|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
26.1.2013 10:09:57   
jovicaa
ja jos uvek nisam otisla na kontrolu, a seksam se redovnouser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
26.1.2013 10:17:00   
ivekpivek
ja sam poslije obe trudnoce pocela sa sexom tamo negdje 50dan iza poroda ,preporucivo je suzdrzavati se 40dana al posto bi ja dobila menstruaciju tacno 40dan dok ona prode eto negdje 50dan bi se scepili jedno drugog user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
5.3.2013 23:17:29   
Sanchy
-Odnosi nakon 3 meseca..

user posted image user posted image Ma daaaj.. pa mi smo posle mesec dana.. sto tri majku m
u?
I mi nakon tri meseca,predpostavljam da ne bi doslo do kontaminacije rane na materici,ne one spoljasnje..kada je u pitanju carski ..

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
17.3.2015 13:22:53   
eca89
Bas me zanima da li ste se vec bacile u akciju mislim na ove moje "svježije " mamiceuser posted image ? Ja jos uvijek nisamuser posted image !

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
17.3.2015 13:29:27   
bubulence
Kako sada stvari stoje na sexanje cu se baciti za novu godinu...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
17.3.2015 13:33:09   
mama krava
...2017?user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
17.3.2015 13:41:59   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: eca89

Bas me zanima da li ste se vec bacile u akciju mislim na ove moje "svježije " mamiceuser posted image ? Ja jos uvijek nisamuser posted image !

Ihaaaj!! Dok je prestalo krvarenje, sačekala sam dva tri dana i bacili se u akciju.
Sad akcija pada kad mali zaspi u neko normalno vreme user posted image (nadam se večeras user posted image )

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
17.3.2015 13:47:09   
degu

IZVORNA PORUKA: eca89

Bas me zanima da li ste se vec bacile u akciju mislim na ove moje "svježije " mamiceuser posted image ? Ja jos uvijek nisamuser posted image !



Mi posle 3-4 meseca, ne znam ni sama i bilo je užasno bolno sve do nekih 7 meseci, al moja epiziotomija je bila katastrofa. Sad je hvala Bogu sve ok user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
17.3.2015 14:26:23   
Sanjalicaaa
Ja onomad nisam mogla da izdrzim 40 dana ili koliko ono bese treba da se ceka user posted image MM je bio kul, a ja ne znam sta je mene spopalo bilo da ne mogu da izdrzim. Valjda hormoni user posted image Moze se reci da je bilo skoro pa uspesno user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
17.3.2015 15:22:58   
eca89

IZVORNA PORUKA: bubulence

Kako sada stvari stoje na sexanje cu se baciti za novu godinu...


Bubi, upravo takouser posted image !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
6.5.2016 21:30:18   
vocicana
Da malo nacnemo i ovu temu.
U ponedeljak beba ide na kontrolu, u utrorak sredu ja idem na kontrolu, proslo je mesec dana od porodjaja.
Zelja j itekako prisutna, ja sam imala volje i u trudnoci, naravno, ali mm nesto nije bio motivisan u zadnjem tromesecju, pa apstiniram dosta dugo.
Jedva cekam samo da dobijemo zeleno svetlo, bas sam zeljna neznosti.
Hhahahaaaa, kako sam se smejala citajuci prethodne postove.
Mi zene smo cudo

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
2.10.2016 12:36:12   
IvanaSK RR
Mi smo par dana pre 40-og dana :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
2.10.2016 12:41:05   
veselicaa
Posle prvog porodjaja tek posle 5 ili 6 meseci,posle drugog sramota me da kazem koliko brzo user posted image a sada ne znam,mm se uzvrteo ali uspesno mu odolevam i drzim ga na distanciuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
2.10.2016 13:02:59   
amelia
proslo je skoro 13 meseci i jos uvek nismo ni poceliuser posted image
mislim imamo mi odnos 2-3 puta mesecno i to samo da udovoljim mm jer mi ga zao a zao ja nemam nikakve volje niti zelje ne znam sta je ovouser posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
2.10.2016 13:16:05   
emicaa
Mi smo sad cekali skoro dva i po mjeseca,meni uopste nije bilo toga a mm je to ispostovao.
Amelia mozda vam treba samo malo vremena zaa vas da se opustite.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
2.10.2016 13:29:14   
IvanaSK RR
Amelia, i meni je slicno bilo posle prvog porodjaja. Nije bas toliko trajalo, ali jeste par meseci.
Ni sada bas nesto nisam stalno voljna. Valjda umor, obaveze...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
2.10.2016 14:48:54   
Divnica
Ali zenice zasto tako?Kako nemate volje,umorne... sex je potreba covekova i bracna obaveza user posted image Ne moze tako,muza drzite na distanci ijuu!! To nikakao user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
2.10.2016 17:36:36   
vocicana
Amelia, bas mi je zao sto se tako osecas.
Ja i mm smo sacekali malo, msm da smo pre prve moje kontrole , uopste mi nije bilo ni bolno ni ruzno, sve je bilo ekstra fino. Ja zelju imam kao i on i sada, ali mali raste, moje obaveze rastu, pre podne nisam budna a uvece sam onesvescena. Ali proci ce valjda i taj umor, da se mozemo malo opustiti.
PIh, pa bas da toliko nemas zelje....Msm da nama zenama progesteron J majku, svaki put kada treba dobiti, svaki put posle ciklusa itd.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Divnica)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
2.10.2016 18:01:24   
Khaleesi
Mi nismo skoro 9 mes posle por. Uvek me je bolelo... posle smo poceli...
Mozda ce i tebi tek tako da se vrati zelja odjednom

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Kada poceti sa sexom posle porodjaja?
4.7.2018 12:33:49   
Misha i Ljisha
Posle prvog porodjaja mi je malo duze trebalo pa sigurno jedno 3 meseca, nije da nismo pokusavali ali nije mi bilo prijatno. Pretpostavljam zbog epiziotomije. Sad nakon drugog odmah posle lohija.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 320
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here