|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
28.3.2014 8:46:41   
little_one
Jutro mamike!

Pa ja bas slabo pisem ovdje, a evo vec cu po drugi put da budem mama....ih, jedva cekam...a imam utisak da sam sve zaboravila sto se tice bebica, idemo ispocetka, dojenje, siroki povoj, stvaranje rutine, prilagodjavanje, grcici..."slatke" muke....radujem se jer idemo u toplije vrijeme pa ce i raspolozenje da bude bolje...ovo vrijeme bas ubija u pojam....

Djecica su vidim u vrticima, jaslicama, i mi smo se upisali u vrtic pa ce valjda nekad da nas zovu...rekli su mi da se ne nadam za mjesto u naredne dvije godine....moracemo za nekih godinu dana da jurimo privatni barem...bas vam zavidim sto mozete tako lako djecicu da odvedete i upisete u vrtic....kod nas je to misaona imenica ako nemas jak novcanik i ledja...ufff...

Lijep dan vam zelim mame...

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
28.3.2014 9:13:28   
emicaa
Dobro jutro,moj indijanac se sve teže odvaja od mene,preko dana će ležati tri sata ako treba ali ja moram sjedit pored nje,neće ostane sama ni sekunde,sinoć se otišla istuširati ona plakala kao da je neko guli i čim me je čula odma osmjeh,žao mi mužića kaže da se osjeća kao da ga ne voli ali razumijem ga.ovaj vikend opet radim a već sad brinem kako će bez meneuser posted image

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
28.3.2014 12:39:01   
Misha i Ljisha
hehehe mi se stalno brinemo kako ce muzevi. dunja je imala 3 meseca kad sam je ostavila samu sa mm i morala sam da se vratim kuci jer po njegovoj prici ona nikad NIKADA NIKADA nije toliko plakala. Ija dosla kuci (nista nisam obavila u gradu samo sam se okrenula i vratila) a ona se meni kezi, a mm presrecan jer se ona nasmejala. Posle toga je nisam ostavila dok nije napunila 9 meseci, otisla sam na par sati i nije htela da jede i bacila posudu iz koje jede (evo jos stoji fleka na zidu od njenog rucka) i posle toga sam svima davala da je hrane dok sam ja tu, ma osobama koji prvi put dodju kod nas ja dam da hrane Dunju ahahah... Sad nema problema. Mislim sto se tice hranjenja ali sad zna kad mama negde ide, i ne odvaja se od mene, prilepak mali. Inace i ja sam sinoc usla da se istusiram i ona se probudila i u dreku mm nije mogao da je smiri, ja izjurila iz kupatila (da prostite ni gace nisam obukla) i uzela i u sekundi se smirila. Sta da radim kad je takva. Bice to sve ok. Kad je ostavim kod babe ili da je mm cuva bude ona superiska ni ne doziva me ali kad se vratim krene da place ako slucajno prvo udjem u kupatilo da operem ruke a ne uzmem je odmah.

D spava a iskreno izgleda da cu i ja. Nesto mi se pridzonjalo a imam neki osecaj ako legnem da cu samo da se vrtim i da zaspim taman pre nego sto se ona probudi. Obicno to tako bude. user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
28.3.2014 13:28:15   
mati
Zdravo mamike. Moje dete jos zabusava i ne ide u vrtic, a tek sad mm nece raditi mesec dana pa verovatno necemo ni da ga saljemo...
Ja najvise imam poverenja kad su deca sa mm, u nekim situacijama mi se cak i cini da je bolji roditelj od mene,ne znam... Vise paznje obraca na neke stvari koje ja npr i ne primecujem...
Morate da ih pustite da se malo "zduse", sto bi rekli mi na jugu, da se bolje upoznaju i opuste,onda sve ide lepo, sem sto ne mogu da doje.user posted image
Emmice pa ti radis?

< Poruku je uredio mati -- 28.3.2014 13:29:23 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
28.3.2014 13:45:16   
emicaa
Radim samo vikendom u restoranu dva do tri sata,a restoran 15 minuta od našeg stana.ma šta ću mu neka se snalaze user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
28.3.2014 13:49:39   
emicaa
a mm inace kad todora bas place onda place i on pa ako se tu zatekne svekar pocne i on,ja dobijem slom zivaca dok ih sve umirim,nekad mislim da mi je puna kuca djece user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
28.3.2014 13:54:09   
mati
Pa dobro nije to puno, taman izadjes iz kuce malo...user posted image
A deca sve osecaju, verovatno se tm uspanici sta i kako, malena to oseti pa place ili bude i ona nervozna, onda svi u glas placu i jedno drugo povlaci...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
28.3.2014 15:16:33   
emicaa
Baš mi godi to malo da radim,a i dobro dodje dodatna zarada user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
28.3.2014 17:03:51   
Anoniman
Dan mame!!!
Mi smo bolesni,Filip ima laringitis a Hana bronhitis,pijemo lekice i inhaliramo se.
Inace sutra nam je prvi rodjendanko!!! user posted image

(odgovor članu emicaa)
  Direktna veza do poruke: 434
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
28.3.2014 21:41:44   
reve84
Vece zenske drage!
MI se druzimo jos uvek..smizla nece da lala...a ja cu da se srusim pored nje :)
I dalje slabo ruckamo ali sam cvrsto resila da se ne nerviram :) samo jos to da izvedem.
Sutra idemo u skitnju kod moje sestre koja je trudna posle 2 VTO i jedva cekam da joj mazim tibu!

Ajde da mi svi brzo ozdravite.

Pozz


_____________________________

Posle kise dodje duga :))))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
28.3.2014 22:17:26   
emicaa
Veče,ja gotova sa poslom,uh baš sam se premorila,indijanac spava,kaže mm da mu se nijednom nije nasmijala,baš se kao vidi da sam joj falila pa sam se baš razniježila ali šta mogu,moram radit.

(odgovor članu reve84)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
29.3.2014 6:52:55   
Anoniman
Jutro mame!
Danas nam je rodjendanko prvi!user posted image
Izvolite na user posted image i user posted image

(odgovor članu emicaa)
  Direktna veza do poruke: 437
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
29.3.2014 6:54:12   
emicaa
Čestitaaaaam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
29.3.2014 6:57:47   
majared
Srecan vam rodjis user posted image .
Ja se probudila u 6, napravila proju, skupila ves i sad cekam da se ovi moji indijanci probude da pustim masinu da ispere pa prostrem novu turu. Nadam se da cemo danas do grada, da me izvede muz u svet.

< Poruku je uredio majared -- 29.3.2014 6:58:42 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
29.3.2014 7:59:07   
NadaR
Filipova rodjendanska temica

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
29.3.2014 8:33:37   
jovicaa
dobro jutro mame
da li neko mozda zna koliko dugo vaze uputi(osnovne analize) krv, stolica, urin, uputi za briseve?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
29.3.2014 9:30:41   
adulence
Dobro jutro i od nas,uh mene nesto lomi,probudila sam se sa bolom u grlu,a i sad pocinju misici da mr bole...ali dobro sam raapolozena,juce bili kod mog tate,danas mi mama dolazi,bas sam srecna bila je u nemackoj na poslovnom pputu,pa se nismo videle...sve u svemu danas divan dan...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
29.3.2014 9:39:48   
ivaMark
Dobar dan drugari,
jovice, ovde kod nas vazi 10 dana, bas je skoro mama moja radila analize.

Jaoo, mojoj bebani se sinoc pojave po ledjima i stomakukao crveni pecati a u sredini kao plikcic...odmah sam pomislila da su boginje (jer su sestrini klinci imali a nismo bezale od njih user posted image ) kad ono jutros nema nicega, samo dva komada ostala, nemam pojma sta bi to moglo da bude user posted image .

Reve, ne nerviraj se oko nejela, moja beba sa 11 meseci nema 9kg, mislim da je tu oko 8.5kg a rodjena je sa 4kg. Mada i ja sam se nervirala prvih 6meseci, ali za ovo vreme smo 2x radile krvnu sliku i sve je u najboljem redu tako da sam malo smirenija. Sada jedva popije 150ml mleka uvece, nekada i 100ml a ujutru malo vise....do 175ml. Jednom sam probala na silu da joj dam vise i onda je bljucnula pa mi je bilo zao i od tada joj pustam da rucka koliko ona zeli.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
29.3.2014 11:17:57   
doktorkakristal
Dobro jutro
sta je sa ovom decom te slabo jedu,mozda nesto u vazuhu ,sto paranoicni rekli ,truju nas dusmani user posted image
JOVICE kod nas vaze 6 meseci svi uputi

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
29.3.2014 12:54:55   
mali_mis
Dobar dan mamice user posted image
Nas je konacno prosla temperatura od zubica. A da li je neki probio, nemam pojma, A. zatvori usta cim vidi da prsom krecem ka njima user posted image Ja sam se konacno naspavala, ne osecam se vise kao zombi, a on ne moze da nadoknadi, pa samo pajki.
IvaMark da je nije nesto ujelo, ili je nesto jela sto joj ne prija bas.

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
29.3.2014 18:16:10   
anci kv
Moj dijanac ostaje sa mm, prababom, dedom... još komšije da ubacim u mašinu, samo da je sita, sve može
Mislim da sam je ostavila prvi put sa mm kad je imala nepune 3 nedelje, na nekih par sati. Bio je bled,unezverenog pogleda ali je gunđao sebi u bradu. Ufrkiše se i sad kad treba da je hrani a ja nisam tu.
Danas smo skitale po gradu, do frizera, gospođica skratila šiške....
Sad spava,zakucala posle ručka
Pozzzzzzz

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
29.3.2014 21:42:28   
Janncica

IZVORNA PORUKA: ivaMark


Jaoo, mojoj bebani se sinoc pojave po ledjima i stomakukao crveni pecati a u sredini kao plikcic...odmah sam pomislila da su boginje (jer su sestrini klinci imali a nismo bezale od njih user posted image ) kad ono jutros nema nicega, samo dva komada ostala, nemam pojma sta bi to moglo da bude user posted image .



Iva,videla sam da si pisala u temi o krpeljima. Odvedi bebanu kod doktora da pogleda te pecate.Tako zna da bude i od krpelja.Ne bih da te plasim,i nije nista strasno,mozda nisi primetila da joj se zakacio.
Pogledaj i na netu kako izgledaju ti pecati posle ujeda krpelja.Za svaki slucaj je odvedi,jer bas tako velik krpelj na krevetu,ako nemate kucne ljubimce ne verujem da je sam dosetao.


_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
30.3.2014 0:34:39   
viktori
Drage mame, da kucnem koju i ovde. Mi smo bolesni, N se izvukao, meni se jako slosila astma pa se sad ja lecim i sva sam na ivici suza...Neizdrziv osecaj kad nemas vazduha...ko se jednom gusio zna o cemu pricam. user posted image Inace secam se da je neko meni poslao link za inhalator negde. Nikako to ne mogu da nadjem. A moram ga hitno uzeti da ga imam i za N a i za mene. Ovo je bilo strasno i antibiotici na sve strane i temperature...Nisam mogla da se bavim njime bilo je puko prezivljavanje... Uglavnom da ne mesam teme ovde ko se seti il stigne nek mi posalje neki link u pp.
Sve vas grlim pa se kuckamo.

_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
30.3.2014 5:19:45   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame.
Viktori nemam astmu ali znam par ljudi koji se pate sa njom i verujem da je bas jako strasno. Zao mi je, nadam se da vas nece ponovo strefiti tako nesto.

Po starom vremenu je 4 a po novom je 5. Tako da nisam ustala bas jako ranouser posted image . Dunja je konacno spojila 7 sati sna, eto pre sat vremena je pila malo vode i nastavila, tako da su konacno izgleda prosle agonije sa cetvorkama. Mislila sam da necu preziveti izbijanje cetvorkiuser posted image .
Mi danas idemo na rostilj kod nekih prijatelja da nam se deca malo druze. Juce smo Dunja i ja bile malo na igralistu, bas je bilo sjajno svidja joj se i klackalica i tobogan i ljuljaska (a kuci nece da se ljulja na ljuljasci). Jako mi je smesna, cak se razmisljam da nabavim trambolinu jer se u igraonici nije htela skinuti sa nje pre nedelju dana i jako voli da skace i pada po krevetu. Moram da joj nabavim neke nove igracke, zanimaju je lego kockice zbog bata Noleta. Kupila sam joj tiganj (pa joj kazem da je to delimano tiganj ahahaha lupetam svasta) i neke tanjirice, plasticnu viljusku, kasiku i noz i soljice i neko plasticno voce i povrce. Sinoc je medu hranila i tako ga vucarala sa sobom, cak je sedeo i pored nje dok je ona bila na nosi. Nikako nas dve da krenemo u neku vecu akciju po dvoristu, ili nas vreme zeza ili neke druge obaveze tako da nam ove nedelje ne gine zesci rad napolju. Nemam za nju adekvatne alatke, ima ona kao neke grablje i neku lopaticu ali su jako male tako da moram ipak neku vecu kanticu i lopaticu da joj uzmem jer kod nje izgleda vazi "Srbija se saginjati nece"user posted image .

Odoh mame da nalozim jednu vatru, ishladi se kuca preko noci. Puno vas pozdravljam

(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Razgovori mama 3/14 [chat]
30.3.2014 7:12:05   
adulence
Dobro jutro mame evo ja od sabajle da vam se pozalim dok mi dete jos spava...ja sam zapatila neku temperaturu samo.me je presekla juce popodne i ide do 39 jako sam lose spavala i sve me zivo boli,jedva cekam da mi mama dodje...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here