|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preporučite ginekologa
25.11.2013 19:36:40   
isidora88
ja nemam iskustva sa tim dr, nisam ni cula za njega

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Preporučite ginekologa
25.11.2013 19:42:11   
lanajelena
Majcek jel taj dr radi u MC u NS? moja drugarica je isla kod nekog dr koji radi u Subotici i ovde prosle nedelje na operaciju i prezadovoljna je user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Preporučite ginekologa
25.11.2013 19:48:42   
majcekzmajcek
Da, da. On radi u MC-u. Kakva su tvojoj drugarici iskustva sa njim? Devojke hvala na odgovorima :-*

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Preporučite ginekologa
25.11.2013 21:56:39   
VVVV
Ja sam jako zadovoljna dr Zanic u ordinaciji Femina u NS.
Ko voli da sa doktorom iskreno razgovara ona je prava osoba za to. Meni je jako znacilo sto sve lepo objasni nista ne zaobilazi. Hoce da pomogne i telefonom, ne gleda samo da uzme pare.

Sto se tice ozbiljnijih intervencija i operacija, kad gledam samo strucnu stranu, preporucila bih dr Budakova (poliklinika Maric, NS).

Eto, mozda nekome pomogne.
POzdrav!

(odgovor članu majcekzmajcek)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Preporučite ginekologa
26.11.2013 8:15:48   
lanajelena
Jako pozitivna,ona je skidala neku precku na materici,zakazao joj je u Subotici u bolnici,svi su bili divni i za dva dana je bila kuci,pre nekoliko dana je isla na skidanje konaca i bas bas pozitivno jedno iskustvo,nadam se da ce tako biti i kod tebe user posted image

(odgovor članu VVVV)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Preporučite ginekologa
26.11.2013 14:27:52   
majcekzmajcek
Mnogo ti hvala :-) ! Ovo me je bas ohrabrilo, da sam konacno nasla dobrog ginekologa, jer pre njega promenila sam ih milion...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Preporučite ginekologa
26.11.2013 14:42:47   
Olga75
mene je on kao porodio ( dosao je da me vidi , potapsao po nozi i rekoa : mama bice sve ok , to je vec velika bbeba ) i nije se vise pojavio , kazu da je on dobar
ali kad neko radi na 1000 strana pitanje je koliko se moze posvetiti pacijentu user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu majcekzmajcek)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Preporučite ginekologa
26.11.2013 14:43:05   
degu
Majček ukucaj u pretraživač dr Luka Anđelić, izćiće ti iz raznih tema gde su ga žene spominjale. Meni je poznat al nemam iskustva s njim, a ovako ćeš naći svašta. Čini mi se da su ga hvalile žene.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu majcekzmajcek)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Preporučite ginekologa
24.4.2014 20:16:36   
jelena2607
Zdravo svima,

Nisam sigurna da li je tema jos uvek aktivna, ali hajde da pokusam

Da li biste mogli da mi preporucite nekog ginekologa u DZ Vozdovac? Nekog koji jos uvek tamo radi user posted image
U petom sam mesecu - pocetak petog - i do sad sam bila kod privatnika, a ni sa jednim nisam preterano zadovoljna (ili se previse unesu ili su potpuno nezainteresovani a i ja sam izgleda malo komplikovana)

Hvala unapred!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Preporučite ginekologa
24.4.2014 21:47:49   
Ana RR
Draga Jelena, ja nisam sa te opštine pa ti ne mogu pomoći, ali nadam se da će se javiti neka od ženica koja može da te posavetuje.

Pozdrav user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jelena2607)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Preporučite ginekologa
3.10.2014 17:26:47   
slatkabuba
Da li moze neko da mi preporuci dobrog doktora za sterilitet u Kragujevcu, suprug i ja vec 3 godine pokusavamo bez uspeha, doktori tvrde da je sve ok, sada bih da odemo kod strucnjaka ,muka mi je vise od svih doktora samo nas zavlace, uzimaju pare a mi se ne pomeramo sa mesta nas cilj da dobijemo dete nikako da se ostvari..... :(

< Poruku je uredio slatkabuba -- 3.10.2014 17:27:24 >

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Preporučite ginekologa
7.10.2014 13:49:49   
jess021
Slatka Buba,
Ne znam za Kragujevac i generalno imam utisak da sem Beograda, Novog Sada, Valjeva, Niša, drugi gradovi se nešto ne bave steriltetom, možda je to samo moj utisak, ali znam da parovi iz Vojvodine, koji imaju problem, uglavnom dolaze u Novi Sad.
Ako ste u mogućnosti ja bih ti preporučila dr Kopitović u Genesisu u Novom Sadu. Ne znam da li ste nešto radili od analiza, ali na forumu ćes pronaći korisne informacije kojim redom i šta sve treba da se proveri. Ja sam, svojevremeno, kod svog ginekologa uradila folikulometriju i hormoski status i onda me je ona poslala u Betaniju na odelenje za sterilitet jer ona je uradila sve što je u njenom domenu. Pitaj šta god te zanima.
Pozz

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu slatkabuba)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Preporučite ginekologa
6.11.2014 11:53:34   
Toshica
Da li neko moze da mi preporuci dobrog ginekologa u domu zdravlja Savski venac, hvalaaa user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Preporučite ginekologa
13.12.2014 13:18:06   
Buba Mira
Devojke, treba mi preporuka za ozbiljnog ginekologa u NS, da radi u Betaniji i privatno. Treba da vodi i prati jednu trudnoću i da bude dosledan kod porodjaja, planirani carski. Ja tipujem na Stajića, ali on nije moj ginekolog, ja idem državno, pa nemam iskustva sa njim, samo sam čula da je korektan, zato pišite.
Treba mi za prijateljicu - koleginicu koja je tek došla u NS.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Preporučite ginekologa
13.12.2014 13:32:20   
bubulence
Bubo svi samo ne Stajic. moja snaja je vodila trudnocu kod njega, naplacala se lepo i nije se pojavio na porodjaju u novembru, kao ni drugarici pre 3 nedelje, ni kumi pre koji mesec. bas sam juce pisala u trudnicama. covek je sada IN u NS , svi idu kod njega. pregled prodje tako sto kaze da je sve ok. pita ga moja snaja ‘ pa kolika je beba‘ a njegov odgovor je ‘kolika treba da bude u ovom periodu, sve je ok‘ . tesko da neko dobije vise informacija. to sam cula od mnogih u poslednjih par meseci. sada zakaze po 8-9 trudnica u sat vremena pa vidi koliko im se posveti. tacnije ne moze da postigne posto je popularan.
i obzirom da smo sve to culi u poslednjih par meseci, moja snaja ga pita kada je usla u 9. mesec da li ce se sigurno pojaviti kada joj krene porodjaj. on kaze naravno. a kada ga je pozvala bio je u fazonu ‘ dobro poradjas se, pa sta !?‘ i nije se pojavio iako je bio u Betaniji, videla ga je ali je iskulirao...
za Stojica sam cula da je ok

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Preporučite ginekologa
13.12.2014 13:46:25   
bubulence
p.s. ovo nije rekla kazala jer sam bila sa njom u BEtaniji dok je cekala pregled i zvala ga a nije se javljao, bila sam pored nje i pre nego sto je krenula u BEtaniju i zvala ga od kuce...
e sad, ne kazem da se on nikom nece pojaviti ukoliko ugovore porodjaj ali mislim da uopste nije pozudan.
prosle godine sam ga ja sredila jednoj drugarici i jeste uradio porodjaj na kraju, debelo je platila i prosla ok... ali verujem da bi isto tako prosla kod bilo koga da je dala toliko para...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Preporučite ginekologa
13.12.2014 15:27:32   
Buba Mira
Hvala ti puno, puno! Bože, nisam znala da je takav. A taj Stojić, isto radi u Betaniji?

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Preporučite ginekologa
13.12.2014 16:11:09   
bubulence
da, radi i u Betaniji i negde u Kosovskoj cimi mi se provatno, izguglaj... to sam sada cula od par zenica da je bas strucan i posvecen. valjda se jos uvek dokazuje. ..

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Preporučite ginekologa
14.12.2014 15:05:51   
Misha i Ljisha
Dusan Vuleta, radi na poliklinici, privatno i u Betaniji. Odlican dr, ali nisam bas sigurna da bi on pristajao na neki ugovoren carski pogotovo ako je to zelja tj ako nema indicija da je potrebno raditi carski.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Preporučite ginekologa
14.12.2014 23:23:51   
Buba Mira
Mora carski, nije iz ćefa. Nisam nikad čula za tog dr... Imaš još neke info?

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Preporučite ginekologa
15.12.2014 7:04:36   
Misha i Ljisha
IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Mora carski, nije iz ćefa. Nisam nikad čula za tog dr... Imaš još neke info?

Njegov otac dr Vuleta (nemam pojma kako se covek zvao) je bio vrhunski ginekolog upravo u Betaniji. On je porodio moju mamu(zahvaljujuci njemu moja mama i brat su zivi), a dr Dusan Vuleta je mene porodio (tek kasnije smo shvatili da su otac i sin)user posted image . Kakve info ti trebaju? Mladji je dr, tj covek je ''70. godiste, ima i subspecijalizaciju iz endokrinologije (odnosno hormonski poremecaji u ginokologiji), najstrucniji u Srbiji na temi hpv-a, stalo mu je do pacijenata (sto je najbitnije). Radi na poliklinici i u privatnoj klinici Bonadea. Ja sam stvarno prezadovoljna. Kada su me svi lekari otkacili u bolnici (lezala sam na endokrinologiji) i kad su me otpustili bez dijagnoze sa recima da necu moci da imam decu, on je covek jedini insistirao da treba da se urade jos ispitivanja i jedini obratio paznju na "moj slucaj". Sad vec mogu reci da smo prijateljiuser posted image . Divan covek sa divnom porodicom.

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 15.12.2014 7:10:29 >

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 646
   Preporucite ginekologa
19.12.2014 21:20:29   
lela13984
NAJBOLJA DR NA SVETU DR SLADJANA JOVANOVIC U NARODNOM FRONTU RADI!

< Poruku je uredio branki RR -- 19.12.2014 21:23:42 >

(odgovor članu DACA/MACA)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Preporucite ginekologa
19.12.2014 22:06:07   
New Mom
Stajic je v.d. direktora Betanije, zato je IN. Radi kod Ilica u Kosovskoj. A i Ilic radi i u Betaniji (bio i nacelnik porodilista, ne znam jel jos uvek), a sestra mu je Kopitovicka.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu lela13984)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Preporučite ginekologa
19.12.2014 22:24:51   
Torbica
IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Hvala ti puno, puno! Bože, nisam znala da je takav. A taj Stojić, isto radi u Betaniji?

Eh, zamalo se nisam potukla sa njim.
Prva trudnoca, prvi EUZ. Mm mi svedok, maltene se onesvestio tamo...to je bilo krajem 2007. god. U ordinaciji u Kosovskoj, po preporuci prof. Sljapica kod koga sam krenula sa puno entuzijazma. Elem... Jos pritom znajuci da sam koleginica. Pokazuje mi srce bebe i kaze - vidite ovo, to je izgleda kalcifikacija unutar srcanog misica. user posted image Najverovatnije se radi o tumoru srca, miksom! Sreca pa sam ladovina i ne primam se inace, pa cak ni trudna... Miksom, kazem, kakav miksom, pa to je raritet... Koliko dugo radite kao ginekolog? Kaze on, nepunih 20 godina... I rekoh, koliko ste miksoma videli za to vreme? Kaze on, dva!!! Ja pocinjem da se smejem... A on govori kako sam neozbiljna, kako to treba ispitati i da se kontrolisem na dve nedelje i da me salje da me pogleda dr Novakov. Pritom, da napomenem, odvratno je grub... Kad sam pitala za pol, kaze, beba spava, i krece sa onom sondom koja je u vagini bukvalno da udara levo desno poprilicno grubo....ej...mislim, nikad ni pre ni posle, nista slicno. Mm bled kao krpa, ja ustajem sa stola, oblacim se i zahvaljujem na njegovoj strucnosti i odlazim ljuta a sestrica trci za mnom i pokusava da ispegla situaciju, sa opet, Vi ste neozbiljni, nemojte tako, dr smatra da treba ispitatai. Rekoh, niti sam klinka, niti sam neozbiljna, trudnocu sam planirala i vrlo sam odgovorna sa svojih 30 god a njemu svaka cas_t. Videti me u zivotu vise nece.. Horor. Tesim mm i ubedjujem ga kako je sve ok, sto se do kraja i pokazalo... Sram ga bilo. Stojic. user posted image
Mogu da uslikam izvestaj na kom stoji izdaleka opisama kalcifikacija, od koje je hteo da napravi najnormalniju trudnocu komplikovanom.... Da dodam da je bila 16-a nedelja, nakon tripla, malo kasno za 1 EUZ, ali smo se nesto ganjali i nismo mogli uskladiti termine. Hocu da kazem, sve se lepo vidi vec tad..

< Poruku je uredio Torbica -- 19.12.2014 22:26:31 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Preporučite ginekologa
19.12.2014 22:58:50   
New Mom
Stojic. Bez komentara.
Lezim na patologiji sa Koljom, 33.nedelja. Dijagnoza: preteci prevremeni porodjaj. Otvorena 4cm, kontrakcije slivene. Na partu 4 dana, dobila kortiko za razvoj pluca. On dolazi peti dan sa godisnjeg i posto je nacelnik vodi vizitu i meni saopstava: "Vi ste iz NS, imate dovoljno vremena da dodjete ako krene porodjaj. Vi ste drugorotka, pa sta ako ste otvoreni? Uostalom i da se sad porodite, zar ne znate koliko je neonatalna nega danas uznapredovala?".user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here