|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakva kolica??? III deo
27.9.2018 14:57:14   
Ana RR
user posted image a ja sam obožavala naša Cam kolica user posted image ali iskreno, nikad ih sama nisam spakovala niti nosila user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Kakva kolica??? III deo
27.9.2018 15:29:12   
vonavoj
Haha..u tome je i razlika,kad sve sam teglis i bebu i kolica.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Kakva kolica??? III deo
27.9.2018 16:33:53   
Ana RR
Ja stvarno nisam imala potrebe. Kolica su uvek stajala rasklopljena sem kada negde idemo autom zajedno, onda ih mm spakuje, posle otpakuje. Ja se oko tih stvari baš nisam mučila.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Kakva kolica??? III deo
28.9.2018 8:26:17   
vonavoj
Ja ih dnevno 4 puta pakujem u kola..Prvo po T,ako su bila u garazi stavljaj u kola..posle vadi ispred skole,vracaj u kola..ako idem po J peske,onda samo jos jednom,dok ih izvadim iz kola..i ostavim u garazi..i u krug..Sad cu ta teska da ostavim rasklopljena u garazi,ova moja hauck u kola..a trrbaju mi jedna malena za nunanje u kuci,jer se tako uspavljuje..Ako neko ima da pozajmi😁😁😁

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Kakva kolica??? III deo
29.9.2018 8:34:07   
IvanaSK RR
Ja imam ona sto mogu i sedeci i lezeci polozaj. Dodji na kafu i po kolicauser posted image
Samo se najavi, moram da ih uzmem od mame i operemuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Kakva kolica??? III deo
29.9.2018 10:22:18   
vonavoj
Hvala,nasla sam. Na kafu bi mogla😁

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Kakva kolica??? III deo
29.9.2018 10:22:57   
mama ivane
Ja imam Chicco kisobran kolica u tri polozaja i prezadovoljna sam na kvalitet lagana su i sklapaju se u jednom potezu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Kakva kolica??? III deo
1.3.2019 19:12:08   
Sanidej
Chicco 3u1 koristimo sada za trece dete, dobra su i izdrzljiva. Placena na popustu 2012. oko 40 hiljada.

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Kakva kolica??? III deo
1.3.2019 21:29:22   
MasnaMasnica
E mame videh veceras mnogo lepa chicco urban na akciji u aksi sa 40000 snizene za 40%. Ako nekog interesuje.



_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Kakva kolica??? III deo
2.3.2019 22:30:19   
lesli
Posto su podignute sve zive teme pa i ova, da napisem sta smo mi uradili za kolica (pitala sam pre par meseci za preporuku). Uzeli smo neka od onih CAM 3u1 i prezadovoljni smo. Jesu glomazna, jesu teska ali su odlicna. I po pitanju funkcionalnosti, a deluju i jako udobno (veliki tockovi, amortizeri...)Za sada koristimo nosiljku koja moze da se montira i u kola, sa sve pojasevima i koja je idealna dok je beba mala, a napolju zimsko doba. I za sada je povremeno u upotrebi i AS - kada je lepse vreme ili kada treba jos nekoga da vozimo (korpa u kolima zauzme celu zadnju klupu). Uskoro prelazimo na kombinaciju obicnog sedista i AS.Takodje imamo i kisobran kolica, njih smo dobili na poklon. Ona ce sluziti kada krenemo negde, s’ obzirom da ovazauzmu prakticno ceo gepek

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Kakva kolica??? III deo
2.3.2019 22:33:28   
Ana RR
Lesli, i mi smo imali (imamo ih još uvek, spakovana) Cam kolica samo bez nosiljke, ja je nisam htela. Odlična su, zaista.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Kakva kolica??? III deo
2.3.2019 23:43:29   
lesli
Anci, ja sam prvo razmisljala kako je nosiljka bezveze i kako bi bilo super da ima 2u1, ali sam onda negde pred kraj trudnoce skapirala da beba stize na jesen (malo poranila, pa je ipak bio kraj leta) i da ce nosiljka lepo sluziti. I jeste tako. Ona tek sada sa skoro 6 meseci ima faze budnosti u kolicima i da razgleda okolinu, tako da je korpa za nas pun pogodak. U lezecem je polozaju (ima cak i opciju za podizanje uzglavlja, to smo sad poceli da koristimo), zasuskana, kad dodjem iz set_nje ako spava samo je otkacim sa kolica i unesem tako u sobu (raskopcam i ostavim da spava u njoj). Moze da se montira u kola, uz dodatak tih nekih kaiseva koji se odvojeno kupuju. Ona mi je mnogo bolja i udobnija opcija za voznju od AS za krace relacije. Na autoput je ipak ne bih u tome izvozila, vec u AS jer mi ono deluje sigurnije...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Kakva kolica??? III deo
2.3.2019 23:46:52   
lesli
Inace jedina mana je sto je volan iz jednog. Mogli su kao pojedini proizvodjaci da naprave da volan moze da bude iz jednog i dva dela. mislim da sam videla da neki chicco 3u1 ima to, ali je otpao zbog dimenzija lifta...I mozda recimo nedostatak drzaca za flasice, ali sada vidim da to prodaju kao dodatnu opremu pa cemo da skoknemo i kupimo to (na vodu se ionako jos uvek mrsti 😆)

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Kakva kolica??? III deo
3.3.2019 1:13:55   
jess021
Lesli, varijante 3u1 su odlicna stvar. Moja deca su rodjena u jesen i ta duboka korpa je bila pun pogodak. Prvih nekoliko meseci sam ih vozila samo u njoj, koliko god da je hladno u njoj su super ususkana. Vozila sam ih iskljucivo u as, mislim u kolima. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Kakva kolica??? III deo
3.3.2019 1:28:22   
lesli
Jess, ako verujes da smo mi nju za Bozic, koji je cini mi se bio najhladniji dan od kako se ona rodila, sa nepuna 4 meseca u toj korpi izveli na 30-40min napolje. Natrontali, ubacili u korpu, preko onog otvora  stavili jednu pelena da joj ne ulazi direktno taj ledeni vazduh i obisli par krugova po bloku. Bili smo jedni od retkih napolju, a sa bebom verovatno jedini 😅
I po kosavi smo isto tako set_ali. Njoj ne fali nista, ona je ususkana i utopljena, nama bas i nije ugodjaj kada je tako neki kijamet, ali bitno da je ona na svezem vazduhu. 🙂
I kao sto rekoh ona ce uskoro 6 meseci, obicno sediste jos uvek nismo koristili, AS mozda mogu na prste obe ruke da izbrojim...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Kakva kolica??? III deo
3.3.2019 14:35:32   
Ana RR
Lesli, vidiš kako su iskustva različita user posted image sećam se kada sam ja tražila kolica da su mi svi preporučivali da ručke budu iz jednog dela (kao da možeš da guraš jednom rukom dok drugom nešto nosiš itd). Mi smo se bili zalepili za Peg Perego Uno ali na kraju smo prelomili i kupili Cam (na našim je ručka iz dva dela) plus AS (koje smo koristili od prvog dana jer smo se stalno negde vozikali). Dok nije počeo da sedi korpa u kolicima je bila skroz spuštena tako da je ležao na ravnom. Za zimu smo imali onu zimsku navlaku koje je extra topla. Ali on je sa 6 meseci već pokušavao da ustane, sa 7 je stajao. Čim je počeo da hoda (sa 10 meseci) bila je nemoguća misija smestiti ga u kolica user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Kakva kolica??? III deo
3.3.2019 15:29:04   
lesli
Anci, uglavnom se jako tesko upravljaju jednom rukom. Oset_ljiva su i ako je teren imalo neravan, zanose. Zato bi mozda prakticnije bilo da ima mogucnost da se bira da li je volan iz komada ili 2 rucke (na koje btw moze da se zakaci nesto) 🙂
A nama nosiljka izigrava trenutno AS. Kao sto rekoh postoje kaisevi (odvojeno se kupuju, oko 3.000 su) koji sluze da se ona montira u kola. U set_u dodju neki kaisevi kojima se nosiljka zakaci za pojaseve na zadnjoj klupi, stitnik za glavu i pojas koji se umecu unutar korpe. Genijalna stvar. Jedino sto kada se korpa montira pozadi, zauzme celu zadnju klupu, ali posto se trenutno uglavnom vozimo samo nas 3oje to nije problem, a njoj je mnogo udobnije tako nego u AS.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Kakva kolica??? III deo
3.3.2019 15:31:32   
lesli
Vama se AS nije kacilo na ram? Kod naseg modela se sve kaci na ram. I nosiljka i klasicno sediste i AS. I sve tri stvari mogu u oba smera da se montiraju

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Kakva kolica??? III deo
3.3.2019 15:39:16   
Ana RR
Da, da, sve se kači na ram i može u oba smera, pa kako ti odgovara. Ali mi nikad nismo AS kačili na kolica, ako idemo iz auta u kuću onda ga ponesemo u njemu ali ako šetamo onda ga samo prebacimo u kolica.

Nemoj da misliš da joj nije udobno u AS, naprotiv user posted image Marko je najslađe spavao upravo u njemu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Kakva kolica??? III deo
3.3.2019 16:28:08   
lesli
Ona je ok sa AS ali dok je u pokretu 😂Kako stane, ona se buni, izvija, zabacuje.U korpi hoce da lezi mirno neko vreme. Kljuc je u lezanju garant. Ipak crnogorska krv “uzima danak” 😆😅
A inace mi je kacimo na kolica u tome u cemu je vozimo. Meni je to bilo jako vazno pri izboru kolica, da ako se uspava (a uspava se uvek) nema prevacivanja i budjenja.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Kakva kolica??? III deo
6.3.2019 12:32:48   
mirana1
Gledala sam da budu laka i udobna.
Prvenstveno jer zivim u zgradi i da ne ostavljam po ulazu i gepeku kolica.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Kakva kolica??? III deo
6.3.2019 12:48:03   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: lesli

Ona je ok sa AS ali dok je u pokretu 😂Kako stane, ona se buni, izvija, zabacuje.U korpi hoce da lezi mirno neko vreme. Kljuc je u lezanju garant. Ipak crnogorska krv “uzima danak” 😆😅
A inace mi je kacimo na kolica u tome u cemu je vozimo. Meni je to bilo jako vazno pri izboru kolica, da ako se uspava (a uspava se uvek) nema prevacivanja i budjenja.


Hahaha user posted image

Moj Marko se uspavljivao čim krenemo ali se budio iste sekunde kada se auto ugasi user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Kakva kolica??? III deo
6.3.2019 13:14:44   
Sanidej
Medju "kisobran" kolicima Puerri ima ok odnos cene i kvaliteta.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Kakva kolica??? III deo
6.3.2019 13:34:10   
pari
Ana, kod mene je isti slucaj...kako ugasim auto, probudi se 😁
Sad razmisljam da uzmem jedna letnja kisobran kolica da ih drzim u autu. Jako mi je tesko da nosim i biciklic za njega i velika kolica za nju...Videla sam neka Puerri na sajtu u Aksi...videcu da odem da ih pogledam uzivo...4000din su...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Kakva kolica??? III deo
6.3.2019 16:51:31   
emicaa
Ana kod nas je isto tako sa Davidom,on i sad spava u autu ali cim stanemo budi se 😂
A u jos vozimo i kisobran kolica,ne znam ni sama zasto.David od jula nije sjeo u kolica
Njegova prava smo poslali kumi 

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here