|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gorušica
9.3.2014 12:46:24   
draganica
Žene, pomagajte! Pretražila sam forum, ne nađoh temu, ako ima neka me adm. prebace.

23. sam nedelja i od početka me muči gorušica. Izgoreh! U prvoj trudnoći se pojavilo tek pred kraj trudnoće i to mi je bilo prvi put u životu da imam gorušicu, a sad, čini mi se od prvog dana, još od onih prvih mučnina.

Izbacila sam iz ishrane sve što sam primetila da mi smeta - banane, testo, masno, ali nije dovoljno. Grickala sam krekere, pa mi preslano, a ne pomaže mnogo, korica hleba me nadima i ne prija mi, jedino je neko vreme pečeni badem pomagao, ali sad to traje pola sata, na primer i onda sve iz početka. Javlja se i ujutru i uveče.

Ako neko ima savet, molim pomozite!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Gorušica
9.3.2014 14:52:18   
Jole84
Draganice pokušaj sa kokicama,to su neke od naših trudnica slučajno provalile i zaključile da pomažu user posted image Meni recimo pomogne banana,ali samo privremeno.
Mada,ne muči me svaki dan gorušica,al kad krene user posted image
Pridruži nam se i na trudničkim ćaskanjima user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu draganica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Gorušica
9.3.2014 14:57:31   
adulence
sirovi badem,sirovi pirinac...mene je badem ali sirovi spasavao...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Gorušica
9.3.2014 15:06:54   
lesica
Devojke imamo temu kiselina, pa ću prebaciti ove postove tamo, a ujedno ću i tu temu preimenovati u gorušica/kiselina.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Gorušica
9.3.2014 15:09:24   
Jole84
Pa ako Les,jer kiselina mož da bude i sona user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here