|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
19.3.2017 9:35:10   
krin 40
Micina m iskreno ja ne vidim ništa na ovom UZ.Ti kupuj neutralne boje za svaki slučajuser posted image .Ja ionako ne volim roze uopšte.Moja ćera kada je bila
bebana roze je imala u ormanu samo kada dobije na poklon.Ali šalu na stranu,koliko se loše vidi moguće
da je ta babica pogrešila😃

< Poruku je uredio krin 40 -- 19.3.2017 9:40:15 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
19.3.2017 12:38:31   
ZonaStaša
Od prvog trenutka bilo je da je devojčica , u 20 nedelji na 4d potvrđeno. Samo nek su nam beke zive i zdraveuser posted image 🍼😊

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
19.3.2017 21:04:51   
MicinaMama
Necu nista kupovati od odecice do 28-og i kada kazu tacno odem taj dan i pokupujem.

Bas tako neka su zivi i zdravi!

(odgovor članu ZonaStaša)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
20.3.2017 0:10:19   
Mariya
Micinam, kupuj ti slobodno, samo gledaj,kao što ti krin kaže da bude neutralna boja, pa posle 28.nedelje možeš da kupuješ konkretno roze ili plavo, leptiriće ili autiće user posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
20.3.2017 7:04:58   
Mala Elena
Nama su pogodili oba puta tamo negde u 5 .mesecu...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
9.6.2017 14:38:18   
mama Jo
U prvoj trudnoci mi je na prvom ekspertnom rekla da je najverovatnije devojcica i jeste tako bilo... Sada sam drugi put trudna, pa cekam sada prvi ekspertni da cujem hoce li mi i sada reci... ali promenila sam doktora, tako da nisam sigurna hocu li dobiti info 😁

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
9.6.2017 14:52:53   
Anck Su Nmaun
Meni su svaki put pogodili , sa V se naj bolje videlilo vec krajem 4 meseca su mi rekli bata!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
9.6.2017 15:41:45   
IvanaSK RR
Mislim da sam vec pisala...Oba puta su mi pogodili cim se moglo videti..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
9.6.2017 21:35:59   
Bunnyca
U ovoj trudnoci na uz u 17 i 22 nedelji bilo devojcica, posle drugi doktor i drugi UZ u 24 nedelji decak.Evo do kraja, sada sam 38 ostalo decakuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
27.6.2017 23:16:26   
Viksica
I dokroti su ljudi pa znaju i da grese ;) Najsigurnija metoda je negetsko testiranje :)

(odgovor članu Bunnyca)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
28.6.2017 8:58:00   
Dragica Draga
Da li su vam na prvom ekspertnom rekli jedan pol, a posle promenili? Koliko uopste na prvom ekspertnom moze da se sa tacnoscu kaze koji je pol?

(odgovor članu Viksica)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
28.6.2017 9:08:08   
IvanaSK RR
Sa sinom mi je receno da je dečak u dvadesetoj nedelji, sada u 16-oj. Oba puta su bili obicni ultrazvukovi i ne bas toliko sjajni.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
28.6.2017 9:37:34   
Duškić
I meni su jako brzo rekli pol dece.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
28.6.2017 15:18:53   
mama Jo
Negde sam citala da je decaka lakse odmah ,,otkriti"...
Navodno moguce je da vam prvo kazu da je devojcica pa onda decak, a ako vide prvo da je decak, u tom slucaju nije moguce da kazu na sledecm da je devojcica...
Da li je mozda jos neko citao, cuo ovo?

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
28.6.2017 15:27:28   
Sanjica26 RR
Meni sa T su tek rekli u 7 mesecu. Ona je bila vrtiguz i sve vreme se krila. Za Sofiju odmah se znalo da je devojcica.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
28.6.2017 15:32:00   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Negde sam citala da je decaka lakse odmah ,,otkriti"...

Vrgunski ginekolozi u 12. nedekji vide pol, na dabl testu. Mada se ograde i oni, kao i kod mene.
Moj doktor nije video pol ali me poslao na dabl kod načelnice, i rekao mi da joj verujem 100%, jer ona ne greši. Tako je i bilo.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
28.6.2017 15:44:16   
emicaa
meni su u 7.mjesecu u prvoj trudnoi rekli da je sigurno djevojcica.Drugi put su fino vidjeli visuljak i to je bilo to

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
28.6.2017 16:35:10   
MicinaMama
E sdaa mogu reci da su pogodili sva tri puta,svaki put se videlo u 23-oj nedelji.Prva i druga cerkica su bile 85% pretpostavka da su devojcice posto su se malo krile.Druga se jasno pokazala user posted image

U glavnom pogodili su.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
29.6.2017 9:54:09   
medamisko
Meni za A su brzo rekli (rekli, a za devojcicu tek oko 5 meseca.

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
29.6.2017 9:55:23   
medamisko

IZVORNA PORUKA: ZonaStaša

Od prvog trenutka bilo je da je devojčica , u 20 nedelji na 4d potvrđeno. Samo nek su nam beke zive i zdraveuser posted image 🍼😊



Da, dauser posted image .user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZonaStaša)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
1.7.2017 21:33:03   
Dragica Draga
Meni su isto pogodili oba puta vrlo rano... a znam za slucajeve da su zenama rekli da je decak prvo, a onda na nekom od narednih uz kazu da je ipak devojcica. Sta vi mislite o tome? Jel u pitanju ,,strucnost" lekara? Posto sam cula od par ljudi kao nema sanse da pogrese ako je dobar ginekolog (naravno i ako je dobbar uz aparat) .... pa me bas zanima sta vi mislite o tome?

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
1.7.2017 21:50:51   
Maslacak15
dobar lekar ne moze da pogresi. To su vrlo jasne stvari. Ukoliko su uslovi nepovoljni, polozaj bebe, specificnosti kod majke itd dobar lekar se uzdrzi kaze ne vidim.....A ne bavi se nagadjanjem i pogadjanjem. Meni je na primer receno oba puta u 13 oj nedelji u specijalistickoj ordinaciji bez dvoumljenja. Jos sam dobila i predavanje na temu kako se razlikuju polovi u tom stadijumuuser posted image Moja doktorka je cekala bar jos 4 nedelje dok mi je i ona nedvosmisleno potvrdila, jel prosto na njenom aparatu i sa njenim iskustvom ona se nije usudjivala da tvrdi. Prosto je rekla jos ne vidim. Samo mene to nije tangiralo jer mi je bilo jasno da na eskpertskom znaju svoj posao. Posle 20 te nedelje sam videla i ja, bar pet puta do porodjaja.
Tako da po meni cutanje je zlato. A gledanje pola je vrlo precizna kategorija, njie to gledanje u soljicu kafe, tako da kad znaju sta rade nemaju sta da grese...

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
2.7.2017 16:31:32   
Dragica Draga
Slazem se u potpunosti sa svim sto si napisala!! Bravo!!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
1.9.2017 23:52:46   
mama Jo
Evo da osvezim temu - trudnice javljajte se ☺
Druga trudnoca - prvi expertni radjen privatno i kaze decak, drugi u domu zdravlja kaze devojcica 😊
Ima li neko slicno iskustvo? ☺☺

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
2.9.2017 7:43:40   
krin 40
Mama Jo meni su sve prognoze poklopile😁

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here