|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus
26.3.2020 16:28:39   
pari
Klik


Evo nečeg drugačijeg

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 26.3.2020 17:03:00 >


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1326
   RE: Korona virus
26.3.2020 17:24:47   
dunja RR
Videla sam, mada nije ništa novo, priča se to svuda. Počev od onih čudnih prehlada koje smo ovde imali u decembru, januaru, sa onim visokim T, i kod dece i kod odraslih. Ali ne znam koliko je zaistav sve to u vezi sa koronom, mislim na Britance. Videćemo šta akažu ti brzi testovi,

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1327
   RE: Korona virus
26.3.2020 18:55:50   
gocic
Sto kažete i mi smo se patili sa temperaturom nedelju dana u februaru.
Strasno sta se desava.
Kad vidim sajam..sledim se

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1328
   RE: Korona virus
26.3.2020 18:57:15   
Misha i Ljisha
Ma kakvi nema sanse da je to to. 


Inace evo preminula osoba stara 48 god. Ne kazu da je patila od drugih hronicnih bolesti i sl

(odgovor članu gocic)
Direktna veza do poruke: 1329
   RE: Korona virus
26.3.2020 18:59:18   
Khaleesi
Meni je onaj sajam jeziv.Bas se bojim sad sto se broj ppveceva... 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1330
   RE: Korona virus
26.3.2020 19:15:15   
degu


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Videla sam, mada nije ništa novo, priča se to svuda. Počev od onih čudnih prehlada koje smo ovde imali u decembru, januaru, sa onim visokim T, i kod dece i kod odraslih. Ali ne znam koliko je zaistav sve to u vezi sa koronom, mislim na Britance. Videćemo šta akažu ti brzi testovi,


Moji su bili bolesni krajem februara, 6 dana temperature, preko 39, suv kasalj, bez slina, bas je bilo gadno i mozda bih i pomislila da je bilo to da je i mene zakacilo, ali jije me ni pipnulo, mm tek, tek. To je bila gripa, sigurna sam, ja nisam bila bolesna jer verovatno imam jos imunitet na taj virus. Volela bih da smo svi vec ovo prelezali i zavrsili s tim. Sad se vise bojim sajma od virusa. Ne znam koliko mi se sa hipotireozom ubrajamo u rizicnu grupu, spominjao je neko i endokrine bolesnike...mi se cuvamo, nikud ne idemo, sem u radnju nasu malu, svaki 2-3. dan. 

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1331
   RE: Korona virus
26.3.2020 20:09:32   
dunja RR
P aja rekoh juče da mi je sajam jeziv, i pomisao na odvajanje od dece, a vidim sada da nas ima dosta koji isto mislimo.

Kako forsiraju sajam juče i danas, deluje mi kao metoda zastrašivanja. Budite dobri i nećete igrati stoni tenis na sajmu.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1332
   RE: Korona virus
26.3.2020 20:15:28   
dunja RR
Moji su bili bolesni decembar i januar. I ja sam zaglavila u decembru neku prehladu, da nisam iz kreveta mogla da maknem, Pa sam vukla kašalj 2-3 needelje krajem januara i polovina februara, počelo na kraju da me boli nešto u donjem delu leđa, na kraju je bolelo i pri udisaju i pomislila sam da su pluća, moja dr bila na bolovanju i an kraju odem kod neke dežurne za vikend, kaže zvuči kao početak bronhitisa ali pluča čista (mada je krva slika posle 2 dana bila mirna) i dala mi odmah Ospamox, jer dojim. Ispila sam 7 dana, i otišli smo na Zlatibor da se nadišemo vazduha. Ja sam imala paklenih nekoliko meseci prethodno (totalni kolaps sa zdravljem i umorom, trnjenje 2 meseca, nekoliko magnetnih rezonanci, doplera, vežbe u Sokobanjskoj, prethodno modrice mi iskakale, sve je to trajalo nekih 4-5 meseci sa ovim kašljem), i bukvalno sam sanjala odmor. I od Zlatibora Bogu hvala, niko od nas nije ni kinuo, posle smo išli i na Rtanj, tamo je vazduh još bolji, bili u šumi stalno, nadam se da smo digli imunitet na level pro. Odande dovukli 3 kg rtanjskog meda i čaja, nema bolje, sada se nalivamo preventive radi.

< Poruku je uredio dunja RR -- 26.3.2020 20:21:36 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1333
   RE: Korona virus
26.3.2020 21:14:06   
nata11


IZVORNA PORUKA: pari

Klik


Evo nečeg drugačijeg




Ja verujem da smo mi prelezali ovo jos prosle godine. 
1. Virus je krenuo pocetkom 2019 ali je dr koji je pokusao da upozori uhapsen a kasnije i preminuo (bila emisija o tome na Euro news-u). 
2. Sredinom prosle godine su kod nas na infektivnom lezali pa dosta njih sa temperaturom a da su sve analize bile manje vise ok. Dvoje koje licni poznajem (stric i komsija) oboje oko 70 god su pusteni, danas zdravi i ne znaju sta je tada bilo. 
3.temperatura sa kojom su se deca patila ove godine. Moja I je tada pila sirup. 
4. Zene u klimaksu (6 poznajem licno da ih ne nabrajam sada medju njima moja mama i strina ) su februara-marta bile strasnooo bolesne. Kasalj, kijanje, T.  

Ne verujem u nikakve zavere ali sve ovo ima smisla. 
I iskreno ja se bojim za moju porodicu . Toliko kontakta imamo za ljudima iz drugih zemalja od kojih su 2 putovali 3x u Kinu tokom 2019-te.  Odavno smo u izolaciji, ja se kljukam vitaminima zbog problema sa plucem i srcem i nadam se da ce sve ispasti dobro. 
Covek koji je danas umro je kolega unuka moje komsinice koji dolazi u kucu pored nas i deca i psi nam se igraju. 

Vesti  vise necu gledati jer ocekuju skok u narednih 2 nedelje u mom okrugu (mpzda povremeno strane) , pokusacu da izbegavam ovu temu pa kako bude. 


_____________________________





(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1334
   RE: Korona virus
26.3.2020 21:14:59   
nata11


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ma kakvi nema sanse da je to to. 


Inace evo preminula osoba stara 48 god. Ne kazu da je patila od drugih hronicnih bolesti i sl



Ali je januara bila u Milanu. 

_____________________________





(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1335
   RE: Korona virus
26.3.2020 21:19:12   
nata11
Dunja sada si me bas uplasila. Mene danas krenulo dole da boli, ne bas nisko negde na sredini ledja sa obe strane ali mislim da sam se usinula jer nosam I po ceo dan. Inace kasljem kao konj od juna 2019 jos nisam sredila pluca od porodjaja.



_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1336
   RE: Korona virus
26.3.2020 21:40:32   
vonavoj
Moji su 5.2. Po 5 dana imali visoke temperature,pa uzasan kasalj u trajanju isto 5 dana..ko ce ga znati..svi ti virusi lice..to je T donela iz skole,u jednom danu je njih 15 iz razreda dobilo temp..


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1337
   RE: Korona virus
26.3.2020 21:46:07   
degu
Ne znam, meni je jedino bilo cudno sto su mi bili bolesni i u januaru i onda u februaru i tad su bili bas gadno bolesni a nije mi bilo jasno od koga su pokupili jer nigde nismo bili sa nekim.ko je bio zarazen, bar vidljivo. Bogdan je bogami zaglavio i u januaru i u februaru a Teodora samo tad u februaru i bas smo komentarisali da ona tako jos nije bila bolesna. Ona nikad nema temperature preko 39, a sad je imala. Bogdan uvek ima te jezivo visoke temperature.

Od sajma mi je juce bilo toliko lose da mi je opet lupalo srce i uhvatila me je panika, a bas sam se bila smirila. Svaki scenario mi je strasan i da se ja razbolim, da mene odvedu, ili mm, ili oboje, sta s decom onda, ili najgore da se oni razbole, sve mi je prestrasno. Tamo ne moze nikom biti bolje. Zato mi dodje da ne izlazim iz kuce uopste vise. Virus cu preziveti, sajam necu...I koliko god da kazem da necu ni da mislim, ni da citsm vise, toliko nas bombarduju informacijama, da nam ne daju da disemo.Za Nis, Beograd i Valjevo, drzite se ljudi, kod vas je jos dodatno taj psiholoski pritisak jak. Cuvajte se!!!!

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1338
   RE: Korona virus
26.3.2020 21:59:35   
Ana RR
Ko zna koji virus smo mi preležali prošle godine, krajem januara. Mm i ja polumrtvi, Marka je relativno brzo prošlo ali kks katastrofalna. Mislim da smo se mesecima oporavljali. 



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1339
   RE: Korona virus
26.3.2020 22:42:00   
Filadendronka
Moj tata je ubedjen da je prelezao koronu. Mesec dana okruglo se borio i jedva pretekao. I dalje mi je nestvarno da se ovo sve desava. Imam osecaj da samo cekam da se probudim. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1340
   RE: Korona virus
26.3.2020 22:46:51   
mama Jo
Fil i ja isto tako mislim. Uopste ne mogu da verujem da ovo prozivljavamo...
Inace, je l' moguce da se tako i,, prelezi'' korona?
Nas prijatelj je, takodje, ubedjen da je prelezao, ali nisu imali testova tada rekli mu da bude skroz izolovan. Dosao je iz Spanije tik pre svega, i posle nekog vremena temperatura i kasljanje + gubitak cula mirisa...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1341
   RE: Korona virus
26.3.2020 23:00:38   
vonavoj
Joj,Fil i on je nagrabusio secam se..sve u isto vreme..


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1342
   RE: Korona virus
26.3.2020 23:38:12   
dunja RR
Mama jo, pa moguće, pogotovo ako je izgubo čulo mirisa.





user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1343
   RE: Korona virus
27.3.2020 8:31:37   
jess021
Dunja, stvarno imam utisak da je u cilju zastrasivanja, a iskreno postalo je i tragikomicno. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1344
   RE: Korona virus
27.3.2020 8:46:28   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Moj tata je ubedjen da je prelezao koronu. Mesec dana okruglo se borio i jedva pretekao. I dalje mi je nestvarno da se ovo sve desava. Imam osecaj da samo cekam da se probudim. 



Ako jeste, sta misli, gde je mogao da se zarazi? 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1345
   RE: Korona virus
27.3.2020 9:00:34   
daca77
Nato11, nemoj da me plašiš! Pominjala si žene u klimaksu i oset_ljivost na virus☹️Ja čekam 18h i obraćanje AV...sigurno je smislio nešto novo...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1346
   RE: Korona virus
27.3.2020 9:30:06   
pari
Zar nije u 15h?

Ili je to neka dodatna pres konf?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1347
   RE: Korona virus
27.3.2020 10:22:16   
daca77
Pari, u 18h se obraćaju AV i Brnabićka...nema veze sa konferencijom u 15h.

Juče sam se čula sa prijateljem koji je u kriznom štabu Vlade RS i čovek kaže da očekuju ogroman priliv ljudi iz inostranstva oko Uskrsa. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 1348
   RE: Korona virus
27.3.2020 10:23:05   
Ana RR
Daco, pa granica je zatvorena, kakav priliv?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1349
   RE: Korona virus
27.3.2020 10:34:38   
jess021
Da, nije zatvorena nego ce svi morati u karantin, bar ja tako mislim, mozda gresim. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here