|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
15.6.2014 23:34:13   
jovicaa
klarita, genijalna slikauser posted image
ja sam operisana i ne radim nista, danas sam nesto bila dobro raspolozena pa sam pravila pancerote, ali danas i ko zna kad opetuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1301
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
16.6.2014 11:53:20   
mali_mis
Toliko sam nesavrsena da sam dozivela pet nervnih slomova menjajuci sinu pelenu. I vrisnula sam 3 puta, jednom na njega, ova 2 puta na moju babu, jer je bilo "pa nemoj da mu mazes guzicu vidis da mu se ne svidja"...reko "moram, ojesce se, i onda mu se jos vise nece svidjati kad pocne da boli" user posted image Uspeli smo citav carsav i jorgan da zamazemo sa user posted image Usput cujem i komsinicu kako mi se mota oko vrata user posted image doslo mi je da otvorim vrata, pa da joj lepo onako umazanu pelenu zabijem u facu.
I onda sam kao svako dobro dete nazvala svoju mamu i zazila joj se na njenu.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1302
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
16.6.2014 14:30:40   
Misha i Ljisha
heheeh evo onda nesto u cem je moje dete savrsenouser posted image . Verovali ili ne ali mi se i dalje presvlacimo na stolu za presvlacenje ahahah na onoj komodi.Nakon kupanja obavezno a ponekad i u toku dana.

Ja spremila neke lovacke snicle (madanisu snicle vec komadi junetine al dobro sta sad nece mi valjda zamerati) i pecem krompir, bela corba i cao. Ne mogu vise da smisljam sta cemo jesti. Grasak imam iz baste, lep mlad, jeli pre neki dan, tikvica imam naizvoz opet jeli pre neki dan, boranija isto, ja samo vrtim u krug kao ludak sve. Vec mi je dosta kuvanja. Eto volela bih da me neko odmeni iskreno. user posted image Od ranog jutra sam umorna jer je d lose spavala. Vreme je katastrofa. Ja sam nikakva. A ne misli mi se sta cu jos i za veceru iskreno. nemam snage. Ko sta radi a ja u kuhinji ili perem ili kuvamuser posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1303
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
16.6.2014 15:11:04   
Didy
Ja sam najgora mama na svetu. Deca mi od danas ne idu u vrtić i neće ići do 1. septembra, a ja već sad ne znam šta da radim s njima, a i oni su već počeli da se dosađuju. user posted image Hvata me panika od pomisli da treba s njima svaki dan ceo dan da budem narednih 80 dana. user posted image Planirala sam da idu još ovu nedelju dok ne pozavršavam šta sam imala (imam jednu knjigu da izlektorišem do kraja, treba još kod zubara da odem dva dana prepodne, imam zakazano, htela sam detaljno da spremim kuhinju, da sve povadim i prebrišem, svaki detalj), a s njima nema šanse, taman počnem, neko nešto traži, kuka, zove... Osećam se besomoćno i u isto vreme i kao loša majka što to osećam. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1304
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
16.6.2014 15:12:43   
isidora88
ja sam vec danima u haosu, ne kuvam, mm nekad skuva, nekad porucim hranu, nesavrsenstvo mi je u krviuser posted image
evo i sad stigla kuci, oprala uniformu i moram malo da prilegnem, a dete nek gleda crtani pola sata, ja sam crkla danas na praksi.
a stan mi je u ocajnom stanju, moram mm sutra zaduziti da malo pospremi ako bude slobodan.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1305
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
16.6.2014 15:19:38   
Didy
Joj, blago vama! Mm dođe s posla jako kasno, u petak je stigao u 21h, a otišao u 7h ujutro i ceo vikend je radio od kuće. Imaju neku gužvu na poslu i mora da završi sve dok ne krenemo na more, tako da ništa ne računam da može da pomogne i uradi u kući. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1306
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
16.6.2014 15:30:36   
isidora88
meni mm ovih dana opet ide na teren, nemam pojma kako cu onda za kuvanje i spremanje, do 2,3 sad svaki dan u porodilstu, kad dodjem kuci slomljena sam, danas nisam ni jela, ni pila do pola 3, uvece rano lezem uglavnom, nemam pojma kako cu kad pocnem da radim, totalno sam neorganizovanauser posted image
jutros sam se obrijala, cak sam i nokte namazala, doduse bezbojni lakuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1307
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
16.6.2014 15:32:17   
isidora88
jovice sta si operisala?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1308
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
16.6.2014 15:36:12   
jovicaa
umnjak... bilo gadno nekih 4 dana, danas sam ko nova! malo zbog rane koja je pretpostavjam zarasla a malo i zato sto sam uradila dobro ispituser posted image u sredu vadim konce.... i nadam se da je gotova ta prica sa umnjakom, smucio mi se vise... mada imam jos jedan koji ce verovatno morati da se vadi isto nema mesta skroz da izraste
ja nemajka opet danas, maki sedi i tuli, hoce komp.. odnosno da mu pustim decje pesme... ipak cu moratiuser posted image

< Poruku je uredio jovicaa -- 16.6.2014 15:37:21 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1309
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
16.6.2014 15:50:08   
anci kv
olaaaaa nesavršene!!!!!
upisujem se i je u nesavršene jer od kad dođoh sa mora nikako da se skrasim i organizujem
Gomile čistog i prljavog veša,hoću da skitam,pa sve odradim polovičnouser posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1310
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
16.6.2014 16:33:06   
Torbica
Didy, i ja sam moje ostavila kuci, mi u sredu putujemo. Sveki je dosla da ih vidi pa uskace, ne mogu da kazem...
Moje iskustvo je da ako unapred ne osmislim sta cemo raditi, haos...
Ja opet ne znam kako cu kad dodjemo sa mora, smizla ce kod dede i babe a meni je bezveze da decaci idu u vrtic... dok se ona provodi.... Tako da se i ja lomim da li cu biti majka ili nemajka... user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 1311
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
16.6.2014 16:38:49   
isidora88
kod mateje u vrticu su 3,4 grupe iz njegovog vrtica i jos iz nekog drugog vrtica, svi su u jednoj sobi, nije mi jasno ko cuva tu decu, do pre neki dan je vrtic bio krcat, a sada poluprazanuser posted image
mateja ce bogami ici celo leto, nemam druge nego da ga vodim jer nema ko da ga cuva, nemajka prve klaseuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1312
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
16.6.2014 17:20:49   
bubulence

IZVORNA PORUKA: anci kv

olaaaaa nesavršene!!!!!
upisujem se i je u nesavršene jer od kad dođoh sa mora nikako da se skrasim i organizujem
Gomile čistog i prljavog veša,hoću da skitam,pa sve odradim polovičnouser posted image


vec??? kad pre? jao sto je to brzo proslo...
i ja sam ovih dana nesavrsena, jako malo paznje posvecujem detetu, samo se izlezavam, spavam, kukam... sva sreca sto se mm bas mnogo njoj posvecuje, ali evo danas radi drugu smenu pa sam zvala komsinicu da posalje cerkicu da se njih dve igraju dok ja otpadam. ali stvarno nemam snage user posted image .
isidora sta ti radis u porodilistu??? obraduj me da si postala babica user posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 1313
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
16.6.2014 18:14:04   
Sanjica26 RR
Zadremala u Teodorinoj sobi. Ona je sve vreme saputala. Neki umor me savladao.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1314
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
16.6.2014 20:56:11   
isidora88

IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: anci kv

olaaaaa nesavršene!!!!!
upisujem se i je u nesavršene jer od kad dođoh sa mora nikako da se skrasim i organizujem
Gomile čistog i prljavog veša,hoću da skitam,pa sve odradim polovičnouser posted image


vec??? kad pre? jao sto je to brzo proslo...
i ja sam ovih dana nesavrsena, jako malo paznje posvecujem detetu, samo se izlezavam, spavam, kukam... sva sreca sto se mm bas mnogo njoj posvecuje, ali evo danas radi drugu smenu pa sam zvala komsinicu da posalje cerkicu da se njih dve igraju dok ja otpadam. ali stvarno nemam snage user posted image .
isidora sta ti radis u porodilistu??? obraduj me da si postala babica user posted image



nisam, na praksi sam kao pedijatrijska sestra, od septembra cu stazirati u betaniji, ako sta treba tu samuser posted image
a poslu mogu da se nadam na prolece nadam seuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1315
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
16.6.2014 20:58:23   
bubulence
pa to je diiivnoooo, eto mene tamo u februaru, sada znam kome da se obratim user posted image user posted image !
i molim te budi fina i ljubazna user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1316
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
16.6.2014 21:13:49   
vikiveki
I ja sam danas bila nesavršena....odmah kad sam došla sa posla otišla sam na roditeljski a deci nisam uspela ni ručak da spremim,tata je ostao da im sprema ručak

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1317
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
16.6.2014 22:01:45   
isidora88

IZVORNA PORUKA: bubulence

pa to je diiivnoooo, eto mene tamo u februaru, sada znam kome da se obratim user posted image user posted image !
i molim te budi fina i ljubazna user posted image


ja sam uvek divna i ljubaznauser posted image , kad bude sta trebalo javi, imam i super sestru na porodjajnom, ona je glavna tamo, super jeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1318
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
16.6.2014 22:11:54   
bubulence
juupiiijeeee user posted image . pa to je divno user posted image . inace sam planirala nekako da nadjem babicu sto me je sasvim slucajno poradjala prvi put, bila je predivna . ali sada necu user posted image . mada imam jos ihaj vremena

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1319
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
16.6.2014 23:01:36   
jovicaa
a ja pricam o dojenju i zdravoj hrani, a zderem smoki user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1320
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
17.6.2014 7:12:52   
milicicak
T je juce bila nemoguca. U napadu ludila je sela na lap top i pocela da skace po njemu. Naravno poslala sam je u kaznu i rekla da je pokvarila lap top i da sad vise ne moze da gleda Damba. Videcemo na sta ce to sve da izadje jer sam odlucila da za nju nema kompa do daljnjeg.
Evo je vezba jogu sa nekim likovima iz crtaca a od jutros kuka za Dambom

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1321
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
17.6.2014 7:20:31   
Misha i Ljisha
IZVORNA PORUKA: milicicak

.
Evo je vezba jogu sa nekim likovima iz crtaca a od jutros kuka za Dambom


To ona emisija pa pa letimo?user posted image i moja D vezba jogu sa njima haahah samo sto moja D nema pojma i jako je smesna

Ja evo zelim da mi dete sto duze spava od jutros da pogledam novu epizodu serije. Iznerviracu se ako budem morala da prekidam gledanjeuser posted image

i nista od serije kako sam ja ovo otkucala ona se probudilauser posted image , pih nema veze gledacu danas kad bude dremala.

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 17.6.2014 7:34:03 >

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1322
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
17.6.2014 12:17:52   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Didy

Ja sam najgora mama na svetu. Deca mi od danas ne idu u vrtić i neće ići do 1. septembra, a ja već sad ne znam šta da radim s njima, a i oni su već počeli da se dosađuju. user posted image Hvata me panika od pomisli da treba s njima svaki dan ceo dan da budem narednih 80 dana. user posted image Planirala sam da idu još ovu nedelju dok ne pozavršavam šta sam imala (imam jednu knjigu da izlektorišem do kraja, treba još kod zubara da odem dva dana prepodne, imam zakazano, htela sam detaljno da spremim kuhinju, da sve povadim i prebrišem, svaki detalj), a s njima nema šanse, taman počnem, neko nešto traži, kuka, zove... Osećam se besomoćno i u isto vreme i kao loša majka što to osećam. user posted image


Didy. jos se smejem user posted image user posted image user posted image raduj se, dan manje danas user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1323
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
17.6.2014 12:35:28   
Didy
Uopšte ne znam da se organizujem kad su oni kod kuće. Jutros sam se ceo dan vrtela u krug, ništa nisam uradila, a nisam se ni njima posvetila. user posted image Sad hoću Stefanu da pustim crtani dok Sofija spava da bih mogla da ispeglam veša što imam, a on hoće da igramo neku društvenu igru. I tako... Stalno sam na klackalici biti ili ne biti. Poješće me sve to! user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1324
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
19.6.2014 10:33:55   
Verolina
Za Vuki mame...user posted image

user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here