|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: GAK Narodni Front
5.6.2018 19:43:26   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Jasmina01

Marej, kako si ti dosla do dr Ane? Cula sam za nju sve najbolje. i jesi tek od 9-og meseca ili ranije isla kod nje?


Ja sam od samog pocetka trudnoce vodila trudnocu kod nje. Privatno. Tako da mi je ona bila "veza" za Front.
Mislim da mora tako. Ne vodi se ni meni trudnoca privatno, kad mogu drzavno al jbg.... ovako sam imala "ulaz" u Front...

(odgovor članu Jasmina01)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: GAK Narodni Front
10.7.2018 21:08:02   
milicicak
Devojke, da li za Front mogu da se spakujem u kofer ili mora torba?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: GAK Narodni Front
10.7.2018 21:22:21   
IvanaSK RR
Milicicak, nisam znala da moze torba ili kofer. Pre su samo kese mogle..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: GAK Narodni Front
10.7.2018 21:23:47   
milicicak
Kesa? Jooj

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: GAK Narodni Front
10.7.2018 21:27:33   
IvanaSK RR
Nemoj me drzati za rec, moguce da se to promenilo. Evo cekamo Maraj da se oglasi.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: GAK Narodni Front
10.7.2018 22:11:21   
Maraj
E mili ja nosim nesto kao torba. Kofer ne moze a ni one putne torbe
Ovo je nesto izmedju kese i torbe
Znas ranije sto je koka kola delila one torbe ili knjaz milos. Ja sam tu i sa L nosila j sad sam je spakovala. Znaci one kao buvljakusa torbe samo manje

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: GAK Narodni Front
27.9.2018 1:51:31   
Dora89
U Frontu ukinuta dohrana.
http://roditeljsrbija.com/pismo-jedne-majke-narodni-front-21-09-2018/

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: GAK Narodni Front
27.9.2018 2:43:00   
marketing RR
Evo i odgovora iz Fronta:

Evo šta se stvarno dešava u GAK Narodni front u Beogradu. Da li bebe plaču od gladi ili zato što su bebe i kako su dobre namere predstavljene kao "horor film". Razgovar je sa neonatologom iz "Fronta". "
-Da li stvarno mislite da bi bilo ko, ko nije psihopata, ostavio gladne bebe da plaču?!", pitanjem je odgovorila na pitanje šta se dešava u "Frontu" primarijus dr Ljiljana Stanković, neonatolog u ovom porodilištu i nacionalni koordinator Programa podrške dojenju.
"Niko nije ukinuo dohranu bebama kojima je ona potrebna. Ali, mi dajemo sve od sebe da povećamo broj dece koja će biti dojena", kaže dr Stanković.

PROČITAJ VIŠE ...



IZVORNA PORUKA: Dora89

U Frontu ukinuta dohrana.
http://roditeljsrbija.com/pismo-jedne-majke-narodni-front-21-09-2018/




< Poruku je uredio marketing RR -- 27.9.2018 2:44:14 >

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: GAK Narodni Front
22.10.2018 20:18:55   
Lilyka7
Pozdrav svima...Dugo nisam bila ovde, svratila da podelim još jedno iskustvo.Pre 5 dana sam se po drugi put porodila u Frontu.O doktorima, sestrama itd neću ništa, jer ih ima svakakvih, normalno...Moj boravak tamo je bio sasvim ok, bila sam na 4-om spratu i nemam zamerke.
Ono što je mene izludelo je to što nisam dobila epidural, po njima ,nije bilo vremena , iako je to glupost...moj drugi porodjaj je trajao bukvalno isto kao i prvi...oko 11 mi je pukao vodenjak,beba je rodjena u 3:30...isto kao i prva, bez ikakvih problema ...Otkad sam ušla u pripremni deo pa do kraja, jedno 16 puta sam pomenula epidural... na šta sam prvo dobijala odgovore tipa "sačekaj dok udješ u salu" pa "sačekaj doktora" ... itd... Kada se jedna doktorka konačno smilovala da proviri, reče da pogleda moje rezultate ks... i konstatovala je da su zastareli, da imaju više od 15 dana, što nije istina, taj dan je tek počinjao tačno 15-i dan... i da mi izvade krv pa da vide, da li da zovu uopšte anesteziologa.I tako...vreme prolazi... ja sam se porodila a da se nije ni vratila sa rezultatima... Samo da napomenem da prvi put, dok se još plaćao epidural bili su vrlo ljubazni da ga sami ponude.
A da dodam samo još i to da apsolutno ništa nisam dobila protiv bolova na porodjaju, znači i ušivanje na živo... onaj kiseonik su mi stavili na 2 sekunde i to je to... 
Toliko o mom porodjaju... na ostale stvari nemam zamerke.
A što se tiče dohrane... apsolutno normalno se dobija, nudi se na svaka 3 sata kao i uvek, svima...


_____________________________

I'm not crazy. My mother had me tested.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: GAK Narodni Front
22.10.2018 21:12:35   
Maraj
Lilyka neka je cudna atmosfera u frontu. Ja sam se porodila pre 3 meseca po 2.put tamo. Carskim rezom. Na stolu su me ubedjovali da mi rade da l epidural ili spinal pojima nemam. A ja sam htela totalnu. Na kraju sam isterala svoje jer je i moja dr bila tu. Ali prevrtanje ocima ostalih....
Valjda imam razlog sto trazim total. Pored lekova koje sam koristila totalna je najprihvatljivija bila za mene.
Ne svidja mi se Front nikako sada...

(odgovor članu Lilyka7)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: GAK Narodni Front
22.10.2018 21:33:07   
Lilyka7
Nemam pojma šta se dešava... Ja sam se maltene istraumirala.Bilo mi je mnogo teško , iz nekih drugih razloga, i kada sam shvatila da neću dobiti epi, poludela sam, baš sam računala na to i bila ono u fazonu opuštena skroz što se tiče samog porodjaja.Al dobro... gotovo sad, bitno da smo ok obe. Zaboraviću i to, vremenom :) 
Inače... od poznanika sam čula da je platio  400e dr tamo da sve prodje kako treba, da žena dobije sve što treba... skoro nešto je to bilo.Jadno. 



_____________________________

I'm not crazy. My mother had me tested.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: GAK Narodni Front
26.11.2018 14:08:39   
Bebiwwwiii
Zdravo devojke :) Interesuje me da li je neka od vas imala iskustva sa doktorkom Bratislava Tosic Race, poznatija kao Cica iz Fronta? Bas bi mi znacio bilo kakav odgovor u vezi nje! 
Hvala vam puno!❤

(odgovor članu Lilyka7)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: GAK Narodni Front
26.11.2018 19:14:54   
Rosita


IZVORNA PORUKA: Mama2014

Da li neko ima iskustva sa dr. Bratislavom Tosic? Preporucili su mi je

Bila sam u situaciji da dođem U Front kada je dr Branislava Tošić, svima poznata pod nadimkom CICA, bila dežurna. Vrlo je ljubazna i koliko sam uspela da primetim, uvažena od strane kolega. U mom slučaju, njeno mišljenje je kasnije bilo potvrđeno i od drugog lekara.





_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Mama2014)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: GAK Narodni Front
10.12.2018 16:01:41   
Sanidej
Preporuka za dr Cicu

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: GAK Narodni Front
8.1.2019 20:19:11   
MasnaMasnica
Ima li neko ko se skoro poradjao u NF treba mi spisak sta sve da se ponese u porodilliste za sestru krajem meseca ide na cr? Hvala!

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: GAK Narodni Front
8.1.2019 23:48:29   
milicicak
Masnice, sve im pise na sajtu.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: GAK Narodni Front
9.1.2019 2:00:01   
Cruella
Da li neko zna ko je sad nacelnik na 4om?Ne na carskom delu vec na odrzavanju trudnoce.. Znam samo da vise nije Mikovic. Ja sam se porodila 2017 i sve su promenili od tad. Inace dr koji su meni bili ok su Maja Pantic(drska je u pocetku ali kasnije je postala skroz ok), Barbara Pazin (koja me je i porodila na kraju, ona deluje nezainteresovano), mada ne mogu da se zalim ni na koga bas, s obzirom da sam lezala tamo 2ipo mes i odrzavala trudnocu,vec su navikli na mene pa su svi postali ok. Mada Filimonovic je bas bas pun sebe i antipatican, al sam cula da je dobar strucnjak..

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: GAK Narodni Front
9.1.2019 8:34:00   
Maraj
Masnice osnovno je da ne daju torbe. Tipa kofere. Manje kese da. Kao one iz dm-a ili lily-ja. Pa nek spakuje sta joj treba. Wc papir, papuce, spavacica, cetkica za zube, sapun, bade mantil. I za bebu pelene pampers, pavloviceva i vlazne maramice. To "moras" da imas tamo za bebu...
Vidi i u temi kamperski vodic za porodilište
Samo vratice je sa koferom, ako sa njim dodje. Sve u kese ili platnene torbe, moze

(odgovor članu Cruella)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: GAK Narodni Front
10.1.2019 20:05:49   
MadaMimi
Cao zene!🌸Pre svega sretni vam praznici 🎅🎄 Evo mene na mom prvom forumu ikada 🎊😊 Danas sam bila u Frontu na svom trecem Ctg-u,sve ok,termin nam je ponedeljak. Otisla sam u 8 ujutru i bila je nenormalna guzva... I pored "veze",cekala sam dva sata ne znam ni zasto... Ctg sam, da kazemo, brzo odradila ali nakon toga za Uz i pregled ili barem citanje Ctg- a, haos... Kada sam procenila situaciju,uzela sam svoje papire,potrazila drugog dr. koga isto znam tamo,da mi barem procita rezultate. Medjutim,on me je i pregledao i rekao da ce porodjaj biti sl. nedelje. Ono sto sam skontala je da moras da budes odsecan i spreman na sve i da dooobrooo procenis situacije. Videcemo kako ce porodjaj proci(prvi by the way),javicu se i sa tim vestima,mada mislim da je onako kako mi razmisljamo- znaci samo pozitivno🍀👶 I da,Rekli su mi za prvi kontakt sa bebom koza na kozu,odredjuju pedijatri koji su tu,pa planiram da im to dam do znanja jer zelim da beba odmah oset_i mene,da se smiri i da pokusa da sisa ❤user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: GAK Narodni Front
10.1.2019 20:49:15   
Maraj
Mada Mimi zelim ti da bude tako kako si zamislila...mada je tesko...videces i sama....kad udjes u salu kao da si zivotinja a ne zena...

Nego, jeste culi da se sledece god pravi novi NF na Bezanijskoj Kosi? Navodno ce ovaj postojeci zatvoriti a sazidati novi. Al otom potom....

(odgovor članu MadaMimi)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: GAK Narodni Front
10.1.2019 22:35:43   
Rosita
Ne znam zašto u stvarnosti ne funkcioniše taj prvi podoj na stolu. Možda zato što oni žure, a ni sve porodilje nisu spremne. 

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: GAK Narodni Front
11.1.2019 0:02:29   
MadaMimi
Da sigurno zure ali ja cu pitati i insistirati jer oni upravo to propagiraju-Dr Ljiljana Stankovic,mozete gledati na youtubu-u ima dosta videa o tome

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: GAK Narodni Front
11.1.2019 13:07:09   
Maraj
Ma sve je to super. Ali u praksi to ne funkcionise. Mozda funkcionise na you tube-u. Tamo.je kao na traci.

(odgovor članu MadaMimi)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: GAK Narodni Front
11.1.2019 13:47:11   
Tiziana
Ja bih se slozila sa Maraj. Sve to lepo izgleda na YT, ali je u realnosti daleko od toga. Ja sam imala svog dr koji mi je puno pomogao u svemu, ali cim mu vide ledja driblaju te kako stignu.od cistacice pa na dalje.. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: GAK Narodni Front
11.1.2019 15:34:24   
Rosita
I ja sam gledala Yt, konkretno neki pedijatrijski deo priče, sećam se, ali to je samo YT.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here