|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakva kolica??? III deo
5.3.2017 21:15:52   
emicaa

IZVORNA PORUKA: krin 40

Micina M ja sam ti davno rekla da nećeš još dugo tako moći da klopaš😃.Odlučila sam se za Kunert silverset__ kolica.Samo još da izaberem dezen. Imaju ih u 70 dezena.Nemačka marka.Brdo opreme.Utisci sa raznih foruma pohvalni.Cena više nego normalna 280e.

user posted image





_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kakva kolica??? III deo
19.3.2017 16:24:12   
marketing RR

Jedan tata se obratio putem maila Ringeraji sa sledećom molbom, zahvaljujemo se unapred na pomoći-informaciji:

Pozdrav , trebamo pomoć 🙏 Za nekoliko mjeseci postat ćemo roditelji u potražnji smo za kolicima , ne želimo moderna , klasična , želimo starinska , ja ne znam dali vi imate info o tome ali na jendom od Ringeraja portali naišli smo na forumu na kolica koja želimo , obzirom singl forumu vašeg portala vjerujemo da možete doći do informacije gdje kupiti kolica , ja vam u prilogu maila šaljem kolica koja smo vidjeli , ne moraju biti bas ta ali takav starinski stil kolica tražimo, nadamo se da ćete nam pomoći.


IZVORNA PORUKA: lenaa

user posted image

user posted image




IZVORNA PORUKA: lenaa

user posted image



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kakva kolica??? III deo
19.3.2017 16:32:32   
Sanjalicaaa
Pre dve godine sam u Aksi videla kolica u ovom stilu. Verovatno ih imaju i sada. Tada im je bila cenna 110.000din pa su mi ostala u secanju user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kakva kolica??? III deo
19.3.2017 17:15:35   
lesica
Dunjči, evo nek pogledaju KLIK

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kakva kolica??? III deo
19.3.2017 17:17:00   
krin 40
Kunert pravi classic kolica.Videla sam dok sam trazila kunert za sebe.Ima na fb ponuda radnje koja prodaje kunert mislim u Juruja Gagarina.Naći će na googlu sigurno

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kakva kolica??? III deo
19.3.2017 17:22:21   
mati
Mi prodajemo nasa Emmaljunga kolica, sa pratecom opremom, tockovi su manji od ovih ali su u tom fazonu...
Negde sam stavljala linkove i slike.
Inace kod nas ova kolica nisu dostupna, i slabo poznata. Ali su jedna od boljih marki.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kakva kolica??? III deo
19.3.2017 22:58:56   
marketing RR
Hvala drage, javih ovom tati sve vaše predloge sada.


Mati, ako budeš zainteresovana za prodaju pošalji ovom tati mail na modelnikolasboss@gmail.com

IZVORNA PORUKA: mati

Mi prodajemo nasa Emmaljunga kolica, sa pratecom opremom, tockovi su manji od ovih ali su u tom fazonu...
Negde sam stavljala linkove i slike.
Inace kod nas ova kolica nisu dostupna, i slabo poznata. Ali su jedna od boljih marki.



< Poruku je uredio marketing RR -- 19.3.2017 23:02:31 >

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kakva kolica??? III deo
18.4.2017 20:04:35   
Zemunka85
Zene drage, prosli put me ova tema aaaaapsolutno nije zanimala. Ne znam bukvalno nista o kolicima.
Baka od mm je tada rekla kako neka njena drugarica (znaci obe po 90god user posted image ) imaju kolica koja im ne trebaju i mi dobismo ta koja smo za L koristili za DZ, samo smo cas_tili zenu. Meni tada niiista nije smetalo niti sam se ja tu ista raspitivala, niti videla mane. Sad vidim da su marka Graco, ako to ista znaci user posted image . Ja cak nzm ni da li su od prvog dana, ali kapiram da jesu, svakako je L tu bila od 0+ user posted image . Sada kada citam po NETu i forumu o kolicima, meni je to spaaaaaansko selo! Niti ista kapiram, niti ista razumem.
Nasa kolica nisu mogla da se okrenu ka mami, mada meni to nije padalo na pamet. Imala su onaj prozorcic da vidis sta radi beba - a to sada vecina nema. Onu tacnu gore - svasta sam tu nosala, to mi je mnogo prakticno, a vidim da sada vecina to nema. Bila su obicna siva, starija. Tockovi - ocaj ocaja, deeebelo se ozojis dok ih vozis, em skripe im ih po Maksiju npr klizas user posted image , sediste se isto pakao tesko spustalo i dizalo. Imaju jednu rucku.
E i kazem vam, nikakve ja tu zamerke nisam videla. Niti su me kolica interesovala do pre reeecimo 2 nedelje.
Sada saaaaam se primilaaaaaaaa, ne znam koja bih pre, a ni jedna mi nisu dovoljno dobra.
Aahahahahah kada se tikva pokondiri.

Dakle kolica kupujemo 100%, ali meni nista nije jasno to jaje, autosediste, nosiljka tvrda/meka, montira se na ram, ne montira .. pakao! Visa matematika.

Moji zahteviuser posted image su sledeci: - kad vec moze (tad nisam ni znala da moze user posted image ) da mogu da se okrenu od mene i ka meni. To ne mora biti nesto jednim prstom, jer ne bih okretala na dnevnom nivou svakako.
- to da se nesto skida stavlja sa rama - to mi uopste nije jasno sta je tu prednost a sta mana, glupa sam. Nikada nisam o tome ni razmisljala tako. Msm gledam reklamu, kao keva sela na klupu i izvadila nosiljku iz rama i stavila bebu sve sa nosiljkom na klupu, msm waaaao. Pa isto mi spavala u nosiljci koja je u ramu ili na klupi user posted image . Verujem da ej ta (ne)mogucnost montiranja bitna za zene koje voze, ja ne vozim i sve sto budem isla kolima je sa mm, znaci ni to mi nije bas nesto bitno da se delovi skidaju, jednim prstom i sl,, msm uvek ce on to raditi.
-ne moraju biti ni niesto ultra lagana, opet kazem nemam gde ja njih da nosam. Do stana imam 3 stepenice. I to je sve, tako je i kod mame i tate. U stanu imam mesto gde bi bila stalno otvorena, tako sam i sa L, dakle opet nema nekog ekstremnog sklapanja/rasklapanja, sem za kola, al kao sto rekoh to ce mm
-volela bih da imaju tu tacnu gore, al tesko user posted image , jednu rucku i korpu dole - o vidim vecina ima. I onaj prozorcic.

I sve sam se ovo zalepila jer mm pre neki dan donese COSATTO katalog user posted image , pa ja nisam ni znala da ono postoji! Na stranu sva prakticnost ili neprakticnost ja sam se u izgled malo je reci za lju bi la! Samo sto ih uzeli nismo, zivota mi. Posle se smirile strasti, msm i ja lujka od 1000din koliko babu cas_tismo sad bih za 700e, ahaha buuuuudala. Tako da sam sada mirne glave i trazim neku OK opciju.

Ova Kunert su najpribliznija tome sto mi je OK. Ni jedna me nesto ne odusevljavaju, ali su mi ona OK
Kunert VIP, 2u1 to je 200e + povracaj, to mi ej saaaasvim OK.
Davno sam izasla iz teme pa se frljam pojmovima, ali jaje imamo i AS ono prvo. Nzm razliku ali ne izgledaju isto.
Tako da mi trebaju kolica i ona nosiljka za iznosenje a to ovde ima za 200e. E sad mi nije jasno, izgleda se ova nosiljka stavi u kolica, a sto .. pojma nemam, sve je prekomplikovano za mene. Rekoh vam u cemu je meni L odrasla i nista joj ne fali.
Pisale ste da je mana ta tezina od 14kg, ali rekoh vam nemam ja njih puno gde da nosim. U gepek ce valjda stati, m?
Prosla su bila toliko bezvredna da su stajala u hodniku zgrade pa se i komsinica sluzila kada treba :D.

Eto nikada nije kasno da nesto naucim.
Dajte sugestije, predloge, naucite me nesto o ovome pls ... user posted image

E daaaaaaaaaaaaa bitno mi je i da rucka moze da se spusti na dole da L moze da vozi bebu i ako bas pitate da ima onaj deo gde i ona moze da stane da ej vooooziiiim user posted image .
Mogu li to odvojeno da kupim?

< Poruku je uredio Zemunka85 -- 18.4.2017 20:06:27 >

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kakva kolica??? III deo
18.4.2017 20:53:28   
Ana RR
Zemunka, nasmeja me user posted image

Ja sam, sećam se, od prvog dana trudnoće gledala kolica user posted image to mi je bio neki gušt. Mi nismo kupovali korpu, već u kompletu kolica i jaje. Smatrala sam da mi korpa neće trebati i nisam pogrešila. Na svim kolicima se skida to tkz. sportsko sedište i onda možeš da montiraš korpu ili jaje, zavisi šta ti treba. Mi nikad nismo montirali jaje jer nisam volela da ga vozim u njemu. Lepo ga izvadim iz jajeta i prebacim u kolica i milina. Na našim kolicima se nije okretala ručka već se sedište moglo okrenuti kako ti odgovara. Dok nije počeo da sedi vozili smo ga okrenutog ka nama, posle smo okrenuli sedište.

Taj dodatak za stajanje drugog deteta se kupuje odvojeno, koliko se sećam. Treba samo videti da li može da se montira na svaka kolica. Za ručku koja se spušta dole ne znam, mi nismo imali spojenu ručku.

Ništa ti ja nisam pomogla, ne znam ni što sam pisala user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kakva kolica??? III deo
18.4.2017 21:17:21   
Anck Su Nmaun
Prvo sta ce ti korpa za iznosenje kad imas jaje?
Ja svo troje u tome iznela.

Drago mi je da smo sve to prosli jer danas gledam svakavih kolica i toliko se para ulaze u njih a meni je to samo bacanje. Ali ozbiljno. Nekako idem gradom i mame kao da se takmice cija su kolica vise fensi.
Mi smo ih uzeli davno pre 8 god. pa je posluzilo za svo troje hvala bogu. Ali opet ne bih uzimala spejs satl user posted image

Za prebacivanje rucke...malo modela sam videla. I nase je gledalo od nas al smo imali prozorce. Ova opcija 3 u 1 je po meni ok...al ako vec imas jaje...razmislila bih.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 18.4.2017 21:19:24 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kakva kolica??? III deo
18.4.2017 21:32:54   
IvanaSK RR
Slažem se da ti korpa ne treba ako imas jaje, svejedno ces bebu prebaciti u jaje kad udjete u auto.
Nasa kolica su polovna, uzela sam ih 2 u 1, tj. jaje koje se montira na kolica i samim tim beba gleda u tebe. Kad preraste jaje sedi (a moze i da lezi) u kolicima i imaju tu plastiku kroz koju mogu da je vidim, al mi nesto ni ne treba user posted image
Sto se tice dodatka za noge da vozis i drugo dete, onda gledaj kolica koja to imaju. Mada, ne znam koliko ce ti sve to biti bas, bas potrebno, ide zima, necete previse set_ati...
A ta kolica sto si ti gledala stavi sliku, jer mogu biti ona sto obicna nosiljka ide na kolica, a i ona sto je nosiljka - jaje i samo ga skidas, stavljas..

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 18.4.2017 21:35:58 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kakva kolica??? III deo
18.4.2017 22:02:56   
Zemunka85
Koje komplikacije user posted image .

Pa ja ni ne znam da u jajetu moze da se iznese dete user posted image . Kako bre, pa ono je svo krivo???
Ja sam L iznela u toj nosiljci, mekanoj, pozajmila samo za taj jedan dan.
Generalno ova Kunert koliko vidim i nemaju samo kolica, nego 2u1 i 3u1. Pa onda makar 2u1 zbog nosiljke.
Msm ja ne kapiram sto se ona stavlja unutra :D

user posted image

user posted image

user posted image

Sve ima sta mi treba - i za casu postolje aahhaah, msm skoro sve :D

< Poruku je uredio Zemunka85 -- 18.4.2017 22:07:30 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kakva kolica??? III deo
18.4.2017 22:04:06   
Anck Su Nmaun
Taj dodataka ima da se kupi i posebno vidim po oglasima da zene prodaju. E sad ne znam jel ide po modelima ili je univerzalno.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kakva kolica??? III deo
18.4.2017 22:05:49   
Anck Su Nmaun
Skroz ok..samo mi je korpa suvisna jer vec imas jaje.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kakva kolica??? III deo
18.4.2017 22:08:56   
Zemunka85
Pa dada, nisam ja to znala, ali svakako izgleda da ne postoje samo kolica.
Znaci ima povracaj 18% na ovo?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kakva kolica??? III deo
18.4.2017 22:33:30   
Ana RR
Zemunka, jaje je prilagođeno njima. Nemoj samo da motaš peškir i stavljaš detetu ispod kičme, jaje je napravljeno za male bebe.

Pazi, ta korpa je čvrsta, zgodna je kada negde idete da beba može da spava u njoj i sl. Mnogima je koristila. Ja jeesam razmišljala o njoj ali za mene bi bilo bacanje para. Nama su i kolica kao nova, prohodao je sa 10 meseci i posle toga nije ni hteo da se vozi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kakva kolica??? III deo
18.4.2017 22:38:03   
IvanaSK RR
Ta nosiljka je verovatno da bi bilo udobnije u kolicima.
Ja imam neku staru, korišćena samo za izlazak sa sinom iz porodilista. Sada jaje, a u njemu i sad voli da zaspi u kuci user posted image
Zemunka, lepa su, al i meni je bacanje para za nosiljku :)
Da, imas povraćaj pdv-a, sigurno.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 18.4.2017 22:40:46 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kakva kolica??? III deo
19.4.2017 8:21:26   
Anck Su Nmaun
Za putovanja je sigurno udobnija nosiljka ali mislim da dete svakako mora u AS jaje, tako da koriatiti je samo za iznosenje.... nema smisla. A cak mislim da se taj drugi deo ni ne montira rekla bih...Al kolica su stvarno lepa, probaj da nadjes neki model bez.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kakva kolica??? III deo
19.4.2017 8:28:23   
krin 40
Hahaha...Zemunka pogledaj slike iznad,ja sam baš ta kupila😃Ima povrat pdv-a.Ne moraš on line da kupiš ima radnja na NBG.Vidi adresu na njihovoj stranici na fb.Nosiljka jeste višak ali 2 in 1 su sa nosiljkom bez auto sedišta zato smo uzeli 3 in 1.Mala razlika u ceni

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kakva kolica??? III deo
19.4.2017 8:46:46   
Ana RR
Ja imam Cam preety cross i na njih se sve montira posebno, i korpa i jaje i sportska kolica. Odlična su nam bila.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Kakva kolica??? III deo
19.4.2017 8:49:29   
vocicana
Kolica su vam super sa svim ovim dodacima.
Mi mo bebca izneli iz porodilista u jajetu, slatko smo se navozali kolicima, i sada ih koristimo, ali vec postaju mala. Grtaco duo sistem, vrlo povozna i laka za koriscenje, ja sam odusevljena. Na red su dosla kisobran kolica.
Uzivajte mame, bas je lepa ova tema.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Kakva kolica??? III deo
19.4.2017 9:03:39   
bebilule
Iskustva su dosta različita, mi smo baš iskoristili korpu. Zimska je beba, vozili smo se samo u njoj prvih mjeseci. Nekako je baš bio dobro ušuškan.
Zemunka, rotiraju li se točkovi kod ovih Kunert? Mislim da ne.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Kakva kolica??? III deo
19.4.2017 9:11:04   
MasnaMasnica
I mi smo nasu korpu bas iskoristili. Prvenstveno jer se korpa pretvara iz sportskog sedista pa nije zauzimala nepotreban prostor. Ovde se tockovi ne rotiraju cini mi se.
Ja sam nasim etro bas zadovoljna sada cu dokupiti samo jaje novo, koje ide na nasa kolica.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Kakva kolica??? III deo
19.4.2017 9:14:57   
Zemunka85
Krin, ti si vec kupila? Iiiiii? Jes da nisi vozila bebu, ali po kuci i to user posted image ?

Kunert imaju 4 modela. Neka tamo 2, nisu mi ni u opciji i VIP - sto sam ja postavila i sto bih da uzmem i SILVER - to su tvoja. Tako?
Razlika je, koliko sam shvatila upravo ta sto se na Silver sve montira odvojeno, dok na VIP ne.
Mada rekoh i dalje ne vidi prednos tj manu jednog tj drugog, meni je to isto.
Eventualno tj vrv je caka u tome user posted image da bebu ne budis ako spava, ali svakako u stan ulazim sa otvorenim kolicima, pa mi je svejedno.
Ok za kola, ali ja nisam vozac, a mm je na poslu do 6, tako da sve sto se vozim je od 6-9 i vikendom user posted image

Bebi lule, msm da VIP nemaju te rotirajuce, ali za SILVER pise "...prednji točkovi se okreću za 360 stepeni...". E sad ja sam te rotirajuce imala na proslim, ali bas ta rotacija je to sto na njima nije radilo, tako da nzm ni sta je ok a sta ne (mada su imala one duple tockove - horor) ,, :D ali opet kazem ja ni ne znam koliko su ona bila stara, a bas me sada zanima user posted image , kada su tako razdrndana ...

< Poruku je uredio Zemunka85 -- 19.4.2017 9:20:53 >

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Kakva kolica??? III deo
19.4.2017 9:44:33   
Anck Su Nmaun
heeeej masnice pa ti cekas bebacaaaaaaaa user posted image user posted image divnooo
Izvinjavam se modovima na off al bas sam se prijatno iznenadila user posted image

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here