|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   sluzava stolica u trudnoci
5.3.2012 15:39:25   
aurora08
Devojke, u 25. nedelji trudnoce sam. Pre otprilike mesec dana pojavila mi se sluz u stolici i stolica mi je svetlije boje sa nekim tamnijim, tvrdjim delovima! Ne znam sta je to i da li je to normalno u trudnoci. Pre trudnoce nikada nisam imala probleme sa stolicom. Da li neka od vas ima slicna iskustva?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: sluzava stolica u trudnoci
13.11.2012 14:51:10   
dunja RR
Korisnica pita:

Trudnica sam u trecem mjesecu, primjetila sam kad imam stolicu da imam sitne male crne tačkice na papiru (sitno kao mljeveni biber) kad se brisem to je ono u sklopu stolice, pa me zanima sta je to, do sad to nisam primjecivala? Hvala unaprijed!
Malo sma zabrinuta pa se nadam da cete mi pomoci da uklonim strah.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu aurora08)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: sluzava stolica u trudnoci
13.11.2012 14:56:07   
Anoniman
Kod beba se takve crne trakice i tačkice umeju pojavljivati nakon konzumiranja banane. Ne znam dal može biti tako nešto i kod trudnica. 

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: sluzava stolica u trudnoci
13.11.2012 15:03:26   
Snelle
Piješ li folnak ili neke vitamine sa dodatnim gvožđem? Od takvih preparata hoće stolica da bude tamnije boje, ali ne znam baš za te tačkice.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: sluzava stolica u trudnoci
13.11.2012 17:17:56   
malamaca2
Pijem folnu kiselinu i pregnavit a ne znam otkud te tackice u stolici, malo me zabrinjava samo da bas znam da je normalno pa da ne brinem. Ako neko ima neko slicno iskustvo molim vas pisite.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: sluzava stolica u trudnoci
21.2.2014 19:23:22   
dunja RR
E i ja imam ovo sada.

A ono što me malko brine, je to što, kada imam stolicu, od kako je stomak počeo rasti galopirajuče (ali stvarno), mene jako boli kada idem u toalet, ne dole,ne guza znači (izvinite na detaljisanju), nego u stomaku tokom pražnjenja, posebno donji deo stomaka. Baš, baš boli ..
Da li još nekom tako?

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Korisnica pita:

Trudnica sam u trecem mjesecu, primjetila sam kad imam stolicu da imam sitne male crne tačkice na papiru (sitno kao mljeveni biber) kad se brisem to je ono u sklopu stolice, pa me zanima sta je to, do sad to nisam primjecivala? Hvala unaprijed!
Malo sma zabrinuta pa se nadam da cete mi pomoci da uklonim strah.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: sluzava stolica u trudnoci
22.2.2014 9:23:30   
New Mom
Dunja materica ti naleze na creva. Teze i sam sadrzaj prolazi ali i sami pokreti creva se remete.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: sluzava stolica u trudnoci
22.2.2014 9:45:06   
dunja RR
Hvala NM, pretpostavila sam da je normalno, ali je baš neprijatno, pa sve mislim šta bi mogo da bude ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: sluzava stolica u trudnoci
22.2.2014 14:01:55   
Jole84
Dunjči i meni je tako,doduše od kako pijem gvožđe,bole me i guza i stomak,a stolica mi je skoro crna. Nego,zadnjih dana vidim napredak,valjda se organizam navikava user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: sluzava stolica u trudnoci
22.2.2014 14:26:39   
dunja RR
E u pravu si Jole, sada i ja povezah to sa gvožđem, i ja pijem Heferol od skora i od tada je počeo taj bol.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here