|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
22.9.2013 10:09:41   
Rosita
Ova avent vidim ima u aksi. Hvala big mum, mozda kupim, dok vidim kako ce nam ici ovaj postojeci nacin. On kapira da treba da pije, ali plazi jezik i zagrcne se, jasno je kako i zasto ako se proba imitirati dete user posted image . Ova tvoja baby vidim eliminise i stetne supstance iz vode, svejedno, meni nije dostupna.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
22.9.2013 10:36:39   
lokica77
i ja za K idem danas da kupim tu Aventovu pa cemo videti, ona jos uvek pije samo iz flasice

_____________________________

Ako ne ide po planu, ide po sudbini...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
22.9.2013 11:01:56   
Ana RR
Mi smo koristili dr Brown's (i flašice i dude i činijice i sve...) i odlične su.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lokica77)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
23.9.2013 15:23:44   
Bebilina
Rosita jeste, filteri se menjaju posle 300 punjenja (kad je to, pojma nemam, bacim kad krene da izgleda korisceno).
Ma sad mi je to glavobolja manje: znam da ce da pije iz ove, ne prosipaju se ako bas ne treses, tako da vise ne kupujem decije no spill isl. user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
23.9.2013 23:52:11   
Azra_
Evo i nas... Nakon što sam htela da bacim i ovu flašicu, ipak smo uspeli! I u uputstvu je objašnjeno da se mora malo ˝nategnuti ˝ slamčica kako bi voda lakše išla. Uputstvo je bilo na nemačkom, nije mi palo na pamet da tumačim, tek kasnije mm pogledao. Dakle, dete ima već 20 meseci, a do sada nikako nije hteo da prihvati ništa drugo osim obične flašice. Pokušali smo i silikonski pisak, i plastični, ništa. Hoće iz obične čaše, ali ne mogu mu u gradu držati čašu, ili dok smo negde u putu , u kolima, mislim, mogu, ali ispolivaćemo se.

Na moru je otkrio čari slamčice, i evo, sada sasvim lepo koristi Munchkin flašicu sa slamčicom. Pije samo vodu iz toga. Sokove ne pije. Jogurt iz obične šolje, mleko na flašicu.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
24.9.2013 21:28:21   
lokica77
Mi kupili pre neki dan onu Aventovu no spill casu sa piskom 6+ i K je nikako nece samo se namrsti i nema sanse da otvori usta

_____________________________

Ako ne ide po planu, ide po sudbini...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
25.9.2013 11:39:18   
Rosita
Lokice, a mi kupili dr Browns, kao sto Ana rece casa je dobra, nema polivanja, e sad kolicina tecnosti koju on popije nije do case.

Prodavacica veli da Nuby zahteva jak cug, tj. da dete dobro vuce, pa ne zna da l ce sestomesecno dete moci bas toliko da vuce, kaze najbolje idu Nuk, ali ja poslusah Anu. Avent nije bilo, tako da nije bilo dileme.

< Poruku je uredio Rosita -- 25.9.2013 11:41:14 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu lokica77)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
29.9.2013 9:46:26   
Misha i Ljisha
Mi imamo nubijevu i ne cini mi se da treba jak cuguser posted image ili ova moja ima jak cug pa se ne muciuser posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
29.9.2013 9:53:32   
Ana RR
Rosita, nisi pogrešila (barem iz mog iskustva). Ja sam toliko bila zadovoljna flašicama za mleko da sam sve njihovo kupovala (a i zaista su odlični i kvalitetni), pa su mi i iz Kanade donosili.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
30.1.2014 10:20:03   
MASHKA
mi smo juče Aleksi uzeli ovu i odlično je prihvatio
http://www.kadulja.hr/index.php?option=com_content&view=article&id=177:prva-aa&catid=26:uimo-piti-iz-ae&Itemid=48
sve pohvale za čašuuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
30.1.2014 10:23:53   
Peace*
Baš je super! user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
30.1.2014 10:28:27   
Didy
Stvarno deluje dobro, Maška. Je l to nešto novo? Nikad ranije nisam videla.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
30.1.2014 10:38:46   
MASHKA
jeste njihova najnovija čaša, 12m+. moram još jednu za sokić da naručim koliko je dobra!
Dete usnama pritska taj plastični deo gore i onda voda curi, inače nema prosipanja...prvo je pritiska i više nego što treba ali je brzo ukapirao kako radi.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
30.1.2014 10:41:14   
adulence
Mi pijemo iz obicne plasticne case...mnogo je slatka ljubicasta sa nekim lalama...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
30.1.2014 10:52:36   
Didy
I moji su već sa 7-8 meseci počeli da piju iz obične čaše, ali ova aventova mi se baš sviđa. Strava je fora! A ne prospe se čak i ako je okreneš naopako?

< Poruku je uredio Didy -- 30.1.2014 10:53:45 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
30.1.2014 10:56:47   
MASHKA
ne, samo kada dete usnama dodirne plastični deo, odličan postepen prelazak na čašu!
I on zna da pije iz obične čaše ali nije mi to rešenje jer još je mali, može da prospe...ne mogu da mu je stavim na sto da uzme sam kada hoće...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
30.1.2014 15:30:11   
Jeca.V
I mi pijemo iz ove Avent case,odlicna je.Jedina mana je sto uvek malo vode ostane ispod tog dela sto se dodirne usnama pa to moze da iscuri,ali to je kud i kamo manje nego cela casa.Moj sad pije i iz obicne plasticne case,ali ima 21 mesec i do skoro je kada nije pod mojim nadzorom bacao casu na pod sa sve vodom.Ali sada je vrati na sto ili kuhinjsku plocu mada se desi i da se malo zalije vodom.Tako da cemo ovu avent forsirati jos neko vreme,a zgodna je i za ponetiuser posted image

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
30.1.2014 15:40:09   
lokica77
mi smo uzeli za K Nuby sa silikonskom slamcicom i super je, mada ona pije i iz obicne case...

_____________________________

Ako ne ide po planu, ide po sudbini...

(odgovor članu Jeca.V)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
30.1.2014 18:46:14   
Sanchy
Gde u Bgd ima da se kupi ta nova Avent casa?U Aksi nema,sad sam gledala sajt a nisam videla ni kod nas u apoteci..mi imamo problem jer M.obozava da prosipa tako da casa nikako ne dolazi u obzir a da nije zatvorena jer sta god da koristi on,ako ga ne gledam,pocne da mucka i prosipa svuda,,trenutno koristimo sa piskom flasice za mleko a vodu pije Aqua viva junior pa iz njihove flasice a ova nova Aventova je bas dobra forauser posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu lokica77)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
30.1.2014 19:05:44   
MASHKA
evo ima ovde
http://www.letoshop.rs/proizvod/628215
i ne plaća se poštarina!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
30.1.2014 19:56:11   
Sanchy
E hvala ,do tamo mogu i da skoknem,,steta sto nemaju plavu..htela sam jos da dodam obe flasice na pisak sto imamo su Nuby i ne dopadaju mi se,jeste da tecnost nece da iscuri i kada mucka flasicu ali se jako tesko zatvaraju i ako ne zatvoris kako treba kaplje,nekada mi treba nekoliko pokusaja da zatvorim kako treba,,a poklopac uzas,njega ako uspem svom snagom da stavim tako moze,Takodje sam kupila Dr Brown casu kao sa tvrdim piskom koji ima tri rupice ali on kad uhvati da trese to curi na sve strane pa je uopste ne koristim,,tako da sve promasaji,Ne daju mi se pare za jos jedan a ova casa deluje ok

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
30.1.2014 20:24:27   
nina26
moja i dalje pije sve iz flasiceuser posted image davala sam joj par puta iz case, i zagrcne se, sva pocrveni...pa smo to ostavili za kasnije..sta znam, misljenja sam da ce nauciti kad tad da pije iz caseuser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
30.1.2014 20:38:30   
Sanchy
Da,ali dugo koriscenje flasice i laza uopste jako lose utice na zube zato treba izbacivati sto pre,ali evo vidis ja imam problem sto dasa voli da prosipa pa trazim neko odgovarajuce resenje a ova nova Avent casa mi se cini da je to to..

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
30.1.2014 20:43:56   
Didy
Nina, ja sam mojima davala prvo jogurt iz šolje, on je gust, pa se ne zagrcnu. A onda kad su se malo istrenirali s jogurtom, prešli smo i na vodu iz čaše. Zagrcnuće se par puta dok ne skontaju, posle više neće. Ako tako gledaš, nikad im nećeš dati iz čaše.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
30.1.2014 20:48:35   
nina26
u pravu ste,ali krene tako nekada i da me vuce, gura, pa se isprosipa, i onda mi lakse da joj dam iz flasiceuser posted image ..ali mleko pije iz flasice, to ne mogu da joj ukinem, jer tako legne,popije i zaspi.. da li je i to problem?

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Nije se vratila kući iz škole. I neće se v...
Pre nego što kreneš da upireš prstom u druge, možda ipak da ga staviš na čelo.
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here