|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nove Pampers Premium care pelene
11.8.2009 14:16:35   
Leki 77
IZVORNA PORUKA: mihi

Moj Milos je dobio gadan osip od ovih pelena u preponama, suviše su debele za leto meni su sleap&play super eventualno su bolje Libero ali i skuplje.


Koliko kostaju Pampers? Vidim da naglasavas da su Libero skuplje,a ja ih placam cini mi se oko 1400din u Rodic-u i veoma sam zadovoljna. Mnogo su pamucnije i prijatnije od Pampers-a. On mi je nekako kao kesa. Koristili smo ga na pocetku, onda su nam preporucili Libero i bas sam bila zadovoljna. Ne znam kakve su ove nove.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Nove Pampers Premium care pelene
11.8.2009 23:44:33   
mrvica
Novi pampers mi se svidja jer je je nesto izmedj narandzastog i klasicnog po debljini ima rastegljive trake za razliku od narandzstog a postoje razlicite vrste pampersa za razlicita trzista cak se i na spoljasnjosti kese to moze primetiti,one kupljene u rodicu su uglavnom losijeg kvaliteta,ja ih kupujem na buvljaku jer ih donose iz madjarske ali tako je kod ns u subotici neznam za druga mesta

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Nove Pampers Premium care pelene
12.8.2009 0:02:26   
MERYEN
IZVORNA PORUKA: eugenija

Imaju li neke sa zaštitom za noge? SVAKI put uvali nogu u sraćku, pa neverovatno!!!

Probala sam mu ove, jer mi je neka promoterka Pamparsa dala jednu-dve, meni tu nema neke razlike.. Sve je to u principu "same shit" user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Nove Pampers Premium care pelene
12.8.2009 11:18:53   
branka10
Ma sve je to isto.Probala, nista posebno.

_____________________________

Navika koja je u karakter ušla s mlekom, izaći će s dušom.

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Nove Pampers Premium care pelene
12.8.2009 13:14:32   
mihi
1350 premium care a Sleap and Play 945 din. u Rodiću 5, 58 komada.

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Nove Pampers Premium care pelene
12.8.2009 22:19:56   
Leki 77
Hvala!

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Nove Pampers Premium care pelene
12.9.2009 20:12:41   
aliki
Mi smo koristili Pampers active, ali sam razocarana, jer moj malisa nekoliko puta dnevno bude mokar. Onda menjamo bodi, posteljinu... Uzas! Zbog toga smo probali ove i za sada smo prezadovoljni! Jesu skuplje od ostalih, ali jos ni jednom nisu propustile. I citala sam ponegde da nije svejedno gde su pelene proizvedene, da su poljske lose, a nemacke dobre... Za sada mi se cini da je istina. 

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Nove Pampers Premium care pelene
24.9.2009 21:25:05   
Maya21
Ja sam juče u DM kupila ove Premium Care pelene, i jako sam zadovoljna. Još sam naišla na neko posebno izdanje, vidim uvoz iz Nemačke, gde su one sličice zamenjene likovima iz  Sesame Street, ako znate šta je, sad ide na Minimaxu a ima i na htvatskom RTL... Elmo, Grover i drugari user posted image Maki se jako obradovao što će mu bata nositi pelene sa likovima iz crtaća user posted image

(odgovor članu aliki)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Nove Pampers Premium care pelene
24.9.2009 22:51:59   
snješka
Ma definitivno PRESKUPE. Pakovanje 4 košta 39KM (ili oko 19 eura) i dođe ih 52 komada, a plavi active baby, 54 komada 26 KM (oko 13 eura). Pa to je stvarno pretjerivanje. Probala sam Huges (nadam se da sam dobro napisala), slučajno došla do nekoliko pelena i definitivno su bolje od pampersa, ali kod nas ih nema. samo glupavi Molfiks, Violeta, neke njemačke Baby love, i Lumpi. E Lumpi nisam nikada probala, a baš me zanima kakve su.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Nove Pampers Premium care pelene
17.10.2009 10:50:21   
Greja
Mi koristimo Pampers active baby 3, uskoro prelazimo na 4. Probala sam i Premium care. Zadovoljna sam i jednim i drugim pelenama, Premium care su mi nekako mekse i pamucnije i vise mi se dopadaju ali su dosta skuplje a active baby za sada ni jednom nisu propustile niti je beba imala ojed ili bilo kakav problem. Jednom prilikom mm je pomesao pelene i kupio neke turske ali im se ne secam imena. Upravo tada sam videla razliku, bile su nekako kao novine, krute i tada sam rekla samo Pampers!

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Nove Pampers Premium care pelene
17.10.2009 11:12:14   
Anoniman
Znaci vise ste za ovu staru varijantu? Mi smo kupili te nove i par puta nam je preslo van pelena... probacu sledece pakovanje da uzmem stare.

(odgovor članu Greja)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Nove Pampers Premium care pelene
17.10.2009 11:18:27   
mihi
Problem sa tim pelenama nastaje kod 4 i 5 kada je beba veca i vise piski, sve sam probala, sve Pampers, Libero, Hugies, i sada koristim Pampers Sleap&Play one mi jedine ne propustaju a najjeftinije su pakovanje 58 kom 5 košta 995. dinara

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Nove Pampers Premium care pelene
20.10.2009 9:49:04   
Anoniman
Snješka Hugies imaš u Merkatoru

probala sam ove nove pampers preskupe su ali su dobre, meni recimo te stare pampers ne valjaju , propuste odmahuser posted image

a probala sam ih jer je deda kupio te nove pampers, kad smo bili kod njega i kad sam vidjela cijenu i komada kolko dođe , pa stvarno bezobrazno skupo

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Nove Pampers Premium care pelene
4.11.2009 7:07:14   
prolece
moja beba dobija ojede od Pampersa, pa stavljamo pamučne pelene do nje, pa Pampers preko.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Nove Pampers Premium care pelene
4.11.2009 9:34:52   
Lu
Proleće,jel stavljaš obične pelene što se motaju ili one platnene što se lijepe na čičak kao jednokratneuser posted image

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Nove Pampers Premium care pelene
4.11.2009 9:38:34   
Anoniman
Postoje platnene pelene na čičak kao jednokratne?

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Nove Pampers Premium care pelene
4.11.2009 9:43:05   
Lu
user posted image
Peru se u mašini

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Nove Pampers Premium care pelene
4.11.2009 9:44:55   
Anoniman
Kako su dooooooooooobre. ja to kod nas nisam videla. A jesu od spolja obložene nečime da ne puštaju?

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Nove Pampers Premium care pelene
4.11.2009 9:47:38   
Lu
Jesu valjda ,ma nemam pojma ,na rr ba imaš temu o tome i žene ih šiju i prodaju,i u Hr je to dosta koriste,kao zdravije je,meni su isto slatke.
Možeš otvoriti temu "pamučne pelene",još je neko osim proleće rekao da ih koristi!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Nove Pampers Premium care pelene
4.11.2009 9:50:05   
Anoniman
Pamučne pelene - vapaj bebe i prirode KLIK

Sad ću ovo prekopirati tamo. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Nove Pampers Premium care pelene
5.11.2009 7:18:13   
prolece
odgovoriću u ti u drugoj temi.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Nove Pampers Premium care pelene
5.11.2009 10:17:02   
gagana83
Meni je ovaj novi Pampers super. Nekako mi na dodir deluje nezniji a i svidja mi se sto je tanji od obicnog Pampersa. I cini mi se da je malo veci,ja sam Uni stavljala Pampers 2 i stezalo je oko nozica,sad smo uzeli Premium care 2 i on joj je taman

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Nove Pampers Premium care pelene
5.11.2009 11:02:05   
*Alexx*
I meni se novi Pampers bas svidja. Jedino sto ga ima manje od obicnog u velikom pakovanju user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Nove Pampers Premium care pelene
5.11.2009 21:50:30   
sephora
meni se pampers baby active više dopada od ovih belih, lepše mi izgledaju a ni kvalitet nije mnogo lošiji, bele su ok, ali ništa posebno...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Nove Pampers Premium care pelene
17.2.2010 4:07:23   
irenabgd
user posted image mi jani koristimo vec dva meseca canbebe ,user posted image ,  bolje su se pokazale od pampersa, slucajno sam probala dok ih moja kuma koristi vec pola godine , moram da priznam da me nagovarala a ja nisam htela ,medjutim sada sam prezadovoljna a i jeftinije su 4  ima 72 kom i kosta 1198 dinuser posted image

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here