|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Na terapiji
4.11.2009 13:14:14   
sladjaaaa
Pratim ovu seriju na Foxu "Na terapiji", i super je i nesvakidašnja, sviđa mi se i odabir glumaca i teme.
Palo mi je na pamet pitanje "Da li je terapija kod psihijatra sada nešto na šta idu samo snobovi i bogataši (kao Amerikanci), ili kod psihijatra idu i ostali ljudi? Da li se i dalje smatra da je lud onaj ko ide kod psihijatra ili se podrazumeva da tamo idu ljudi kojima je teže da izađu sa svojim problemima na kraj i da im je za to potreban razbovor sa stručnim licem?
Da li je neka od vas možda imala ovakvih ili sličnih iskustava? Da li ste bile ili idete kod psihijatra i šta mislite o tome?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Na terapiji
4.11.2009 13:20:11   
magnetic
Da ne daj Boze treba da idem isla bih bez sramote.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Na terapiji
4.11.2009 13:22:07   
sephora
ja ću isto pokušati da pratim ovu seriju jer onoliko koliko sam videla baš je super...
a ja bih rado išla kod psihoterapeuta ali nemam vremena pre svega, inače bi mi baš prijalo i pod uslovom da naletim na baš nekog dobrog!!!
ja verujem u Boga i molitva mi pomaže, imam i prijatelje i oni me saslušaju i učestvuju, ali ipak terapija je nešto posebno smišljeno i mislim da nije samo za osobe sa "ozbiljnim psihičkim problemima" već za svakoga koji razmišlja o životu i svetu oko sebe...

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Na terapiji
4.11.2009 13:22:15   
*Alexx*
Nisam bila nikad, ali sam pomislila vise puta da bi trebalo. Nekad je prosto mnogo lakse ispricati stvari koje te muce potpunom neznancu, koji jos i ume da te uputi u pravom smeru. Mislim da je to skroz OK i da tu nema nikakve sramote.
Ali evo primer - moju mamu je jako dugo bolela glava, i neuro-sta-god-da-je je uputi kod psihijatra. Psihijatar joj da neke blage tablete za smirenje (biljne ili sta vec) i nju od toga glava nije bolela. Trajalo je jako kratko, nije se zena navukla user posted image . Kod moje mame je stres naknadno prouzrokovao razne zdravstvene probleme, koje mozda ne bi imala da je isla tada, dok ih je prozivljavala, kod psihoterapeuta.

< Poruku je uredio Alexx -- 4.11.2009 13:23:16 >

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Na terapiji
4.11.2009 13:38:54   
sladjaaaa
Mm sestra od tetke je imala problema pre dve godine, kaže da je bila depresivna (mada ja to nisam primećivala tad, ali sad jeste mnogo opuštenija i otkačenijauser posted image ) i da je imala jake glavobolje i zbog toga su je uputili na psihijatra u bolnici u Kragujevcu, oni nisu imali neke seanse već mu je ona samo ispričala kako se oseća i on joj je dao neke tablete za smirenje. Išla je 1 mesečno na kontrolu i opet bi joj samo produžio terapiju lekovima. Postepeno je prekinula sa tim lekovima i od kako je počela da radi nije više ni depresivna niti ima te glavobolje. Ne znam sad šta je uticalo na njen oporavak, posao ili lekovi?

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Na terapiji
4.11.2009 13:48:16   
Rivana

IZVORNA PORUKA: sladjaaaa

Mm sestra od tetke je imala problema pre dve godine, kaže da je bila depresivna (mada ja to nisam primećivala tad, ali sad jeste mnogo opuštenija i otkačenijauser posted image ) i da je imala jake glavobolje i zbog toga su je uputili na psihijatra u bolnici u Kragujevcu, oni nisu imali neke seanse već mu je ona samo ispričala kako se oseća i on joj je dao neke tablete za smirenje. Išla je 1 mesečno na kontrolu i opet bi joj samo produžio terapiju lekovima. Postepeno je prekinula sa tim lekovima i od kako je počela da radi nije više ni depresivna niti ima te glavobolje. Ne znam sad šta je uticalo na njen oporavak, posao ili lekovi?


Verovatno i jedno i drugo.

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Na terapiji
4.11.2009 13:56:11   
oliveradj
Kada ima ta emisija? Baš bih volela da pogledam. Kod nas je psihoterapija koja se radi privatno privilegija bogatih. Korisna je ali jako skupa i suviše dugo traje 5-6 meseci, da se počne ako se nema za plaćanje do kraja, moja drugarica ide kući kod psihoterapeuta jer je kod kuće jeftinije.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Na terapiji
4.11.2009 14:52:33   
sladjaaaa
IZVORNA PORUKA: oliveradj

Kada ima ta emisija? Baš bih volela da pogledam. Kod nas je psihoterapija koja se radi privatno privilegija bogatih. Korisna je ali jako skupa i suviše dugo traje 5-6 meseci, da se počne ako se nema za plaćanje do kraja, moja drugarica ide kući kod psihoterapeuta jer je kod kuće jeftinije.


Imaš svakog radnog dana u 19:10 i reprizu oko 23:00, imaš i reprize svih epizoda subotom i nedeljom oko 12:00 na Foxu.

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Na terapiji
4.11.2009 15:01:59   
oliveradj
Hvala pitanje da li ću stići da pogledam pošto mi je u sedam udarno sterilizacija flašica i kuvanje mleka i spremanje deteta na spavanje, ako stignem u 11 ali sam umorna pa tada spavam videću za vikend..

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Na terapiji
4.11.2009 15:15:03   
sladjaaaa
Super je serija, ja davno nisam bila ovako oduševljena nekom serijom user posted image

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Na terapiji
28.2.2018 12:34:32   
Dora89
Znam osobe koje se bave psihoterapijom. Kažu da uglavnom dolaze oni koji imaju para, jer je skupa, ali da je preporučuju svima, jer su i sami bili podvrgnuti psihoterapiji, i svašta su saznali o sebi, i rešili neke probleme sa kojima su se do tada saživeli.

(odgovor članu sladjaaaa)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Na terapiji
28.2.2018 12:35:22   
Anck Su Nmaun
Sto da ne...ja bih volela da mi neko malo zaviri u mozak i ukaze na neke greske koje sama ne vidim. Olakdava zivot

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Na terapiji
28.2.2018 12:36:18   
mama Jo
Ja sam ratmisljala da krenem...ali naravno da nemam tmpara za to...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Na terapiji
28.2.2018 12:38:14   
Mala Elena
Gledala samo na seriji...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Na terapiji
28.2.2018 12:38:14   
Anck Su Nmaun
Pa kako si onda razmisljala user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here