|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
25.2.2017 13:59:57   
emicaa
Dora je prije bila takva,kao da nemamo hljeba jesti ali pocela je se "popravljati".Pocela je jesti dosta povrca kroz Davidove kasice,sto ostane od njega uglavnom ona dopojede.Bude beba pa da je nahranim kao njega user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
28.2.2017 22:56:57   
Duškić
Jao Emice isto radi i ova moja. Cak mu je i cuclu uzela ( a ona nije htela nikako) . A sto se tice hrane, lepo jede ali i da hoce da se popravi ne moze, kao pcelica je i samo zuji...user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
1.3.2017 12:58:16   
AnaTamara
user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
1.3.2017 13:12:05   
IvanaSK RR
AnaTamara, dobro dosla. Pridruzi nam se u temama, sigurno imas saveta, pitanja... za ostale teme. Pozdrav

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
1.3.2017 13:17:08   
AnaTamara
HVALAAAAA. Imam cerkicu od 3 godine, muku mucimo sa hranom...ima periode kad sta jede, drugo nece...npr. sada bi samo jel supicu i pasulj, pre toga je bio grasak, supica, krompir...i sve tako. Sreca sto u vrticu mora da jede :) Da dodam da od slatkisa jede kinder jaje i to je to, ostali slatkisi, grickalice, ama bas nista

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
1.3.2017 22:41:13   
Duškić

IZVORNA PORUKA: AnaTamara

HVALAAAAA. Imam cerkicu od 3 godine, muku mucimo sa hranom...ima periode kad sta jede, drugo nece...npr. sada bi samo jel supicu i pasulj, pre toga je bio grasak, supica, krompir...i sve tako. Sreca sto u vrticu mora da jede :) Da dodam da od slatkisa jede kinder jaje i to je to, ostali slatkisi, grickalice, ama bas nista


Pozz..i mi samo kupujemo to kinder jaje i sokic. Nema jos punih 3 god.

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
28.4.2017 18:14:59   
Sanjica26 RR
Zene, da li dajete deci i dalje palentu kao obrok?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
7.6.2017 14:15:15   
Sanjica26 RR
Ajde mame skolske dece sta dajete deci za uzinu da ponesu u skolu?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
7.6.2017 18:48:32   
Sanjalicaaa

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Zene, da li dajete deci i dalje palentu kao obrok?

Da, palentu sa sirom. I ja je jedem kao obrok.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
8.6.2017 21:55:05   
dddaca
Mi muku mucim sa doruckom i vecerom. Nista kiselomlecno nece da jede, sir nema sanse ni da pogleda, nekad je jela kacamak, palentu, jaje, sad moram da ga provucem kroz hranu. Kazu faza, ali kd nas ta faza traje vec vise od godinu dana user posted image . Ima li jos neka mama ovakvo iskustvo?

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
8.6.2017 22:05:50   
lesica
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ajde mame skolske dece sta dajete deci za uzinu da ponesu u skolu?


Sanjice, o ovome cemo krajem avgusta user posted image

Ali salu na stranu,
Moj plan je otprilike ovakav:

Prepodnevna smena:
- dorucak kuci
-uzina : sendvicak, mafini ( razlicitih sastava, sto slatki sto slani), ili neko drugo pecivo iz radionice "hvala ti mama" + jogurt/sok/ voda + vocka
- rucak kuci

Popodnevna smena:
- dorucak kuci
-rucak kuci
- uzina pa kao gore

Ovo sve u slucaju da tih dana ne ide u boravak.
Kada bude isla u boravak , i rucak ce nositi, imamo posudice za te potreba, i bice pripremljena varijanta jela koja su manje kvarljiva.


Edit: Otvori posebnu temu!

< Poruku je uredio lesica RR -- 8.6.2017 22:06:36 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
8.3.2018 13:42:01   
Dora89
Doručak - sendvič, sir, jaja, razne kombinacije od toga. S tim što suhomesnato iz marketa i viršle ne jedemo, samo domaću pršutu i kobasicu (znamo ko je pravio). Hleb jedemo samo ujutro.
Užina - voće
Ručak - supa + glavno jelo + salata/ čorba + pečeni krompiri + salata
Večera - musli

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
16.5.2018 13:00:26   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: mama ivane

Sta spremate deci za dorucak ?

Moja deca vole za dorucak da jedu , Jaje na oko i virslu , hled i pasteta, hleb i dzem i jogurt i tako se vko jutro vrti user posted image



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
16.5.2018 13:01:18   
IvanaSK RR
IZVORNA PORUKA: Maraj

Moj L najvise voli palentu za dorucak. Al nekad pojede i virsle, pastetu, jaje ili nesto iz pekare. Al opet kazem, najcesce je to palenta



IZVORNA PORUKA: mama ivane

Palentu sam potpuno zaboravila da im spremam!



IZVORNA PORUKA: Maraj

Moj L je do pre mozda god dana obozavao poparu. Sad smo to zapostavili. Sad je aktuelna palentauser posted image



IZVORNA PORUKA: dunja RR

Nemamo ovu temu od ranije?

Mi jedemo jaja, jaja i koprivu, projice, palentu, hleb sa medom i maslacom ...



< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 16.5.2018 13:03:47 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
16.5.2018 14:06:17   
jess021
M za dorucak jede jaje, griz, kiflu, slaninu, sir, a L isto to bez griza i jajeta.
Vecera plazma, palenta, pizza.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
16.5.2018 15:59:03   
Anck Su Nmaun
Moj nece te kasaste stvari.
Ajvar mu je Favourite! user posted image dete bi jelo samo to da ga pustim dok ne pukne.
Inace sve jede samo meso onako samo nece vec da je skriveno u necemu user posted image
Batak u supici, musaka itd.
Dorucak i vecera slicni sve sto i mi jede. Slaninice, jaja, jako voli kecap i senf pa umesam jaja i senf eto drugacijeg ukusa. Jogurt pod obavezno!
Peciva razna, e da nije ljubitelj palacinki user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 16.5.2018 16:05:53 >

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
16.5.2018 16:03:09   
Sanjica26 RR
Kod nas ne postoji jelo koje ne voli da jede. Sve jede. To pricam o Sofiji. Bas nam je olaksala muke koje smo imali sa T.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
16.5.2018 16:07:29   
MamaZox
Svi imaju periode. Trudim se da ne jedu slatko za veceru.
Palentu, kacamak i proju cesto spremam za dorucak.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
17.5.2018 21:04:55   
jess021
Zene, dajte predloge za veceru i dorucak.
Vrtimo dva tri jela, ali L nece ni jaje ni griz....bas je izbirljiva.
Samo bez onog da je pustim da o gladni, bila bi u stanju ceo dan da ne jede nista nego da pojede nesto sto ne voli.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu MamaZox)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
17.5.2018 21:15:45   
IvanaSK RR
Posto necete virsle nemam ideju 😂😂
Mafine, projice? Ubacis unutra sta god hoćeš od povrca, slanine, suvog mesa, sira... Pitu sa sirom, krompirom, mesom(ja sa sirom napravim uvece, ujutru pecem). Slane palacinke. Hleb i dzem user posted image (i hleb i mast i aleva paprikauser posted image ). Kiflice, zu-zu, ustipci...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
19.5.2018 20:25:10   
Anck Su Nmaun
Slanina i paradajz, salama pileca sa jogurtom i hlebom, jaja sa svim i svacim, ajvar user posted image , virsle, przenice, razne testenine,marmelada, dzem, kajmak mladi, ja uglavnom tako nesto vrtim samo menjam sitnice.

O zaboravih i onaj sir na trouglice V se daaavi. Pojede citav onaj krug user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 19.5.2018 20:26:50 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
19.5.2018 21:08:59   
Maraj
Jess to izgladnjivanje ne pali ni kod mog L. Probala. Toliko je nervozan bio ,od gladi, a nista sto mu ponudim nije hteo.
Nama je problem i sto L ne da da ga hranimo. Sve on mora sam
E ja sam to trpela nekk vreme. Jedan dan sam poludela i rekla, jesces sto i mi jedemo. Drzim ga u krilu i guram kasiku. Jeste sa strane delovalo katastrofa ali je prihvatio na kraju da jede. Cak sam ga ucenjivala i sa cokoladom. Stavim cokoladu ispred njega j kazem da ce je dobiti kada pojede rucak. Tako je isto prihvatio da jede. Sad smo sve izbacili. I tu cokoladu. Jede sam i bez nje.
Ja dajem L i virsle i pastete. Da ide h vrtic, to im je na meniju. Tako da.... samo nek jede...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
19.5.2018 21:16:35   
Sanjica26 RR
Kod nas u vrticu na meniju nema ni virsla ni pasteta. Prave im domace namaze, pite, pice od integralnog brasna...

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
19.5.2018 21:21:43   
Misha i Ljisha
Maraj kod nas nema virsli i pastete u vrticima.

Mene D zeza. Ja svaki obrok skoro moram da pravim. Znaci ako nije med dzem ili eurokrem namazan na hleb ili sunka seckana moram da pravim dorucam i veceru. Pravimo moce, griz, pecem slaninu, pravim kao pastetu od tunjevine sa belim lukom kuvanim jajetom i pavlakom.
Pravim proje relativno cesto. I uvek imamo svezu salatu da li krastavce ilo papriki...sta god zeli

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
19.5.2018 21:21:59   
jess021
Ne dajem im ni virsle, ni pastete, ni salame. Moje misljenje je da im to stvarno nije potrebno, a plus L je jede ni jaja.
Pravila sam sinoc gibanicu, pa je bilo i za dorucak i za veceru.
Vise sam za te homemade varijante sto je pisala Ivana.
Moracu vise da se angazujem.
Da, vise se ne daje pastete i virsle u vrticima, mislim da je ponekad na meniju pileca prsa.

< Poruku je uredio jess021 -- 19.5.2018 21:23:40 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Evo čega se deca najviše plaše, prema uzrastu
Grmljavina, mrak, veštice, čudovišta, duhovi i mnoga druga zastrašujuća stvorenja koja bi mogla živeti u mračnom ćošku s...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here