|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RAK
12.9.2013 23:00:58   
Chipsy
Ne mogu da verujem da danas pisete o tome. Na danasnji dan, pre 7 godina, preminula je moja draga baka od raka pluca. Isto tako, jako brzo, mada su nju dugo bolela ledja, a lekari je lecili od zucne keseuser posted image
Zar tu vakcinu nije primio Bata Zivojinovic? Pepi, mozda je ta koju ste vi nabavili neka lazna, ne znamuser posted image
Grlisa za sveuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: RAK
12.9.2013 23:04:33   
Ana RR
Moj deda je prošle godine umro od raka pluća, u junu otkrili, posle tačno mesec dana je umro, kući pored mame i bake user posted image poslednji put kada sam ga videla još je bio svestan, izljubio Marka, i sledećeg jutra upao u neku komu iz koje se nije više probudio. user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Chipsy)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: RAK
16.9.2013 21:41:31   
pepino
IZVORNA PORUKA: Chipsy

Ne mogu da verujem da danas piset_e o tome. Na danasnji dan, pre 7 godina, preminula je moja draga baka od raka pluca. Isto tako, jako brzo, mada su nju dugo bolela ledja, a lekari je lecili od zucne keseuser posted image
Zar tu vakcinu nije primio Bata Zivojinovic? Pepi, mozda je ta koju ste vi nabavili neka lazna, ne znamuser posted image
Grlisa za sveuser posted image


Chipsy ne lazna je jer je moj muz bio licno na Kubi po nju,u bolnici 3 dana,sa tim Dr. i sve je odradjeno kako treba,nije nam je niko preprodavao pa da pomislimo da je laz...
A Bata kad se spomene ja samo dobijem osjecaj koji vam ne mogu opisati,ne zelim da mrzim ikoga,ali kad procitam na netu legenda,ovo ono,svaka cas_t njegovim filmovima,njegovoj glumi,ali da kazem da je covjek za mene je ejdna velika nula!
On nije primio vakcinu kako su mnogi ljudi razumjeli,ja sve znam u detalje jer sam mjesecima istrazivala,kontaktirala mnoge ljude,pratila sve po netu itd itd...
On je primio Vidatoks ili Escozul,to je jedno te isto,to su kapi od otrova skorpiona sa Kube koje je njegova cera prodavala i napravila biznis zajedno sa njegovom laznom reklamom!
I napominjem ovo nije zato sto se moj muz nije izlijecio neka mrznja,ljutnja ili slico pa sam kivna na njih,vec je sve provjereno...
Licno sam po 100 puta slusala njegov intervju u emisiji na televiziji nasoj u R.S na kojoj kaze da su svi ljudi kojima je on donio lijek jos zivi,kao lijece se,izlijecice se u tom smislu,a to su na stotine ljudi,a ja sam ih upoznala i citala-pratila na netu na deset_ine nikom nije pomogao,ne postoji covjek da je bio imalo bolje od toga a kamoli da se izlijecio...tako da sve je kristalno jasno...
Njegova cerka radi i zivi na Kubi vec nekih 15-20 godina i nista nije radila bez novca,uzeli su para i para...
Ne znam samo kako se Boga ne boje a platice za sve te lazne nade bolesnih ljudi i prevare!

Nije da samo moj muz od te vakcine nije imao koristi vec niko nije,kazem vam bila sam sa mnogim ljudima u kontaktu,povezali smo se preko foruma,bukvalno smo jedni drugima sve javljali,tjesili se,kukali,i svi su sada pokojni u roku od par mjeseci,neki su na pola isprimali a neki sve i odma nakon toga preminuli,a ima tu jos informacija i informacija koje ukazuju da je to sve bio samo biznis...
Jer ti tamo Dr. obecaju neke stvari kad si tamo i dok dajes kes,a nakon toga ne mozes da ih dobijes,ne odgovaraju na mejl,ne daju svima iste doze itd itd... mnogo nepravilnosti i neprofesionalnosti...

Ljubim vas cure i molim Boga da nikom nikad ne zatreba sve ovouser posted image


< Poruku je uredio pepino -- 16.9.2013 21:42:42 >

(odgovor članu Chipsy)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: RAK
16.9.2013 21:48:29   
dunja RR
Anči user posted image

Joj Pepi, užas! Ja pojma nemam to za Batu, čula sam da je bolestan ali pojma nisam imala od čega. Strašno ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: RAK
16.9.2013 21:53:22   
pepino
Ma Dunja to je sve strasno da strasnije ne moze biti,varati narod na takav nacin je dno dna,ne postoji dalje...
On nije imao karcinom kako svi misle on je imao gangrenu, koju je na kraju lijecio crvima,bukvalno su to neki crvi koji pojedu taj dio koji trune i da onda on ne bi dobio sepsu,jer htjeli su da mu amputiraju nogu...
On je rekao kako su mu tamo Dr. rekli da to nije nista specijalno da to i nasi ljudi znaju ali da nece da lijece ljude na takav nacin..
Znaci on nema nista sa vakcinom,sem sto je na kraju njegova cera povezala se i sa tim Dr. Rubenom kod koga je moj dragi isao pa je i ona sa njim saradjivala,za lovu naravno,ispocetka su samo pravili ona i njen tajo biznis sa tim otrovom Skorpiona Vidatoksom i navodno lijecili ljude po Srbiji,ma strano,nemam snage da pisem o tome koliko sam ogorcena i tuzna...
Koliko ljudi mogu daleko ici to je strasno...user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: RAK
16.9.2013 23:19:33   
Chipsy
Pepi, strasno. Eto kako sam i ja nasela, i da sam na vreme cula za to sigurno bih nabavila. Sta ti je reklama.
Nisam pratila tvoju pricu, ali evo sad sam videla ishod, zao mi je, dragauser posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: RAK
16.9.2013 23:28:47   
degu
Pepino jako mi je žao zbog svega što prolazite. Ispratila sam tvoju priču i svaki put kad vidim da si pisala nadam se nekim dobrim vestima user posted image Držite se...
Ja sam izgubila dve tetke od raka grlića materice...bila sam jako mala kad mi je rođena tetka umrla, a sećam se koliko mi je sve to bilo strašno, stresno, bolno...

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Chipsy)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: RAK
17.9.2013 11:13:56   
NadaR
Pepino user posted image najveci . Sve drugo je suvisno. user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: RAK
17.9.2013 11:24:12   
lanajelena
Pepino user posted image nadam se da si bar malo stala na nogeuser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: RAK
17.9.2013 22:09:19   
pepino
Degu nema tu dobrih vijesti,mozda nisi razumjela,moj dragi nije sa nama vec ounu godinu i 17 dana...
Ali u svakom slucaju hvala na lijepim rijecima...
Nado ljubac
Jelo stala sam bas,radim,ok sam,zivim zivot punim plucima koliko mogu...
Ne vidi se na meni da sam prosla pakao koji sam prosla...
Ljubim vas sve

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: RAK
17.9.2013 22:14:08   
Ana RR
Pepino user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: RAK
17.9.2013 22:26:00   
degu

IZVORNA PORUKA: pepino

Degu nema tu dobrih vijesti,mozda nisi razumjela,moj dragi nije sa nama vec ounu godinu i 17 dana...



Nisam shvatila, mislila sam da se i dalje borite user posted image
Žao mi je jako user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: RAK
29.12.2013 22:07:46   
Olga75
trenutno sam kod s&s , svekar ima ca pluca , malopre sam ga masirala , on je kost i koza , sav je dehidriran , nemoze da jede , pije , morfijum uzima bas cesto, lezi , cak ima i dekubitus .Jadan ne spava danima , danas mi se cinilo da ce da se baca po podu od bolova, cekamo 9 januar , tada ide na drugo zracenje i posle toga za mesec dana na kontrolu kod onkologa. Ne znam ali ovo mu je mucenje ali bas uzasno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: RAK
29.12.2013 22:14:32   
branki*
uffff,olga,basuser posted image ..tako je i moj svekar isto stradao od raka zeluca..sve isto,bolovi,nespavanje,kost i koza,dekubitis...zalosno ga je bilo i gledati na sta je spao,kako bolest moze da izoblici coveka...tugauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: RAK
12.2.2014 22:27:24   
Anoniman
Evo mene u ovoj temi! Na zalostuser posted image

Moj problem nije rak, vec tumor,tj.ne moj vec moje devetnaaestogodisnje sestre, danas su joj odstranili deo plucnog krila i tumor velicine oraha, i zlezde, za 5 dana biopsija, i znacemo da li je maligno ili benignouser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 265
   RE: RAK
12.2.2014 22:46:50   
mtajcica83
UM, user posted image user posted image .Neznam sta da ti kazem...Zao mi e sto je to tako, ali ipak dobro je da su na vrijeme otkrili..Moras milsiti pozitivno i biti jaka.Vjerujem da ce ti dosta zena odavde biti podrska bar na ovaj nacin user posted image .

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: RAK
12.2.2014 23:09:38   
Ana RR
Um user posted image nadam se da će sve biti u redu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: RAK
12.2.2014 23:11:26   
Anoniman
Ne znam ni ja sta da kazem, vec sam pisala Ona je od 9.1. imala visoku temperaturu, upala pluca, na rendgenu senka, vodali je po kv, ali hvala bogu imamo ponzanike i veze, pa je taj dr iz kv poslao za beograd, bila prosle nedelje dr. rekao da sumnja na cistu, dlaku, neku fleku, jer je kao mala imala astmu, iskljucili su mogucnost, tumora, ali je na skeneru napisano nepoznata radioloska promena,
u ponedeljak su ih primili na KBC i dijagnoza tumor pluca, operacija je trajala od 8 do pola jedan, mesto je bilo nepristupacno, otklonili su joj to , i sada cekamo reyultate, jaoj ali nju kada covek vidi nikada ne bi rekao da je bolesna, kako je to podmukla bolest, samo da mi ona bude dobro!

< Poruku je uredio Unina mama -- 12.2.2014 23:14:02 >

(odgovor članu mtajcica83)
  Direktna veza do poruke: 268
   RE: RAK
12.2.2014 23:28:15   
Didy
UM, baš mi je žao. Nadam se da će sve biti u redu. Tuga koliko mladih ima koji boluju od raka. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: RAK
12.2.2014 23:34:13   
Anoniman
Didy tuga, a bez ikakvih simptoma, kako se zivot za mesec dana okrene naglavacke. Narednih 5 dana ce mi biti kao godineuser posted image

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 270
   RE: RAK
13.2.2014 0:25:05   
Jeltje
Joj UM, bas mi je zao...Zao mi je svih bolesnih ljudi, a narocito kada su tako mladi. user posted image

Molicemo se za tvoju sestru da sve bude ok.

Bas sam veceras poslala poruku za malu Unu koja ima leukemiju (ja zaista nemam vise, ali ako svako posalje po poruku to je vec nesto)...I jako me obradovao gest Milosa Ninkovica koji je danas uplatio sav novac koji je neophodan za Unin oporavak. To je zaita veeeliki gest!!! Kad bi bilo vise takvih ljudi...

_____________________________

“If you can’t smell the fragrance, don’t come in to the garden of love”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: RAK
13.2.2014 7:45:47   
mama micki
UM baš mi je žaouser posted image user posted image user posted image
Iskreno se nadam da će sve biti u redu, mlada je ona i to može samo da joj pomogne.
Budi jaka i budi joj podrška!
Šta da ti kažem osimuser posted image

(odgovor članu Jeltje)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: RAK
13.2.2014 9:21:47   
adulence
Svu pozitivnu energiju vam saljem i molim se da bude dobro...mora biiti...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: RAK
13.2.2014 9:27:32   
Anoniman
Hvala vam drage mojeuser posted image user posted image user posted image punoo mi znaci vasa podrska

(odgovor članu adulence)
  Direktna veza do poruke: 274
   RE: RAK
13.2.2014 12:11:12   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Unina mama
i sada cekamo reyultate, jaoj ali nju kada covek vidi nikada ne bi rekao da je bolesna, kako je to podmukla bolest, samo da mi ona bude dobro!

UM, ja tek sad ovo vidim. Reci mi sta su rekli doktori koji su je operisali. Oni obicno odmah znaju da li je benigno ili maligno.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here