|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gatriev test
2.2.2018 20:14:45   
Zemunka85
Mama jo, ja ti moram reci da su nama napomenuli (bas napomenuli) u porodilistu da los test ne znaci aaaaapsolutno nista.
Da se u 90% slucajeva pokaze da je sve ok i da se ne traumiramo ako dobijemo kovertu.
Iskreno ne znam ni ste je taj test, niti sta moze da valja/ne valja, ali ja sam bas htela da napisem za Maryjin slucaj, secam se, a i ja znam dve drugarice kojima test nije bio ok (nzm tacno sta) ali je sve bilo ok.
Mislim da imas sve razloge ovog sveta da budes pozitivna!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Gatriev test
2.2.2018 20:34:13   
jess021
Mama Jo, iskreno se nadam da ce sve biti u reduuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Gatriev test
2.2.2018 21:35:09   
degu
Mama jo saljem ti puno podrske i pozitivne energije i drzim fige da bude sve u redu.user posted image
Mislim da kod su Marijinog Leona hormoni stitne zlezde bili poviseni.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Gatriev test
2.2.2018 23:18:48   
Mariya
MamaJo, mi smo dobili to prokleto pismo, mom L je bio povišen tsh. Znači nismo radili znojni test tako da ne znam ništa o tome.
Uzimaš uput od pedijatra za endokrinologa (koja je inače ostavila sjajan utisak na mene za ona 2 puta koliko smo se sreli, veoma je prijatna, sve objašnjava, smirila me skroz) odradili analize taj dan a u ponedeljak saznali rezultate. Kod nas je sve bilo u redu. Biće i kod vas.

< Poruku je uredio Mariya -- 2.2.2018 23:19:40 >

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Gatriev test
2.2.2018 23:51:05   
Dragce86
Srecno, mama Jo! Mogu misliti sta prolazis, jer znam sta sve majka misli i oseca kada joj lekari kazu da nesto nije u redu ( a meni nije bio dobar dabl i rekli mi razne srcane anomalije za bebu, pa sam prosla pakao, na kraju - amniocenteza UREDNA! ) Znaci, sacekaj, polako, pokusaj da ne citas nista po internetu vec da verujes u Boga i da ce sve biti u redu! Drzim vam fige!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Gatriev test
3.2.2018 0:15:01   
isidora88
Mama jo, verujem da je sve ok, samo smireno i bice to u redu. kada su vam zakazali test? Ja sam davno bila na praksi na endokrini u decijoj bolnici, imali smo dete koje je doslo na test i znam da su ga utoplili i onda uzimali uzorak znoja, sve je bilo u redu. Sjajna ekipa je na endokrini, sestre su divne i odlicni dr rade.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Gatriev test
3.2.2018 12:00:22   
Maslacak15
Hej Mama Jo,
Evo ja anadjoh malo vremena da temeljnije vidim o cemu se radi. Pretpostavljam na osnovu svega recenog da su odredjivali immunoreaktivni tripsinogen koji je uvecan kod cisticne fibroze. Sustina je i da je ponekad uvecan i kod zdravih novorodjencadi. Nasla sam prilicno dobru studiju sa velikim kohortom pacijenata... Da skratim pricu, od nekih 7500 beba koje su pale test definisan kao vrednost veca od 70 ng/ml, preko 6500 je bilo potpuno zdravo. Znaci i dalje je oogromna verovatnoca da ce biti sve u najboljem redu. Test je senzitivan da obuhvati svu obolelu decu ali nije specifican, sto znaci da ima ogroman broj lazno pozitivnih.
Bice sve OK !!!!!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Gatriev test
3.2.2018 13:11:47   
Duškić
Maslacak , divna si.
Bas volim da citam tvoje pisanjije ...user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Gatriev test
3.2.2018 13:27:30   
Misha i Ljisha
mama jo user posted image

nadam se da je sve kao sto kaze nasa Maslacak.


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Gatriev test
3.2.2018 22:49:46   
degu
Maslacak zlata vredna user posted image
p.s. kad se samo setim one Contese koja nas je sve svrstala u neplodne user posted image sva sreca pa smo imale tebe user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Gatriev test
3.2.2018 23:39:52   
isidora88
Mama jo bice to sve u redu. Evo i maslacak je nasla bas ohrabrujuce podatke tako da se nemoj brinutiuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Gatriev test
4.2.2018 10:56:33   
mama Jo
Zene, predivne ste zaista!!! Hvala vam svima od srca - i za podrsku, i za iskustva!! Naravno da mi znaci kad cujem da se nekome vec desilo kao i meni, ili bar slicno, a da je na kraju ipak sve bilo u najboljem mogucem redu...

Maslacak, sta drugo da ti kazem osim jedno najvece moguce hvala!! Stvarno to sto si se potrudila da pronadjes vrlo je ohrabrujuce!! Od srca ti hvala!!!!! Volela bih da mogu nekako lepse da ti se zahvalim!! Jako znaci!

Isi, mi smo dobili poziv da idemo na pulmologiju, ne na endokrinologiju... u sredu sad 07.02.u 7 ujutru... javicu se sa rezultatima svakako!!

Inace i prijateljica koja radi u Decijoj nas je jako ohrabrila jer nam je rekla da je ovo najgrublja procena i prosto se svi pozivaju na taj dodatni test kako bi se iskljucila svaka mogucnost... kada smo otisli po uput kod nase dr, ona nas je isto ohrabrila... malo smo bolje i mm i ja, ali skroz cemo biti dobro kad ovaj drugi test pokaze da je sve pod kontrolom...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Gatriev test
4.2.2018 11:10:39   
isidora88
Drzimo fige da sve bude okuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Gatriev test
4.2.2018 13:56:03   
MamaNecaVo
Mama jo drzimo fige!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Gatriev test
7.2.2018 20:07:46   
mama Jo
Hvala vam puno!
Sutra i prekosutra ocekujemo rezultate...
Bili smo danas na znojnom testu... 3 sata smo tamo provele, ali uspeli su da joj uzmu uzorak, sto je vazno(rekli su nam da postoji mogucnost da se beba ne oznoji, pa onda mora da se ponovi drugi dan, i to se desava). Bila je jos jedna bebica...
Doktorka nam je objasnila da se ne plasimo, to je standardna procedura koja se sprovodi kod beba kojima je povisena vrednost i to nista ne znaci... jako je niska granica koja se uzima za normalu i prosto svima kojima je i malo povisena vrednost radi se ovaj test...
Smirila nas je, ali naravno potpuno cu biti mirna sutra i prekosutra kad cujem da je u redu sve...nadam se da cu to cuti!
Takodje, rekla nam je i da, ako opet ovaj danasnji test pokaze neke rezultate vise nego sto je granica, opet to ne mora nista da znaci, nego se onda radi jos neki test...
Prosto, da binse postavila dijagnoza neke bolesti mora detaljno da se ispita i prati stanje... a cf je izuzetno retka.

Mame drage moje, drzite fige da sutra i prekosutra cujem dobre vesti!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Gatriev test
7.2.2018 20:29:36   
vonavoj
Drzimo fige!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Gatriev test
7.2.2018 20:54:07   
jess021
Drzim palceve i mislim na vas user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Gatriev test
7.2.2018 21:20:16   
milicicak
Mama Jo, drzimo palceve. Sve ce biti u redu user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Gatriev test
7.2.2018 22:26:14   
isidora88
Drzimo fige za lepe vestiuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Gatriev test
7.2.2018 23:26:26   
degu
Mama jo, drzimo fige! user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Gatriev test
7.2.2018 23:49:25   
Sanjica26 RR
Mama jo, bice sve to dobro. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Gatriev test
9.2.2018 14:44:29   
mama Jo
Drage moje- dobili smo rezultat...sve je u redu ♥️
Hvala vam puno za podrsku, ogroman teret sa srca mi je pao. Znaci preporodila sam se kad su rekli da su nalazi uredni i da je sve u redu.
😊💞💓

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Gatriev test
9.2.2018 14:53:42   
degu
user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Gatriev test
9.2.2018 14:55:20   
Maslacak15
JUPIIIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image

divno Mama Jouser posted image user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Gatriev test
9.2.2018 14:56:04   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Drage moje- dobili smo rezultat...sve je u redu ♥️
Hvala vam puno za podrsku, ogroman teret sa srca mi je pao. Znaci preporodila sam se kad su rekli da su nalazi uredni i da je sve u redu.
😊💞💓


Bravouser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here