dodjem 27og decembra.Ciklus je trebalo da dobijem 5og,6og decembra,poranio 5 dana,ali sam zato pocela mikroginon 5og dana ciklusa da bih se uklopila u vec napravljenu semu,tako da je vrlo moguce da cete se druziti,verovatno ce ti dr produziti jos 5 dana kontracepcije,mislim nemam pojma,sve zavisi od tvoje seme.Mozemo samo da lupamo i nagadjamo.Bilo kako bilo,ja ti zelim najsrecniji zavrsetak vto.

Bebanice mila nadam se da si vec sa svojim bebicama i da uzivas... user posted image

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
15.12.2013 11:33:50   
dunja RR
Bebana user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
15.12.2013 13:47:45   
Skijasica
Hvala Palcice,

i ja tebi i svim zenicama zelim da postanemo mame!
mi kada smo bili na konsultacijama dr je zurio, pa nismo dugo bili sa njim. Ocekujem ovih dana da nas pozovu da nam daju dalja upustva.

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
15.12.2013 14:06:35   
Bebana17
Evo me, ženice moje user posted image vratih se sa embriotransfera, od sada sam zvanično trudna user posted image
Od 16 jc sa tri su išli na IVF, oplođeno dve, jedna osmoćelijska danas, jedna se malo kasnije počela deliti, ali napreduje, a od ICSI metoda je primenjena na ostatku ćelija (13jc) te je dobijeno 9 embriona, svi su osmoćelijski, tako da embriolog nije znala koje embriončiće da izabere jer su isti.

Vraćeno je tri osmoćelijska embriona, mislim da je jedna devojčica i dva dečaka user posted image (tako mi izgleda na onoj sličici što smo dobili).
Beta je 27.12.
Ostalih osam embriona nastavljaju da uzgajaju u laboratoriji i idu na blastociste, pa se nadamo da će biti nešto i da se zamrzne. Ako bude, zamrzavaće ih po dve blastociste.
Sam embriotransfer je bio vrlo kratak, nimalo stresan, odležala sam 45 minuta pokrivena na stolu, i onda otišla kući za Beograd.

Sve vas grlim i ljubim i nadam se blizancima user posted image

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
15.12.2013 14:09:14   
Bebana17
Zaboravih da napišem da od tih 13 jajnih ćelija sa kojih se išlo na ISCI nije na svim rađena oplodnja, nisu sve bile zrele, tako da ove na kojima je rađeno su se i oplodile i došle do osam ćelija.

Mnogo se nadam, decembar je mesec mog rođenja i moga muža, pa zašto ne bismo i bebe napravili u ovo vreme user posted image

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
15.12.2013 14:21:09   
wivern
Bebana sada jos samo da nam javis betu user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
15.12.2013 14:53:00   
PalcicaBg
Bebanice user posted image trudnicice nasa! Da se bebice sto cvrsce uhvate za mamu i ne idu nikud narednih osam i po meseci. I ja navijam za blizance user posted image Znaci dobili ste slikicu svojih bebica? A od terapije sta si dobila?

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
15.12.2013 15:00:18   
Skijasica
Bebana,
svi te user posted image i navijamo za tebe i tvoje bebice! user posted image user posted image user posted image I moj mm te pozdravlja i navija za tebe i tvog mm!

Svi smo zeljno iscekivali tvoj post. Meni su i suze posle kada sam ga procitala. Samo napred!


(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
15.12.2013 15:03:29   
Jole84
Bebana draga,navijamo jako za tvoje bebice user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
15.12.2013 15:10:24   
tamaricapn
user posted image Bebanice od sveg srca ti zelim lepu trudnocu i da bebice lepo rastu user posted image

(odgovor članu Skijasica)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
15.12.2013 15:25:28   
Bebana17
Od terapije samo vaginalno utrogestan I pijem ogestan. A fragmin koristim odranije, a druge zene dobijaju fraxiparin. Hvala svima vama na zeljama, zajedno smo jace!

(odgovor članu tamaricapn)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
15.12.2013 16:17:49   
tamaricapn
Palcice napokon poceh danas sa stimulacijomuser posted image

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
15.12.2013 16:18:47   
PalcicaBg
Sve dobijaju fraxiparin?Jel i to svaki dan ili kako? Sta ti je dr rekao za mirovanje,koliko da mirujes,kako da se ponasas?

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
15.12.2013 16:20:03   
PalcicaBg
Tamarice user posted image Nek je sa srecom draga...

(odgovor članu tamaricapn)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
15.12.2013 16:27:03   
tamaricapn
hvala Palcice negde sam procitala da je surutka dobra da se pije u toku stimulacije, a nemam pojma gde je ima da se kupiuser posted image

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
15.12.2013 16:59:19   
PalcicaBg
Ja je pijem u poslednje vreme.Ne mogu da nadjem domacu,pa kupujem na zelenom vencu u mlecnoj prodavnici.Koliko je dobra ne znam,al meni prija.Uzimala na jos jednom mestu pa bacila,kisela je i skroz neprirodna.

(odgovor članu tamaricapn)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
15.12.2013 18:16:06   
plašljiva
Bebana navijam najačeuser posted image user posted image user posted image

Devojke ja samo da se javim sutra imam zakazane konsultacije u Valjevu. Radi se o sledećem, pre mesec dana sam prošla prvu neuspelu VTO u Frontu. NIje da nisam bila zadovoljna osobljem i protokolom ali sam imala jedan veliki prospust od strane načelnice. Nije mi odobrila Fagmin(fraxiparin) jer on po njenom mišljenju ne utiče na sam uspeh VTO i ako sam ja imala izveštaje od dva lekara da je kod mene to neophodno (imam dve urodjene i dve stečene trombofilije). Za Valjevo sam pročitala ovde i jako se obradovala da postoji bolnica gde možemo raditi VTO o državnom trošku i imati mogućnost zamrzavanja embriona. Trenutno sam u procesu skupljanja analiza za prvostepenu komisiju ( za koju se nadam da ću predati do nove godine) i želela sam da posetim VA pre samog izbora u Nemanjinoj. Uz pomoć Palčice user posted image sam dobila broj i dr mi je izašao u susret. Svima želim puuuno uspeha. Pozdrav od mene pa se javljam sa utiscima.user posted image


(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
15.12.2013 18:34:51   
PalcicaBg
user posted image Plasljiva srecno sutra,cekamo da javis utiske,ja ne sumnjam da ces biti zadovoljna.Pozz...

(odgovor članu plašljiva)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
15.12.2013 21:39:30   
Štetica
Tamarice srecan pocetak i da nas u novoj godini obradujes visokom betom.Surutka je dobra jer ima ima puno belancevina i super je kod hiperstimulacije,umiruje jajnike. Imlek je pakuje tako da bi trebalo da je ima po marketima. Ako je nenadjes dobra zamena su i kuvana belanca,2-3kom dnevno.
Plasljiva srecno sutra.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
15.12.2013 21:46:59   
tamaricapn
hvala Stetice videcu sutra u tempu ili maxiju ali u svakom slucaju lepsa su belancauser posted image ET je planiran bas 31 dec.ako bude sve kako treba trebao je ranije ali ja baksuz kasnilo mi je tako da sam veceras pocela sa gonalima ali se nadamo da izadjemo iz njihovog centra sa po 2 user posted image

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
15.12.2013 22:02:45   
Štetica
Tamarice taman u novu godinu ulazis kao trudnica. Pa kad budes isla sledeci put u Va,prosetaj do pijace(300-400m od bolnice) pa kod zena na pijaci potrazi surutku,sigurno je zdravija i manje preradjena(citaj jaca) od te fabricke. U frizideru moze da ti stoji i 10 dana da se nepromeni. A belanca nemoj da solis.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu tamaricapn)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
15.12.2013 22:03:33   
Štetica
Tamarice taman u novu godinu ulazis kao trudnica. Pa kad budes isla sledeci put u Va,prosetaj do pijace(300-400m od bolnice) pa kod zena na pijaci potrazi surutku,sigurno je zdravija i manje preradjena(citaj jaca) od te fabricke. U frizideru moze da ti stoji i 10 dana da se nepromeni. A belanca nemoj da solis,jer so utice na zadrzavanje vode u organizmu,a to je ono sto treba da se izbegne.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu tamaricapn)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: IVF ZC Valjevo - Program vantelesne oplodnje
15.12.2013 22:09:47   
Štetica
Palcice ti 27.12 po terapiju a Bebana na betu.
Sto se mirovanja tice sve ce ti oni objasniti a dobices i papir na kom pise sta smes a sta ne u toku tih dana do bete. A da dobices i slicicu embriona koji ti se vracaju. To je bas divno od njih.
Sto se tice fraxiparina tice on se prima svaki dan,ali neznam da li ga sve zene dobijaju(preventivno zbog mirovanja) ili samo po potrebi. Ja sam radila trombofilije pre postupka(na svoj zahtev) i bilo je sve ok pa mi nije trebao fraxiparin.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Biohemijska trudnoća: Kako mogu da budem m...
Potpomognuta oplodnja usavršila je mogućnost začeća. Sada mnogi parovi, koji se ranije nisu nadali postizanju trudnoće, ...
Zašto je teško napraviti bebu?
Ako imate decu ili se nadate da ćete zatrudneti znate da trud da ostanete u drugom stanju nema gotovo nikakve veze sa za...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here