|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 49 [50] 51   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav krevetac?
13.4.2016 8:41:23   
IvanaSK RR
To je krevetac od mog muza kad je bio beba :) Mislim da je bio beli, a za mog sina su stranice ofarbane u plavo. I sada je krevetac bio kod muzevljevih, pitaju za boju, ja rekoh ili belo ili ljubicasto :)

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1226
   RE: Kakav krevetac?
13.4.2016 8:54:07   
isidora88
super je krevetacuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1227
   RE: Kakav krevetac?
13.4.2016 9:54:48   
Sanjalicaaa
Naš krevetac je star jedno 12 godina sigurno, a možda i više. Meni je bila želja da uzmem od bake drvenu kolevku moje mame, ali baš je dosta istrulela, a i nije imao ko da mi je sredi.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1228
   RE: Kakav krevetac?
13.4.2016 10:05:16   
marijana22
Ivana krevetac je predivan. Sjajna je ova kombinacija bojauser posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1229
   RE: Kakav krevetac?
13.4.2016 10:07:03   
Milena18
I mi ćemo srediti moj krevetac - ošmirglati ga, ofarbati u belo i biće nam lep, nadam se. Jedva čekam da počnemo sa radovima. Moj brat se ponudio da šmirgla, ali nešto zabušava user posted image
Meni to baš znači jer je puno beba u mojoj široj porodici koristilo taj krevetac, pa će sada i moja devojčica.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1230
   RE: Kakav krevetac?
13.4.2016 10:10:20   
IvanaSK RR
Lepo je to Milena.
Ja se razmišljam da li cu uopšte stavljati ogradicu.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1231
   RE: Kakav krevetac?
13.4.2016 10:13:40   
marijana22
Ja stavljam ogradicu bar do godinu dana. Kasnije kad krene mnogo da se vrti onda nema svrhe.
Do kad su vam deca spavala u krevecu. Ne znam gde drugde da pitam?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1232
   RE: Kakav krevetac?
13.4.2016 10:20:28   
Sanjalicaaa
Ja nisam stavljala ogradicu.
G. je spavao do 17 meseci. Onda prešao u svoj krevet. Tako ću i sa Ikom.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 1233
   RE: Kakav krevetac?
13.4.2016 10:22:27   
IvanaSK RR
Meni je sin jako dugo spavao (sticajem losih okolnosti), ali ovaj krevet je veliki, pa je i mogao. Inače, nocas je spavao u njemu user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1234
   RE: Kakav krevetac?
13.4.2016 10:39:13   
Sanjalicaaa
Car mali. Pa mora da proveri da li je to udobno za seku user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1235
   RE: Kakav krevetac?
13.4.2016 10:48:29   
IvanaSK RR
Kaze da ce on spavati tu sa sekom. Rekoh, a plakanje, da te ne upiski, za sve kaze da nema veze, jedino kad sam rekla "a da te ne ukaki" nije mu bilo svejedno user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1236
   RE: Kakav krevetac?
13.4.2016 11:16:59   
Sanjalicaaa
user posted image
Ma imaćeš ti pomoćnika, vidim ja.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1237
   RE: Kakav krevetac?
14.4.2016 9:13:16   
MishMash
Ivana, sin ti je genijalan, vidi se da jedva čeka seku user posted image

Ja sam stavljala ogradicu, ali sam skinula kada je počela da se sama uspravlja pošto se kačila za nju user posted image .

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1238
   RE: Kakav krevetac?
14.4.2016 9:40:31   
Sanjalicaaa
Juce sam pisala da nemamo ogradicu, a moj nemirko nocas zaglavio obe nogice izmedju dascica. Mada sve i da imamo na tu stranu krevetca ne ide ogradica tako da bi svakako zaglavio nogice.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 1239
   RE: Kakav krevetac?
14.4.2016 9:48:35   
Mariya
Ja sam stavila ogradicu obema,štaviše, i L sam njenu ogradicu prebacila u njen veliki krevet,jer dok se nije navikla stalno se udarala o krevetuser posted image užas kako se prevrće dok spava!
A ni H nije ništa bolja, i njoj je ogradica obavezna jer stalno protura ruke i noge pa se zaglavi...
Marijana,moja L je do nepune 3god.spavala u krevecu,posle je prešla u svoj jer je krevetac trebao za H. I ona će isto tako spavati u krevecu,a dobiće svoj kad bude vreme da krevetac prepusti sledećoj bebiuser posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1240
   RE: kakav krevetac?
14.4.2016 10:24:40   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Evo da stavim i ovde jednu slikicu krevatica... nismo jos stavili posteljinu.....

user posted image



Da se citiram od pre par god. user posted image

I sa posteljinicom user posted image
user posted image

Jos tajo da namontira vrtesku user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 14.4.2016 10:26:01 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1241
   RE: kakav krevetac?
14.4.2016 11:04:59   
IvanaSK RR
Divnouser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1242
   RE: kakav krevetac?
15.4.2016 23:34:44   
Dada81
Preslatko! U pravu si ,Ivana. Moraću i ja da slikam ,mada preko telefona mi teško i pisati ,a kamo li postavljati slike.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1243
   RE: kakav krevetac?
16.4.2016 19:37:31   
amelia
Anck divno prelepouser posted image nego imali li specijalna ogradica za prenosivi krevetac ili je obicna? Prvi put vidim. Koja je marka ? Ja razgledam jer imamo nameru da kupimo onaj na tockice postao nam je mali i bebac se penje strah me da ne padne


_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1244
   RE: kakav krevetac?
17.4.2016 8:07:42   
Anck Su Nmaun
Ne znam da li sam te najbolje razumela, kakva ogradica za prenosivi?

Ovo sto vidis kako je namesteno to je prvi nivo, beba cim pocne malko da se podize ( ma cim da naznake) taj nivo se skine i onda ti je krevet mnogo dublji nemoze da ispadne, pa sigurno dok ne poraste da moze samo da se popentra user posted image

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 1245
   RE: kakav krevetac?
17.4.2016 9:50:20   
amelia
Anck mislila sam na onu ogradicu sa posteljinom. Jer meni izgleda kao da nema gde da se zakaci ta ogradica kao na obicnom krevetcu pa zato sam pitala jel imaju posebne? To znam za nivo ocigledno je da bebu od 6 meseci ne mozes tu da ostavis odmah ce da se prevrne. user posted image nego ne rece mi koja je marka ovoj krevetac bas je lep.

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1246
   RE: kakav krevetac?
16.5.2016 13:23:00   
amelia
Drage treba mi pomoc koji je najbolji / kojim prenosivim krevetcem ste zadovoljni?koja marka? Mi smo u potrazi za istim jer drveni nema sanse, mali ce da ima cvoruge koliko hoces od udarca u njemu strasno se prevrce udara pa mislim da bi nam prenosivi odgovarao mekan je ovaj na tockice sto smo uzeli on je do starosti 9 meseci i sad sam se uverila da nije za vise jer hoce da iskoci iz njega gleda dole sta imauser posted image . Ima milioon vrsta marke krevetca gledala sam svugdje ne mogu da se odlucim pa vase iskustvo bi mi dobro doslo. user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 1247
   RE: kakav krevetac?
16.5.2016 13:40:26   
marijana22
Čini mi se da oko prenosivih krevetaca nema neke posebne nauke. Svi su manje više isti. Mi smo na putovanjima koristili ovakav

Bio ok, jedino bi ja kupila neki dušek dodatno, jer ovaj koji ide sa njim je baš tanak.

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 1248
   RE: kakav krevetac?
16.5.2016 16:17:39   
amelia
Videla sam sad guglajuci da skoro su svi isti jedina je razlika u izgledu ukrasima i cenu naravno. Dusek cu svekako kupiti jer sigurno je tanak kao sto kazes a mozda i uopste nema treba posebno kupiti... Hvala marijana.user posted image

< Poruku je uredio amelia -- 16.5.2016 16:20:23 >


_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 1249
   RE: kakav krevetac?
16.5.2016 18:57:55   
veselicaa
Amelia uzmi bilo koji,nije neka razlika ja sam kupila neki prosecan jos za prvo dete i jos uvek je citav,a koristili smo ga najvise kao ogradicu.
Sto se tice duseka,obavezno se kupuje,to tanko sto dolazi uz prenosivi nije dusek vec obicna potpora tj dno kreveca user posted image

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 1250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  47 48 49 [50] 51   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 49 [50] 51   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here