|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2020.
14.12.2019 8:57:07   
mama Jo
Ja ne znam ni sama sta da radimo. Sto se tice mesta Jerisos, i Evija su nam za sada opcija. Znam samo da u Olimpijsku regiju nema sanse da idemo. Hteli smo vec sada da odlucimo da bi to polako poceli da otplacujemo i lagano da bude.
Problem nam je sto jos uvek ne znam sta cemo sa mojim poslom, a najverovatnije ce uskoro morati nesto po tom pitanju da se desi. Ako se zaposlim u aprilu, tesko da cemo vec u junu moci da dobijem godisnji. E, to nam sad negde remeti planove... da cekamo pa tik pred put uplatimo, ili sad a vec da krenemo, pa sad valjda cu uklopoti (sa poslom koji ne znam kad ce biti).

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Letovanje 2020.
14.12.2019 8:58:54   
Ivanka 75
Ni mi nismo nacisto sa odmorom... Ako se operisem pocetkom jula kad onda na odmor? Da li ce sve biti ok? 😔 Ilii opet da cekamo na last minute... 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Letovanje 2020.
14.12.2019 9:03:14   
mama Jo
U Ivanka, sta operises? Nisam znala, mozda si pisala...

Razumem, eto slicna situacija... to me sad bas muci... vise to dvoumljenje. Sa jesne strane ako ne krenem da radim znacice nam da platimo iz vise rata, odnosno sad da krenemo da otplacujemo... a opet ako pocnem da radim finansije ce nam se znatno popraviti, pa nam nece biti bas toliki problem placanje.
Nemam pojma

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Letovanje 2020.
14.12.2019 9:09:32   
Ivanka 75
Mama Jo, malo sam "kilava" 😊 Imam pupcanu kilu, otkrih sad u oktobru.

A mi nikad ne mozemo sa sigurnoscu da znamo kad mozemo na odmor, posao mm nam malo diktira leto...

A da ostavljate novac na stranu svaki mesec, kao rate? Tako mi radimo pa posle u julu sve platimo odjednom.

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 14.12.2019 9:11:42 >

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Letovanje 2020.
14.12.2019 9:16:59   
Slavkic
Dame prebacite se u drugu grupa da ne bi opominjali😀


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Letovanje 2020.
14.12.2019 9:33:16   
dddaca
Mama Jo, Jerisos je bas lep. Blizu je i Amouillani, za jednodnevni izlet, a ima i nekoliko lepih plaza u blizini.

(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Letovanje 2020.
14.12.2019 9:40:29   
Filadendronka
Zasto nema ponude hotela za Jerisos? 🤔

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Letovanje 2020.
14.12.2019 9:43:30   
mama Jo
Ivanka, nisam znala za tu tvoju kilu. Nadam se da ces resiti to.
Tako smo ovih godina i radili, skupljali pa sa strane... ako mm ne dobije povecanje plate koju su mu najavili (ali nikada da realizuju) bice cupavo sa sklanjanjem sa strane.

Ovde sam i cula za Jerosisos, od Von... ona me bas ,,zapalila", da tako kazem, kad sam videla slike, i ostalo. I najverovatnije i hocemo tamo.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Letovanje 2020.
14.12.2019 13:41:56   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Zasto nema ponude hotela za Jerisos? 🤔


Zato sto nema hotela.ima u Uranopolisu..

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Letovanje 2020.
14.12.2019 14:27:07   
Filadendronka
Aaaa?! Nijedan?! Za Uranopolis znam, ali su papreni. 
IZVORNA PORUKA: vonavoj



IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Zasto nema ponude hotela za Jerisos? 🤔


Zato sto nema hotela.ima u Uranopolisu..



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Letovanje 2020.
14.12.2019 14:27:38   
Slavkic
Da li je neko bio na Kasandri kako je tamo


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Letovanje 2020.
14.12.2019 14:27:49   
vonavoj
Mislim da ima jedan..bila je moja drugarica ove godine..ali ne znam kako se zove..stariji je.ali pristojan.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Letovanje 2020.
14.12.2019 17:57:03   
Filadendronka
Dakle Jerisos otpada! 🙃
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Mislim da ima jedan..bila je moja drugarica ove godine..ali ne znam kako se zove..stariji je.ali pristojan.



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Letovanje 2020.
14.12.2019 22:42:18   
vonavoj
Ima hotel alkionis..ukucaj..znam da su oni krajem juna za njih 4oro platili oko 650e.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Letovanje 2020.
14.12.2019 22:44:40   
Slavkic
To je bas povoljno


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Letovanje 2020.
14.12.2019 22:46:11   
Dragce86
Sto mora biti Grcka?! Dajte neku drugu destinaciju da je fina i lepa za porodice :)

(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Letovanje 2020.
14.12.2019 23:23:15   
Didy


IZVORNA PORUKA: Slavkic

Da li je neko bio na Kasandri kako je tamo





Meni se leva obala Kasandre uopšte ne dopada. Pefkohori, Hanioti, Polihrono - to mi je sve kao Olimpska regija - vašar, gužva, klasična turistička mesta s tezgama i luna-parkom,voda nedovoljno čista za moj ukus. Kalitea je možda malko drugačija, ali mi se ni ona ne sviđa. Od svih mesta na toj strani Kasandre jedino bi eventualno Afitos prošao da ima lepše i uređenije plaže. Druga obala (desna) mi se dopala. Skroz je druga koncepcija letovanja. Nikada neću zaboraviti dan proveden na rtu Posidi, gde imaš osećaj da si sam na kraju sveta i gde je voda beskrajno čista i savršeno je za ronjenje. Deo između Sitonije i Kasandre (kopneni) nam se isto nije dopao, voda je nekako bila kao bara, nije imala onu savršenu čistoću i prozirnost. Isto mogu reći i za onaj potez Stavros, Asprovalta... Jednom smo svratili dok smo se vraćali sa Tasosa. Krenuli u 9h ujutro s Tasosa i oko 11h upeklo i mi svratimo da se osvežimo malo u Asprovaltu. Mm se gadilo da uđe u vodu. Plivala neka prljavština, voda neku čudnu zelenu boju ima. Možda nam je samo posle dve nedelje na Tasosu bilo neprihvatljivo, ne znam... Ali znam da tamo nikad ne bih otišla. Doduše, moguće je i da smo prezahtevni - mi smo letos i Lefkadi našli zamerku. 🤔Ove godine nemamo ideju gde bismo... Razmatramo svašta... Ja sam htela na Elafonisos, ali mm je predaleko da vozi, kategorički odbija.Druga opcija mi je Krit. Ima li neko preporuku za smeštaj? 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Letovanje 2020.
14.12.2019 23:24:13   
Slavkic
Hvala ti draga na informacijsma


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Letovanje 2020.
15.12.2019 0:01:38   
Filadendronka
Didy, sve su to neuporedive destinacije i letovalista. Kasandra i Sitonija sa letovalistima ispod Olimpa ili regijom Sv.Djordja. Nebo i zemlja. O ostrvima i da ne govorim. Mi ostajemo verni tom severnom delu Grcke zbog blizine i to sve dok su nam deca mala. Kasnije Bose zdravlja cemo moci na dalji put.

(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Letovanje 2020.
15.12.2019 0:20:01   
emicaa
Didy imam preporuku ako cete u blizinu Herakliona.Privatni smjestaj kod jedne predivne starije grkinje.Dok smo bili na plazi ona nam pripremala nesto da gricnemo kad se vratimo,da djeca ne budu gladna 😁 Moja T je i dalje stalno spominje a nas dvije smo i dalje u kontaktu



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Letovanje 2020.
15.12.2019 11:36:15   
Didy
Iskreno, ne znam ni gde bismo. Krit mi je totalna nepoznanica, a volela bih da nije tako. Koje plaže preporučujete, u kojim mestima je lepo. Ne znam zašto mi je ostalo u podsvesti da je Hanja na Kritu divna. Je l neko ovde pisao ili sam slušala od nekog drugog? 🤔

Pretpostavljam da ste avionom išli i da ste tamo rentali auto. Ne bih otišla da budem samo na jednoj plaži, mi smo navikli na aktivan odmor.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Letovanje 2020.
15.12.2019 13:28:15   
branki*
Ja gledam stavros ili jerisos. Jer smo u kalitei bili tri puta i ceo taj deo. Tasos je ok, ali je put smoran i dalek. Idemo blize. Ako idemo autom. Ako idemo avionom, vide emo. Mada, ja vise voli a budemo duze na moru i da idemo autom. Na kraju ce mm verovatno da odluci. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Letovanje 2020.
15.12.2019 13:31:06   
vocicana
nki, samo ako idete u ful sezoni, tipa juli pocetak avgusta, idi u Stavros, ovako ne user posted image
Ja se ne bih razocarala, pisala sam vec, da nije bilo onoliko talasa i prljavstine, inace nije lose, ali da se ulopi zvezdano sazvezdje i sve po redu pa da nema svih ovih gluposti koje su nas snasle.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Letovanje 2020.
15.12.2019 14:48:52   
branki*
jaoo,znam voci,ti si mi bas reper ,a i moja zaova je isto iskustvo imala...ja kao gledam,mada talase ne volimo uopste,niko od nas.meni je najbitnije cisto i mirno more i lepo vreme,nista drugo.sve ja to nadomestim svojim duhom i optimizmom.mm je druga prica,ali povucem i njegauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Letovanje 2020.
15.12.2019 14:54:40   
Filadendronka
Branki, svuda ima talasa, samo zavisi kako vam se potrefi vreme. Hanioti je inace miran, a nas su talasi unistili krajem avgusta. Izmedju ostalog smo zato cesto isli na zapadnu stranu Kasandre. Stavros je meni onako, najbolji na tom potezu ( Aprovalta, Vrasne i dalje na tu stranu). Posle Olimpijade takodje ima divna plaza, set_icu se imena. Kazu i da u Jerisosu ima talasa, to ce nam najbolje Von reci. Meni je boja mora jako vazna, a za to su Sitonija i Tasos na prvom mestu. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







U godini jubileja dm nagrađuje vernost kupaca
Beograd, 23. april 2024 – U godini kada proslavlja dve decenije poslovanja, dm drogerie markt kreirao je nove pogodnosti...
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here