|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jel volite da budete trudne?
18.10.2014 9:34:27   
Anarunika
Uživam, i savaki put sam jedva čekala sledeći put. Iako sam sada mnogo tromija, bez energije, non stop mi se spava...ali kada me bebica zagolica, šutne ili štuca...ništa mi nije radosnije!

(odgovor članu Suzy Q)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Jel volite da budete trudne?
18.10.2014 9:40:24   
bubulence

IZVORNA PORUKA: bubulence

obozavala sam i jedva cekam novu trudnocu!


evo da se i ja citiram.
sada volim alo mannje jer mi je mnogo teze nego u prvoj ali opet voooliiim!
i slazem se sa Serpi, nema lepseg osecaja nego kada se ugledaju user posted image , ovog puta smo mozda,biki i jos srecniji jer nam je trebalo vise truda...
Suzi q dobrodosla na forum, bice sve ok, ne brini. pridruzi nam se i na drugim temama, npr ‘trudnice‘

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Jel volite da budete trudne?
18.10.2014 13:44:54   
Suzy Q
Hvala, mnogo mi znace vasi komentari i saveti, a i osecam sw dosta opustenije kada vam pisem. user posted image


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Jel volite da budete trudne?
18.10.2014 13:58:46   
Sanjalica1980
Ja sam bila srecna kada sam videla pozitivnu betu ali ipak prepadnuta do sada. To naravno zbog svega sto sam prosla.

Sada sam u periodu kada sam presrecna. Volim svoj stomak,volim sto me udaraju ma sve volim.

Kako cu ih tek voleti kada ih budem videla user posted image user posted image

(odgovor članu Suzy Q)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Jel volite da budete trudne?
18.10.2014 14:07:30   
bubulence
IZVORNA PORUKA: Sanjalica1980


Kako cu ih tek voleti kada ih budem videla user posted image user posted image


to ces tek da vidis i oset_is, jer ne mozes sada ni zamisliti, niti ti iko moze opisati taj trenutak radosti, srece i kolicinu ljubavi... milion emocija, ne znas da li da se smejes, places, vristis... ne znas ni da li je stvarno ili sanjas... ma haos user posted image

< Poruku je uredio bubulence -- 18.10.2014 14:09:30 >

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Jel volite da budete trudne?
18.10.2014 14:09:30   
Kata90
Volim jer nema lepseg osecaja na svetuuser posted image jos kad ti se pomeri u stomaku,i znas da je deo tebe tamo user posted image zato jedva cekam taj dan,da ugledam svoju bebicu.....user posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Jel volite da budete trudne?
18.10.2014 14:22:35   
Mala Elena
Obozavala sam da budem trudna! Cudesno stanje! A jos su me svi mazili i pazili , tako je valjda sa prvom trudnocom , kazu da je kasnije manja paznja user posted image
I jos da dodam-osecala sam se jako zenstveno !

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Jel volite da budete trudne?
18.10.2014 14:31:08   
cetvrtko
mene nisu mazili i pazili (mozda malo mm :D ) xaxaxa ..... jeste zaista cudesno stanje i jeste prelepo :) jeva cekam da vidim mog gimnasticara i da se napokon mazimo user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Jel volite da budete trudne?
18.10.2014 14:35:22   
lelaigor
Sanjalice user posted image
Volim, naravno. U prvoj trudnoćui sam za nijansu više uživala, jer je sve bilo školski od početka do kraja i nisam bila toliki paničar... Uveče kad ne mogu da se namestim i kad me sve do suza boli, ne volim i jedva čekam da se porodim. user posted image
A najviše volim to što me čeka, kad beba izađe napolje! user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu cetvrtko)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Jel volite da budete trudne?
18.10.2014 14:50:51   
Torbica
Voliiiiim! Tj volela sam, sve tri lepe trudnoce!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Jel volite da budete trudne?
18.10.2014 15:16:57   
Didy
IZVORNA PORUKA: Didy

U globalu, kad se sve sabere i oduzme, volim.
Posle ovog porođaja razmišljam polutužna kako možda više neću doživeti pokrete bebe, porođaj i sve što ide uz to i nekako se rastužim... Iz jednog ugla mi deluje kao mazohistička misao...


Evo moje mazohističke izjave od pre tri godine, mesec dana nakon drugog porođaja. user posted image Svečano izjavljujem da sam nepopravljivi mazohista. user posted image I jedva čekam da ponovo budem trudna.
Ja sam u obe trudnoće baš uživala. Često znam da kažem da je meni trudnoća prvo stanje, npr. samo u trudnoćama mi je krvna slika bila idealna, osećala sam se tako posebno, pogotovo u prvoj - kao da se to samo meni događa i kao da sam jedina trudnica na svetu. user posted image
A pokreti bebini u stomaku su jedan od najlepših osećaja u vezi s trudnovanjem. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Jel volite da budete trudne?
30.10.2014 0:10:29   
srculence25
Na trudnocu smo cekali 7 godina kad sam ugledala pozitivan test nije bilo srecnije zene od mene.
Za sad trudnoca skolski bez nekih simptoma a trbica raste,bebica lupka predivno.
Volim da sam trudna i ovako bih mogla jos 3 godine user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Jel volite da budete trudne?
30.10.2014 0:19:47   
Bibilib
Ja sam se oba puta tolko obradovala da vam ne mogu opisati,jer je oba puta bilo ne planirano user posted image user posted image user posted image ali sam plakala od srece...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Jel volite da budete trudne?
30.10.2014 0:52:36   
choopa choops
volim da sam trudna, ali ne volim da budem trudna user posted image

Prva trudnoća izgubljena, druga u početku provedena u strahu, kasnije jedan period super, pa mirovanje pred kraj. Druga....khm, khm user posted image Povraćanje do petog mjeseca, mirovanje od trećeg, strogo mirovanje od petog, žgaravica od sedmog, šećer, višak plodove vode...Tad sam rekla neću više nikad! I evo user posted image Jovo nanovo. Sada krvarenje. Povraćanje. Održavanje. Šećer. A tek sam na polovini. user posted image

Za razliku od trudnoća, porođaji su mi bili peace of cake! To mi nije problem user posted image

Edit: da dodam ispijanje Giniprala u prethodne dvije user posted image , sad Utrogestana.

< Poruku je uredio choopa choops -- 30.10.2014 0:54:12 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Jel volite da budete trudne?
30.10.2014 1:25:33   
srculence25
chopa chops i ja sam imala jednu izgubljenu pa sad u ovoj trudnoci u pocetku sam bas bila u strahu user posted image
Sad sam valjda u mirnom periodu kad je opasnost prosla ,sad uzivam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Jel volite da budete trudne?
30.10.2014 1:52:30   
dunja RR
Ja sam baš volela da budem trudna i opet bih rado.

Kao i kod choope, prva trudnoća izgubljena (na prvom UZ pala - blighted ovum), na početku druge ogroman strah od prvog UZ, čula srce i uživala celu trudnoću do 5 dana pred porođaj-tada povišeni pritisak, hitan prijem u bolnicu, krkanje metildopom. Porođaj - Sava nije prodisao, rekli mi da je kritično, da je rođen kao beba džin (veliki a nezreo).

Volela bih opet ali kada bi uspela da budem odgovornija što se tiče ishrane u trudnoći i kada bih manje radila (prethodnu trudnoću radila puno).

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Jel volite da budete trudne?
30.10.2014 9:08:25   
lelaigor

IZVORNA PORUKA: lelaigor

Sanjalice user posted image
Volim, naravno. U prvoj trudnoćui sam za nijansu više uživala, jer je sve bilo školski od početka do kraja i nisam bila toliki paničar... Uveče kad ne mogu da se namestim i kad me sve do suza boli, ne volim i jedva čekam da se porodim. user posted image
A najviše volim to što me čeka, kad beba izađe napolje! user posted image


Sada iz ove tačke gledišta želim samo da beba izađe napolje i da više ne budem trudna!

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Jel volite da budete trudne?
30.10.2014 11:18:01   
Sanjchezze
Volim da budem trudna, ustvari obozavam user posted image
Od pocetka skolska trudnoca, bez mucnina i bilo kakvih problema, sad polako pocinje gorusica al nije strasno. Bas se osecam posebno u trudnoci, uzivam u svakom pokretu moje devojcice i jedva cekam da je upozmam user posted image

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Jel volite da budete trudne?
8.11.2014 18:01:36   
Njica
Bilo je lepo, neverovatan novi, nezamenljiv i neuporediv osecaj sa bilo cime ali sad vec jedva cekam 27.11., volela bih i pre da ugledam svog bebana, uhhhh koliko jedva cekam

(odgovor članu Sanjchezze)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Jel volite da budete trudne?
2.12.2014 18:01:23   
Mariya
Uh, i volim i ne volim...
mada mi je prva trudnoca bila skolska,osim mucnina do 12. nedelje nisam imala drugih tegoba, odlicno sam se osecala, bukvalno do porodjaja sam bila na nogama, isla, vozila,druzila se,kupovala. Onda mi je mama umrla kad sam usla u 9.mesec i danas kad pomislim na prvu trudnocu, jedna od prvih slika koje vidim u glavi na tu pomisao je slika mene trudne na sahraniuser posted image
Druga trudnoca - bila sam presrecna kad sam saznala da sam trudna, a onda krenulo povracanje od 5. do 15 nedelje, mucnine do 20.te, ja 99% vremena sama sa detetom, ni sekunde odmora, bas mi je bilo tesko. I sada me je strah i da pomislim na trecu trudnocu, jer me sve ovo ceka,ali sa dvoje dece. Uh. A opet, volela bih jos dece. Videcemo za godinu - 2 koliki sam mazohistauser posted image

(odgovor članu Njica)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Jel volite da budete trudne?
9.5.2015 21:02:07   
jess021
Da malo podignemo stare teme.
Naravno da volim sto sam trudna, Hvala Bogu za sad je sve super, ali iskreno jedva cekam da to prodje i da se porodim, ne znam zasto. Imam utisak da stalno strepim i iscekujem.


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Jel volite da budete trudne?
19.10.2015 12:59:40   
Anoniman
Volim , obozavam, nema lepseg stanja, uzivala sa u ovj drugoj kao da mi je prva, proletela je , evo ostalo je jos 20 dana, a ja ne mogu da verujem, mada jedva cekam da uzmem svojuuser posted image u ruke, zivu i zdravu, Boze zdravlja...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 422
   RE: Jel volite da budete trudne?
19.10.2015 13:07:59   
Zemunka85

IZVORNA PORUKA: tijatija

DA ,vidi se, za 5 godina 4 -tvoro dece user posted image


Auuuuuuuu. Svaka cast!!!

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Jel volite da budete trudne?
19.10.2015 13:09:41   
Mala Elena
Volim, cak i kada treba da se savijem da obujem cipeleuser posted image ipak je to nesto najlepse !
Um, i meni leti vreme, usla sam u treci trimestar i ne mogu da verujem. ..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Jel volite da budete trudne?
20.10.2015 0:34:42   
janabons

IZVORNA PORUKA: jess021


Naravno da volim sto sam trudna, Hvala Bogu za sad je sve super, ali iskreno jedva cekam da to prodje i da se porodim, ne znam zasto. Imam utisak da stalno strepim i iscekujem.


BAs takouser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here