|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
3.10.2017 16:52:50   
isidora88
Kod nas nije jos potvdjeno, dr je prosli put pokusavao vise od pola sata da vidi pol o beba nije htela da nam se okrene, tj.okrenula nam je ledjauser posted image Prosto mi cudno da jos ne znamo pol sa sigurnoscu, u prehodne 2 trudnoce smo rano saznali.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
3.10.2017 22:42:56   
MamaNecaVo
Meni nije ni morao da kaze sta je,osetila sam. user posted image user posted image

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
3.10.2017 23:03:16   
Tatjana.87
Ja sam znala da je dečak...pošto sam silno želela devojčicu hehehe
I tako je i bilo vrlo brzo je i dr to potvrdila

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
3.10.2017 23:12:51   
Dragica Draga

IZVORNA PORUKA: isidora88

Kod nas nije jos potvdjeno, dr je prosli put pokusavao vise od pola sata da vidi pol o beba nije htela da nam se okrene, tj.okrenula nam je ledjauser posted image Prosto mi cudno da jos ne znamo pol sa sigurnoscu, u prehodne 2 trudnoce smo rano saznali.

A kog pola su ti decica? U kom si mesecu sada? 😊

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
3.10.2017 23:21:43   
MamaNecaVo

IZVORNA PORUKA: Tatjana.87

Ja sam znala da je dečak...pošto sam silno želela devojčicu hehehe
I tako je i bilo vrlo brzo je i dr to potvrdila



ovo kao da sam ja napisala.user posted image

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
4.10.2017 8:50:10   
Dragica Draga
Hahahaha NevenaAleksej i Tatjana - isto je meni sa drugim bilo, negde sam zelela decaka jer imam stariju cerku, ali sam tacno znala da ce opet biti cura 😁

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
4.10.2017 8:57:43   
isidora88
Dragice imam dva decakauser posted image
Prvo sam mislila da je devojcica, a onda mi je muz rekao da je 100%decak tako da sad sam i ja ubedjena da je decak, a i kod mm u familiji nema zenske dece tako da su sanse bas male da je devojcica.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
4.10.2017 9:00:33   
Sanjica26 RR
Znas da sam ja prvi put tek u sedmom saznala kog je pola beba. Sve vreme je bila tako okrenuta da dr nije mogao da je vidi. I drmao je, ma jok. Ona se nije dala. Mozda je i kod tebe isti slucaj.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
4.10.2017 9:23:39   
Mala Elena
Meni su videli pol u petom, ali me vracali taj dan tri puta na uz...user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
4.10.2017 10:03:10   
emicaa
od mog rodjaka zena se treba poroditi krajem mjeseca a oni jos ne znaju pol.Svaki put kad je na uz beba nekako sakrije user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
4.10.2017 10:18:18   
Dragica Draga
Super, imaces onda svoja tri musketara :)
A ako je slucajnö ipak curica- kakva ce ona princeza uzivalica da bude pored dva brata :)

Joj, bas svakakvih prica ima kad je pol u pitanju- da jako rano saznaju pol, da do samog porodjaja misle decko a rodi se curica i obratno... kako to süe priroda samo namesti :)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
4.10.2017 10:36:31   
isidora88
Sanjice i meni je dr drmao bebu, pola sata je gledao, bas se covek zainteresovao, ali nije htela beba da se okrene.user posted image Ma samo da je zivo i zdravouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
4.10.2017 11:11:09   
degu
Jao Isi ja sam mislila da je decak potvrdjen. Znaci jos ima nade da je devojcica user posted image znas da se one uglavnom kriju, stidljivice male user posted image
Naravno samo da je zivo i zdravo, ali eto ja bih svakoj majci pozelela devojcicu, meni one vise leze. Imam sina, volim ga naravno jednako, al je mali grubijan user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
4.10.2017 11:46:40   
isidora88
Degu pa na ekspertnom mi je dr pokazivao zensku pisu, pa iz drugog ugla kaze ipak je musko, tako da je ostalo da nemamo pojma user posted image Na proslom pregledu se nije dalo videti.ada nesto mislim da je decak, da mogu da biram volela bih devojcicu, ali i decak je dobrodosaouser posted image
A jesu decaci grubi, zato sam i htela devojcicuuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
4.10.2017 15:35:15   
MamaNecaVo
Kod nas je momak ponosno pokazivao sta je na UZ,dok lice nije hteo da pokaze nikako.Cim ga doktor "pogura" on stane u odrambeni stav.
Tako da zapravo ja imam 101 sliku alatke ali sliku bebca tj glave,ne.. :)

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
4.10.2017 15:45:06   
degu
Ma dai moj gospodin ga je ponosno isukao sa 12 nedelja user posted image
Naravno Isidora, pa majci 3 sina odmah orden dati, ne zato sto ima "sincine" nego treba to izdrzati user posted image nek su zivi i zdravi user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
4.10.2017 16:11:18   
Dragica Draga
Jeste, devojcice su male neznice... ali znaju i bate da budu maze, posebno sa mamom ❤

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
4.10.2017 16:25:45   
MamaNecaVo
Iako je ruzno reci da sam bila tuzna,mada ni to nije adekvatna rec (majka ne moze biti tuzna kada sazna pol deteta),vec ne znam ni ja sta-ne bi dala ni za 101 devojcicu.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
4.10.2017 17:00:14   
Rosita
Meni decaci vise leze. Ne po senzibilitetu, jer vise spadam u neznije strukture, vec po nekim mojim uverenjima proizaslim iz odnosa sa znacajnim zenama i muskracima u zivotu.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
4.10.2017 18:01:53   
madre

IZVORNA PORUKA: degu

Znaci jos ima nade da je devojcica user posted image znas da se one uglavnom kriju, stidljivice male user posted image

Bas sam ovo htela da napisem pre neki danuser posted image
Rosi, bas me zanima na koje stvari mislis u prilog decacima? user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
4.10.2017 18:03:21   
emicaa
Dora je do 7 mjeseca krila a Srecko je bas rano pokazao sta ima i svaki put ga je pokazivao.A ne znam kakav ce biti kad jos malo poraste ali je maza za tri djevojcice 😊

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
4.10.2017 18:29:10   
Rosita
Madre, ma nista stereotipno tipa muskarci su..., a zene su... Ne, ne mislim na to, nego na neka moja intimna iskustva u mom licnom odrastanju, detinjstvu i kasnije... I uloge koje su muske i zenske figure igrale u mom zivotu... Lekovitiji su mi bili odnosi sa znacajnim muskim figurama.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
4.10.2017 19:45:28   
Maslacak15
sta ja znam.... I ja sam neuporedivo bliza sa ocem nego sto sam bila sa majkom ali preferenci nikad nisam imala. Kako doslo dobro doslo. Cak mislim da su u proseku zenska deca bolja za roditelje kad porastu. Ostanu im bliza, nekako mozda i zbog bioloskih razlika medju polovima. Kazu da je devojcica ovaj put kod mene i raduje me ali nebih marila ni da je decak ili da sam u zivotu imala samo devojcice. Stvarno ne bihuser posted image . To je nekako segment na koji ne moze da se utice i ima neceg lepog u tome. Ne ide sve u zivotu po projektu.

A sto se polova tice, ja i dalje mislim ko ume da gleda moze da vidi na prvom eksppertskom ultrazvuku. Ne razumem argument beba bila okrenuta jel se bebe tu stalno mrdaju i male su. Osim toga pol se u tom stadijumu ne gleda zagledanjem izmedju nogu, nego u scenu sa strane, bocno u takozvanoj sagitalnoj ravni gde se vidi genitalni greben i kako je on postavljan. I studije kazu da je tacnost detekcije tog postupka 98%. I onda ako greben gleda ka gore su decaci a ako je vise oboren na dole ( opadajuci ugao ) onda je devojcica.



< Poruku je uredio Maslacak15 -- 4.10.2017 19:47:56 >

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
4.10.2017 20:11:25   
medamisko
Meni je bilo tacno oba puta.
Prvi put decak pa devojcica.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
4.10.2017 21:55:41   
Rosita
Ne bih ni ja imala nista protiv devojcice, taman posla, mozda bi bas bio pogodak. Svejedno, dete je dete. Nego eto, imam osecaj da vise mogu da pruzim muskom detetu.
Ovaj put mi je bas i receno na prvom exp. Valjda je tacno. Dr je rekla nedvosmisleno, ne "cini se, izgleda i sl."

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here